Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liga obrony członka

Zakładam oto zakazany temat o członku! Wszystko o członkach!!!

Polecane posty

Gość członek
Dziękuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Kobietki co sądzicei , moja grubość to13.5cm - wasze opinie 08:50 zorrox22 kobietki co sadzicie , mam grubość penisa 13.5cm waszw opinie ??? piszcie 08:50 musztarda zorro a skund masz takiego kunia.... 08:53 ona-bi Dużo jeszcze będzie topików o centymetrach??? 08:53 ciekawy234 ja tyz mam poobnego tz 13-14 grubosci zalezy w ktorym miejscu 08:53 zorrox22 twoimn zdaniem to gruby jest.?? 08:54 **Japonka** jest super. A teraz zmykaj próżny dziadu stopki nie będzie i już 08:54 ciekawy234 moim? nienarzekaja wiec ok 08:55 chyba w długosci sadzisz ze ktoras z nas ma wiadro zamiast cipki i takie napromieniowane mutatny przyjmie w siebie ? 08:55 musztarda normalny, moim zdaniem, standard... Ale to już było... 08:57 ciekawy234 dokladnie, raczej normalny z + w kierunku gruby, kobiety raczej mowily ze grubszy niz inne ktore mialy ale znow nie taka masakra 08:58 zorrox22 ale długość 15cm a z tą grubością to lekka przesada sądze 08:59 ciekawy234 dlaczego przesada? 09:00 zorrox22 nie wiem ale dziewczyny to chyba az taki gruby ie jest, ale jakie sa wasze odczuciai doświadczeniaz takim rozmiarem ?? 09:01 musztarda ale z jakim znowu rozmiarem, weź wyluzuj... 09:02 zorrox22 noz z moja gruboscia i dlugoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
20:14 ekshibicjonista krótki czy długi,cieńki czy gruby oto jest pytanie 20:16 onyx lepiej krotki i gruby niz dlugi i cienki 20:16 LEPSZY JEST DLUGI I GRUBY TAK JAK MOJ 20/15 20:17 ekshibicjonista taaaaaa tez tak mysle 20:17 Karolina999 naj'epiej dlugi i gruby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddziewczyny
a dalsze wypowiedzi gdzie:O?? no wiec powtarzam pytanie. Dziewczyny skad wiecie jaka dlugos?? Mierzycie swoim facetom czy oni sobie mierza i Wam mowia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyx
ja mu mierze a on sie cieszy i prezy z calych sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddziewczyny
a co z facetami ktorych natura slabo obdazyla...>?? Czy oni tez tak chetnie go preza dziewczyna;) ? Pytam poniewaz w swoim zyciu mialam i mam nadal tylko jednego partnera i nie wiem jaki"on"jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×