Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość berni32
Behemotka, pierdotka i inne moze powinnyscie sie juz przeniesc do nieba, czyli na forum dla zadufanych profesjonalistek ? Widzę, że oprócz Mary, nie ma tu żadnej godnej uwagi duszy, same niskopodłogowce wpatrzone komu wybić oko tymi sztucznymi pazurami...:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeee
zauważyłeś że Mary to nie było tu już dawno ? szkoda że zamiast pisać głupie posty nie udzielasz porad, może w tym byłabyś lepsza :P bez pozdrowień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berni32
Bleeee paniusiu, za prawdę się obrażasz ? to ile ty masz latek ? Jak widać jesteście w stanie odpowiadać tylko na głupie posty, bo wcześniejsza moja prośba o radę pozostała bez odpowiedzi. A tu proszę uderz w stół a nożyczki się odezwą... A radę mam : WSZYSTKIE POCZĄTKUJĄCE KOLEŻANKI CHCĄCE DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ SENSOWNEGO W TEJ MATERII ODSYŁAM DO PIERWSZYCH STRON FORUM SZCZEGÓLNIE STR. 6 Zrobiłam sobie żelki wg rad Mary i przetestowałam robiąc 10 słoików ogórków a nie używam do prac domowych rękawiczek jak niektóre. Także nie ma sensu czytać wypocin kobitek, które z forum zrobiły sobie czat towarzyski i przez to jest tu co najmniej 60 stron banialuków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
skoro jestesmy poczatkujace to kazda pomaga sobie na swoj sposob..moze zadna z dziweczyn nie znala odpowiedzi na pytanie przez ciebie zadane....wiec :) ja z mila checia bym Ci na nie odpowiedziala ale jestem poczatkujaca wiec nie dam rady :) probuj dalej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisieneczka__Xxx
do berni32 powiem Ci tylko ze nigdy jeszcze nie robilam nikomu frenchu na naturalnych pazokciach aha ja w zestawie dostalam zel budujacy i koncowy nablysczajacy...po kilki dniach sie zapowietrzaly i nie wiedzialam dlaczego sie tak dzieje..po czaie sie dowiedzialm ze mus to zel podkladowy ktory musi byc nakladany jako pierwsza warstwa.... a frencha mozesz zrobic w taki sam sposob jak na tipsie(tak bynajmniej mi sie wydaje) poprostu naloz do polowy pazokcia na kazdym palcu french zelu,nastepnie wyczysc pedzelek w waciku i przyłoz go do polowy palca(w zaleznosci jaki ma byc gruby ten french) i od jenej strony do drugiej zataczaj pedzelek tzw"linia usmiechu" wytrzyl dokladnie pedzelek i usun nadmiar bialego frenchu no i powtorz czynnosc na wszystkich pazurkach :) mam nadzieje ze cos z tego zrozumialas i ze Ci choc troszke pomoglam pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimmmmooo
berni32 jeśli wyszedł ci grubasek po 2 giej warstwie możesz go spiłować, nadać ładniejszy kształt i nałożyć nabłyszczającą warstwę. A jak Ci się złamał ten paznokieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaaaaaaa
mam problem: pazurki które robie są ładne 2 tyg. A póżniej boki odchodzą. dobrze je przyklejam, staram się dokładnie nakładać żel. Może wiecie co robie żle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnas bardziej spilowac naturalny paznokiec jeszcze przed przyklejeniem tipsa.Tylko musisz robic to bardzo delikatnie zeby nie pozadzierac skorek.Najlepiej zrobic to pilniczkiem...ale delikatnie...nie za mocno(tuz przy skorkach)i pozniej jeszcze poprawic bloczkiem polerskim juz na calosci paznokcia.No i oczywiscie nie nalezy zalewac skorek zelem...bo to tez moze byc jedna z przyczyn odpryskiwania,odchodzenia zelu w tych miejscach.Jesli masz jeszcze jakies pytania o pytaj:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola23
