Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość krwawa_ mary_
napiszę więc po raz kolejny choc i tak za kazdym razem musze to powtarzac : N I E M A M I N S T R U K C J I D O Z E L U MAM TYLKO DO AKRYLU a tym którzy chcieli DO AKRYLU zaraz wyśle:) aneczka podaj maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KRWAWA MARY pieknie dziekuje ze zainteresowalas sie moimi problemami z pazurkami.sa jeszcze pomocni ludzie na tym swiecie:)) tak mysle ze chyba przyczyna tego ze odpryskuja mi duze platy(nie przy skorkach ale na brzegu paznokci, albo po prostu mi pekaja i jest taka rysa wyglada to tak jak rysa na szkle) jest to ze zakretka od pojemniczka w zelu sie przekrecila(juz dosc dawno temu) i nie dokreca sie dobrze wiec moze wywietrzal i dlatego tak sie dzieje. ja uzywam zelu jednofazowego.robie tak ze nakladam primer.czekam pare sek nastepnie pierwsza warstwa i do lampy na 2 min(juz teraz na 2),druga warstwa znowu lampa, na koncu warstwa nablyszczajaca. jak zaczelam nakladac 3 warstwy i do tego lampa tylko 2 min to paznokcie trzymaja mi sie dluzej ale i tak pojawiaja sie pekniecia juz po 1 dniu, wiec mysle ze to wina zelu. napisz prosze co o tym myslisz pozdrawiam i dziekuje witka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
wiola---------------->tak jak moja przedmówczyni powiedziała -to moze byc wada fabryczna tipsów...czy to tipsy clear?i czy wszystkie tak wygladaja?czy rysa jest od razu,jeszcze przed naklejeniem czy pojawia sie pózniej,gdy jest juz opracowany tips i nałozony zel? bo jesli później to może być tak,że albo za mocno spiłowałas tipsy po naklejeniu albo np za cienko jednak kładziesz zel czy ta rysa pojawia sie mniej więcej w połowie paznokcia?tak jak by sie rozpołowił wzdłuz?jesli tak to mysle ze żelu jest za mało,druga warstwa zelu musi byc gruba nią modelujemy wszelkie krzywizny,wypukłosci ...mozliwe ze dobrze nie ukształtowałas krzywej c... czy jak patrzysz na tipsa z boku to ma on zakrzywiony kształt?a najwyzszy punkt jest mniej wiecej w połowie?bo własnie tam musi byc najgrubiej :) a jesli nie będzie może pękać :) a jesli wszystko jest ok a one nadal pękaja to mozliwe ze tipsy są zbyt mało elastyczne albo za bardzo :) :) :) jesli napiszesz cos więcej o tych rysach to bede mogła wymyslic jakiś bardziej konkretny powód ;) pozdro ps-mam jakis dziwny problem z moją skrzynka :o nie chcą mi sie wysyłac maile :( zaraz spróbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
kurczę jakoś mi umkneło ze te rysy to pękniecia pojawiające sie po 1 dniu:) a więc sądze ze za cienko jest połozony zel i nieprawidłowo uformowany jesli tipsy pękaja.po prostu nie wytrzymuja róznych nacisków i obciązen którym wciąz sa poddawane nasze dłonie a wraz z nimi i paznokcie zwłaszcza gdy sa przedłuzone:( czy gdy spórbujesz delikatnie wygiac tipsa to wygina się? bo nie ma prawa!jesli sie wygina to ewidentnie jest o wiele za mało zelu i pękac bedzie na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa mary nakladam zel na naturalne paznokce, rysa pojawia sie mniej wiecej na srodku ale na 2 paznokciach tylko, raczej wiekszym problemem jest to ze zel odpryskuje zaraz po paru godzinach. czy to wina niedokreconego sloiczka tak jak pisalam wczesniej? piszesz o grubosciach poszczegolnych warstw zelu.czy ma sie to tylko do zelu nakladanego na tipsa czy rowniez na naturalny paznokiec?jesli tak to ktora warswa ma byc gruba a ktora cienka? dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
ja nawet gdy nakładam zel na naturalne paznokcie to wszystko robię praktycznie tak samo..moje niektóre zele nadają sie zarówno na tipsy jak i naturalne paznokcie,sa elastyczne:) naturalnego paznokcia nalezy równiez odpowiednio pogrubic i wzmocnic zelem,po zmatowieniu staje sie on juz nieco cienszy i bardziej podatny na złamania (co widac po zdjęciu tipsów czy usunięciu zelu)mimo to uwazam ze lepiej jest miec swoje naturalne pazurki pokryte zelem niz np tipsy :) wiec nakladam zel bazowy cienko,potem cienko budujacy ale to tylko warstwa dodatkowa do ozdóbek(jesli ich nie wtapiamy to nie robimy tej warstwy),potem własnie ta gruba modelująca warstwa a potem nabłyszczający zdziwiło mnie to ze na naturalnych paznokciach robią Ci sie rysy ...tzn zel jest pękniety?myslałam ze to pękniecia na tipsie :o kurde ..szczerze mówiac nie wiem jaki wpływ na zel mogło miec to ze słoiczek był niedokręcony,wiem ze zel mozna zniszczyc gdy trzymamy go na słoncu albo niezamkniety w poblizu właczonej lampy ale czy nieszczelne opakowanie moze miec wpływ na własciwosci nie wiem..ale moze rzeczywscscie ma :( a co do odpryskiwania to albo popełniasz którys z błedów albo moze rezczywiscie zel sie juz nie nadaje do niczego :( najlepiej byłoby jak bys spróbowała z innym zelem wtedy mozna by stwierdzic czy wina zelu :) a wczesniej z nim wszystko był,o ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka
