Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość krwawa_ mary_
m_i_s_i_a ------->> miło mi ze m.in dzięki mnie zaczełas przygode z tipsami :)dzieki za miłe słowa :) pytasz jak to jest z tipsem gdy paznokiec rosnie :) otóz jest tak ze w miare upływu czasu tips przesuwa sie wraz ze wzrostem naturalnego paznokcia coraz dalej a przy uzupełnieniu zazwyczaj skracamy paznokcie a wiec po trochu ten tips jest skracany az w koncu zostaje całkowicie usuniety...efektem jest to iz masz swoje naturalne paznokcie a na nich zel :) i do tego nalezy dazyc :) wiekszosc moich klientek nie ma juz tipsów,ma zel na swoich naturalnych paznokciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... to my do teo dążymy, zeby pozbyć sie tego tipsa, żeby tylko własny paznokieć został, fajnie:) mądre to\":) dzięki ze mi to wyjaśnilas, bo ja niestety nie wuiedzialam tego:))) myslalam ze pry kazdym uzupelnieniu zdejmujemy tipsy i nakladamy nowe:) dziekuje za wyjasnienie:) pozdrawiam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
nie no wiesz m_i_s_i_a to nie jest tak zawsze,bo rzeczywiscie niektóre stylistki robia tak ,ze przy kazdej wizycie klientki zdejmuja stare tipsy a zakładaja nowe,a na "starym "tipsie uzupełnienie robia rzadko...ja jednak jestem zwolenniczka uzupełniania na starym tipsie i zawsze staram sie pozostawiac naturalne pazurki :) tak wiec gdy przychodzi do mnie dziewczyna i ma nie jakos bardzo krótkie swoje pazurki zawsze staram sie przedłuzac (na szablonie) a nie obcinac naturalny paznokiec i naklejac tipsa...bo moim zdaniem to mija sie z celem:) ja zawsze staram sie dazyc do tego by klientka miała swoje naturalne pazurki wzmocnione zelem a nie wciaz nowe,naklejane tipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary
majkusia------->>>>wysłałam Ci maila :) dzięki za miłe słowa :) widzę że i chyba dla Ciebie to forum stalo sie inspiracja do robienia żelków :) pytasz jak znajduje czas by odpowiadac na wszystkie pyt..chmmm no wiesz...czesto jest tak ze odpowiadam dopiero po kilku dniach własnie z powodu braku czasu :( ale wczoraj i dzis mam "luźniejsze" dni wiec staram sie nadrabiac zaległosci:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary
majkusia----->>>>jest jakis problem z dostarczeniem maila do Ciebie :( czy podałas dobry adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieczek
do krwawa mary:) bardzo dziękuję za odpowiedz:) używam żelu Nail-24 kupiony na allegro od "zp -partner" (w którymś poście ktoś się wypowiadał,że jest zadowolony z tych żeli , wiec sądzę że żel jest dobry tylko ja coś źle robię) może faktycznie żel spływa, spróbuję wkładać rękę na chwilkę do lampy zaraz po nałożeniu:) i mam jeszce pytanko, czy mogłabyś mi polecić jakiś żel , by nadawał się do żelowania naturalnych paznokci? Czy on się jakoś specjalnie nazywa, czy po prostu chodzi o konsystencję tego żelu? Bo jak przeglądałam oferty na żele to nie było nic w opisie czy są do pokrywania tipsów czy do naturalnych paznokci. przepraszam że zawracam ci głowę, mam jescze mam pytanko odnośnie tego jak robię tipsy żelowe czy mogłabyś mi jescze powiedzieć jaka może być przyczyna tego, że jak już pokryję żelem nałożonego tipsa, (to znaczy po naklejeniu i dokładnym opiłowaniu tips, nakładam jedną warstwę żelu, do lampy, potem drugą- do lampy, wyrównuję bloczkiem, i nakładam trzecią ostatnią warstwę) to jednak widać na paznokciu miejsce gdzie zaczyna się tips, paznokieć od tego miejsca jest bardziej matowy.Jaka może być tego przyczyna? Używam tipsów mlecznych, ale gdy miałam robione tipsy u kosmetyczki to nie było wogóle widać od którego miejsca naklejony był tips. bardzo proszę o pomoc...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary
