Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość klaudynka26
gdf nie ma nic:( nie doszlo ... jak mozesz sproboj jeszcze raz:)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
ja ci wysyłam instrukcje do akrylu moze dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
Daj mi znać czy doszła do ciebie. Mam jeszcze pytanie jakiej firmy materiałów używasz i czy warto z allegro kupic zestaw czy mozesz mi coś polecić poradzić??Przymieżam sie do zakupu zestawu bo w nie bardzo wiem gdzie są hurtownie w Warszawie.A może ktoś inny mi pomoże..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !do krwawej mary Przeczytalam duzo milych uwag na twoj temat dlatego zwracam sie do ciebie z prosba o przeslanie mi informacji na temat akrylu i zelu. Metoda zakladania jak i rowniez niezbedne produkty do kupna,bylabym cie wdzieczna serd pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiii24 ja kupiłam taki zestaw http://www.allegro.pl/item131170495_131170495.html wszystko trzyma mi sie super, na początku miałam problemy, ale wiem juz dzięki temu forum, co robiłam źle i po poprawieniu błedów nie narzekam ani na tipsy, ani na żele. Jedynie co musiałam dokupić do zestawu to żel budujący. Z dostawą zestawu kupionego od neonail też nie było problemów. Dziś mam paznokcie już 22 dzień, może to nie żaden wyczyn, ale naprawde pierwszy raz mam taki okres paznokcie bez żadnych zapowietrzań, odchodzenia koncówek itp. ale chyba jutro zmienie już bo znudził mi sie wzorek i odrost staje się coraz bardziej widoczny. pozdrowienia dziewczyny ... może poradzi mi któraś jak ładnie, żeby się nie rozlewał na całość wtapiać w żel brokat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
PINKOLADA roznica miedzy zelem 1-fazowym a 3-fazowym jest nastepujaca. pryz 1metodzie uzywasz tylko 1 zelu nim nakladasz 2 warstwy scierasz lepka warstwe cleanerem , matowisz zel delikatnie scierajac nierownosci i nakldaasz 3 warstwe. metoda zelami 3-fazowymi polega na tym ze amsz 3 rozne zele i nakladasz je pokolei pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
jasne ze kazdy ma prawo powiedziec tutaj swoje zdanie ale nie ublizajmy nikomu i odpowiadajmy na pytania jezeli potrafimy. wiadomo ze lepiej czlowiek sie ucyz widzac jak sie robi paznokcie ale jednak teoria tez duzo daje bo dizki temu forum wiele sie nauczylam a czlowiek przez cale zycie sie uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
a ja sie przyznam bo myslalam ze jest odwrotnie - ze to zel 3 fazowy nazywa sie ten co robi sie nim trzy warstwy :) a jesli ktos chce wiedziec to dzisiaj na allegro kupilam lampe z activ ;) zobaczymy co bedzie jak przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
CO NAJPIERW najpierw przyklekasz tego tipsa amtowisz go i nadajesz mu ksztalt jaki chcesz uzystac dopieor potem nakladasz zel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkoladA
karolisia86 Dziękuję Ci bardzo za odpowiedż! Może moje pytanie wydalo się komuś głupie :-( ,ale wolałam spytać niż tkwic w niewiedzy. A co do zakładania paznokci to nie napisałam nic takiego żeby mnie odrazu tak krytykować. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
PinkoladA Po pierwsze, to nie napisałam, że Twoje pytanie jest głupie a po drugie to nie krytykuje Cię tylko staram sie dac do zrozumienia, ze możesz sobie i komuś zrobić krzywdę-czy to cos złego? Żele 1 i 3 fazowe to sa podstawy o których kazdy, robiacy pazurki powinien mieć pojecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkoladA
Tylko pamiętaj droga żelko , że kto pyta nie błądzi... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ja nie krytykowala, tylko doradzilam, bo sama mimo tego ze robilam juz nie raz tipsy to ide wlasnie na kurs, zeby miec to w malym palcu, a nie zastanawiac sie i pytac tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
sephi, gdzie idziesz na kurs?moze sie spotkamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkoladA
Ja jeszcze nie robie pazurkow, dopiero zbieram wiedze...I myślałam,że jest jakaś większa różnica między tymi żelami np. w jakości czy łatwości w nakładaniu...i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
PinkoladA czy ty chcesz to robic zawodowo czy tylko dla siebie? bo ja chce z tego zyć poniewż to mnie kręci tak jak wizaż (w tej dziedzinie kursy mam za sobą) i dlatego ide na kurs. To najlepsze rozwiazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkoladA
