Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość AanJaA
Kupiłam ostatnio od NewYorkNails (Grosshandel) zestaw do żelu. Powiem wam szczerze ze wszystko gra... Obawiałam się po waszych wypowiedziach ze paczka nie dotrze ale dotarła i to z całym wyposażeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AanJaA
A tak wogóle to od kogo kupujecie hologramy :> Bo ja kupiłam ostatnio kółeczka z dziurką ale są strasznie grube.. I nie ładnie wyglądają na paznokciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!Ta stronke znalazlam nie dawno i szczerze mowiac jestem z niej bardzo zadowolona.Swoja przygode zaczelam od nie dawno,na tym forum dowiedzialam sie juz bardzo duzo,ale mam pewne pytania,ne ktore nie moglam znalec odpowiedzi. Jak sie robi krzywa C? Co to jest linia wlosa i jak ja sie wykonuje? oraz Jak buduje sie pazokiec(tips)?Slyszalam ze budowa jest bardzo wazna i mam wplyw na wyglad paznokcia>Niestety nie mialam tego na kursie. Jesli moje pytania sie powtarzaja,to bardzo przepraszam ale niestety nie moglam znalezc na nie odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
heja,powiedzcie z jakiej firmy kupujecie tipsy !! Kupiłam od slaydis :(Pomimo ze kontakt swietny i dostałam gratis 100 tipsów to clear , te najbardziej potrzebne pękają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Sylfiaaa ja polecalabym te tipsy..podaje linka... http://www.allegro.pl/item155651190_tipsy_120s zt_gratis_klej_przezr_i_naturalne.html na prawde jestem z nich zadowolona...sa trfale,dobrze sie przyklejaja...a co najwazniejsze sa szybkie w obrobce.sprzedawca tez jest ok.szybka przesylka. Moze ktos jeszcze poleci Sephi jakies tipsy...bedziesz miala lepszy wybor ......ale wg mnie te ktore ja zaoferowalam na prawde sa super.w skali do 10........daje 10...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia13
Ja kupilam u neonail i sa swietne ale oni maja tylko cale zestawy wystawione na allegro jak chce sie cos innego to trzeba pisac na meila w od andrew35 chce kupic bo widze ze wszyscy polecaja jego produkty powiedz mi jeszcze tylko jesli wiesz czy żele tez sa dobre?i przede wszystkim chce od niego tez tipsy french jesli macie wyprobowane to prosze o odpinie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc andziuchna chce sobie zamowic myslisze ze moge od razu zaryzykowac i kupic 300 szt? :) i czy pracowalas tez na clear? bo tez chce kupic uu to nie dobrze jak te od slaydis pekaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondi
CZEŚĆ DZIEWCZYNY przeczytałam całe 39stron od deski do deski i jeste pod wrazeniem takie forum to prawie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondi
weszłam na to forum bo chciałam sie dowiedzieć coś o metodzie przedłużania paznokci metodą żelową bo miałam zamiar kupić sobie jakiś starter ale po przeczytaniu rużnych wypowiedzi wolała bym coś sama złóżyć myśle że zwaszą pomocą mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondi
dowiedziałam się bardzo dużo rzeczy o które wstydziłam sie pytać swojej (TIPSERKI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondi
SZCZEGULNIE CHCIAŁAM PODZIĘKOWAĆ SYJCE za szczegułowe informacie manicure dzieki temu dowiedziałam się że moja manikiurzystka zabardzo się nie przyłozyła do higieny i nabawiłam się zielonych paznokci i zato wielkie dzieki teraz wiem na czym stoje i rozumie jaką krzywde można zrobić komuś niewiedzą na temat przedłużania pazuków jeszcze raz wielkie dddddddzzzzzzziiiiiiiiięęęęęękkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondi
teraz już wiem że jak coś zkompletuje to wyłącznie do swojego użytku nie chciała bym komuś zrobić krzywdy (niemam żadnego kursu )dopiero sie zapoznaje z tym tematem,i chciałam troche tu poczytać i chyba troche więcej wiem od mojej maniciurzystki ha ha ale dla moich pazurków to nie było śmieszne niedość że mają na środku zielony pasek(bleeeeeeeeeee)to się zawijają do góry poprostu inaczej rosną nawet czytałam tu otym jakaś laseczka tez miała taki problem ale o zielonych pazurkach nic nie było ale to chyba dobże że nimacie takich problemów dobra kończe bo się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondi
bende do was zaglądać i i wielki podziw dla krwawej-mary trzymajcie się cieplutko i wasze pazurki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Sephi. Zarowno tipsy clear jak i te drugie sa bardzo dobrej jakosci u smiech maja taki sredni ani nie za maly ani nie za duzy:-)dla mnie w sam raz.mysle ze od razu mozna kupic 300sztuk.na prawde polecam.ja caly czas pracuje na tych tipsach i mysle ze lepiej nie moglaam trafic.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mondi
Zanim sie wezmiesz dziewczyno do nauki robienia paznokci to najpierw naucz sie ortografii poniewaz czytajac Cie bola i łzawia oczy!!!! Masakra tyle bledow w kazdym zdaniu poscie porazka !!! Jak mozna napisac; rużnych,szczegulnie,zato,zkompletuje, chciala bym,niemam,niedosc,dobże,bende itp BOZEEEEEEEE jak mialam 10lat to ja juz takich bledow nie robilam brrrr okropienstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondi
