Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ULTRASHAPE

ULTRASHAPE

Polecane posty

Gość Hej ja
polecam wam ten zabieg -mam trochę mniej w biodrach, wchodzę w spódniczkę a dla mnie najważniejsze było to, że jest to bezinwazyjne i nie wymagało żadnej rekonwalescencji po. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też
jestem zadowolona, chociaż efekt pojawił się później niż obiecywali,robiłam brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabura
w końcu zdecydowałam się na liposchock- jestem w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta12234
Niezle, wlascicielka ksztaltosfery podszyla sie pode mnie, nie wiem jak to możliwe ale zablokowala moj nik i wpisala swoja opinie uzywajac go? JAK TO MOZLIWE? nik - judyta122344 byl moim nikiem a ty mi go ukradlas i oczernilas konkurencje!?? Kobieto jestes chora, faktycznie brak ci piatej klepki. Niezle musisz manipulowac w internecie!!!!!!!! Podac Ci numer tel pod jaki do mnie wydzwanialas? Ludzie napiszcie do niej, podajcie swoj numer telefonu i sami zobaczycie ile razy zadzwoni i jak nagabuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brabura do prawdziwej judyty
ale numer , dobrze ze nie skorzystałam z usług kształtosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazdlaekiegolasu
a może byśmy pogadały o zabiegach ??? szukam czegoś na brzuszek - schudłam 8kg w 6 tygodni i fajnie ale nadal nie mam talii a bym chciała - co fajnie działa na brzuch i lekko zbyt luźną skórę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasi z lasu
ultrashape jest ok na brzuch (zwłaszcza jak nie oczekujesz zbyt wiele) ale tylko na tkankę tłuszczową - na luźną skórę musisz poszukać czegoś innego - endermologia lub velasmooth powinny być ok rozmasują i ujędrnią - pewno lepiej zacząć od ultrashape a potem "dopasowywać skórę" ja robiłam ultra na udach i miałam fajny rezultat - specjalnie nie masowałam bo skóra i tak była fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest super więc o wam chodzi
robiłem ultrashape z połączeniem z ultracontour , niewiem jeśli mam byc sczery który przyniósł większą różnicę ale żonka zakochała sie na nowo w moim małym brzuszku . Faceci do boju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarana
Dziewczyny, czy ktoras z was robila zabieg Ultracontour we Wroclawiu i moze polecic mi jakis dobry gabinet? Bylabym baaaardzo wdzieczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Amarana
szczerze nie polecam Ci ultracontur - u mnie nie było żadnych rezultatów a Pani mi wyjasniła, że to jest drenaż ultradźwiękami i z tego wynika, że nie miałam wody w organizmie i nie schudłam - szkoda, że po fakcie się o tym dowiedziałam. Zerknij sobie na velashape - jest we wrocławiu i ja uważam, że to świetna rzecz chociaż jeszcze mało znana u nas. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika domi
ja juz próbowałam velashape, niestety nie działa. Wydalam kupe kasy i bez rezultatu. Pewnie nie jest znana bo nie przynosi oczekiwanych efektow.. ja jestem tego przykładem. Wyjasniono mi ze jest to drenaz limfatyczny. Jesli nie masz wody w organizmie to nie masz efektu. Tyle kasy w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do domi
hej ja byłam na velashape i to raczej nie ma nic wspólnego z drenażem. To jest bardzo bardzo duże ciepło a nie słyszałam, aby drenaż polegał na grzaniu. velashape jest bardzo znana w USA a że u nas nie - tak jest z wieloma nowinkami:( Ja w każdym razie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez nie dziala
ja tez nie bylam zadowolona z zabiegow velashape. Nowinki przychodza i odchodza jesli nie sprawdzają się i nie przynosza obiecywanych efektów. U mnie niestety nie sprawdzily się. :-(( .Kiepski jest to zabieg w porównaniu do innych dostępnych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w USA chyba się przyjeło
ja tam nie wiem bo nie byłam jeszcze na velashape ale będę ! poszukałam w internecie - faktycznie w USA jest cała masa gabinetów - znalazłam też fajny link na Reuters.com (www.reuters.com/article/pressRelease/idUS90573+01-May-2008+PRN20080501) a jeżeli o tym pisze reuters to znaczy że to jest na topie - oni akurat "znikającymi nowinkami" się nie zajmują no proszę - a tak naprawdę to szukałam informacji o ultrashape -tylko że on jest sporo droższy więc zacznę od velashape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesz ka
Ja jestem po 3 zabiegach ultrashape i 6 ultrconturach. Jestem bardzo zadowolona z dobranego dla mnie pakietu. Jak dla mnie to dziala rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie zadowolona z wroc
ultrashape żądzi - po trzech ultra mam jakieś 5 cm mniej w udach - super bo łączyłam z velasmooth więc i cellulitu się pozbyłam na ultra musiałam jeździć do warszawy, ale to tylko 3 razy, a vele robiłam we wrocku więc w sumie całkiem wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żądzi czy rządzi - autokorekta
nie ważne :) grunt że ultraszejp działa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1972
