Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość karolisia86
hej mam pytanie jak zakladam zele i chce zrobic biala koncowke to mam problem. zel ktory mam po zalozeniu jkaby sie kurczyl a zdaza sie ze odpada ale tylko kawalkami i nie wszedzie ale tylko ten bialy. czego to wina> ostatnio wyczytalam ze moze mam zly zel bo jest za zadki a taki to przenzaczony jest do czegos innego czy to moze byc moim problemem. bo teraz uzywam tylko przezroczystego i klientka sie podoba ale w koncu ktos bedzie chcial biala koncowke a ja nie wiem jak zrobic POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia21
do karolisia86: nie napisalas jak dokladnie nakladasz zel, bo jest to dosc istotne, czy robisz wszystkie palce naraz? Ja osobiscie nakladam po jednym palcu na przemian u kazdej reki i wtedy zel nie splywa, ta metoda jest bardzo dobra gdy mamy za rzadki zel. A zeby nie odpryskiwal nalezy nalozyc sporo zelu bo przeciagniecie jedna warstwa zelu to jest za malo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia21
krwawa_mery: bardzo bym prosila o instrukcje do akryli. z gory bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_marcelina
Hej dziewczyny Mam problem i zarazem pytanie od roku chodze do kosmetyczki na zele i wzieła mnie chec eksperymentowania na soboe kupiłam wszystko co trzeba zalozylam te ,moje zele juz od3 dni polamaly mi sie z 3 paznookcie ten zel jest jakis kruchy, I tak szperam aby kupic jakis porzadny zel Prosze poleccie mi jakis dobry chodzi po firme Mam nadzieje ze sie wprawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
no ja osobicie to nakladam ten zel na 4 palce u jednej reki i wkladam pod lampe a potem druga reka i na to potem klade zel bezbarwny dobrze robie czy moze cos zmienic? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia21
do karolisia86: sprobuj wkladac pojedynczo palce do lampy, to powinno wystarczyc zeby bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje akryle nadal sie trzymaja:)w szoku jestem normalnie(tfu!zeby nie zapeszyc!) jestem mama,sprzataczka,kucharka a one nadal sa:) to jeszcze nic;)nie chcialam nic gadac bo dopiero byscie na mnie naskoczyly,ale akryl nakladalam zwyklym pedzelkiem do malowania farbkami-za 2,50:)(tylko nadalam mu ksztalt podcinajac go) nie chcialam czekac az przyjdzie pedzel do tipsow z allegro.(taka jestem niecierpliwa;))jak kobieta w potrzebie to zawsze sobie poradzi;) nie mam zapowietrzen co tez mnie cieszy.ogolnie jest ok. dzieki Mary za przypomnienie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
sorry kobietki ze nic nie pisze i nie wysyłam Wam tych rzeczy ale jestem strasznie zabiegana-teraz tez nie mam czasu żeby to zrobić:( obiecuje poprawe jutro lub pojutrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_marcelina
dziewczyny ploeccie mi prosze jakis oobry zel?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azoczek
krwawa-mary proszę cię o przesłanie pliku dotyczącego przedłużania paznokci metodą akrylowa. ukończyłam ekspresowy kurs ale szczeże mówiąc to nie za bardzo wiem co i jak z tymi warstwam dostałam ofertę pracy w salonie kosmetycznym i szczeże mówiąc była bym ci wdzięczna jeśli przesłała byś mi ten plik bardzo mi na tym zależy oto mój e-mail: maturowska@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
witam znalazłam chwilke by powysyłac Wam te pliki :) uzbierało sie pare osób:) zaraz Wam wszystkim wysle małuteńka------ >> podaj maila !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńka
moj email to sylwia.domagala@interia.pl bardzo dziękuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
kynia---- >>> pytasz jak zrobic by nie było widac kleju pod tipsem clear..klej widac moze dlatego ze robia Ci sie pecherzyki powietrza,moze po prostu zle naklejasz,nie wypychasz powietrza i dlatego widac klej,a moze za mało nakładasz kleju na kieszonke tipsa?kleju musi byc duzo!!ja zawsze nakładam go tyle ze góra wypływa nadmiar,wycieram o szybko wacikiem ale mam pewnosc ze nie zrobia mi sie pecherzyki powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
karolisia--->>>z białym żelem sa czesto takie problemy własnie:( ..kurczy sie i to psuje cały efekt,dlatego rób jak Ci radza dziewczyny-gdy juz nałozysz cienka warstwe i namalujesz ładne linie usmiechu, nie czekaj az spłynie tylko szybko do lampy-nawet na głupie 10 sekund i to pomoze,radze poza tym nakładac 2 cienkie warstwy i bedzie super:) acha i pamietaj ze nie przemywamy lepkiej warstwy po wyjeciu reki z lampy miedzy nałozeniem jednej i drugiej warstwy :) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
