Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

No i wlasnie wrocilam z hurtowni :) produkty byly pakowane przy mnie, wiec bez problemu ;) jeszcze jeden plus to moglam wybrac kolory akrylu ( myslalam ze beda te co na aukcji sa pokazane). Takze wszytsko super ;) teraz trzeba cos z tym zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak robic bardziej gleboka linie usmiechu? Czy to zalezy jak uloze sobie akryl bialy we frenchu?To wymaga precyzji prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuniak
witam.wpadam tu tylko z podziekowaniami dla wioli.wiolu wielkie,wielkie dzieki za przeslanie kursu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :D chetnie pomagam ;) zreszta sama dopiero sie ucze :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuk
DO WIOLIZ Z tego co wyczytałam to dopiero zaczynasz przygodę z akrylem (tak jak ja). Ten zestaw NailBesign z tego co mi znajoma powiedziała to nie jest najlepszy ale na początek może być. Dobrze by było żebyś dokupiła sobie lepszej jakości tipsy, bo te niekiedy pękały jej w połowie. Opiszę ci jak ona nakłada ozdoby i brokat: Na przygotowanego paznokcia nakłada cięką warstwę akrylu (ale tylko w tym miejscu gdzie układa ozdoby), układa uzdoby z pomocą patyczka i pokrywa całość przeźroczystym akrylem. A brokat nakłada za pomocą pędzelka. Macza go w płynie, rozprowadza na paznokieć i pokrywa akrylem. Życzę ślicznych pazurków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuk
DO WIOLIZ Napisałaś że masz kurs do robienia akryli, czy mogę prosić o przesłanie mi go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw bede uczyla sie robic zwykle...chcialam sobie zrobic, ale nie mam acetonu :// w razie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuk
Wiolu śliczne dzięki za kursik, napewno się przyda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
Czy ktoraś z Was kupywała frezarkę na allegro?Chce zakupic podobniez skraca czas pracy nie trzeba tyle piłowac..........i jeszcze jedno pytaie........ na jednym pazurku widac łaczenie tipsa (clear) z naturalną plytką czy powodem tego jest niedokładne zniwelowanie progu tipsa ?Czy cos innego? (Zelki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siuniak
czy chodzi o ta firme nailsdesign?jesli tak to ja tam do nich pojechalam i bylam pewna ze mnie nie przerobia ale niestety zagadalam sie z pania sprzedajaca ktora zreszta byla bardzo mila.a jak wrocilam do domu to sie okazalo ze mam tipy nr7 dwa razy za to brakowalo tipsow nr6.nie bylo zmywacza do paznokci i kopytka.oczywiscie mowie o tych rzeczach za ktore zaplacilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak NailDesign - ja akurat mowilam co a ona wkladala.Na tipsy jeszcze nie patrzylam, ale chyba sa ok.. Dziewczyny a mozecie mi troche teorii podsunac?? Bo wyczytalam gdzies i nie wiem co to jest: linia wlosa, krzywa C, punkt stresu, bo linia stresu to wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linia stresu - punkt stresu to to samo :) krzywa bo tips ma miec ksztala literki C czylu brzuszek na srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co jest jeszcze wazne z teorii do robienia paznokci?? bo wiem juz co to jest krzywa c, linia wlosa, linia stresu, tunel, linia usmiechu. Co jest jeszcze wazne???chociaz dajcie jakies hasla ja juz znajde.chce jak najwiecej wiedziec.wtedy bede mogla robic ladne pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad kupnem zestawu z firmy naildesign.Znalazłam ich stronkę www.Ten zestaw do żeli jest inny niż tan na allegro.Może ktoś mi powie czy warto?Czytałam że któraś z was ma kursik na żele.Proszę prześlijcie mi go.Podaję meila 22uzi@znajomi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Krwawa Mery zagladasz tu wogole? Napewno zapracowana , pozdrawiam. Ściagnelam pazurki :-( musze troszke odpoczac moje sa takie cieniutkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelkowa
WIOLAZ!!!! :) Jeśli to nie sprawi Ci kłopotu to też bym prosiła o ten kursik :) Dziewczyny mam pytanie...w jaki sposób Wy robicie french???Chodzi mi o to by było równy...bo raczej paseczki się w tym wypadku nie sprawdzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslane :) Jelsi ktos nie dostal ode mnie kursu to piszcie dziewczyny, bo roznie to bywa z ta poczta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 22uzi - wyslalam Tobie kurs 2 razy ale ciagle przychodzi mail zwrotny, ze nie moze wyslac :// nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelkowa
WiolaZ--->Dziękuuuuje :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelkowa - a chodzi ci o french zelowy czy lakierem? i z czym dokladnie masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwenecja
Moze to wam pomoc :) Nakładanie tipsów Przedłużone paznokcie, przy prawidłowym ich nałożeniu nie różnią się niczym od naturalnych, a przy pracach domowych nie tracą swojego wyglądu. Tipsy żelowe można spotkać u kobiet w różnym wieku i na różnych stanowiskach. Nałożona masa żelowa jest cienka, elastyczna i co ważne dla kobiet, które nie malują paznokci, nie przebarwia się. Tipsy żelowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które obgryzają paznokcie. Wbrew pozorom są bardzo wygodne w noszeniu, zawsze jednakowej długości, a lakier utrzymuje się na nich aż do zmycia. Metoda żelowa jest umiarkowanie łatwa i przyjemna w wykonaniu. Masę nakłada się specjalnym pędzelkiem w przybliżeniu tak jak zwykły lakier do paznokci. Dla jej utrwalenia dłoń wkłada się do lampy UV. W przypadku złamania tipsa, wystarczy dosztukować pazurek. Tipsy żelowe uzupełnia się co 3 ÷ 4 tygodnie, w zależności od prędkości wzrostu naturalnej płytki. Należy pamiętać aby długość paznokcia dostosować do codziennych obowiązków tak, aby nie utrudniały nam prac w naszych codziennych obowiązkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwenecja
Metoda żelowa Dezynfekujemy dłonie płynem odkażającym. Matowimy i skracamy (do opuszka) płytkę paznokciową pilnikiem lub bloczkiem. Często popełniany jest na tym etapie podstawowy błąd i zamiast tylko zmatowić płytkę paznokcia spiłowany zostaje sam paznokieć, przez co staje się on bardzo cienki i miękki. Po nałożeniu żelu będzie on odpadał nie mając stabilnego podłoża. Oczyszczamy płytkę z pyłów. Przyklejamy tipsy. Matowimy tipsy tak aby zgubić granicę z naturalnymi paznokciami. Odtłuszczamy całą powierzchnię paznokcia przy pomocy płynu uniwersalnego i wacika bezpyłowego. Możemy również dla pewności nałożyć podkład w sztyfcie, który dodatkowo wzmacnia przyczepność żelu. Oczyszczamy pędzelek płynem uniwersalnym przed nałożeniem masy żelowej. Nanosimy cienką warstwę żelu. Utwardzamy nałożony żel w lampie UV przez około dwie minuty. Nakładamy kolejną warstwę żelu. Utwardzamy w lampie UV przez około dwie minuty. Całość przemywamy płynem uniwersalnym i zwykłym kosmetycznym wacikiem. Należy pamiętać że wacik bezpyłowy służy tylko i wyłącznie do odtłuszczania paznokcia a masę przemywamy obficie płynem Uniwersalnym przy pomocy zwykłego wacika kosmetycznego. Wacik bezpyłowy zbyt bardzo chłonie płyn i nie dokładnie przemywa masę przez co masa nie jest dostatecznie twarda i jej powłoka pozostaje matowa. Piłujemy i matowimy tipsy nadając im właściwy kształt. Nanosimy cienką warstwę żelu wykańczającego. Utwardzamy w lampie UV przez około dwie minuty. Całość przemywamy płynem uniwersalnym. Modelujemy i korygujemy (jeśli jest taka potrzeba) końcówki tipsów. Wykonujemy manicure: malujemy paznokcie. Aby lakier i wzorki na paznokciach były trwałe można zastosować utwardzacz UV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwenecja
Metoda żelowa na stopach Zakładamy separator i za pomocą pilnika równamy paznokcie. Całość odtłuszczamy płynem uniwersalnym i wacikiem bezpyłowym. Nakładamy warstwę podkładu w sztyfcie. Pędzelkiem nakładamy pierwszą warstwę żelu. Całość utwardzamy w lampie UV przez około dwie minuty. Na lepką warstwę utwardzonego żelu nakładamy ozdoby. Pędzelkiem nakładamy drugą warstwę żelu. Całość utwardzamy w lampie UV przez około dwie minuty. Wacikiem bezpyłowym i płynem uniwersalnym odtłuszczamy całą powierzchnię płytki paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwenecja
Metoda żelowa na formie - french Paznokieć należy zmatowić blokiem oraz wyrównać krawędzie pilnikiem. Usunąć szczoteczką powstały przy piłowaniu pył. Odtłuścić paznokcie płynem uniwersalnym. Nałożyć formę. Naturalną część płytki paznokcia posmarować podkładem w sztyfcie. Nałożyć żel na część naturalną paznokcia oraz formę. Utwardzić w lampie UV przez około dwie minuty. Po wyjęciu dłoni z lampy całość przemyć płynem Uniwersalnym. Pilnikiem całość równamy, nadajemy właściwy kształt oraz długość. Na końcówki nakładamy żel french. Po nałożeniu żelu frencz, całość utwardzamy w lampie UV przez około dwie minuty. Po wyjęciu dłoni z lampy nie przemywamy masy żelowej! Na lepką warstwę utwardzonego żelu french nakładamy następną warstwę żelu. Utwardzamy żel w lampie UV przez około dwie minuty. Przemywamy paznokcie płynem uniwersalnym. Paznokcie należy teraz wymodelować przy pomocy pilników i bloków nadając im właściwy kształt. Całość odpylić i odtłuścić płynem. Nanieść warstwę żelu wykańczającego i utwardzić go w lampie UV przez około dwie minuty. Paznokcie obficie przemyć płynem przy pomocy wacika kosmetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwenecja
Rozjaśnianie paznokci Umyj dokładnie ręce i paznokcie szczoteczką. Następnie zmieszaj łyżkę soku z cytryny z łyżką proszku do pieczenia. Wetrzyj miksturę w każdy pazurek. Umyj i osusz ręce. Wmasuj krem do rąk i paznokci z właściwościami odżywczymi. Teraz pomaluj pazurki odżywką. Powtarzaj czynność raz w tygodniu, a twoje paznokcie na pewno będą ładnie rozjaśnione i wygładzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×