Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
Ale czad :) Dziewczyny jesteście super !!!! Bardzo Wam dziekuję , na allergo zakupy to ciut za późno , ale podsunięty pomysł - więc dzisiaj zajrzę do dawnej Cepelii i już wiem czego szukać . Kurcze a z tymi chałwami to naprawdę super pomysł - nie każdy na codzień kupuje oryginalną chałwę - ale czy w mojej dziurze ją znajdę ???...wybieram się na zakupy ..ale wcześniej piekę mięsiwa .. Więc do dzieła ..mówiłam , że od dzisiaj biore się ostro :) a najważniejsze , że mam plan !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki z Allegro były tylko w celu instrukcyjnym :) Ja właśnie sobie siedzę i popijam herbatkę różaną, która mi Died Maroz przyniósł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Ale tą herbatkę mieszasz z czarną herbatę , czy jest smaczna "samodzielnie " ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest herbata czarna z małymi zasuszonymi pączkami róży - jest super do placków, ciastek itp. no bo do dań mięsnych już niezbyt. Nazwya się dokładnie \"Chińska róża\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Czy też macie więcej zaplanowane niż jesteście w stanie wykonać ?! Kurcze ..albo za dużo sobie zaplanowałam , abo udziela mi się to wariactwo przedświąteczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
ja w tym roku mam wszystko idealnie zaplanowane, właściwie wszystko, oprócz pierniczków i standardowego, cotygodniowego sprzatania, już mam zrobione. jeszcze tylko jutro spotkanie z przyjaciółkami i prezenty, odebranie pierścionka dla Mamy od Taty i WOLNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Ogarnełam jakoś , chociaż ciężko było , ale lubię jak wykonam to , co zaplanowałam :) .. czego i Wam szczerze życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WAM ŻYCZĘ, GRUBEGO MOKOLAJA ABY DAŁ RADE PRZYDZWIGNĄĆ WAM DUUUUUUZE PREZENTY :) I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ... allegross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Zdrowych i Wesołych świat Bożego Narodzenia Bogatego Gwiazdora Szczęścia i Pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym :) zadowolenia z dzieci i rodziny tego Wam życzę Syrenucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
Kochane Kobiety! Wszystkiego najlepszego, niech Wam nowo narodzony Pan Jezus błogosławi i Was prowadzi! Czy wiecie co będzie waszym prezentem? Bo ja już wiem, i nie wiem, czy mam się cieszyć, czy się wkurzać. Niby mówiłam, że by mi się przydała, ale żeby pod choinkę... No dobra, będzie to waga taka wypasiona wszystkomająca:) hmmmm....... Już sobie wymyśliłam też postanowienia na nowy rok, ale na razie nie mówię.... a Wy macie jakieś? wiecie co znajdzie się pod Waszym drzewkiem jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Wszystkim Moim Serdecznym XXX-L kom życzę dużo ciepła rodzinnego oraz realizacji wszystkich marzeń -.. i tych malutkich ....i tych najbardziej odlotowych - trudnych do zrealizowania :) ...."Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. ..." Więc życzę Wam spełnienia marzeń i otaczania się ludźmi pozytywnymi , widzącymi w Was to , co najcenniejsze !!!! ps. Dziękuję Wam za obecność na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
ja wiem :) dostanę drukarkę do kompa, ale romantycznie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POWODZENIA W DNIU BOŻEGO NARODZENIA. BECZKĘ PIWA, WIADRA WÓDKI BY ODGONIĆ WSZYSTKIE SMUTKI. 100 CAŁUSÓW NA DODATEK BY SMACZNIEJSZY BYŁ OPŁATEK! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
Kochane moje XXXL-ki:) Życzę Wam pogodnych świąt, z mnóstwem pyszności na stole- w końcu święta też po to są:), mile spędzonego czasu z bliskimi, śniegu- chociaż to się chyba nie spełni...i w ogóle- wsystkiego naj naj naj:) i oby się spełniło!Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Ja rownież chciałabym Wam zyczyc wesolych i spokojnych swiąt w gronie najblizszych, mnostwo radosci i odpoczynku. A w nadchodzącym roku spelnienia marzeń i zrealizowania wszystkich noworocznych postanowien bo jestem przekonana ze takie beda... jak co roku.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
Kochane a ja chce Wam życzyć żeby ten, nowy rok, przyniósł spełnienie-niespełnionego i rozwiązanie nierozwiązanego, żeby szklanka była zawsze do połowy pełna, żebyście mogły w te święta na chwilę zatrzymać czas i siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
no i święta się skończyły :( szczęśliwie studenci na UW mają wolne do 2.01 włącznie :D a w ogóle kochane mam do was pytanie. w co może przebrać się XXXL-ka taka, jak ja żeby nie wyglądać idiotycznie i zrealizować motyw przewodni imprezy: stroje bajkowe lub bajkopodobne? :D mile widziane propozycje ze spodniami albo spódnicami do kolan (sama wymyśliłam tylko cygankę). tak, to będzie mój nietypowy sylwester :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxl-ka