Jejku dziewczynki tyle piszecie że nie nadążam czytać!! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozyczylam zel lampe itd od kolezanki, jestem praktycznie nowicjuszka w tym temacie a chcialam sprobowac jak to sie robi a potem ewentualnie kupic lampe na wlasne potrzeby. pekniecia robia mi sie na nalozonym na naturalny paznokiec zelu.troche wyglada tak jakby pekala ta srodkowa warstwa.nie robie jej jakos specjalnie grubej.raczej ma ona normalna grubosc ja te pozostale.moze tu popelniam blad. byc moze niedokrecony sloiczek tez jest przyczyna bo stoi juz tak sobie z kilka miesiecy. a odpryskiwanie to tak jak mowisz albo wina zelu albo moj blad, bo to niemozliwe zeby odpryskiwal juz po paru godzinach.gdyby tak bylo to nikomu nie chcialoby sie w to bawic:) dziekuje, pozdrawiam napisze jak zakupie nowy zel ps moze podasz jakies namiary na siebie zebym mogla sie z toba skontaktowac i opowiedziec jak mi poszlo;) witka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
pytanko - mam zel sredniogesty ktory w ciplej temp robi sie zadki wiec trzymam go na parapecie gdzie jest lekko zimniej czy to dobre miejsce? nie wymyslilam nic innego, no i jest zamkniety wiec swiatlo nie dziala na niego raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia3
shepi zalezy od tego jakie szczelne masz okna:P hehe no aj sie tam nie znam no ale chyba to jest najlpesze miejsce...chociaz ja bym wystawila za okno jak masz taka mozliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
okno mam szczelne plastikowe :P ale parapet jest chlodny i zel jest gesciejszy zauwazylam na dworze raczej mogl by zmarznac :) nie wolno trzymac w lodowce to i na zewnatrz tez pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witka--->moj mail : flowersss8@wp.pl czekam na wieści :) jesli chodzi o miejsce przechowywania zeli to zdecydowanie polecam lodówkę ;) (tylko zeby nie była w niej zbyt niska temp bo zamarzną)ja trzymam je tam cały czas ,wyjmuje dopiero w trakcie pracy :)mają wtedy najlepsza kosystenjcję najlepiej sie nimi formuuje kształt głownie uzywam zeli super-gęstych ale mimo to są jeszcze"fajniejsze"po lezakowaniu w lodówce,co jest najwazniejsze przy budującym bo super sie nim nadaje kształt,nie spływa na skórki i w ogóle :) no i biały do frencha -lepiej sie nim robi linię usmiechu jak jest dopiero co wyjęty z lodówki :) w lodówce nie trzymam tylko zeli kolorowych-one muszą byc wodniste i rzadkie,przynajmniej ja wolę gdy takie są:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
a to mozna w lodowce?? ja myslalam ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurki
Witam was :) wiem ze bylo juz pare pyt tego typu ale ja sie pod nimi podpisuje niestety....dokladnie chodz mi o vrokat na koncowce granatowy....przygotowuje tipsa i po obrobieniu go nakladam pierwsza warstwe zelu(uzywam 1-fazowego) po wyciagnieciu z lampy taki klejacy namaczam go w suchym brokacie tak ze wychodzi slicznia linia usmiechu, nadmiar usowam pedzelkiem, klaszcze, dmucham mimo to po nakladaniu 2 warstwy rozlazi mi sie troche po calym paznokciu. nie wiem czemu tak sie dzieje?! Krwawa Mary pomocy. Moze ta sama brokatowa koncowke najpier zrobic zelem i utwardzic a patem nalozyc 2 kolejne warstwy normalnie co o tym myslisz? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka0725
podaje maila siostry.gil@neostrada.pl. dzieki wielkie krwawa mary:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 czesc dziewczyny dziekuje bardzo za podpowiedzi ,nio nie stety ucze sie na bledach ciesze sie ze chociarz je znajduje i probuje poprawic.Wielka sztuka,ale nie poddam sie!! Kupilam zele z firmy\" emmi-nail\" kolezanka mi polecila ze jest dobry.Kurcze ale ciezko mi sie go naklada moze dlatego ze nakladalam na foli i suszone kwiaty-tragedia ale udalo mi sie jak opilowalam to efekt niezly;-) I co do tych zeli mam jednofazowy przezroczysty i budujacy przezroczysty ktory mam nakladac pierwszy a ktory lepiej na ta gruba warstwe? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