człowieczek--->>>napisałam Ci juz wczoraj dlaczego widac gdzie sie zaczyna tips i widac matowy kolor...po prostu musisz bardziej spiłowac:) a co do zelu do naturalnych paznokci to z kazdej prawie firmy sa zele przeznaczone do utwardzania naturalnych paznokci,z tego co wiem to dobre sa zele z sunflower(ten z silikonem),nsi i ibd ..zele te "pracuja"razem z paznokciem..po prostu przy kupowaniu musisz sie dopytac :) a zwykły zel do przedluzania niestety sie nie nadaje bo jest zbyt mało elastyczny..bedzie pekał przy byle uderzeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieczek
krwawa mary... bardzo dziękuję Ci za odpowiedz:):) przepraszam ale z tego wszystkiego wczoraj nie zauważyłam że tak szybko mi odpisałaś:) pozdrawiam i życzę miłego dnia:) .......bardzo wdzięczny człowieczek....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
ok spadam zdobic swoje pazurki stopkowe:)zbieram sie do tego juz od tygodnia :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
witaj krwawa_mary czytam to forum juz od kilku dni i chcialam powiedziec ze od miesiaca zajmuje sie tipsami,jednak chcialam zapytac jak robi sie odnowe gdy mam zalozone tipsy mleczne? Wiem ze jak sie spiluje zel to te tipsy tak jakby troszke odchodza i nie wiem co zrobic.Nigdy sama tego nie probowalam,tylko widzialam jak kosmetyczka mi cos tam robila,ale nie smialam zapytac co i jak po kolei i co ona tam naklada zeby nie bylo widac tego "odchodzaceg" po bokach tipsa pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________krwawa-mary.Przykro mi,ale nie mam Twojego mejla.prosze napisz jeszcze raz na ten adres; schmoelz@tlen.pl.Przepraszam Cie krwa-mary za klopot-wiem,ze nie masz czasu na takie mejle jak moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
acha i chcialam jeszcze zapytac jak pilowac stary zel zeby nie przepilowac plytki paznokcia? Jeszcze tego nie robilam i dlatego pytam . Troszke zelu musze zostawic? A jesli jest przezroczysty to po czym poznac ze jeszcze jest go troche na paznokciu? Pozdrawiam cieplutko i z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda153
Witam wszystkie dzołchy, które mają takie same problemy jak ja . Myslałam, że tylko ja jestem taka sierota . Właśnie zrobiłam sobie kurs tipsy - trzy metody ale zakupiłam przybory do metody żelowej nie wszystko jeszcze umię i jestem pod wrażeniem wiedzy Krwawwej mery- kobieto jesteś super a ja sierotka proszę o wszelkie instrukcje do żelu i akrylu, które wysyłałaś innym jak możesz przeslij mi te materiały bo kurs to tylko papier sama wisz z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777
acha a czy ja tez moge skromnie prosic o przeslanie na maila instrukcji do robienia paznokci? anna.kowalczyk@saint-gobain.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia20
hej krwawa merry wlasnie robilam zele cioci i zrobilam ten frencz zobacyzmy co z tego wyjdize czy ten bialy odejdzie cyz sie utrzyma zwykle to w niedziele jzu odpadalo ale teraz zoabczymy ale jestem przyszykowana na najgorsze pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
Wiecie gdzie można zrobić sobie kurs robienia tipsow i w rozsądnej cenie.Chodzi mi szczególnie o woj. zachodniopomorskie. Z góry dzięki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia20