DO MARIOLAAAAA albo przy przyklejaniu tipsa wylewasz zbyt dużo kleju na boki. I skleja Ci się skórka z paznokciem. A przy piłowaniu progu nie zwracasz na to uwagi. Być może dlatego tak się dzieje MARIOLU. POZDRAWIAM i pytaj jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam do was pytanko i wilka prozbe.. Chciala bym sobie kupic zestaw startowy do robienie tipsow na allegro ale nie ma pojecia jaki;/ Moglybyscie mi doradzic?? a najlepiej jak juz byscie byly takie zyyczliwe to najlepiej wklejcie jakies linki:) Z gory dzikuje:):) pozfrawiam serdecznie Gosia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katarasis.Kochana ja polecam któryś z trzech pierwszych zestawów bo sama mam taki i jestem zadowolona bo firma emmi ma bardzo dobre lampy i żele też są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.To,ze nie dałaś primera nie powód by sie załamywać.Trudno następnym razem już dasz.Ja na początku wiele błędów popełniałam też.A gdzie kupiłaś ten żel star nails?i jaka cena?No i napisz potem ile się trzymał to może ja też go kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecałabym ci zestaw z emmi, fajna lampka, żele podobno tez niczego sobie. Co do lampki naprawdę dobra, nawet na niektórych szkoleniach kosmetycznych jej używają. Ja sama mam ten zestaw, ale korzystam tylko z lampki, ponieważ żele kupiłam sobie bardziej profesjonalne. A sprzedawcę z allegro moge także śmiało polecic bo bardzo dobry kontakt z nim jest i wszystko w porzadku z paczuszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za podpowiedz:) a czy do tego zestwu cos jescze bede musial sobie dokupic czy on mi wystarczy?? nie znam sie na tym a dopier pod koniec sierpnia ide na kurs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marlena żel kupiłam u przedstawicielki, poszukaj napewno koło Ciebie ktoś rozprowadza :) za mały pojemniczek15 ml dałam 70 zł ale jest gęsty i narazie zrobiłam 3 pary rąk i 2 stóp i za dużo nie ubyło :) a Ty dajesz primer po przyklejeniu tipsa, czy dopiero jak wypiłujesz całość? (ale wtedy nie widać chyba różnicy już gdzie jest naturalny paznokiec) zamówiłam dziś tip blender, używałaś może? jesli tak to powiedz prosze kiedy się go nakłada i czy faktycznie szybciej się potem piłuje róznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola23
tip blender nakładasz po przyklejeniu tipsa. Nakładasz go tylko na kieszonkę tipsa(próg który wyrównujesz) należy uważać żeby nie nałożyć go na paznokieć, bo delikatnie może go rozpuścić. Po nałożeniu tip blendera piłujesz w jedną strone ściągając nawieżchnię progu tipsa. Ja osobiście nie lubię go, może i skraca czas pracy, ale zbyt mocno rozpuszcza tipsa. Mam nadzieję że przydadzą się moje rady. POZDRAWIAM DO BEHEMOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
Hej babeczki! Robilam tipsy siostrze, najpierw zelem gabrielle, wszystko ok, nie zapowietzryly sie,nic sie nie dzialo z nimi, po 2 tygodniach zrobilam uzupelnienie zelem sun flower (jest moim krolikiem doswiadczalnym :-)) i po tygodniu zzolkly je. Dlatego mam pytanie, czy zawsze dajecie uv-ke, czy moze wystarczy np.utwardzacz-nabłyszczacz. Teraz robilam jednofazowka i zastanawia mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
I jeszcze jedno pytanko: czy rodzaj pedzelka, chodzi mi o jakosc, ma duze znaczenie w wygladzie i trwalosci pazokci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola23
DO MARGOLINO wiesz że jak ja daje uv to żółkną, a jak zwykły nabłyszczacz to jest ok. A rodzaj pędzelka ma znaczenie, lepszym gatunkowo i lepiej wyprofilowanym łatwiej się nakłada żel, szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola23
BEHEMOTKA nie przejmuj sie może ci się spodoba ten tip blender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolino
tzn, ze uv nie chroni przed zzolknieciem?czy zolkniecie zalezy tez od zelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do behemotka.Ja tip blendera nie używam bo czytałam opinie,że zbyt mocno rozpuszcza tipsa i zrezygnowałam z tego.Wole poświęcić wiecej czasu i zrobic to lepiej.U mnie właśnie nikt takich profesionalnych żeli nie sprowadza.Musiałabym do innego miasta pojechac jakies 35 km a niestety nie mam na to czasu.A na jakiejś stronie internetowej można zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×