Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwudziestojednolatka

* .... jeszcze nie wyjechał, a juz tak daleko .... *

Polecane posty

Gość kwiatek1234
Hej , hej u mnie ok, chociaż teraz mniej się widuje z ukochanym , bo wiadomo, sesja.:(A 22 Ty masz czas teraz ,żeby spedzać tyle czasu z ukochanym???zazdroszczę i cieszę się bardzo,że spotkałaś tą prawdziwą milość. Widzę ,że pozostałe kobitki nie piszą , to pewnie pochłoniete są wirem nauki:)Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze topic niezle sie trzyma:) a ja za miesiac wyjezdzam na stale do niego:):):)Jakby mi ktos pol roku temu powiedzial,ze tak sie moje zycie zmieni to chyba bym go wysmiala:P pozdrawiam wszystkie cieplutko🌻 P.S pamieta ktos jeszcze gosiaj? zaglada jeszcze tutaj?? cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki czas sie zawsze znajdzie, jak sie ma chęci :P My jestesmy razem w grupie więc mamy wszystkie egz w tym samym czasie ;) i uczymy sie razem :) A do tego wlasnie konczymy licencjat i az tyle nauki nie ma :P tzn jeszcze 3 egz przed nami... w pon prawo wiec 3mjcie kciuki :* Ciesze się, że pomimo upływu czasu się odzywacie tu :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosimyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
22 a jakie prawo, bo ja jestem na prawi i chetni pomoge??i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po egz odezwe sie jutro
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam sloneczka moje??:) wszystko w porzadku?? egzamy zdane? Jutro widze sie z moim Szczesciem:) teraz to on przyjezdza do mnie:) o caly tydzien wczesniej niz planowal:) Stwierdzil,ze juz tak sie stesknil,ze przyjezdza:)Dowiedzialam sie o tym wczoraj:) i jestem cala happy:D17.07 jade do niego juz na stale:) buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
Hej, hej . Winogronka, ale fajnie:)pewnie już dziś jesteście razem i nie wypuszczacie się ze swoich objęć:) U mnie sesja w pełni , ale już nidlugo koniec. 22 a co tam u Ciebie???Nie odzywasz się nic, chyba sie obraże:P.. Buziaki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki :) Mało sie odzywam, bo siedze caly czas w miescie studenckim i jedyne skad moge pisac (tak jak teraz) to uczelniana biblioteka :P Ciesze sie Winogronko ale u Ciebie tak swietnie sie uklada!!! Teraz na pewno cudownie spedzasz czas z ukochanym no a juz niedlugo bedziesz u niego na stale :) Gratuluje! Mam nadzieje, ze znajdziesz czasem czas na kafeterie i kolezanke, z ktora juz od roku! piszesz;) Kwiatku jak sprawy u Ciebie?? Mi jeszcze zostal 1 egzamin no i koncowka pracy do napisania! Dam rade ;) A Ty juz po sesji?? Wczoraj bylam na uroczystym obiedzie u tesciow :p :) Bylo pozytywnie, przyzylam hehe:P Ogolnie caly czas jest bosko, a juz leci 3 miesiac jak jestesmy razem :) Ogolnie jest szczesliwa i to bardzo :):):):):) Dostalam mozliwosc pracy na caly etat u mnie w miescie, ale po namysle (nie dlugim:p) odmowilam... bo wtedy widywalabym M hmm raz czy dwa w miesiacu a nie chcemy tego! Zamieszkamy razem od pazdz lub wrzesnia i mam nadzieje, ze uda nam sie znalezc takie prace, ktore pozwola nam zyc razem :) 3majcie kciuki!!! Pozdrowionka i buziaczki!!!! ps. Pamietacie Kopytko i Natalijke??? Ciekawe co u nich slychac, juz sie nie odzywaja :( Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, bym zapomniala :P Bylam w piatek z M na nocce w kinie i gdy stalismy przed rozpoczeciem 1 filmu na fajce... zobaczylam mojego bylego obsciskujacego jakas blondyne!!!! no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
Witaj 22, ja mam jeszcze dwa egzaminy:(tylko za bardzo nie mogę się teraz uczyć,ponieważ moja mama na znowu nawrot choroby(niestety kolejne leczenie i znowu nerwy)Moje kochanie jest cudowne, wspiera mnie i jest blisko. Juz nie moge sie doczekac, kiedy skoncze te egzaminy i troche odpoczne, bo juz mam dosc tej nauki.. Fajnie 22,że Wam się układa,mam nadzije,że teściowie pozytywnie zaareagowli na przyszła synową:)))buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Zajrzałam na topic, bo zaniedługo sama też pogrąze się w tęsknocie za moim skarbem, który w wrzesniu leci do pracy do Anglii. Oj tęsknota będzie ogromna:( A jak narazie próbuje się cieszyć każą najmniejszą chwilką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze się nie odzywam ale mam tyle egzaminów ze nie wyrabiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sloneczka!!! dlaczego topic umiera???!;( piszcie co tam u Was!!!! Ja nie mialam mozliwosci zeby cos napisac bo bylam zajeta moim szczesciem :)Pojechal teraz w niedziele do siebie i wzial mojego brata do siebie na wakacje hehe. Moi rodzice sa nim oczarowani:) Stwierdzili ze ten z ktorym bylam 3 lata to w porownaniu z nim to jest dupa hehe:PZa tydzien wyprowadzam sie na stale:)Ale na topic bede zagladac:) 3majcie sie kochane 22 buziaki🌼 kwiatek1234 buziaki🌼 kopytko buziaki🌼 a co z gosiaj??? z tego co pamietam jej ex mial wrocic w lipcu?? pozdrawiam i sciskam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
