Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość amelka - xxlka
To może dodam żeby to ponczo nie było zbyt krótkie (czyli ten róg z przodu) bo jak sie kończy w "najszerszym" miejscu to od razu to widać. Mierzyłam 2 różne poncza i w takim dłuższym wyglądałam o niebo lepiej a krótkie podkerślało akutar brzuch biodra i pośladki brrr Więc raczej polecałabym romb-krótsze rogi na ręce a dłuższe na brzuch i pupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecka
Dzięki Amelka tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam :) Belleteyn_ Gratuluję cioci ... siostrzeńca całkiem spory facet !!! a to Twój jedyny ... ja jestem mamą czwórki , a niestety nie jestem ciocią bo moja jedyna siostra koniecznie chce być singlem... Syrenucha dzięki za podanie pomysłu ,tak się wzięłam za prace w ogrodzie,że mam anginę ropną i siedzę w domu. Teraz chociaz mogę poklikać bo nie mam gorączki i leki zaczęły działć ,ale ja anginę przechodzę bardzo ciężko ---zawsze leżę plackiem 2 dni taką mam gorączkę. Rebeka ja nie noszę poncza bo mam duży biust ,a wtedy wydaje mi się jeszcze większy :( ale może gdybym dobrała sobie fasonik ok. to czemu nie w każdym razie nie mówię nie ;) pozdrawiam i 👄 albo nie 👄 bo mam anginę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzeniec pierwszy w naszym pokoleniu - no bo u nas w rodzinie wiekowo pierwsza jest moja sis a potem ja :). No i dlatego jest czczony i wielbiony. Niestety na rqzie widziałam go tylko na fotce, bo też choruję :-/.Ale już wiem, że przystojniak z niego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
hEJKA :))) Witajcie po dłuuugiej nieobecności !!!!!!! Dzięki piękne ,że nie opuściłyście tego topiku....DUżE JEST PIęKNE I WIERNE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Wszystkim Chorym :) oraz zdrowym :) ,życzę zdrówka 🌻 tak tak duże jest piękne ... i... ponętne ..!!! :classic_cool: nie piszę więcej bo boli mnie głowa buuu luknę wieczorkiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
okrągła jak balon no chyba ściągnęłam Cię myślami WITAM serdecznie 🌻 matuszella pomysł pewnie był przedni ale efekt niepożądany:( więc szybkiego zdrówka życzę :) oczywiście Belleteyn_ tobie również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Wszystkim chorym powrotu do zdrówka :)) Pogoda zdradliwa jak jasna chole.. , więc o chorobę łatwiutko...ach jak miło być tu z powrotem....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Syrenucha nic nie szkodźi :-D ja już jestem w lepszej formnie fizycznej ... Wypiłam kawkę piję czarną bez mleka z cukrem ..a Wy drogie panie ???wypiłabym piwko ale biorę antybiotyk :-o poczekam ,poczekam :classic_cool:a dziś na obiad gotuję spagetti dla rodzinki :) Belleteyn_ napisz jak siostrzeniec ma na imie ?Małe dzieci zmieniaja się z godziny na godzine sama zobaczysz jak dadzą Ci Go popilnować !! Ale takie małe są najfajniejsze ,niestety potem jak dorastaja to nie przypomninają już takich słodziutkich bobasków tylko walcza o swoje ale jak mówi porzekadło : małe dzieci --mały kłopot ,duże dzieci --duży kłopot !!! ja planowałam jedno, a mam czworo :)mąż miał inne plany ,a potem wyszły jeszcze inne plany w sumie miałam 2 porody i między nimi 7 lat róznicy a mam 2 chłopców i 2 dziewczynki z czego jedna ma 18 latek to rebus dla Was ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
🌻 czy ten wiatr ,co u mnie wieje to Was wywiał ... gdzie sie podziewacie ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :)) Ja mam dwójkę dzieci ,chłopca i dziewczynkę ,12 i 10 lat .To mój sens życia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
okrągła jak balon moje młodsze mają po 12 lat! fajnie , ale czy Twoje kłucą się i biją !!!!!!!!!! bo moje strasznie ! :-o Idę do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chrześniak -siostrzeniec jest na razie dzieckiem bezimiennym. Jak ostatnio rozmawiałam z siostrą, to jeszcze nie bardzo wiedziała jak mu dać na imię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