dzieki za nauke ortografi ja nikogo tu nie obrazam a tobie jak sie nie podoba to poprostu nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
do osoby która pisała DO MONDI : słuchaj.... to, że Ty nie robisz błędów to nie znaczy że możesz krytykować inne osoby że popełniają błędy:/ Może o tym nie wiesz ale u większość osob to choroba! Nie zdajesz sobie sprawy jak takie osoby się męczą! Sama mam kuzyna który zna całą teorię nauczania ortografii a pomimo tego robi podstawowe błędy . Więc zastanów się troszkę osądzając kogoś że najpierw ma się nauczyć ortografii dopiero brać za Tipsy bo to bardzo nieładnie z Twojej strony. Troche szacunku dla osoby która może chciałaby dobrze pisać ale za wszelką cene nie udaje jej się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie.paznokcie nic nie maja wspolnego z paznokciami :) wiec bez przesady...ja tez jestem wyczulona na tym puncie, ale nie mam zamiaru nikomu zwracac uwagi, bo osoba ta napewno zdaje sobie sprawe z tego.A poza tym nie jestesmy w szkole.moze troche zle sie czyta ;) ale nie obrazajmy sie z tego powodu.to nieladnie i to bardzo robic takie wyrzuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondi
DZIEKI ZA WSPARCIE NIE KAZDY JEST WYROZUMIAŁY NIE ZDAWAŁAM SOBIE SPRAWY ŻE KOMUS TAK TO MOŻE PRZESZKADZAĆ AŻ MI SIE ODECHCIAŁO PISAC ALE BEDE TU ZAGLADAC TO DO ZOBACZYSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak sie jest pod pomaranczowym nickiem to ktos taki odwazny jest ! to nie jest temat o ortografii tylko paznokciach wiec dziekujemy ci za wszelkie uwagi andziuchna dzieki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak sie jest pod pomaranczowym nickiem to ktos taki odwazny jest ! to nie jest temat o ortografii tylko paznokciach wiec dziekujemy ci za wszelkie uwagi andziuchna dzieki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak sie jest pod pomaranczowym nickiem to ktos taki odwazny jest ! to nie jest temat o ortografii tylko paznokciach wiec dziekujemy ci za wszelkie uwagi abdziuchna dzieki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarlinkaa
ojej ale sie zdziwiłam tymi komentarzami, przecież miałyśmy o pazurkach rozmawiać:) ostatnio zaczęłam ćwiczyć nowe wzorki tzw"na mokro" może byście podpowiedziały jakieś?? będę wdzięczna mocniutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Sephi nie ma za co:-) Sloze pomoca:-) pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
cześć dziewczyny.czy mogła by mi ktoraś z was powiedzieć jaka jest kolejność w nakładaniu żeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
czy kazda warstwe trzeba spiłować?przepraszam że się nie rozpisuje ale mam problemy z szybkim pisaniem.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
Do Koti4. Skopiowalam tekscik dotyczacy calego zakladania zelkow...oczywiscie streszczony..i nie moje autorstwa. Ale wystarczy poczytaca na prawde dowiesz sie bardzo wielu rzeczy z tego forum.bo jest na prawde super:-) oto opis...wszytsko po kolei: Metoda żelowa Dezynfekujemy dłonie płynem odkażającym. Matowimy i skracamy (do opuszka) płytkę paznokciową pilnikiem lub bloczkiem. Często popełniany jest na tym etapie podstawowy błąd i zamiast tylko zmatowić płytkę paznokcia spiłowany zostaje sam paznokieć, przez co staje się on bardzo cienki i miękki. Po nałożeniu żelu będzie on odpadał nie mając stabilnego podłoża. Oczyszczamy płytkę z pyłów. Przyklejamy tipsy. Matowimy tipsy tak aby zgubić granicę z naturalnymi paznokciami. Odtłuszczamy całą powierzchnię paznokcia przy pomocy płynu uniwersalnego i wacika bezpyłowego. Możemy również dla pewności nałożyć podkład w sztyfcie, który dodatkowo wzmacnia przyczepność żelu. Oczyszczamy pędzelek płynem uniwersalnym przed nałożeniem masy żelowej. Nanosimy cienką warstwę żelu. Utwardzamy nałożony żel w lampie UV przez około dwie minuty. Nakładamy kolejną warstwę żelu. Utwardzamy w lampie UV przez około dwie minuty. Całość przemywamy płynem uniwersalnym i zwykłym kosmetycznym wacikiem. Należy pamiętać że wacik bezpyłowy służy tylko i wyłącznie do odtłuszczania paznokcia a masę przemywamy obficie płynem Uniwersalnym przy pomocy zwykłego wacika kosmetycznego. Wacik bezpyłowy zbyt bardzo chłonie płyn i nie dokładnie przemywa masę przez co masa nie jest dostatecznie twarda i jej powłoka pozostaje matowa. Piłujemy i matowimy tipsy nadając im właściwy kształt. Nanosimy cienką warstwę żelu wykańczającego. Utwardzamy w lampie UV przez około dwie minuty. Całość przemywamy płynem uniwersalnym. Modelujemy i korygujemy (jeśli jest taka potrzeba) końcówki tipsów. Wykonujemy manicure: malujemy paznokcie. Aby lakier i wzorki na paznokciach były trwałe można zastosować utwardzacz UV. pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti4
andziuchna----------mam pytank mam tipsy zalożone przez kosmetyczke,chciałam sama sobie zrobić odrost.zrobiłam ale wyszły mi takie jakies grube te pazurki.dlaczego.za dużo żelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×