Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość krwawa_ mary_
o perfect lady opinie sa rózne:) ja jednak lubie tę firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
ja mam zel firmy naildesign.....wiecie cos moze o tych zelach???czy sa dobre??prosze o odpowiedz...mam jeszcze pytanie jak naklada sie zele aby wygladaly ladnie i naturalnie...bardzo bylabym wdzieczna za odpowiedz...gdzie naklada sie go cieniej gdzie grubiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
nie wiem dokładnie jaka jest ta firma ...ale chyba niezła ciezko jest wytłumaczyc jak nakładac zel,to trzeba pokazac:) w skroce moge powiedziec ze nakładamy zazwyczaj 3 warstwy:pierwsza cienka,druga gruba,trzecia cienka druga warstwa modelujemy paznokiec:nakładamy przy skorkach(bron boze nie zalewajac ich) cienko potem mniej wiecej w połowie grubo i na koncowce juz cienko,paznokiec ma miec ładna krzywizne jak patrzymy z boku na niego,od gory ma miec kształt "tunelu musi byc równy wszedzie,nie moze byc pagórków,nie moze tez byc płaski jak deska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej pytam o akryle:) uzysakalam tylko jedna odpowiedz:idz na szkolenie. :)tylko,jakos szkoda mi kasy jesli mam robic paznokcie tylko dla siebie. do tej pory mialam robione zelowe wiec nawet nie mialam gdzie podpatrzec jak sie to robi. jeden ,jedyny raz mialam akryle-6 lat temu,ale nie pamietam nic a nic:) chodzi mi tylko o nakladanie akrylu:)to sie naklada jakimis kuleczkami czy tak jak w zelu przeciagajac pedzelek?:) nikt nie robi sobie sam akryli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
hej ewe:) niestety nie znam sie na akrylach za bardzo i nie pracuje tez na nich...gdybys spytała o zel to pomogłabym w miare mozliwosci ale mam pomysł :) ,mam gdzies na kompie jakies info jak zrobic akryle- zdjecia plus opisy tylko nie mam teraz czasu szukac ani wysylac :( zostaw swojego maila a postaram sie wysłac Ci jak najszybciej np jutro :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty?:)to chyba zart?:) ale nawet jesli wyjde na naiwniare to co mi tam-zaryzykuje:) viorika79@wp.pl hmm....tos mnie zagiela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
hehe wcale nie zartuje :) mam jednak chwilke i juz Ci wysyłam :) sprawdz za pare min czy masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
tak teraz na to spojrzałam i mysle ze bedziesz baaaardzo zadowolona:) tam jest dokładny opis krok po kroku ze zdjeciami:) zajmuje az 5mB:) własnie sie załacza ale jest dopiero 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
70% :) :) :) kurde nie wiedziałam sama ze tam jest tyyyle rzeczy :) nie interesowałam sie akrylami do tej pory a tam jest tez wszystko o manicure ,zdobienie itp itd :) jednym słowem- masz szczescie kochana ze trafiłas na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
JUZ:) WYSłAłAM:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa mary-jestes kochana!!!! napisz mi swoj adres na @ to do konca zycia bede Ci przysylala kartki na swieta i urodziny:) serio mowie! co prawda jeszcze \"kursu\"nie widzialam bo wyswietla mi sie komunikat,ze\"nie mozna czegos zaladowac\",ale pozniej wpadnie do mnie brat i min wszystko\"zrobi tak jak trza\":) bo jak widzisz,na kompie to ja sie znam tyle co na nakladaniu akryli;) wydaje mi sie ze cos tam liznęlam,a tu prosze jakie mam braki:) to tyle na teraz...odezwe sie pozniej jeszcze raz stokrotne dzieki:)buziaki! ps:noooooo,mam wielkie szczescie,ze trafilam na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
