Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

do krwawej_mery_ widzę ze niezle pomagasz ludziom... wyczytalam z Twojej historii,ze na poczatku SAMA robilas sobie i innym pazurki, bez doswiadczenia.... chcialamj sie zapytac skad wiedzialas jak to sie robi??? czy ktos cie nauczyl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Krwawej_mery wiesz po preczytaniu Twojego topiku bardzo sie napalilam.... nom i zamowilam nawet zestaw3 startowy... kiedys mi kosmetyczka metoda zelowa robila, mysle ze bede umiala... ze podołam... to chyba nie jest az takie trudne??? jak myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
czesc misia :) jeszcze sie nie zmyłam :) rzeczywiscie,ja na poczatku przez jakies 4 m-ce robiłam sama paznokcie bez kursu...a zaczeło sie od tego ze robiłam paznokcie u róznych dziewczyn i kosmetyczek z róznym efektem...gdy juz trafiałam na jakas z której byłam zadowolona zawsze cos sie musiało wydarzyc,a to jej wyjazd za granice a to ciaza itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
miałam powoli tego dosc ..wciaz musiałam szukac kogos nowego a ze paznokcie miałam robione ponad rok to juz w sumie wiedziałam jak to robic,troche rzeczy doczytałam ,popytałam i stwierdziłam ze chyba dam rade :) kupiłam wiekszosc rzeczy an allegro a czesc w sklepie kosmetycznym i zaczełam ..pocztaki nie były łatwe bo to co wydawało sie tak proste okazywało sie nie byc tak prosta rzecza...ale cwiczyłam,cwiczyłam...pierwsze pazurki robiłam sobie chyba z 10 godzin :D ale było coraz lepiej,choc nie powiem,,czasem zdarzały sie porazki i gdy pytałam gdzies na forum ,prosiłam o rade,nikt mi nie chciał pomoc,wszyscy tylko powtarzali bym poszła n kurs...no i wkurzyłam sie i poszłam :) i praktycznie nic mi to nie dało,tylko papier...ale najwazniejsze ze umiem juz robic te tipsy :) teraz juz moge bez obaw robic innym ,bo na poczatku robiłam tylko sobie...a prawda jest taka ze wszystko co umiem w zwiazku z paznokciami to efekt mojej pracy i cwiczen,nie kursu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
ok juz patrze na tę aukcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
zestaw jest dobry,sprzedawca rowniez w porządku:) tylko ciekawe jaka bedzie cena ostateczna..jeszcez pare osób moze Cie przelicytowac..najpierw moze sprawdz ile normalnie kosztuje taki zestaw u tego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
acha i zwróc uwage na to ze zele sa po 5ml ..na długo Ci nie starcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
o ile dobrze sprawdziłam taki zestaw kosztuje u ewmishop normalnie 298 zł...wiec uwazaj by nie przekroczyc tej sumy w licytacji bo by byla lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
doti82--->> wysłałam akrylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti82
Dziękuje krwawa mary:) duzy plus da ciebie za to ze tak nam pomagasz:) mało takich ludzi obecnie sie spotyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE!!!!! juz nikt mnie nie przelicytuje, dalam za ten zestaw 268zł. ja jestem zadowolona, ale matka mi troche bręczy... ze trace kase na takie bzdury.... ale ja wierze ze mi sie jakos to uda, tzn ze wyjdzie mi za ktoryms razem zrobienie tych paznokci... dzieki za dodanie mi otuchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe placic przy odbiorze, jeszcze nigdy nie placilam na konto, nie wiem jak to jest... >>>>>>> krwawa_mery potem Ci napisze jak mi poszlo robienie pazurkow:)))) jak juz dostane ten zestaw z Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zawsze bede mogła do ciebie kierowac pytania wrazie czego??? plose... jestes bardzo życzliwa, co jest rzadkoscia na tym forum, bo tu wszyscy wszystkich dołują... a Ty jestes inna, chetna do pomocy!!! dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno, jesli mozesz napisz mi z kad jestes, poszukuje jakiejs hurtowni kosmetycznej.... pozdrawiam, dzieki papa do uslyszenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary
misia--->>>racja,nie zwróciłam uwagi ze juz aukcja zakonczona..no to w sumie za niezła cenke kupiłas ten zestaw...ja zawsze jak cos zamawiam wpłacam na konto..co prawda czasem to jak kupowanie kota w worku ale bardziej sie chyba opłaca:) rzecz jasna mozesz pytac dalej a skoro jestes poczatkujaca to pewnie sporo jeszcze rzeczy nie bedziesz wiedziała..choc w sumie juz duzo rzeczy opisałam :) ja czesto odpisuje dopiero po kilku dniach,bo mało mam czasu,ale jak sama pewnie zauwazyłas nie pozostawiłam chyba zadnego pytania skierowanego do mnie bez odpowiedzi :) acha,jestem z Kielc:)acha.. w ktorejs mojej wypowiedzi sie pomyliłam,bo napisałam ze na poczatku gdy zabrałam sie za pazurki kupiłam rzeczy na allegro,a tak nie było bo na poczatku kupilam rzeczy w hurtowni kosm,a teraz dopiero kupuje sporo rzeczy na allegro,to tak dla przypomnienia hehe bo topic miał byc w sumie o czyms innym...jesli pamietacie moja pierwsza wypowiedz :)pytałam czy znacie jakies sprawdzone produkty z allegro a skonczyło sie tak ze nie dowiedziałam sie niczego o produktach ,tylko zaczełam udzielac porad :D :D :D ale nie mam nic przeciwko,chetnie Wam pomagam:) a tak na marginesie----jesli ktos ma jakies sprawdzone produkty z allegro- czy jakies płyny czy zele czy inne akcesoria to napiszcie o nich prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
co do rzeczy kupowanych na allegro to ja caly zestaw kupilam u jednego goscia "zp-partner" i od niego do tej pory wszystko zamawiam wszystko jest ok tylko wlasnie mialam problemy z bialym zelem no ale mozliwe ze to ja robie jakis blad ma za to super tipsy jestem z nich w 100% zadowolona wogole wszystko ejst ok . a ja jak zaczelam robic pazurki to zmarnowalam paznokcie mojej ciocia ktora od lutego ciagle ma zele no ale teraz jzu jets ok i jets zadowolona:) tez na poczatku robilam to sporo czasu a na chwilke obecna to zajmuje mi to ok 2h :) mi kurs tez niewiele dal bo mam tylko papierek ale w zasadzie gdyby nie on to bym wogole tych paznokci nie robila a tak to sie tym zajmuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
no zaczelam pisac o allegro a skoncyzlam na opowiesci o mojej przygodzie z pazurkami ale tez bardzo dziekuje za porady bo sie na pewno przydadza jak tylko dorwe ciocie do tyge frencza :):):) pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieczek
Cześć! Ja też właśnie kupiłam zestwa do robienia tipsów na allegro i mam parę pytań. Jak naklejam tipsy mleczne to potem po nałożeniu już wszystkich warstw widać tą różnicę, tzn tam gdzie jest naklejony tips paznokieć jest bardziej matowy. nie wiem czy ja coś robię źle czy to może wina tipsów, chociaż niesądzę bo tipsy kupiłam na allegro i inne osoby z nich korzystające są zadowolone. proszę powiedzcie co może być tego przyczyną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary
człowieczek---->>> skoro widac tipsa ,to znaczy ze za mało zostal spiłowany i zmatowiony.nalezy uzywac najpierw pilnika na poczatku moze byc gradacja 100 potem 180 a na koniec bloczek i gdy przemyjesz cleanerem badz usuniesz pyłki bedzie widac czy jest jeszcze widoczna róznica czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieczek
acha i jeszcze jedno pytanko czy jeśli chcę nałożyć sam żel na paznokcie bez tipsa to potrzbuję jakiegoś innego żelu (używam żelu jednofazowego nail-24) bo zauważyłąm, że gdy nakładam sam żel na paznokcie to po nałożeniu żelu okazuje się że na samych końcach paznokcia ten żel się nie nałożył, tzn. jakby się cofał do środka paznokcia co może być tego przyczyną? proszę odpowiedzcie, będę na prawdę bardzo wdzięczna:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do krwawa-mary,jestem pod wielkim wrazeniem a zarazem szkoku jak potrafisz pomoc drugiemu bezradnemu czlowiekowi.niesamowite,ze jeszcze tacy ludzie jak TY chodza po tym padole.Po przeczytaniu wszystkich tych stron z pytaniami i