na wstepie witajcie :D przeczytalam wiekszą część topiku i bardzo podnioslyscie mnie na duchu :) nosze rozmiar 52-56 (w zaleznosci od firmy) i jest mi bardzo trudno kupic cos fajnego - zazdroszcze Wam jak czytam te rozmiary zaczynajace sie na 4x - co do glownego watku czli gdzie sie ubieram (warszawa) - ciuchland al.jerozolimskie po drugiej stronie dw. centralny- jest osobny wieszak xxxl -tej samej firmy - świętokrzyska po drugiej stronie poczty głównej) - maxi moda (spodnie - dosc drogie 150-170zł ale lubie je) - jerozolimskie - od metra w strone pl. starynkiewicza po lewej stronie - dora (duze rozmiary...) ul. odyńca (maja drogie ale b.fajne spodnie młodzieżowe i ciekawe kroje - również długie ja mam 181cm.) Co do bajkowego sylwestra - ja kiedys bylam za pszczolke maje :)) czarne spodnie, żółta bluzka z długim rękawem (niekoniecznie), czarny t-shirt (a.dlugi rękaw) z namalowanymi żóltymi(spray do samochodów :), ew farby) paskami. Do tego skrzydełka i czułki:)) jedno pewne - po zdjeciu skrzydełek - mega wygodny strój można sie bawic do rana :)) A ja mam problem - kicz party - nie dosc ze ciezko mi kupic cokolwiek to jeszcze kicz - wogole - CZYM JEST KICZ - oto pytanie przesladujące mnie przez dwa ostatnie dni :DD Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
no a resztę dziewczyn po świętach wcięło ;) miło mi Cię powitać Amelka :) nie tylko Ty masz rozmiar zaczynający się na 5. u mnie 48-52 (w zależności od sklepu). znam ten ból niemożności kupienia w warszawie czegokolwiek fajnego, w szczególności spodni (182 cm wzrostu ;) ). ale w końcu przecież jakoś dajemy radę, nie? :) a tak swoją drogą to przed świętami odkryłam, że w stołecznej Arkadii w H&M są ciekawe, inne niż w większości H&Mów, ciuszki i na dodatek w moim rozmiarze :) a co do stroju przebierankowego to mam już całość - Alicja z Krainy Czarów. tylko białych rajstopek nie będzie :P kicz - nadmiar świecidełek, cekinów, wstążek, marszczeń, koronek, stadionowej biżuterii, ostentacyjne zestawienie żarówkowych kolorów, wysokie kozaki z nadmiarem cyrkonii, garderoba z d*** wzieta czyli np. elegancka bluzka i poszarpana spódniczka :) popatrz na różowe panny i upodobnij się. podziw, odnośnie przebrania, współimprezowiczów gwarantowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxl-ka
dajemy rade a co! dzis zlazilam chyba 7ciuchlandów - niestety moj budzet nie wystarczy na h&m - ale jutro rano ide na wiatraczna - moze cos rozowego z cekinami bedzie :D - dziwnie sie na mnie dzis w sklepie patrzyli - byl sliczne? cekinowe wdzianko (38 :( ) różowa cekina na cekinie brrr aa no i do tego dzwoneczki - serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkaxxxl
hej Wam :) mam do sprzedania pare ciuchów dla xxxl i nawet xxxxl, większość jest nowa.gdyby ktoś był zainteresowany, to prosze pisać justice.fm@interia.pl.jutro wyjeżdżam, wracam we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
jak dzwoneczki to iście świątecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) No nareszcie po Świętach , jest w nich jakas moc , ale rozleniwiłam się na maxa - a tego nie lubię :( Jutro sylwester , u mnie rodzinna impreza , ale w dość dużym gronie , więc powinna być udana :) Życzę Wam Olśniewającej Zabawie !!!!!!!!!! Żebyście czuły się wyjątkowo - ale nie tylko w tym dniu !!! pa..pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ciuchy kupuję głównie z katalogów i sklepów internetowych (Bon Prix, Quelle, Neckerman), sporadycznie na Allegro lub w sklepach z dużymi rozmiarami. Przejrzałam swoją szafę i znalazłam mnóstwo rzeczy, których nie noszę. Większość z nich to ubrania założone kilka razy, niektórych nie nosiłam wcale. Jeżeli któraś z Was ma ochotę, zapraszam na moje aukcje: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3296385 Na razie tylko kilka sztuk, ale będzie więcej. Jest przy tym trochę pracy, więc będę wystawiać po kilka dziennie. Opisy są rzetelne, jeżeli ciuszek ma jakąś wadę jest to zaznaczone. Mam nadzieję, że komuś się spodobają. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
Szczęśliwego Nowego Roku dziewczynki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam, wlasne szykuje sie na swojego Sylwka. Chcalabym wam dziewczyny w Nowym Roku życzyć: dużo zdrowia, szczęścia i miłości, zadowolenia z siebie, i wszystkiego, czego tylko sobie życzycie. Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Witajcie w NOWYM ROKU !!!!! Fajnie było , ale się skończyło :) Czy wkraczacie z postanowieniami ??? Ja zawsze postanawiałam , gadałam o tym , że mam postanowienia , zapisywałam sobie ...a potem nici z tego , zapominałam i już . Każdy czas jest dobry , na postanowienia i obietnice , ale faktycznie [przekroczenie tej daty wpływa na wszystkich , więc ja zabrałam się ze swoim postanowieniem i odrazu zaczęłam działać - a kiedy o tym zapomnę ??!! ....pewnie wkrótce...bo silna wola i konsekwencja to moja PIĘTA ACHILLESOWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym moim noworocznym postanowieniem jest zeszczuplec, zeby ladnie wygladac w sukni slubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Trzymam więc kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×