A ja uważam, że pieniądze , które wydałam na Ultrashape są wyrzucone w błoto. Patrząc na mój brzuch, mam wrażenie, że ktoś zrobił mnie w balona. Nie oczekiwałam zbyt wiele - chciałam zgubić to, z czym nie mogłam poradzić sobie na siłowni. Mam budowę jabłuszka - chude nogi i korpusik który nie do końca do nich pasuje. Chciałam zgubić ok. 4 - 6 cm w obwodzie ... ponoć miało pójść gładko. Nic nie poszło. Czy jest jakiś inny sposób, żeby pozbyć się tłuszczu i być zadowolonym? Nie musi być tanio, ważne, żeby było skutecznie. Proszę na maila, bo jestem nietutajsza tutaj :-) stokrotka.theflower@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina24
Ja polecam ultracontour w krakowie w salonie REVISION robilam brzuch i uda to jest na ulicy szlak przedtem mieli promocje do 70% taniej a teraz maja 40 % taniej ceny sa duzo nizsze niz gdzie indziej z okazji otwarcia nowego gabinetu bo maja gabinety tez w innych miejscach ale ja robilam na szlaku wlasnie i jestem bardzo zadowolona a co do tego ze dziewcyzny pisza o braku efektow zwiazanych z ta woda w organizmie to pani kosmetyczka ktora robila mi zabieg od razu mowila ze najwazniejsze jest zeby po zabiegu pic conajmniej dwa litry dziennie wody mineralnej bo to o to chodzi ze rozbity tluszcz przez drenaz wedruje do wezlow chlonnych a z tamtad do watroby a watroba musi wydalic go z organizmu za pomoca wody ktora po prostu przeplywa przez organizm i zostaje wydana z moczem... takze polecam ja jestem zadowolona wiadomo ze nie ma cudow ale to urzadzenie po serii zabiegow pozwala na stracenie 6 cm w obwodzie odchudzanej czesci ciala a jak ktos chce byc zgrabny to 6 cm to juz dosc duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy korzystaliście może z DerMedu we Wrocku? Ja walcze z moim tłuszczem już od dawna i w związku z tym, że miałam trochę problemów z odżywianiem się łącznie z wrzucaniem w siebie kilogramów środków na odchudzanie, teraz po prostu schudnąć nie mogę... Zastanawiam się nad Ultracontour w Dermedzie. Myślicie, że może zadziałać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z veli
ja długo szukałam w internecie zanim się zdecydowałam zrezygnowałam z ultracontoura bo nigdzie go poza polską i czechami nie znalazłam - zero informacji, a tam gdzie o niego pytałam to też nie dali mi namiaru na żadne badania, certyfikaty itp (certyfikat na pewno jest bo tyle punktów to sprzedaje ale na co to nie wiem) - szukałam głównie we francji go to podobno francuskie. ultrashape podobno działa ale jak dla minie to efekty są zbyt małe jak za tą kasę (koleżanka robiła i jest zadowolona ale ona niewiele chciała ściąć bryczesy) - są badania i sporo informacji za granicą ale nie ma FDA tego amerykańskiego certyfikatu zdecydowałam się na velashape bo o tym jest kupa informacji na świecie, i w FDA (sprawdziłam www.fda.gov) jest faktycznie napisane że działa też na redukcję obwodu (czasową ale cóż jest na wieczność?) efekt po miesięcznej kuracji mam super - zobaczymy jak z tą trwałością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie robiłaś Velashape? Jeżeli długo zbierałaś info zanim podjęłaś decyzję, to na pewno wiesz, na co zwracać uwagę ;) Czy słyszałaś może o salonie www.ksztaltosfera.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z veli
kiedyś znalazłam wywiad w sukcesie z prezesem firmy która sprzedaje veleshape (shar-pol) - zadzwoniłam do nich i oni polecili właśnie kształtosferę bo to ich ośrodek referencyjny - tyle że w warszawie - nie wiem jak jest we wrocławiu - w warszawie było bardzo fajnie - maja 4 czy 5 urządzeń wszystkie z izraela - wygląda na to że się znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowoloan z veli
też to znalazłam - ale moim zdaniem jakby urządzenie było złe to całe kopy by tych raportów było a jak jest jeden to cóż, jestem przekonana, że każdym urządzeniem można spartolić zabieg. mój znajomy wjechał w komuś w tyłek swoim pięknym nowym subaru imprezą wrc cz si - nie pamiętam - a to auto ma hamulce jak żylety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonna1a
na mnie vela nic nie dzialala. Wydalam kupe kasy i jestem na siebie zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronicze
Ja słyszalam natomiast, że zabiegi ultracontour sa bardzo skuteczne. Oglądałam zdjęcia w necie i efekty są zadziwiające. Ale zawsze mozna takie zdjęcia spreparowac, więc najlepiej oglądac je na stronach gabinetów kosmetycznych, które same wykonuja takie zabiegi. Pojsc tam i zweryfikowac. Poszukam jakis adresów w Warszawie i napisze jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczek
moja znajoma chodziła do biomedyki w Warszawie na endermologie. Podobno maja tam juz ultracontour. W necie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufajka
Hmm, faktycznie wpisalam w google i wyskoczyla mi ta biomedyka. Fajnie, bo maja tez duzo innych zabiegow i można sobie wybrać co najbardziej odpowiada. Tzn. specjalistki tam na pewno doradzają, bo sama to się nie orientuję zbytnio. Odłożę pieniądze i się przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×