Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość WIELKA KASIA
Dziewczyny ja jestem jeszcze młodą kobitka po 30-stce i ubieram się u VANESSY w Nowym Sączu. Na pierwszy rzut oka, jak tam się wchodzi to wydaje się, że są tam ciuszki dla nieco starszych wiekiem, ale jak pogrzebie to zawsze znajdę coś na mój wiek, a przede wszystkim rozmiar. Jeżeli któraś jest z Nowego Sącz lub okolic to naprawdę warto tam zajzeć. Świetna obsługa zawsze mi coś doradzą i ubrania naprawdę wielkie, ja noszę 52 rozmiar, ale moja mama 58 i na wesele była ubrana o wiele ładniej niż niejedna w rozmiarze 40-stym. Ten sklep jest w Centrum Handlowym w EUROPIE ulica Nawojowska 1, na parterze ale takim niskim , żekłabym że jest to nawet piwnica. Bo jak sie wejdziegłównym wejsciem to trzeba zejść w lewo po schodach w dół. A najlepiej wejść bocznym wejściem i zaraz po lewo jest ten sklep, koło komputerów. Nazywa się VANESSA. Naprawdę zaglądnijcie tam bo warto. Ja już dawno odpuściłam sobie Kraków, bo nie ma sensu sie denerwować. pozdrawiam was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronka34
Sama noszę rozmiar 48, kiedyś miałam problemy z kupieniem ubrań, jednak przestawiłam swoje myślenie i nie boję się kupować odzieży XXL :), można trafić na wiele fajnych sklepów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam fajnego sprzedawcę na allegro ma duże rozmiary, bardzo niskie ceny. Ciuszki w większości są używane, ale ich jakość jest bardzo dobra.. rzadko można kupić ciuchy używane w tak dobrym stanie :) Już od roku kupuję tam ciuchy i ani razu się nie zawiodłam, a towar cały czas jest dokładany :))) GORĄCO POLECAM http://moda.allegro.pl/listing/user.php?us_id=11569255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam fajnego sprzedawcę na allegro ma duże rozmiary, bardzo niskie ceny. Ciuszki w większości są używane, ale ich jakość jest bardzo dobra.. rzadko można kupić ciuchy używane w tak dobrym stanie :) Już od roku kupuję tam ciuchy i ani razu się nie zawiodłam, a towar cały czas jest dokładany :))) GORĄCO POLECAM http://moda.allegro.pl/listing/user.php?us_id=11569255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewek75
Witajcie dziewczyny, pojawil sie nowy sklep z odzieza w wiekszych rozmiarach, a takze z dodatkami, serdecznie zapraszam www.kobaltowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUSZYSTA ALLEGROWICZKA
Gość twojeXXL
polecam : www.twojeXXL.pl oraz www.twojeXXL.na.allegro.pl seksowna bielizna i nie tylko - rozmiary od 42 nawet do 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu ja xxxxxxxxl
Ja kupuje ciuchy w C&A i jestem bardzo zadowolona :) czasem allegro czu ulla popken...... do sukienki miętowej moim zdaniem nie potrzeba żadnego bolerka, a suknia jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxlady
Czy Was też razi po oczach widok Pań w zbyt obcisłych bluzkach ? Nie rozumiem dlaczego kobiety tak bardzo boją się noszenia odzieży w większym rozmiarze. Chciałabym Wam polecić odzież XXL nawet jeśli same tak jak ja nie nosicie takiego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolinka86
witam serdecznie dziewczyny mam do sprzedania nową sukienkę rozmiar 52-54 różową z czarnymi zdobieniami. Sukienka jest bez ramiączek dekold w serduszko na dekoldzie ma naszyta czarną koroneczke z kryształkami odcięta pod biustem równiez pasem różowym z czarnymi zdobieniami i kryształkami. posiada również bolerko. Jeśli jest ktoś zainteresowany prosze o kontakt klejsika@wp.pl prześlę zdjęcie i odpowiem na pytania ewentualne. Pozdrawiam wszystkie puszyste ślicznotki. Bo przrecież jestesmy sliczne a że większe to bez znaczenia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag człowieka trafia
Tylko allegro i allegro!!! Nie ma innych zaufanych sklepów? To chore tak sie reklamować🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja szukam sklepu
zaufanego gdzie mozna kupic rozpinany swetr w rozmiarze 50-52 Bede wdzieczna za pomoc, za Allegro dziekuje ,bo sie nacielam 2 x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizniarka87
Ja bieliznę kupuję tylko na http://www.krisline.com/ , bo w tradycyjnych sklepach nie mogę znaleźć rozmiaru ;/ A z ciuchami też nie jest lekko, na allegro się zawiodłam, problemy ze zwrotami niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysienka09
Jeśli chodzi o ciuchy to ja rozmawiam ze stanów zjednoczonych. Ciuchy w Polsce robione są na patyczkami o rozmiarze 38 niestety ;/ trudno jest się ubrać. Jeśli szukasz czegoś ciekawego zapraszam na http://www.wszystkozameryki.com/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beagle Boy
Pozdrawiam wszystkie większe kobitki. Pozwolę sobie na jedną uwagę - nawet nie wiecie jakie jesteście seksowne w mini. Niejedna puszysta wygląda lepiej w mini niż szczupła. Uwielbiam pulchne uda. Tak więc apeluję - puszyste panie, noście spódniczki powyżej kolana i szpilki. Mnie się to bardzo podoba, pewnie wielu facetom też ale nie mają jaj albo własnego zdania żeby się do tego przyznać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×