Jeszcze nie wiem, zależy ile sie na tan temat dowiem na własną rękę chociaż nie wykluczam kursu...Może się kiedyś na takim spotkamy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
hehe :) ide na kurs w katowiacach z crystal nails a ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
pinakolada - serio ja nie chce cie obrazac i na pewno zadna z nas, ale serio uwazam ze sama sie nie nauczysz, ja pomimo ze w szkole mialam podstwy to i tak nie wiem dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
sory za przejezyczenie w nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkoladA
Ja doskonale wiem o tym i nie mam Wam za złe,tego co napisałyści.Tylko troche mnie zaskoczyło wasze podejście... Myślałam, że ten topik jest dla Wszystkich, nawet Tych niedoświadczonych, ale z dużą chęcią poznania czegoś nowego... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
ja we Wrocławiu-studio Cosmax-mam juz termin-od 4 grudnia:D Ciesze sie jak małe dziecko:DStrasznie mnie to kreci-zreszta od zawsze moim konikiem był wizaz, kosmetologia, pazury...i wszystko z tym zwiazane...Zgubiałm sie gdzieś po drodze, próboałam wielu inny rzeczy-bardziej dochodowych. Teraz mam prace zupełnie nie związana z pazurkami i....strasznie za tym tesknię. W koncu wziełam sie w garść, opłaciłam kurs (dla mnie wazny jest tez papier i zapewne dla moich przyszłych klientek też), szef na ten czas dał mi urlop:D Powolutku kompletuje wszystkie niezbedne do pracy "narzedzia" i jakos tam się rozkrecę:) Jak juz bedzie git0zwolnie sie z pracy i zaczne pracowac sama na siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
PinkoladA - ale jakie wypowiedzi? przeciez tu nie ma nic obrazajacego ani nic, ja ci tylko napisalam co ja bym zrobila i co byloby najrozsadniejsze a co napisze kto inny to juz nie wiadomo ja tez czasem pytam o cos na forum i nie zawsze dostaje odpowiedz, albo nie dostaje takiej jakiej oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
tam mialo pisac jakie podejscie a nie jakie wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
zelka a ile trwa twoj kurs? bo moj tylko 2 dni, ja tez sie juz ciesze bo bede wszystko robic z profesjonalista przynajmniej :) tez nie pracuje jako kosmetyczka czy tipserka czy jak to sie nazywa teraz :) ale moze niedlugo :) mam tylko nadzieje ze nie dostane zadnej alergi, czesto sie slyszy o tym ze ktos ma alergie, ktora wychodzi z czasem np moja kumpela ma na pyl z tipsow :( a sama jestem alergiczka, nie wiem co bym zrobila jakbym nie mogla robic paznokcie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
sephi-mój trwa 5 dni po 10 godzin. potem egzamin-teoria.O alergii tez wiele slyszałam, znam babki, które maja uczulenie na akryl itd. ja tez jestem allergiczka-mam alergie prawie na wszystko w tym na psa i co najlepsze-mam psiaka w domu:) Duzego, pluszowego Goldena retrievera-żywego i jakos alergia mi nie doskwiera. Moze przy stałym zetknieciu z allergenem człowiek się uodparnia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
no ja tez mialam zwierzeta, a jak ich zabraklo to dopiero potem wyszla jeszcze bardziej, czego oczywiscie ci nie zycze :) o to ty na tym kursie sie duuuzo nauczysz :) ja tylko 2 dni, ale mam nadzieje ze bedzie ok :) ide spac bo jutro znowu do pracy :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
miało być alergen a nie allergen-za duzo siedze na allegro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
wiecie co moj kurs trwal tez tylko 2 dni. zalatwiany byl przez szkole. nauczyli mnie tylko jak zakladac zele i akryle(ale i tka robie tlyko zele) na te 2 metody 2 dni a na koniec certyfikat i tyle kurs sie skonczyl. wiec mozna powiedizec ze zaplacilam tlyko za papierek a reszty sama sie dowiadywalam miedzy innymi na forum takze kurs moim zdaniem nie zawsze daje to czego oczekujemy podstawa to ciezka praca i praktyka bo trzeba cwiczyc cwiczyc i cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zaczynałam tak jak niektóre z Was tutaj, czytałam godzinami forum, oglądałam zdjęcia, wreszcie kupiłam zestaw, pamiętajcie że pierwsze wasze tipsy nie będą cacy, ale z każdym razem zobaczycie że wychodzi Wam coraz lepiej, grunt to nie załamywać się, uważam że każdy potrafi to zrobić jeżeli długo będzie ternował, tylko nie każdy ma do tego cierpliwość :D Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×