odpowiedziami sama mam ochote a raczej bede zmuszona robic sobie zelki.Teraz mam zrobione przez manikiurzystke i jestem bardzo szczesliwa,bo pierwszy raz w zyciu moim mam normalne,rowne wszystkie pazurki.Sa sliczne,mam je juz 1,5 miesiaca,maluje je lakierami i jest super.Krwawa-mary mam ogroma prosbe,czy odpowiedzialabys na pare moich pytan,wszystko napisalabym w mejlu jezeli uprzejmie podalabys mi potem swoj adres.Jestes moja jedyna DESKA RATUNKU.Prosze odezwij sie do mnie.podaje Ci moj nr gg7280882,emeil - majka.schmolez@gmx.de Z gory Ci serdecznie dziekuje,majka.a ,jeszcze mam pytanie:skad bierzesz tyle czasu,aby wszystkim odpowiedziec na nurtujace pytania.jestes niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________>>>> Krwawa_mery serecznie dziekuje za odp na nurtujace mnie pytania... dzis lub jutro przyjdzie do mnie zestaw z Allegro:) ciesze sie:))) pozwolilas mi uwierzyc w to, ze pjakos dam rade z tymi tipsami, dzieki wielkie za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________> krwawa_mery wieszja połowe Toich wypowiedzi sobie wydrukowałam:) poprostu zbieram w kopercie info o tipsach:) dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________> krwawa_mery nom niestety ja jestem z okolic KOŚCIANA, a tu chyba nie ma żadnej hurtowni kosmetycznej...:( a moze ktos o jakiejs slyszał? bo chyba lepiej kupowac w hurtowni, prynajmniej nie placi sie kosztow przesylki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________> krwawa_mery ale niestety mam jeszcze jedno pytnko, i mam nadzieje ze jak zawsze udielisz mi pomocy:) chodzi o dopełnienie tipsa.... czytalam co odpowiedzialas mariannie, ale chcialam sie zapytac, pierwsy raz żelem dopelniasz ale przeciez paznokiec caly czas rosnie, a wiec predzej czy poznbiej i tak musi byc nowy tips, co??? caly czas sie chyba zelem nie da dopelniac bo ten sztuczny paznokiec odpadnie??? jak to jest??? przepraszamn ze zadaje glupie pytania ale naprawde jestem ciekawa..... tipsy mnie bardzo interesuja:))) pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witam:) znalazłam chwilke by odpowiedziec Wam na pyt:) dopiero sie ucze----->>>> jesli cwiczysz na tipsie "luzem"to rozumiem ze chodzi Ci nie o zapowietrzenia a o pecherzyki powietrza w zelu..te małe kropeczki które psuja efekt...przyczna moze byc to iz w nieodpowiedni sposób nabierasz badz nakładasz zel,nalezy najpierw zamoczyc pedzelek w zelu i powoli wyjmowac a nie np mieszac pedzelkiem i dopiero nabierac,jesli zel jest gesty i sie bardzo ciagnie jak miod nalezy zamoczyc pedzelek w zelu a potem pedzelkiem krecic dookoła az nam sie uformuje na pedzelku taka kulka:)a gdy nakładamy na tips nalezy delikatnie jakby nad zelem wykonywac ruchy równoległe do płytki ,bardzo delikatne ,mało co dotykamy zelu,nie mozna nim "ciapac"po paznokciu :)bo pecherzyki murowane ... pytasz co to takiego zel 2 -fazowy,spotkałam sie do tej pory tylko z zelami 2-fazowymi bazowo-budujacymi a wiec spełnia taki zel role 2 zeli ,wiec nie spełni dobrze roli warstwy nałyszczajacej,aczkolwiek mozna uzyc go tez jako 3 warstwe tylko ze mozliwe ze paznokiec bedzie matowy..wówczas mozna pomóc sobie jakims nabłyszczaczem,top coatem,badz lakierem bezbarwnym:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
człowieczek--->>> rozumiem ze chodzi Ci o zelowanie naturalnego paznokcia ...jakiego zelu uzywasz skoro tak sie kurczy?przyczyna moze byc to iz nakładasz za mało zelu i po skurczeniu pozostaje czesc paznokcia bez zelu..propponuje nakładac nieco wiecej zelu,moze niedokładnie nakładasz?a podstawowa sprawa to to ze do zelowania naturalnych paznokci potrzebujesz innego zelu niz do przedłuzania -zel musi byc bardziej elastyczny:) acha jeszcze jedna rzecz-moze zel którego uzywasz jest rzadki i po prostu spływa wiec moze zaraz po nałozeniu wkładaj reke do lampy (wystarczy na chwilke )by nie zdazył spłynac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×