Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość Blumcccia
Zrobiłam wreszcie tispy i co okazuje się, żę u mnie też prześwitują. Poza tym w dalszym ciągu akryl jest porysowany mimo zakupienia nowej polerki. Żeby to jakos wyglądało zamalowałam lakierem do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
Dziś kupiłam nowe ozdoby - hologramy na paznokcie. Jak usunąc stary akryl z zatopionymi hologramami i nałożyć nowy? czy pozostaje mi tylko piłowanie, bo jeśli tak ... to do jutra nie skończe. Czekam na odpowiedz bo nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnji
waciki zamocz w acetonie bardzo mocno i kazdy palec owin wacikiem owin palce folia i poczekaj ok 15min i po jednym zdejmuj akryl bedzie gumowaty i sciagaj go zdrapujac kopytkiem resztka ktora zostanie polerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Agness widzę, że Cię wzięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
Wzieło mnie Blumcccia i to bardzo. Już nawet pozarażałam tym koleżanki z pracy. dziś kupiłam kruszone muszle czy coś w tym rodzaju i już się nie mogę doczekać jak wyjdzie. Muszę kłaść ozdoby na cały paznokieć by zamaskować różnicę między tipsem a naturalnym paznokciem teraz trochę żałuję że nie kupiłam tipsów szklanych, bo może byłoby łatwiej. a tobie jak poszło? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia87
Witam!! Niedawno zamówiłam sobie zestaw do robienia żelowych pazurków niestety nie orientuje się w żelach jak dotąd. W zestawie dostałąm takie żele jak: żel base podkład żel white żel rose french żel rose klar żel future Czy mugłby mi ktoś wyjaśnic który żel jest do czego i w jakiej kolejności je nakładac. Będę naprawdę wdzięczna. Pozdrawaim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Ja mam problem z akrylem. Jak go nałoże i później spiłowuje żeby nadać kształt to wychodzi taki brzydki porysowany. Różnicę między tipsem też widać. Tam gdzie jest tips jest biała plama. Chociaż myślę, że coś źle zrobiłam bo na pierwszym palcu tipsa nie widać. Narazie przerwa. Noszę na palach to co mam bo muszę napisać prace no i nie mam pędzelka bo mi się skleił. Chyba za dużo akrylu nabieram. Rozważam zakup szklanych tipsów, ale najpierw muszę skończyć pisać prace magisterską bo to priorytet mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
ja się właśnie wkurzyłam na to ściąganie akrylu i odklejam całe tipsy. zrobie od nowa i zobacze czy też będzie widać różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_87
Czy mógłby mi ktoś pomóc jeśli ma chwile czasu?? Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna99
Hej dziewczyny!!! Przeczytałam że macie kurs nakładanie żli. Czy mogłabym prosi o przesłanie go. Będę stttrasznie wdzięczna. Pozdrawaim :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
Mam pytanie. Najpierw nakładam warstwy akrylu. Akryl zastyga. Czym mam wtedy go zrównać? Bloczkiem polerskim?Co robicie że nie jest porysowany i się swieci? Kupiłam nowa polerke i dalej są porysowane. Na bank robie cos źle tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia ----- Aggnes
Aggnes to wyżej to ja tylko nie dopisałam swojego imienia. Przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
Ja też mam paznokcie porysowane ale potem maluje utwardzaczem i wszystko znika. wprawa czyni mistrza. mi za drugim razem wyszły dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia ----- Aggnes
Nie mam utwardzacza. Muszę koniecznie kupić :) Z tym, że nie bede zamawiala na allegro bo slyszalam ze we Wrocławiu jest sklep z takimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Zeby nie było rys na pazurkach ..... kiedy nadacie kształt pazurkom wypolerujcie je bloczkiem polerskim :) Tylko dokładnie, własnie do tego celu on słuzy aby nie było rys i wszystko powinno być gładziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
tak też zrobiłam :) Dzisiaj efekt jest o wiele ładniejszy. Z tym, że lewą rękę mam trochę brzydszą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggnes
Macie na myśli ten biały blok polerski czy inny? Bo widziałąm też inne kolory i chyba nają różne stopnie ścieralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Ja robiłam tym białym i nawet ładnie mi tym razem poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Witam kochane.Mam pytanko jak robicie frencha metoda akrylowa.Chodzi mi o tipsa.Naklejam go i nakladam rozowy akryl na tipsa i naturalny paznokiec???Czy moge przy lini usmiechu nalozyc przezroczysty akryl??Jak tak to w jakiej kolejnosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_87
Niedawno zamówiłam sobie zestaw do robienia żelowych pazurków niestety nie orientuje się w żelach jak dotąd. W zestawie dostałąm takie żele jak: żel base podkład żel white żel rose french żel rose klar żel future Czy mugłby mi ktoś wyjaśnic który żel jest do czego i w jakiej kolejności je nakładac. Będę naprawdę wdzięczna. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
kasiu 87- żel base powinien zapewnic ze paznokcie beda sie trzymac min 4 tygodnie bez zapowietrzen, white to jasne że do frencha, rose klar i rose milk sa idealne do frencha z tym ze milk nadaje lekki mleczny kolor jakby paznokcie juz były pomalowane, natomiast żel future jest nabłyszczajacy i stosuj go juz po piłowaniu i końcowym obrobieniu paznokcia bo do niczego innego sie nie nadaje :P (wiem z doświadczenia) mam nadzieje że chociaż trochę ci pomogłam pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogus
a właśnie przypomniało mi się ze juz jakis czas temu zadałam pytanie i nikt mi nie odpowiada.... ale moze jednak ktoras mi pomoze szukam dobrego akrylu wiem ze wszystko robie dobrze ale ciagle po jakims czasie podchodzi mi powietrze a wam tez sie tak robiło? edzia23 ty robiłas akryliki moze mi pomozesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,z tymi rysami na akrylu to przyczyna złego pilnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Dziewczynki czy sun blocker moge uzywac zarowno do frencha jak i do tipsow ze zdobieniami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Dziewczyny rozwaliłam dwa tipsy i przy ściąganiu akrylu lekko uszkodziłam płytkę paznokcia. Pojawiły się małe ilości krwi, ale zalałam spirytusem i wodą utlenioną więc myślę że się szybko zagoi. Pytanie mam takie kiedy będę mogła znowu założyć na te dwa palce tipsy? Trochę dziwnie wyglądam z dwoma kikutami u jednej ręki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
To jeszcze raz ja.Pisze bo wlasnie dowiedzialam sie pewnej rzeczy i nie wiem czy to prawda dlatego musze sie od Was dowiedziec :) Kupilam sobie zestaw do metody akrylowej ale nie wiedzialam na czym najlepiej mocowac hologramy na przyklad.Przeczytalam ze pewna dziewczyna nakleja tips,wyrownuje go z naturalna plytka i tam gdzie chce polozyc ozdoby naklada utwardzacz na niego ozdoby ,hologramy na przyklad, i naklada na caly paznokiec hologram........Czy tak tez mozna????Znaczy sie naklejac ozdoby na utwardzacz????????????????????POMOZCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatek86
Przepraszam w przedostatniej linijce chodzilo mi o akryl a nie hologram..."...i naklada na caly paznokiec akryl..." o to mi chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×