Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krwawa_ mary_

do manicurzystek kupujacych na allegro

Polecane posty

Gość xlacostex
Witam!Ja ozdoby w akrylu zatapiam tak:Mieszam w oddzielnym pojemniczku proszek z tymi ozdobami np.hologramy i pozniej normalnie liquid i w tym proszku nabieram odrazu z ozdoba i na paznokiec:)No i mniej wiecej cos takiego...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawenda - a ty pilujesz bialy zel czy jeszcze na bialym masz polozony budujacy? jezeli sie kruszy to moze za dlugo utwardzasz przeczytaj na kazdym zelu pisze ile go utwardzac ja mam np 2 minuty na bialy zel nakladam budujacy i dopiero potem piluje a nakladam 1 warstwe bialego i wyglada ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda 153
Bardzo dziękuję za instrukcję . Ja piłowałam biały żel bo nakładałam dwie warstwy i spływał ale może będę nakładac jedną dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
Witam bardzo prosze o instrukcje na zele dzis zamawiam zestaw teori ucze sie juz od paru miesiecy teraz czas na praktyke choc wiem ze jeszcze duzo przedemna nie stresuje sie bo chce robic pazurki dla przyjemnosci :) Od dwoch lat chodze zakładac do salonow ale mysle ze to juz koniec nastepne zrobie sobie sama i juz teraz wiem ze sie nie poddam pozdrawiam wszystkie panie no i musze powiedziec ze to jedyne forum ktore czytam od deski do deski bo na innych sama wyzwiska tylko pytam czy im to sprawia przyjemnosc trzymajcie sie>podaje adres maila jakby ktos zechciał posłac mi instrukcje gosiak1980@interia.pl Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslane. a co do forum. szkoda ze tak malo osob sie udziela i daje rad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
Dziekuje bardzo a fomum i tak pierwsze na ktore trafiłam i mogłam przeczytac cos sensownego mam nadzieje ze w przyszłosci sie rozwinie bo zamierzam tu zagladac jak najczesciej pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
Dziewczyny mam pytanie moze nie jest zbyt skaplikowane a wiec czy nakładajac ta druga warstwe zelu mozna pilnikem uformowac kształt paznokcia tzn krzywej c i ogolnie taki jak nam sie podoba bo na innym forum pisali ze poto nakładamy gruba warstwe na samym srodku zeby zel sie sam formował ale jakos mi sie w to nie chce wierzyc mi zawsze pani wyrownywała i dlatego pytam coprawda zawsze pare dni po zabiegu brałam pilnik i robiłam to po swojemy i kształt dopiero wtedy mi pasował a potem tylko lakier uf z inglota i było super prosze o odpowiedz bo badzo mnie to interesuje ..............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiikii
Jasne ze mozesz piłowac aby nadać kształt pazurkom:) Nawet jest to konieczne zele są samopoziomujące czasem ale to normalne ze cos tam nie wyjdzie i kształt pazurka nadajemy pilujac go własnie :)wtedy jest gładki i taki jak chcemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodi.o
krwawa-mary- czy mogła byś mi też przesłać instrukcję jak nakładać akryl na paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Cyrkonie tez mozesz zmieszac z tym proszkiem,zawsze to latwiej wziasc,albo szybko nalozyc.W zasadzie to cyrkonii jeszcze nie wtapialam wiec sama do konca niewiem.Wiecej robie tipsow żelowych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
Witam mo i mamy piatek nareszcie ja własnie szykuje sie do pracy no ale musiałam do was zajzec :) oby mnie nic nie omineło>Juz bym chciała zeby przyszedł zestaw moje paznokcie coprawda nie nadaja sie jeszcze do poprawy nio ale musze sie sprawdzic wiec odliczam goraczkowo dni> Pozdrawiam i zycze miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krwawa-mary
krawa-mary-wroc porzebujemy Twojej pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
No i znowu cisza a tak fajnie sie zapowiadało hej dziewczyny a moze opiszecie swoje poczatki czy było trudno i jakie błedy popełniałyscie jak teraz wychodza wam paznokcie.Jakie były wasze pierwsze klijentki czy miałyscie jakies" bardzo trudne" panie ale podołałyscie moze inne dziewczyny beda mogły wyciagnac cos dla siebie z waszych wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, sepi rozmawiałysmy kiedyś o tipsach french, ...ja się skusiłam i wyszło super...a czas pracy nad pazurkami skrócił się o połowę ...tylko na lini łączenia tipsa z żelem dałam ozdoby ...brokacik, bo jednak jakoś to inaczej wygląda niż żelowy french , ale ogólnie to przechodzę na tipsy french. pozdrawiam wszystkie dziewczyny! pa...spadam sie uczyć bo jutro mam zaliczenie z ekonomii matematycznej. Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wchodzi :) ktos chce pomoc a dziewczyna pyta \" i po co to\"....bez komentarza....przeciez co 2 osoba pyta o instrukcje jak robic paznokcie zelowe czy akrylowe wiec chyba jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrde
