Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość surykatka1973
Ależ proszę, Allegros. Moge sie wypowiadac na tematy, o których mam jako-takie pojęcie, sama przeszłam i wiem. Wiem też, że można znaleźć fajne ciuchy w Kapp Ahl, gdzie warto wyrobić sobie kartę stałego klienta, ale się nie będę wymądrzać, bo tu juz kilka osób pisało o linii XLNT. Fajnie zajrzeć do Wallis, ale ceny.... choc moja ulubiona bluzka właśnie stamtąd pochodzi. Można rzucic się w wir zakupów w C&A, ceny średnie, szczególnie robi się ciekawie na wyprzedaży, a ciuszki fajne, takie zwyczajne ale nie babcine, przynajmniej nie wszystkie. No i Peek & Cloppenburg, mieszanina różnych marek, jedne tańsze ale inne niestety droższe, choć tez maja karty i rozmiarówka ok. Ja ostatnio wyszperałam tam fajną czarną bluzkę Tom Taylor, jakieś 40 zł, więc da się przeżyć, ale fajnie wygląda na moim niezbyt małym biuście. A teraz odrobina prywatności.Choć schudłam, co niewątpliwie mnie cieszy, to 42 jest moja małą radością, mam nadzieję, że niedługo będzie jeszcze mniej, ale niestety, pamiętam jak bardzo okropni są niektórzy prymitywni ludzie, widzący mnie tylko przez pryzmat mojej nadwagi. Tutaj na kafeterii zauważyłam prawdziwy wysyp chamstwa i nietolerancji, choć oczywiście nie dotyczy to wszystkich wpisów. Pozdrawiam, jesli będe mogła w czymś pomóc, bardzo chetnie. Pozdrawiam was, trzymajcie się kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surykatka a możeszz powiedzić w jakim mieście jest ten sklep-Peek & Cloppenburg? Ja jestem z Poznania, i szczerze mówiąc nigdy o nim nie słyszałam:) a może faktycznie jakieś fajne ciuszki ma:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Najgorzej jest byc grubaskiem na prowincji - wtedy faktycznie pozostaja grzebce iAllegro. dobrze, ze moj ojciec pracuje w Anglii i przywozi stamtad ciuszki, bo nie wiem jakby to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
No własnie, lepiej maja te dziewczyny z dużych miast i okolic. ja mieszkam pod Warszawą, a Peeka & Cloppenburga mam w Sadybie, Arkadii i Galerii Mokotów, moich ulubionych centrach handlowych. Tam sa różne marki, wspomniany wcześniej Tom Taylor, Marco Pecci, Mexx, Betty Barclay, Tommy Hilfiger i inne. No ale fakt, dziewczyny mieszkające daleko od centrów namawiam jeszcze raz na wysyłkowe metody, trudno, jak się nie uda, to można przecież zwrócić... Ja jestem w większości zadowolona, choć obecnie coraz więcej ciuchów pasuje na mnie w sklepach ze standardową w Polsce rozmiarówką, bardzo ograniczoną w stosunku do innych państw Unii, niestety. Pozdrawiam, kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Fajnie dziewczyny, zamówiam katalogi, choć nadal kupuję ciuszki u Pani Żanetty3: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2323858 bo ceny atrakcyjne i też zawsze można wymienić jak coś nie odpowiada, a nie u każdego na allegro tak jest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka , właśnie zamówiłam katalogi , wiec popatrzymy , zobaczymy ...idzie jesień , może warto przejrzeć szafę ? Zwłaszcza dzisiejsza pogoda skłania do takich refleksji ...brr..leje ..leje i padać nie przestaje ... A z tą prowincją , to niestety prawda,, kiedyś rozmawiałysmy o ciuchlandach , więc dzisiaj z moją kumpelą wyrwałyśmy się na miasto poszukać czegoś fajnego ...i po godzinie zmarnowanej w przekładaniu wieszaków dałam sobie spokój !!! ...to trzeba mieć nerwy i cholerne szczęście , żeby znalęźć coś fajnego , a ceny też różne - za coś w dużym rozmiarku i firmowego cena około 20-25 zł , to jednak wolę allegro , klikam na odpowiednie parametry i mam wyświetlone ( bez przesuwania wieszaków ) i cenowo daję słowo , bardzo podobnie ...jestem więc leniuchem i wolę robic zakupy właśnie o tej porze ...pa, lecę na aukcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Sukienka fajna, jak to czarna, ale za to ta lampka z motylem- CUDO !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Cześć alegros , masz rację sukienka jakich wiele , ale lampka !!!! cudeńko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Hejka Allegros, skorzystalam z podrzuconych przez ciebie dzinsow. :-). Dzieki bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka szybka zmiana tematu- bardzo Wam dziewczyny dziękuje- dzieki Wam odzyskałam troszke wiary w siebie:) teraz nie pozostaje mi nic innego jak ubrać się w nowe ciuszki i wyruszyć na poszukiwanie faceta:) Jeszcze raz- WIELKIE DZIĘKI!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surykatko! dziękuję za radę katalog neckermana już zamówiłam. może tej zimy będę nosić kozaki.! jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macham nie macham
Szyję ciuchy sama. Czasem coś kupię, jak mnie zachwyci, ale raczej rzadko mnie zachwyca. Kiedyś był problem z szyciem, ale teraz wybór materiałów jest przeogromny i nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Tak sobie buszuje po stronkach forum i Was znalazłam... Ja tez jestem gruba (mam 100 kilogramów) i rozmiar 50. W sklepach nie kupuje prawie nic, bo gdzie, mieszkam na tak zwanym zadupiu, czasem cos trafie w ciucholandzie, ale tak jak któraś wspominała, jest o męczące, czasem znajdzie sie szybko cos fajnego, a czsem parę godzin szukania nie owocuje żadnym zakupem. Jestem ze śląska, tu nie ma Kaap Ahl, czy jak to sie zwie, kiedyś kupowałam a Adlerze, teraz go już nie ma, od lat za to kupuje w Bon Prixe, Quelle i Nekermanie, nawet fajne rzeczy mam, czasem oczywiście ciuch wygląda lepiej w katalogu niż w rzeczywistości, ale tylko czasem, w większości jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza ze spodni, bo bluzki jeszcze gdzieś idzie dostać,a le spodni roz.50 nie spotkałam w sklepie, a w katalogach są bardzo ciekawe, z haftem, albo kamykami... Cały czas marzę, że schudne chociaż trochę, i od lat popełniam ten sam błąd...kupuje ciuchy w rozmiarze 48...i od lat nie umiem schudnąć i te ciuchy wciąż leżą i czekają :(( Normalnie koszmar, dobrze, że chociaż mam dwie pary spodni wiekszych, bo bym nie miała w czym chodzić :)) Tak więc szafa moja jest pełna fajnych rzeczy...tylko ja musze zgubić z 10 kilo...trzymajcie za mnie kciuki, jakby co, to ja jestem cały czas na \"dietach\". papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fissilla
swietne spodnie te numer 3. szkoda tylko, ze na mnie za krotkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady B.