hehehe:) nie ma sprawy ewe :) trzeba sobie pomagac :) to jest plik w wordzie ale tam sa zdjecia z aparatu cyfrowego wiec moze np nie masz na kompie programu typu ACDsee :) i dlatego Ci sie nie chce otworzyc wiem jak to jest jak sie pyta o cos w sprawie pazurków na forach jak sie nie ma kursu...wciaz radza by isc na kurs,ja sie w koncu wkurzyłam :D i poszłam....zaplaciłam i tak naprawde niczego nowego sie nie dowiedziałam ...tylko tyle ze mam papierek a to sie czasem w zyciu przydaje:) a tez na poczatku zakładałam sobie sama pazurki zelowe i tez do konca nie wiedziałam co i jak :( a teraz zakładam juz nie tylko sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
no i jak?działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
wiesz co?na wszelki wypadek wysle Ci jeszcze to samo spakowane w WinRarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa mary- brata u mnie bylo.....a akrylki jak sie nie otwieraja tak nie otwieraja. za to przed minuta gadalam z bratem na gg-u niego wszystko dziala! wiec pewnie dzis do niego wpadne,bo nie bede czekac az laskawie znajdzie dla mnie chwile czasu i zajrzy mi do kompa. tak czy tak-dzis to zobacze:):) jestes naprawde kochana:)a ta \"druga wersja\"maila mnie po prostu rozbroila:) fajnie wiedziec ze sa dobre dusze na tym swiecie:) wieczorem(poznym)sie tu pojawie z reszta podziekowan:) z ta kartka na swieta i urodziny nie zartowalam:) bez obaw,w innym celu nie wykorzystam Twojego adresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
a jesli chodzi o wtapianie ozdob w zel.np.hologramow.suszonych kwiatow i t d.w ktora warstwe sie je w tapia??i jak zeby nie odtawaly???prosze o odpowiedz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.00:50 to dla mnie pozny wieczor;) program sciagnelam,\"kurs\"zobaczylam.wiem teraz co dokladnie trzeba zrobic przed nalozeniem tipsa,czego uzyc itp. jesli chodzi o samo nakladanie akrylu widze,ze same zdjecia nie pomoga-to jednak trzeba zobaczyc:)trzeba cwiczyc,cwiczyc i cwiczyc....szkoda tylko,ze nie mam na kim:) nic to!z czasem dojde co i jak.(mam nadzieje) fajnie,ze Cie spotkalam:):):)buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
fajnie ze jestes zadowolona:) ale to dopiero teoria a do wszystkiego sama dojdziesz ćwicząc :)praktyka to podstawa!moze znajda sie jakies chetne kolezanki,kuzynki ,ciotki itp bys na nich troche popraktykowała:) jesli by mi jeszcze cos "akrylowego "wpadło w łapki to wysle Ci tez :) a ze non stop siedze w tym temacie(bardziej zele ale i to i owo sie trafia o akrylu)to niewykluczone ze moze juz niedługo cos bede miała:) pozdrawiam:) i powodzienia :) andziuchna ---->>>> co do wtapiania ozdób sa rózne metody-na kursie ucza by wtapiac wszystko (prócz cyrkonii i jakichs grubszych ozdób typu kwiatki akrylowe )w pierwsza warstwe zelu-ja nie jestem jednak tego zwolenniczka bo to juz jest niejako zdobienie trwałe a naprawde mało kto chce nosic dłuzej niz ok 3 tyg jeden wzorek:) ja wtapiam dopiero w druga warstwe zelu(ale jest to dodatkowa,cienka warstwa,taki "szkielecik" )i jest ok, nie ma zbyt duzo piłowania przy zmianie wzorku a ozdoby trzymaja sie super:) mówie tu o ozdobach typu hoologramy,brokat itp wieksze ozdoby jak cyrkonie,kwiatki akrylowe nakładam na druga warstwe, potem zalewam brzegi ozdób(by sie trzymały)zelem i gotowe:) czasem jesli ozdoba jest wieksza uzywam tez kleju , do ozdób lub to tipsów:) a co do "wystawania"ozdób to niektóre własnie maja wystawac,np wieksze cyrkonie,kwiatki z modeliny akrylu itp:) nie zalewa sie ich całych zelem bo paznokcie by nam wyszły na poł cm :p pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