anies żel budujący jest jednofazowy, stosuje się go z podkładowym i nabłyszczającym. Żel jednofazowy polega na tym, że stosuje go zamiast tych trzech, jeden zastępuje trzy. Jeśli masz budujący powinnaś dokupić podkładowy i nabłyszczający. Najlepiej z tej samej firmy. Ja też mam emmi. Właśnie sprzedaję na allegro podkładowy i nabłyszczający z emmi, i french z basica. Jeśli robisz jednofazowym to nie używasz budującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
kup sobie jakieś tipsy, przyklej np końcówką do bloku polerskiego i na tym trenuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
7588608 to moje gg, jak chcesz to pytaj, akurat mam trochę czasu, moze coś ci podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat i czegos tu nie rozumiem: \"anies żel budujący jest jednofazowy, stosuje się go z podkładowym i nabłyszczającym. ..................... Jeśli robisz jednofazowym to nie używasz budującego.\" - budujacy jest jednofazowy to nie uzywam budujacego????!?????????? jesli jest jednofazowy to po prostu spelnia role budujacego podkladowego i nablyszczajacego o to chodzilo? moze ktoras pracowala na gelbet\'on ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Witam Was dziewczyny:) NA wstępie chcialam powiedziec że trafiłam na to forum przypadkiem i jest super....Krwawa_Mery podziwiam za cierpliwość i chęć noszenia pomocy:) Otóż sama jej potrzebuje więc,mam pytanie-jak wtapiam w żel np.brokat czy jakies hologramy to jak to pozniej uzupełnic,albo jak klientka chce inny wzorek to sciagamy i od od nowa te paznokcie?Jak to z tymi ozdobami jest?Kiedy najlepiej je zatapiac w 1 czy 2 warstwie żelu? Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozdoby
jesli robis 3 warstwy wtapiaj w 2 lub w 3 w zaleznosci jakie robisz. Jesli klientka chce cos nowego musisz spilowac do 1 warstwy nie powinno sie zbyt czesto sciagac pazurkow szkoda ich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
syjka przepraszam to z pośpiechu, miało być, że budujący jest trójfazowy :) wyszło do dupi:( ale dzięki za poprawienie, jestem roztrzepana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyzka
Kupiłam żel na allegro i jestem z niego bardzo zadowolona. ŻEL RÓŻOWY PRZEŻROCZYSTY ROSA 15ml O KONSYSTENCJI ŚREDNIO GĘSTEJ SAMOPOZIOMUJACY u nailproduct. Niestety nie blyszczy sie tak jakbym chciala ale maluje tipsy bezbarwnym lakierem i jest ok. Robilam sobie tipsy niby u "specjalistki" i moje pazurki lepiej wygladaja i sie lepiej trzymaja! Dlatego smialo polecam ten zel. A przy okazji mam pytanko: jesli uzywam zelu 1-fazowego to czy moge uzyc do ostatniej warstwy zel nablyszczajacy? Moze mi jakis polecicie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
czy są tu jakieś dziewczyny które robią akryl??????bo widze że temat zdominowany jest przez posiadaczki zelowych paznokci.chodzi mi o info jakiej firmy produkty są dobre i gdzie je najlepiej nabyć.Jeśli koś potrafi mi pomóc to czekam na informacje.dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
no i kogo obchodza jakies dwie glupie panny co sie tam wyzywaja, poziom zerowy a czy ktos lubi tipsy czy nie to juz indywidualna sprawa ja mam to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyzka
do "krwawa_ mary_ " ... jestes swietna babka,ze tak pomagasz innym poczatkujacym stylistka. Mam i ja prosbe: czy moglabys podac u kogo i jakie zele kupowalas na allegro? Czytalm w ktoryms Twoim poscie,ze trafilas na calkiem niezle. Ja tez kupilam raz tam zel i jestem z nigo zadowolona ale chcialabym wyprobowac inne. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Was wszystkich :) ja robie pazurki zelowe od jakiegoś czasu z tego co wiem dobre sa zele firmy emmi , ja ostatnio zkaupiłam sie w żel firmy sun flower zobaczymy jaki on będzie:> Zachwiciła mnie dziewcyzna o nicku KRWAWA_Mary świetna dziołszka bardzo pomocna i daje świetne porady brawa:) i dla innych dziołszek które podpowiadaja te porady sa bardzo cenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×