Noszę ciuchy w rozmiarze 44, ale żeby coś eleganckiego kupić i do tego modnego, też się muszę sporo nagimnastykować. Bo rozmiar 44 to jest największy z rozmiarów spotykanych w "zwykłych" sklepach w moim mieście i okolicach. Jak mi się nie uda w coś "wcisnąć", to masakra. Większych rozmiarów nie produkują. Z kolei rzeczy ze sklepów dla puszystych są dla mnie za duże, bo ja niewielkiego wzrostu jestem. Najbardziej lubię ciuchy z Orsaya. Zawsze leżą jak trzeba, no i są na czasie. Chciałabym schudnąć 20 kg. Ale to mi się już chyba nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
fajne ciuchy i duze rozmiary sa w C&A i HiM. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
Do WSZELAK : koniecznie zamów jeszcze katalog Quelle Maxi Quelle! też fajne koazki są. Przy okazji jak zamawiacie, to zamawiajcie tez zwykły katalog, taki największy. Tam tez sa duże rozmiary:) Ja mam juz katalogi i już pozaznaczane papierkami co chcę.... Jeszcze tylko poczekam na pensje..... Ostrzegam, długo się czeka , nawet do trzech tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika34
cześć Wam kobietki poszukujące fajnych ubrań, ja mam ten sam problem-ostatnio w swoim miasteczku szukałam fajnych ubrań-i nic nie znałazłam a nosze rozmiarek 44,szczególnie szukałam czegoś eleganckiego na wesele brata, dodam ze jestem bardzo wysoka 177, po tych wszystkich poszukiwaniach doszłam do wniosku ,ze w sklepach są fajne rzeczy ale do rozmiarku 40 a reszta kobiet ma chyba chodzić w workach ,ostatnio znalazłam sklep internetowy z sukienkami wizytowymi i może się skuszę www.agabella.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
dzięki Anika za sklepik, chętnie popatrze Belleteyn daj znac jak dotrą spodnie, czy fajne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika, niedługo będę wystawiac na allegro PRZEŚLICZNĄ kieckę ( poonad 44) z jedwabnej żorżety.Czarną, prostą, niezwykle elegnck, szyt ze skosa. Jeśli Cię to interesuje, to daj znać, tu, na topiku, jak ją wystawię, to dam link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hej dziewczyny , czy długo się czeka na katalogi neckermana i Quelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
a jak zamowic katalog Quelle dla puszystych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
a to jest inny dla puszystych ??!!!...kurde , nie wiedziałam , i zamówiłam zwykły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
i ja zamówiłam zwykły :P no to teraz już będę MUSIAŁA schudnąź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
cześć Kochane:) W tym głównym katalogu quelle sa też duże rozmiary, ale jest specjalny katalog, dla puszystych tylko. Może by do nich napisac na email. Nazywa się MAXI QUELLE. Może go nie maja, ale do mnie przysłali, bo ja już kupuję od długiego czasu. Nie wiem ile się czeka na katalogi, ale na przesyłke po zamówieniu to ze trzy tygodnie nawet. Także raczej takich letnich rzeczy nie zamawiajcie, chyba, ze coś sie wam spodoba. No, trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
No to nie wiem , jak wytrzymam tyle czasu , jak coś kupię , raczej jestem niecierpliwa :))....pozamawiane mam ciuchy na allegro i już wytrzeszczam oczęta ...placę natychmiast i muszę mieć natychmiast , a z bon prixu to prawie zapomniałam , co zamówiłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
aaaaa widzisz. To dzięki za podpowiedź.Bo z tym schudnięciem to oczywiście żart. Jestem taka jaka jestem i nie chcę się zmieniać. Surykatko, dzięki Tobie pewnie już z 50 kataogów do puszyściaków pewnie w drodze :) A mam jeszcze pytanko z tymi kozakami. Czy w katalogu jest również podany obwód uda? Ja już od lat nie dopinam u góry kozaków, więc niestety chodzę całą zime w długich spodnach. Mimo że mam fajowe zimowe rybaczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×