asia_marcelina--->>>>>>>>> moze to ze polamały Ci sie paznokcie to nie wina zelu??moze cos zle po prostu zrobiłas?robilas sobie tipsy czy przdłuzałas na szablonie?mozliwe ze zrobiłas paznokcie za cienkie badz nadałas im niewłasciwy kształt,moze zrobiłas za płaskie?moze pozalewałas skórki?osobiscie pracowałam na róznych zelach,pare razy trafiły mi sie jakies kiepskiej jakosci ale nawet robiac takimi nie powinno byc problemu z łamaniem sie i odpadaniem!!!jesli wszystko zostanie poprawnie zrobione to nawet zel kiepskiej jakosci nie ma prawa odpadac!!!mysle ze to nie wina zelu tylko sposobu wykonania pazurków ...napisz jak zrobiłas te paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
ewe---->>> ciesze sie bardzo ze tak super Ci wyszły pazurki:) i ze sa takie trwałe :) naprawde musisz miec do tego smykałke skoro za pierwszym razem udało Ci sie zrobic tak dobrze :) ja tez jestem niecierpliwa i tez kiedys zrobiłam sobie pazurki zywkłym pedzelkiem do farbek gdy moj sie złamał...hehe tez nie miałam cierpliwosci czekac az przyjdzie paczka z allegro :) robiłam przez to 2 razy dłuzej,bo ten pedzelek naprawde był do bani :D a gdy tylko skonczyłam do drzwi zapukał listonosz z paczka :)takie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
własnie dzis bede robiła sobie pazurki bo juz mam odrosty ze ho ho :) i jak zwykle mam dylemat co sobie tym razem wyczarowac...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
no juz powysyłałam:) sprawdzcie poczte :) czy o kimś nie zapomniałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
małuteńka--wysyłam jeszcze raz bo przez przypadek napisałam "ł" zamiast "l" w Twoim mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
krwawa_ mary_ a masz może instrukcje do żeli? kupiłam na płycie kurs a nic specalnego na nim nie ma .Więcej wyczytałam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_marcelina
he dzieki za odp Wiesz robilam zele na tipsie Pierwsza sprawa jak doczytalam to chyba zrobilam je za cienkie, no i chyba musze sie bardziej starac aby tych skorek nie dotykac Sproboje jeszcze raz -zobaczymy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_marcelina
krwawa_ mary_--- a jezeli chodzi o ta instrukcje to tez sie z mila checia dolacze do grona Twoich uczennic :-) Moj adres joanna_marcel@o2.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_marcelina
krwawa_ mary_--- a jezeli chodzi o ta instrukcje to tez sie z mila checia dolacze do grona Twoich uczennic :-) Moj adres joanna_marcel@o2.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
moj mail: kynia_@op.pl prosze o pomoc jestes wspaniała zeby nie Ty to bym zpaprała wiele spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa mary------->taaaa....jak sie pol dnia spedzi przy robieniu paznokci(czy tez caly;))to nie ma sily zeby nie wyszly;)najgorsze jest to nadawanie ksztaltu,pilowanie...mam zwykle pilniki wiec troche czasu przy tym schodzi.szczegolnie jak sie nie zaluje akrylu;)ale to pierwszy raz...wiec przymknij na to oko;) z reszta...to dziwne...kiedys mialam akryle i byly grubsze.nie lamaly sie,wszytsko bylo ok,ale pomyslalam sobie,ze na probe zrobie sobie ciensze.i tez sie trzymaja...(tfu!zeby nie zapeszyc) tak czy tak:nie moglabym sie tym zajmowac zawodowo-jestem perfekcjonistka i wiem,ze przy jednej klientce spedzilabym z 10godzin:)a ciekawe kto by na to poszedl;)nie,to nie dla mnie...nawet siostrze odmowilam i dalej chodzi do salonu... tez juz musze sobie uzupelnic ale jakos ciagle czasu brakuje:I np teraz ...wlasnie biore sie za sprzatanie mieszkania(najbardziej sie ciesze na mycie podlogi:()jestem sama w domu,a jutro moje dziecko nic mi nie da zrobic...spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
dzieki za podpowiedz sprobuje napewno :):):) a mam jeszcze jedno pytanko moze glupie ale macie moze jakis sposob. otoz kiedy nakladac bialy zel jak to ma wszystko pokolei wygladac najpierw bialy a potem bezbarwny czy jak? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amj2001
witam wszystkie dyskutantki ;-) właśnie tak czytam te wszystkie rozmówki i chyba bede musiała też poprosić o przesłanie jakichś informacji o modelowaniu paznokci żelem. Może wstyd powiedzięć, ale robie pazurki od paru m-cy, a jeszcze nie przeglądałam takich info. Please, może ktoś to przeczyta i mi pomoże ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amj2001
karolisia86 witam Cię serdecznie! ja osobiście nakładam french na drugą warstwę żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia86
dziewczyny jaki okropny dizen :/:/:/ uzupelnialam dzis pazurki ale jak je zobacyzlam to sie przezegnalam nie mam pojecia co sie znimi stalo wygl;adaly okropnie powietrze sie dostalo podspod i nie mam pojecia dlaczego I raz mi sie to zdazylo a zeby je uzupelnic to zajelo mi to 2,5h wiecej nzi nakladanie to ja cos zle zrobilam pryz ich nakladaniu czy co? po tym dzisiejszym to jak narazie to mam serdecznie dosc tych zeli :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amj2001
a jakiego żelu używasz, być może zle został nałożony? albo firma dość licha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×