Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość julekkk
Micro - wybacz ;) Mam nadzieje ze bedzie w porządku, bo zdania na ten temat są podzielone, jak widać: albo komuś pasują albo nie także powodzonka :) A ja dostałam Lesinelle, wczoraj zaczęłam listek także ciekawe jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajagaj
Chętnie kupie Microgynon21 kontakt gajagaj@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chcialam tylko poinformowac ze juz sprzedalam to jedno opakownie. Dziekuje za chec pomocy dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smukłatalia-juz niedługo :P
Witam możecie mi napisać ile kosztują teraz tabl.Microgynon 21 na receptę Przyjmuję teraz midiana ale nie jestem zbytnio zadowolona cena prawie 40zł za op :/ Microgynon 21 brałam kiedyś jakieś 10lat temu i zadowolona byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smukłatalia-juz niedługo :P
Witam możecie mi napisać ile kosztują teraz tabl.Microgynon 21 na receptę Przyjmuję teraz midiana ale nie jestem zbytnio zadowolona cena prawie 40zł za op :/ Microgynon 21 brałam kiedyś jakieś 10lat temu i zadowolona byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smukłatalia-juz niedługo ;)
Witam możecie mi napisać ile kosztują teraz tabl.Microgynon 21 na receptę Przyjmuję teraz midiana ale nie jestem zbytnio zadowolona cena prawie 40zł za op :/ Microgynon 21 brałam kiedyś jakieś 10lat temu i zadowolona byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienić nie zmienić?
Witam możecie mi napisać ile kosztują teraz tabl.Microgynon 21 na receptę Przyjmuję teraz midiana ale nie jestem zbytnio zadowolona cena prawie 40zł za op :/ Microgynon 21 brałam kiedyś jakieś 10lat temu i zadowolona byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataner1991
ok.7-10 zł na recepte za 1 blister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciocha9271
Hej, ja ostatnio płaciłam niecałe 20 zeta za pakiet 3 blistrów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smukłatalia-juz niedługo :P
Dzięki ale się nabiło tego ciągle mnie wywalało z neta myślałąm,że nie poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajgaj
około 23zł za 3szt w zbiorczym opakowaniu tylko trzeba sobie zażyczyć!, bo nie chcą przepisywać. Polecam stary anty , ale najmniej inwazyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajgaj
A ja chętnie odkupie Microgynon 21 jak by miało zostać w niezużyte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blansh
Chętnie odkupie microgynon 21 kontakt na mail: blansh@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakarolcia1
Kupię tabletki. kontakt gg 6480207 lub karolcia20068@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
kupie dwa opakowania microgynon.Jestem z Mysłowic,mój numer telefonu 515261865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
kupie dwa opakowania tabletek microgynon 30 mój numer telefonu to 515261865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
kupie dwa opakowania microgynon mój kontakt monikastrzel@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajagaj
Chętnie odkupie kilka opakowań. gajagaj@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shote
Koncze 2 opakowanie tych tabletek :). Żadnych skutkow ubocznych :) Nie przytylam, wręcz przeciwnie - schudlam 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Study
Mam ten sam problem co wiele dziewczyn. Plamienia. Kończę już drugie opakowanie. Przy pierwszym jedynie okres przedłużył mi się o tydzień-półtora, przy tym to była głównie ciemna wydzielina a nie krew. Teraz jestem już na ost. tabletce drugiego opakowania i od 3-ech dni plamię. Dzisiaj się to bardzo nasiliło. Do tego pobolewa mnie brzuch, i w połowie opakowania bolał mnie jajnik tak mocno, że aż noga mi drętwiała. Czy to normalne, bo org się jeszcze nie przyzwyczaił? Czy powinnam już teraz udać się po inne tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim powinnas jak najszybciej udać sie do swojego lekarza i mu o tym powiedzieć! Bo to nie jest normalne, że pojawiają sie plamienia i boli brzuch. Tabletki oczywiscie powinnas zmienic, ale najważniejsze to poinformować jak najszybciej lekarza o objawach. Ja też stosowałam microgynon, ale nic mi nie dolegało, a jeżeli cos z Twoich objawów by się pojawiło, to nie czekałabym do końca drugiego opakowania, tylko od razu atakowała lekarza i prosiła o inne tablety. Antykoncepcja antykoncepcją, ale zdrowie przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Study
dzisiaj wzięłam ost. tabletkę. Na ulotce niby jest, że plamienia mogą przez pierwsze cykle występować.. dlatego postanowiłam, że jak po okresie sytuacja się powtórzy to od razu udam się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkupię Microgynon 21, jeśli ktoś ma zbędne opakowania najbardziej interesowały by mnie 4-5 listków. jokusia12@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość microooogynonka
Witam, pilnie kupię microgynon, kontakt e-mail : marciocha927@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag200
Ja biorę microgynon od prawie roku i przytyłam około 10 kilogramów, napuchłam wszędzie i własnie biorę ostatnie 6 tabletek i dziękuję ;)) Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag200
A i jeszcze mogę dodać, że na początku też było super, a mianowicie chodzi mi tu o zero skutków ubocznych. Niestety wystarczyło jeszcze kilka miesięcy żeby się przekonać jakie to świństwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to opakowanie microgynon 21 w którym sa 3 blistra (63 tabletki) zapłaciłam około 7,50. A wcześniej miałam recetpe na opakowanie z jednym blistrem z 21 tabletkami to zapłaciłam może z 30groszy mniej. Teraz mój lekarz zawsze będzie mi wypisywał na te opakowania 3x21. A ogólnie to bardzo dobrze się po nich czuje, żadnych skutków ubocznych oprócz lekkich plamień przy pierwszym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikro lady 37
Ja tych tabletek uzywam od 17 lat z przerwami na urodzenie 2 dzieci i nigdy nie narzekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! Właśnie zaczęłam brać microgynon 21 od niedzieli, i czytajac wasze opinie na jego temat, juz sama nie wiem, co mam myslec, widze duzo negatywnych postów. Po pierwsze to tycie i 2 trądzik..., Mi ginekolog powiedzial, ze po nich nie przytyję, ale czy na pewno ?? i jesli chodzi o 2, to ja lecze sie z tradzikiem juz 6 lat, nie to, ze jst mocny, ale kilka krostek jest, i teraz boje sie, ze moze byc jeszcze gorze? CzY któras z Was miala tak, ze po tych tabsach miala jeszcze gorsze syfy niz wczesniej ? bardzo prosze o odpowiedz, bo sama nie wiem co mam robic, czy je zmienic. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×