Witam Panie:):)ja pozaliczałam wszystkie egzaminy i teraz robie praktyke w pewnej instytucji:)Z moim ukochanym wszystko ok, choc ostatnio sie na niego troszke wkurzylam, ale juz mi przeszło. Wystaryczy,ze mnie przytuli , pocałuje a mi juz złość mija:) Winogronka powodzonka , trzymam kciuki i zycze duzoooo szczescia :* 22 , koptytko co tam u was?????Buziaki i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak ja tu juz dawno nie bylam(czasowy brak neta) co u was slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!!!!!! Wybaczcie, ze sie długo nie odzywalam ale nie było mnie w domku i nie mialam skąd pisać.... dopiero dzis przyjechalam bo mieszkalam sobie z moim M :) Oprócz tego poprawialam licencjat i bronie się w przyszłym tygodniu... nareszcie... Z moim M nadal jest cudownie... Ostatnimi czasy mieszkamy razem i tylko jezdze co jakis czas, np. co tydz. do domku na kilka dni, z tym, ze jak juz w domku jestem to tesknie za nim i od razu chce do niego wrcac... i on ma tak samo... Jestem bardzoooo bardzoooo zakochana, ale równiez wiem, ze M jest moim przyjacielem, ktoremu moge wszystko powiedziec, byc sobą w 200% i jest wspaniale!! Nie wiem jak Wy, ale ja jestem pewna- i czuje i słysze ze On tez, ze sie pobierzemy w przyszłosci :):):):) Topic chwilami zamiera (szkoda) ale jednak jak widze tu Wasze nowe wpisy to mi sie mordka smieje np. jak zobaczylam wlasnie wpis Unitry to sie bardzo ucieszyłam :):):) Co u Was dziewczyny?????????? Piszcie prosze, jestem taka ciekawa!!:P Moze jeszcze ktos, kto dawno tu nie był sie odezwie??? Unitra co u Ciebie???????? BUZIAKI DLA WSZYSTKICH 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdr dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mnie olały :( Znowu mnie nie bedzie na forum kilka dni, bo jade dzis do mojego mieszkanka i jutro sie bronie... nareszcie i WAKACJE :):):) Jak sobie przypomniecie o mnie to odezwijcie sie!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
22 ja nie zapomniałam, tylko praktykuje sobie troszke w wakacje i malo czasu siedz na necie...Trzymam kciuki za Twoja obronę::):):)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Szkoda, ze tylko 1 sie odezwała (POZDROWIONKA DLA CIEBIE). Ja wlasnie dzis wrocilam do domku, jestem juz po szczesliwej obronie :) Kilka dni spedzilam z moim Kochaniem Najwspanialszym :):):) A teraz czas na odpoczynek na działeczce kilkudniowy z rodzinką a potem M do mnie przyjezdza na wakacje :) Ogolnie wszystko sie dobrze uklada.... tylko mam problem z tabletkami anty... Ale nigdy nie moze byc za różowo ;) Czekam na Wasze wpisy, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topiccccu ożyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie moge w końcu pochwalić zaliczonymi egzaminami, dużo stresu ale jestem z siebie zadowolona. Sora ze nie pisałam ale zmieniałam operatora netu i tak mnie odłączyli od świata na 3 tygodnie:P U mnie w końcu zwiazek odżywa. Po tym co przeszliśmy podczas tej sesji ( ja jako wielka panikara wyżywam się głównie na moim słońcu i w ogóle go podziwiam ze jest w stanie tyle wytrzymać) w końcu mamy wolne i możemy się sobą nacieszyć. Nawet kłótnie nie są takie ostre. Pozdrawiam Was dziewczynki. Widzę, że minął rok a my nie mamy za bardzo problemów. Wtedy był sajgon a teraz każda szczęsliwa - z tym samym lub innym ktosiem :) Cieszy mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Kopytko :) Ciesze sie, ze juz jestes po sesji, gratuluje 🌻 To widze, ze obie mamy wytrzymałych facetów, bo ja mojemu tez dałam w kosc nie tyle w sesji, co w czasie przyspieszonego pisania pracy (biedak nudził sie kilka dni strasznie ale nie marudził wcale, tylko obiadki pyszne robił ;) no i jak moj stres sięgnął zenitu przed obroną tez dał rade :classic_cool:. Takze wiem o czym mowisz Kochana :) Oj tak tak, minął juz przeszło rok, jak tu piszemy i widze, ze życie nam sie układa ;) W tym momencie moim najwiekszym problemem jest to, ze nie moge znalezc wolnych pokoi w Ustrzykach Górnych :P :O Nigdy w zyciu nie chcialabym wrocic do tych chwil sprzed roku i kazdego dnia doceniam i bede zawsze doceniac to, co mam teraz...!!! A raczej KOGO mam ;) I tego zycze kazdej z Was (o ile ktos tu jeszcze zagląda). Kopytko, zatem zaczynajmy wakacje w pelni, nalezy sie nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaki ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pozwolmy mu umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
Hej kobitki, widzę ,że nasi faceci są naprawdę wyrozumiali. Ja też podobnie do Was podczas sesji przeżywam każdy egzamin za bardzo i oczywiści panikuję ,że obleje(ale zaliczlyal wszystko) Mój chłopaka ma w tym momenci nerwy ze stali:):)Spędzamy teraz ze sobą coraz wiecej czasu i jest fajnie:):) W sierpniu jedziemy razem troche powedrowac gorskimi szlakami...Pozdrawaam Was moje Drogie:):)buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatku a gdzie dokladnie
w gory jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1234
tatry, pieniy, a Wy też zamierzacie zdobywać szczyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×