Fajny topik itp super porady co i jak ale tak naprawde przeraza jedno , ze kupuje tu masa dziewczyn startery na allegro nie majac zielonego pojecia co i jak.Nie rozumiem jednego jak mozna zalowac pieniedzy na prawdziwy kurs?!Przeciez wiekszosc tu moze zrobic sobie a co gorsze innym krzywde!!! Niektore pyt az mnie przerazaja bo niektore z Was nie wiedza co do czego, jak nakladac ,kolejnosci tak nie moze byc! I co z tego ze zaoszczedzi sie na wydawaniu na PRAWDZIWA i PROFESJONALNA styliste pieniedzy a co gorsza niektore chca w ten sposob zarabiac i beda tanie za 30zl lub 40zl zrobia piekne :( spilowane z macierza paznokcie iiiii.... co wtedy???-przepraszam nie chcialam?! Dziewczyny zastopujcie, przemyslcie to bo to naprawde zaden problem spieprzyc paznokcie nieodwracalnie. Wlasnie dlatego sa szkoly, kursy zeby tego wszstkiego krok po kroku z teoria i praktyka NAUCZYC sie a nie z plytki CD lub podpatrywac jak robia to osoby kompetentne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak masz jakas teorie dziekuje to moj mail bo widze ze jestes bardziej obcykana w te klocki karolcia1107@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kurrrde :) Fakt ja kupiłam shit i dowiedzialam sie dopiero po zakupie :) ucze sie sama dlatego, ze nie mam narazie jak isc na kurs...Mam zamiar narazie uczyc sie na sobie nie na innych :) jesli bede robila komus i bede umiala juz tak ok to napewno kupie sobie lepsze produkty.Narazie do cwiczen mam wiec bede na tym.Znam dziewczyny tzn.samouki ktore zajebiscie robia paznokice - jak profesjonalistki.Moze nie do uwierzenia ale to prawda :) ucze sie teorii od dziewczyn profesjonalistek.One mi pomagaja.Nie zamierzam niczego robic tak jak napisalas - komus na odwal itd...Wiem juz duzo o pilowaniu paznokcia, krzywa c, linia wlosa itd itp...ucze sie caly czas. chce to robic dobrze, a nie tak jak niektorzy.Bardzo chcialabym isc na kurs i jesli bedzie to mozliwe to na 1000% pojde.Jesli okaze sie ze rzeczywiscie sie do tego nadaje to bede robila wszystko zeby robic to b.dobrze i miec pelna wiedze na ten temat.Narazie doksztalcam sie sama i jest ok :)) sporo mozna dowiedziec sie o wszystkim.Ale kurs to podstawa, jasne.Nie uwazam zebym cos zle zrobila.Bo nie zamierzam nikomu zniszczyc paznokci :) Cos jeszcze??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze to nie tylko do mnie bylo, ale napisalam za siebie :) jak do tego podchodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka1980
Zgadzam sie z wiolkaZ ja od dwoch lat chodze na zakładanie paznokci wiem ze to nie wystarczy zeby umiec je załozyc samemu ale ja zawsze po przyjsciu od stylistki i tak jeszcze piłowałam je sama zeby nadac im kształt a potem malowałam i załowałam ze nie mam jak sobie sama zrobic bo trzeba nie tylko checi ale i zdolnosci manualne mysle ze kazda z nas jest inna jednej wystarczy jak kolezanka pokaze i wytłumaczy krok po kroku a inna musi nistety pobawic sie tym nieco dłuzej.Nie kazda dziewczyna ktora zakupia starter sie do tego nadaje to fakt wystarczy przejzec blogi gdzie czternastolatki poprostu szczyca sie swoimi "falowanymi" paznokciami no ale nie miezmy wszystkich jedna miara inne naprawde nie majac kursu sa w tym swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrztulAnka
tak, tak wszystko sie zgadza, ale uważam, ze osoby bez kursu nie powinny wykonywac tipsów innym, chcą niech sobie same robią. Ja mam mnustwo certyfikatów i na każdym szkoleniu dowiedziałam się czegoś nowego... A takie zaoszczedzanie na tipsach, jest beznadziejne, bo jeśli kogoś nie stac to niech nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrztulAnka * Nie zgodze sie z tobą.Co to znaczy oszczedzac na tipsach?? To znaczy ze osoba robiaca super pazurki taniej robi gorsze! Trzeba wydac powyzej100 zl zeby miec ladne i dobrze zrobione? Osobiscie chodzilam do dziewczyny bez zadnych *certyfikatow* przez rok i bylam bardzo zadowolona .A nawet dziewczyny przychodzily do nie po wizycie u *kosmetyczki* gdzie zaplcily 150 zl zeby ona poprawaiala bo byloy tak spaprane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki fajny topik ,ciesze sie ze go znalazlam naprawde mi bardzo pomoglyscie . Widze ze zagladaja tu rozne osoby ,oczywiscie maja prawo do swoich pogladow ale nie widze powodu aby zniechecac. Sam kwas , ale uwazam ze sie myla zamiast madrowac sie powinny nam pomoc .Po to ten topiczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×