matuszella TROJACZKI !! łoj kobieto jak to zrobiłaś??(głupie pytanie):) piwko uwielbiam zwłaszcza wieczorem kiedy można usiąść wygodnie w fotelu razem z męzusiem i pogadać o byle czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :)) Dziewczyny , co nosicie w taką deszczową pogodę , jak się ubieracie -czy nosi się płaszcze przeciwdeszczowe ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Belleteyn gratuluje udanego podejscia do zdawania certyfikatu :) ja sie juz ze 3 lata zbieram zeby zdac drugi certyfikat z angielskiego i pierwszy z niemieckiego i na zbeiraniu sie poprzestaje :) matuszella masz trojaczki? to tylko pogratulowac zdolnosci ;) ja docelowo tez bym chciala trojke, ale nie za jednym razem :) u mnie w rodzinie od strony mamy do 25.09.2006 ja bylam najmlodsza. teraz jestem druga w kolejnosci bo mam sliczna siostrzyczke wujeczna - Kinie :) nawet pochwalic sie nia moge: http://www.bobasy.pl/kinia06 okrągła ja nie nosze plaszczy przeciwdeszczowych bo one nie przepuszczaja powietrza i czuje sie jak w przenosnej saunie. dlatego nosze normalny plaszczyk i parasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z mufrą - ja tez nie lubię tych sztucznych kurtek i płaszczy przeciwdeszczowych. Obejrzałam sobie Kinię - śliczny bobas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Śliczna na malutka , gratuluję ....takie dzieci są słodziutkie ..moje BYŁY też takie urocze ,a teraz próbują swoich racji....hmm...ale jestem elastyczna , więc czasami się z nimi zgadzam... Z płaszczami przeciwdeszczowymi jest tragedia , wogóle nie można ich kupić (nie chodzi mi o jednorazowe ), a parasolek nie lubię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
dziewczyny chyba Was te burze wywiały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy grubym ladnie
mam figure chlopaka, nie mam prawie wciecia w talii, bioder nie mam masywnych za to odstajacy brzuszek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam bardzo gorąco Wszystkich !!! Stęskniłam się za Wami ... ale brakuje mi czasu ostatnio .. Obejrzałam dzidzię ,wyjątkowa, ale wszystkie szkraby są słodkie .Moja trójka dała mi popalić ,ale nie żałuję---- teraz z dystansem myślę sobie jak to mogło byc ,że człowiek dał radę ...??? nie wiedziałam ,że noszę troje ,tylko ,że bliżniaki o trojaczkach dowiedziałam się przed cesarką . .Masz rację lepiej dla dzieci ,zeby rodziły się pojedyńczo bo tak to małe przewdszkole :) ale co rok to też nie za bardzo bo organizm też słaby ja już nie mogę mieć ... ale też i nie planowałabym więcej !!! Płaszczy przeciwdeszczowych nie noszę za bardzo odstają takie odnoszę wrazenie ;) tylko parasol duży i już . pozdrawiam Was kobitki ... u mnie gorąco ...uf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Hej dziewczyny!!!Witam was po długiej nieobecności (mojej).Długi majowy weekend przeciągnął mi się do 13 maja,bo właśnie wtedy wróciłam i odzyskałam swobodny dostęp do kompa.Kochana Malago73 jesteśmy ziomalki.Mieszkam w Olsztynie od półtora roku,więc jestem taka trochę przyszywana.Tak w ogóle to jestem z Augustowa rodem.Może któraś z was też (albo przynajmniej zna to miasto)?Przez najbliższe 2 miesiące raczej się nigdzie nie wybieram,więc postaram się odzywać regularnie i sprawdzać,co u was.Uściski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny :). No to jak widać w mojej stopce chrześniak ma na imię Dominik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja nowa jestem doradźcie mi jaka sukienke na lato sobie kupić , problem w tym że mam szerokie bioderka a reszte w porządku walcze ztym ale efekty marne a chcialabym kupić sukienke krótką na lato może widzialście co fajnego na aallegro! a może ja wogólke nie powinnam sukienek nosić pomóżcie mi prosze!!!pozdrawiam was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki rozmiar? I jak z nóżkami - bo u mnie np. są niestety 2 serdelki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 42 jak nie 44!!!doradźcie co!łydki spoko!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×