a co do kwiatków suszonych to zatapiałam(zatapiałam--juz ich nie uzywam,nie lubie,moze sa i ładne i czasem ciekawie wygladaja ale generalnie nie przepadam za nimi bo strasznie sie krusza i pod zelem zmieniaja kolor..niektóre tak bardzo ze wygladaja naprawde nieładnie) tak samo jak hologramy,czyli w ten szkielecik,na to gruba warstwa zelu,piłowanko,nadawanie kszałtu i na to warstwa zelu wykanczajacego:) VOILA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
na prawde wielkie dzieki:-)......:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
mam problem. robiłam dzis pierwszy raz tipsy żelowe i coś mi nie pasi.Trzymałam dłonie w lampie około 5 min a tu nic ''0'' utwardzenia, paznokcie były lepkie.Czego to może być wina? U żywam żelu jednofazowego a lampe 36w. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziuchna
do *KYNI* Wszystko jest w porzadku..lekka warstwa zawsze pozostaje po suszeniu zelu w lampie..dlatego potrzebny jest odtluszczacz..cleaner-aby przecierac ta mokra warstwe ktora zostaje!a jesli masz lampe 36wat to wystarczy ze zel bedziesz utwardzala w niej 2 min.pozdrawiam...jesli masz jeszcze jakies pytania to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
kynia-- dokładnie tak jak powiedziała poprzedniczka:) CLEANER :) swoja droga to nie chce mi sie zbytnio wierzyc ze zabrałas sie za paznokcie nie wiedzac ze sie odtłuszcza ,moze po prostu zel jest do bani napisz dokładnie jak robiłas te tipsy a powiem(y) Ci co bylo nie tak i cos podpowiem(y) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
robiłam według kursu kupionego na allegro od "niby" profesjonalistki. zrobie tak jak mi doradzacie a jak znow sie nie sprawdzi do sie odezwe.Wielkie dzieki LASKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
ok podaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
ktcbmserduszko sprawdz poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeewa
hej dziewczyny. przeczytalam z uwaga wszytkie posty wasze. a to z ciekawosci. zawsze lubilam malowac pzury, ale niedawno sie zaczelam zastanawiac nad tym zaby zaczas robic tipsy. oczywiscie dla siebie, badz mamy ;) innym krzywdy bym nie zrobila. ale przyznac musze ze jestem TOTALNIE zielone w tym temacie. dlatego mam pytanie co jest lepsze dla tkaiej osoby jak Ja czyli poczatkujacej. akryl czy zel. czy moze cos innego. i co z tmy kursem jest sens na niego isc i placic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :D Ja również mam zestaw z allegro z lampą 36W. Generalnie jestem zadowolona. Mam jednak kilka pytań do krwawej_mary: poradź mi i podpowiedz dlaczego na drugi dzień po założeniu lub za 2 dni żel zaczyna mi tak jakby nabierać powietrza (zwłaszcza na końcowych brzegach koło skórek)? Nie odpryskuje jednak tylko tak jakby było około 2-3 milimetrów powietrza. Jak mam wypiłować tipsy french? Chcę sobie zrobić french (pierwszy raz, zawsze miałam szklane bo najbardziej je lubię,na naturalnym tipsie nie miałam jeszcze nigdy). Jak założę już tips french to trzeba potem zrównać go z płytką paznokcia (tak jak w tradycyjnych), tylko jak to zrobić jeśli jest wyprofilowany w odwrotną stronę? (mam nadzieję, ze wiesz o co mi chodzi i nie pokręciłam w opisie :) ) Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×