kynia nie ejstem z tego woj ale popytaj sie wsalonach kosmetycznych gdzie zakladaja pazurki bo zazwyczasj w tych wiekszych salonach robia tez kursy u mnie kurs na wszystkie metody w 1 gab kosztuje 1000 ale jak tylko 1 metoda to taniej pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
dzięki za fatyge ========>karolisia20 pozdrawiam ps: trzymajcie kciuki mam jutro egzamin na prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
hej kobietki jestem tylko na sekundke by powiedziec Wam ze jutro postaram sie odp na wszystkie Wasze pytanka i przesłac instrukcje:) pozdrawiam kynia--->>powodzenia!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec założylam sobie wczoraj po raz pierwszy sama tipsy... nom, nawet niezle... trwało to z 3h, wiec nawet nie tak długo..... ten klej pachnie podobnie jak super-glue.... tipsy sa super, zamowilam sobie ten sprzecior na allegro... w piatek pryszla paczka rano, a po poludniu poszlam 1 raz na studia... kierunek fizjoterapeuta.... i.... .... powiedzieli, ze zadnych dlugicha paznokci, pomalowanych ani tipsow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] to jest chore!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witam:) anulka------->>>>> kiedy uzupełniamy tipsy i zdarzy sie ze tips odchodzi przy bokach to jesli widzimy ze da sie go jeszcze uratowac tj.nadlac to sipiłowujemy to co odchodzi a jesli odkleja sie na duzej powierzchni to nie ma wyjscia i musimy go usunac (spiłowujac albo mozna sie posłuzyc płynem do usuwania tipsów,albo acetonem) pytasz jak piłowac zel przy uzupelnianiu by nie przepiłowc płytki,otóz przy uzupełnianiu spiłowujemy tylko czesc zelu a wiec nie grozi nam przepiłowanie płytki aczkolwiek przy piłowaniu zawsze kierujemy sie zasada "im blizej płytki tym wyzsza gradacja "a wiec na poczatku moze byc no 100 potem 180 a potem np bloczek:) i piłujemy zawsze bardzo delikatnie trzymajac pilnik równolegle do płytki :) przepiłowanie płytki to chyba najgorsze co mozemy zrobic naszej klientce :o sama miałam kiedys przepiłowana płytke(gdy jeszcze saama nie robiłam tipsów i poszłam na pazurki do niezbyt jak sie okazało kompetentnej osoby)i wiem co to oznacza :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
lawenda153------>>>> podaj maila instrukcje jak juz wiele razy powtarzałam mam tylko do akrylu i taka Ci wysle a jesli chodzi o zelki to wiele wskazówek juz Wam przekazałam tutaj i oczywiscie bede przekazywac kolejne jesli bedziecie chciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
m_i_s_i_a_ ------>>>>> przykro mi :( troszke sie pospieszyłas z tym kupnem zestawu :( i zrobieniem tipsów...3 godz to niezły wynik...ale co z tego jak teraz zapewne musisz tipsy usunac...wiesz jak to prawidłowo zrobic???a co do zestawu to moze uda Ci sie sprzedac na allegro jesli juz go nie chcesz...chyba nie zuzyłas zbyt wiele materiał\u wiec moze uda Ci sie sprzedac niewiele taniej/?a moze któras z kobietek tu z forum by chciała kupic?kurcze szkoda ze tak wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
anulka777----->>>nie wiem czemu ale nie moge wysłac maila do Ciebie :(podaj moze inny adres,moze tam sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
Zaliczyłam testy plac ale na mieśćie jezdziłam 25 min. wymusiłam pierwszenstwo. 07.11.06 kolejna próba. Dzięki======> krwawa_ mary_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom trudno.... ale jak za 3 lata skoncze studia to napewno bede robila sobie tipsy:))) a poza tym sa jeszcze wakacje....:)studiuje zaocznie wiec, tipsy bede miala, bede je sciagala co w tyg jak pojade do tej głupiej szkoly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×