Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość wwenecja
Myswle ,ze kazda znajdzie cos dla siebie dlatego tak zasmiecilam ;) topik Pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaaa
http://www.irene-caspa.icx.pl/98.JPG Znalazlam to zdjecie osoba ta reklamuje sie jako super stylistka. Osadzcie same . Ta dziewczyna robi profesjonalne(???) pazurki wiec nie ma czym sie przejmowac tylko uczyc bo paier to nie wszstko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaaa
Szok prawda ;) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze normalnie nie wyobrazam sobie zeby ktos taki robil paznkocie!!!! Smutna prawda :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaaa
Na jej stronie sa rozne panokcie nie powiem niektore sa ladne ale po paru takich wstretnych nie mialabym odwagi do niej sie zapisac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam..rzadko ktore sa ladne, ja chyba jedne widzialam :) ale tez nie przegladalam wszytskich, bo odechcialo mi sie szybko ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaaa
robie od roku jestem po 3mies kursie ale kurs kurem a praktyka praktyką :) Robie żelowe bo akryle za bardzo mi śmierdzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaaa
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####... ........# .......##....,#..........#....//.....# ........# ##*.....#..........((......# ..........'''#................ ... ....# .............''#......#...............# .......... .......''##;........#.....#, ......................#....... ."##"...#, ......................#............... .....#, ......................#.....#................#, .. ....................#.....#..................#, ........... ...........#.....#....................#*, ................. ....####..##########.....* wklejam slonika na szczescie i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaaa
a co chcialabys wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. Jak zakladac akryl najlepiej zeby wyszla ladna krzywa c??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaaa
zaczunasz od bialej koncowki caly czas ja regulujesz rowniotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsaaa
jak jest juz idealna nakladasz przezroczysty lub rozowawy akryl na reszte paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnecioX
dziekuje wam serdecznie,pozdrawiam:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
hmmmm z całym szacunkiem dla wszystkich tutaj piszących ale przepraszam bardzo co widzicie takiego szokujaco wstretnego czy szokująco smutnego (taka prawda itd)w tych pazurkach ?jak dla mnie są w sumie ok. Moze pokazecie swoje i ocenimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylfiaaa
chodzi mi ogólnie o jej pazurki -wykonywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu sa zle zrobione i wygladaja nieladnie.ja uwazam ze jesli juz robic komus to porzadnie a nie na odwal.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Tragedia te paznokcie!!!Ja robie akryl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wtapiasz ozdoby w akrylu? Bo jestem ciekawa...w zelu widzialam, ale zel tak szybko nie zasycha jak akryl..poza tym zel pod lampe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda 153
POzdrawiam z samego rana dziewczyny ponawiam swoje pytanie : czy ktoś pomoże mi z tym frenczem ? chciałam zrobić pazurki białym żelem(końcówki) i po nałożeniu dwóch warstw białego żelu przemyłam i chciałam go wypiłowac bo na niektórych pazurkach spłynął trochę na jedną strinę i wtedy pojawił się problem biały żel zaczął się kruszyć , może mam zły żel poradzcie mi coś . A i proszę też o tę instrukcję na żelki i akrytlki , bardzo będę wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda 153
A czy ktoś może wi jak używać tip-blendera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslana instrukcja, niestety nie pomoge Ci w zelu, bo nie wiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×