Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość sylfiaaa
adrianmiszczyk ... ta osoba z allegro ma teraz w promocji zel sun flower za jedyne 55 złotych plus gratisy więc się nie zastanawiaj jak chcesz miec dobry zelik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam, ja mam żele z Bass cosmetics i według mnie sa super, jestem początkująca i nie za długo robie tipsy, ale na tych żelkach trzymia sie bez zapowietrzeń miesiąc i dłużej, jakby nie odrost to nie trzeba by było wcale poprawiac. Nie wiem czy to że sie tak długo trzymia to technika wykonania ale watpię, bo tak jak pisałam jestem dopiero poczatkująca i tak bardzo jeszcze w tym nie siedze. Tak więc według mnie to sprawa żeli i smiało je polecam, ceny sa od 40 zł do 65 zł za 15ml, tak wiec jeszcze mozna sie skusic na próbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujka
dzięki za informacje dziewczyny a w jaki sposób nakładacie żel bo mnie na kursie kobieta uczyła aby takimi delikatnymi ruchami okręznymi i nie odrywać pędzelka, natomiast koleżanka mówiła że ona nakłada ciągłymi ruchami, czy nieodrywanie pędzelka ma takie straszne znaczenie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
ja nakładam tylko pierwszą warstwe takimi podłuznymi ruchami z odrywaniem pędzelka od pazurka. Natomiast kiedy buduje pazurka nakładam większą ilość żelu na pazurka i takim zygzaczkiem roprowadzam go na całym pazurku w taki sposób aby nie odrywać go własnie i aby pędzelek nie dostawał do pazurka tylko tak jakby " w powietrzu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamboletta
Cześć, Dziś po raz pierwszy zrobiłam komuś tipsy żelowe. Po zobaczeniu końcowego efektu jestem z siebie dumna :-) Robiłam je 2godzinki bez pospiechu zadnego. Jest tylko jeden problem- osoba której to robiłam nie ma płaskich paznokci tylko takie okrągłe, że jak przykleiłam tipsa- spiłowałam łaczenie tipsa ze zwykłym paznokciem i jak żel nałożyłam to widać tam, że jest wypuklone na okołośrodku paznokcia. Macie może jakies rady co do takiej sytuacji?? Prosze o pomoc, z gory dziekuje. Ps. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboletta jeśli kształ Ci się nie odpowiada to musisz nałożyć w taki sposób aby była ładna krzywa C, na koniec masz pilnik aby nadać kształ paznokcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamboletta
Chodzi mi o kształt paznokcia na środku- ma wypukle paznokcie klientka i to nie ladnie wyglada jak ma tipsy żelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Bamboletta.... skoro ma nieładny kształt to Twoim zadaniem jest tak położyc żel aby paznokcie nabrały pięknego kształtu a nie uwypuklać niedoskonałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotka - co do zelu to nie wiem czy jest on dobry, ale ja od tej pani na paczke czekam juz 3 tyg. ;/ choc nie mam pewnosci ze to ich wina a nie poczty. kontaktowałam sie i poprosiłam o reklamacje. zobaczymy co z tego bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Mszyca, paczka ma być dla kolezanki więc tym bardziej nie chciałabym wsadzic swojej kasy i potem czekać czy paczka dojdzie i dostane kase spowrotem ;) mam do Was pytanko może dziwne ale... :) byłam na kursie w tym tygodniu i Pani uczyła nas że robiąc paznokcie żelowe nie dajemy primera, nakładałyśmy go tylko przy akrylu. czy Was też tak uczono i czy tak robicie? jeszcze powiedzcie mi jak robicie aby akrylowe pazury były piękne i świecące? na kursie na koniec piłowałyśmy pilnekiem 180/100 a potem tylko blokiem polerskim bialym ale czy one były takie świecące i gładkie? hmmm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotka primer używa sie tylko wtedy jeśli zel go nie zawiera, jeśli żel nie wymaga primera to sie go nie używa-wszystko zależy od zelu najlepiej zapytać sprzedawce czy dany zel wymaga primera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujka
dziewczyny co robicie z odrastającymi paznokciami pod tipsem czy musi być użyta frezarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odpowiedź. szkoda że nie mówią o tym na kursie :( pracujka z paznkociami nic nie robisz, one poprostu rosną z tipsem i z czasem masz już swoje długie paznokcie i przedłużasz bez tipsa bo on odrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
behemotka.... ja używam primera na naturalna płytkę a używam żelu jendofazowego z SUN FLOWER który nareszcie spełnił moje oczekiwania jako żel :) Wcześniej używałam dwóch innych marek ale wydaje mi się ze z sun flower juz nie zrezygnuje :) Tak w ogóle to tutaj są moje wypociny jak ktoś ma chęć niech zajrzy hihi :) www.pazurkikiki.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylfiaaa nie miałam żelu sun flower, ale może się skusze :) narazie najlepszy w wytrzymałości jest gabriell od andrew 35 choć na początku marudziłam strasznie bo źle mi sie go nakładało (bardzo gęsty). dobry był też basic. na kursie używałyśmy żele z firmy La Femme, dobry w nakładaniu ale nie wiem jak długo się trzyma na pazurkach bo nikt nam o tym nie powiedział ;) ten link się nie otwiera, pokazuje się błąd :( jeszcze raz go podaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotka... ja również miałam żel jednofazowy z gabrielle do czasu az sam utwardził się w słoiczku hehe :) No ale stwierdzono ze źle był użytkowany a no niech będzie. Sun flower jest natomiast rzadki ale swietny !! troszke mi sie rozlewa ale to dlatego ze bylam przyzwyczajona do gęstszych ale wszystko przyjdzie z czasem :) Spróbuj teraz linka zmieniłam adres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu nie chce wejsc na tego mojego bloga :( www.pazurki-kiki.blog.onet.pl moze teraz sie uda ? Jak nie to wpisz w pasek adres i znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
a powiedzcie mi na ile mi wystarczy taki jeden sloiczek zelu jednofazowego 15ml ile zdolam zrobic paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizus zestaw dobry, ten sprzedawca godny zaufania. ja dzie tez od niego troche rzeczy zamowiłam a i wczesniejsze zakupy były udane :) ja mam ten mały żel od niego dość długo, to zależy jak grubo go będziesz dawała i ile warstw. jakoś do tej pory nie liczyłam ilości klientek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuniaaaa
Czesc kobitki! Mam pytanie dotyczace akrli.. Czy moge lączyc akryl firmy GABRIELLE z liquidem innej firmy? ;) Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamboletta
Hej, Udało się poprawić jednego paznokcia bo jej żel odprsnął czyli takie szczęście w nieszczęsciu i zrobiłam jej ladnego paznokcia... resztę poprawie przy uzupełnianiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Czy któraś z was pracowała na żelach firmy ladys-nails?Jeśli tak to proszę o opinie bo mam zamiar zakupić te żele i chciałabym wiedzieć coś więcej na ich temat. I czy pod te żele trzeba używać bondera czy można dać na primer innej firmy?Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizuska
behemotka dzieki za odpowiedz zamowilam go zobaczymy co dalej jak bedzie sie sprawował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) a ja teraz z innej beczki, czy któraś używa żeli akrylu lub akrygelu z firmy star nails? była u mnie przedstawicielka ale sama nie wiem, troche drogie te kosmetyki. po za tym jak kosmetyczka nakładała mi akrygel to strasznie piekł w lampie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×