Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość Melissa Poznań
PILNIE KUPIĘ Microgynon lub jakiś zamiennik. Na terenie Poznania mogę odebrać sama. Mogę kupić nawet większą ilość, bo wyjeżdżam i będę potrzebować więcej. Kontakt: selma22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariii88
pilnie kupię microgynon 21 ! chociazby jedno opak. kupię po drozszej cenie. jestem w srodku blistru a moj gin stwierdzil (po 4 latach zapisywania tego leku) ze mi go wiecej nie przepisze bo go wycofuja ze sprzedazy! no ale ja mu tlumaczylam ze jestem w srodku blistru ( a biegne teraz w maratonie niedlugo i nie moge pozwolic sobie na rozregulowanie cyklu) ale byl nieublagany i zaslonil sie mozliwoscia kontrolii bo teraz niby od 1 maja microgynon moze byc przepisywany tylko kobietom z obfitymi krwawieniami na ich regulacje... PROSZE O POMOC ! jakby ktos mogl szybko odsprzedac bo zostaly mi 2 tab a do zakonczenia potrzebuje 12 tab. moj num : 665175518 sms - ja oddzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu
WITAM KUPIĘ MICROGYNON NAWET WIĘKSZĄ ILOŚĆ KONTAKT NA MAILA ataner1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna11
KUPIE MICROGYNON Z OKOLIC RZESZOWA chyba ze dogadamy sie co do wysyłki wiadomosc na mail bulgot01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka :)
a czy przy nich moj partner może mieć wytrysk we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON NIEWIEDZĄCY
Czy można się spuszczać w partnerce jeśli ona bierze te tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoONAAAAAA
za kilka dni zaczne brać te tabletki i mam pytanko. Czy jak zaczne się źle czuć to mogę od razu przerwać branie i przejda mi skutki uboczne? Wiem że trzeba około 3 miesięsy żeby organizm sie przystosowal, ale mi chodzi o takie śilne skutki że nie będe mogła normalnie funkcionować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoONAAAAAA
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ireena134
Tak wtedy przerwij stosowanie i leć do gina opowiedz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuhhhea
najlepsze tablety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomim
SPRZEDAM 2 LISTKI MICROGYNON21, WAZNE DO MAJA 2014, ULOTKA+OPAKOWANIE KONTAKT GG 39306910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowa. Chciałam zapytac kochane kolezanki o pewna sprawe. Tak wiec biore M21,prawie skonczyłam drugie opakowanie i nie dostłam okresu miałam dostac ok 2 tyg temu,robiłam test i w ciazy nie jestem,ale wiecie jak to jest test czasem nie jest 100%, czy ktoras miała taki przypadek,Bardzo prosze o jakas rade..Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka235
Justa35 a jak skończyłaś opakowanie to robiłaś 7 dni przerwy? Czy od razu wzięłaś kolejne opakowanie?? Krwawienie występuje podczas 7 dniowej przerwy po wybranym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza tabletke wziełam z pierwszym dniem miesiaczki,całe 21 tabletek wziełam tak jak powinnam,potem 7 dni przerwy i powinien wystapic okres nie wystapił,po 7 dniowej przerwie zaczełam kolejne opakowanie,ktore jutro sie konczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania 2 blistry microgynonu 21:) dla zaintersowanych podaje meila anusiak452@interia.pl :) cena do ustalenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka-sy
kupię microgynon, proszę o kontakt jablonskaaga@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weelka
ja zjadłam już 21 tabletek i powiem wam że wcale nie przytyłam , a nawet odwrotnie bo mało jadam , schudłam a piersi urosły i widać różnicę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weelka
ja miałam na początku delikatne plamienie , ale ciągle czułam się w porządku , tak jak przed tym zanim zaczęłam je stosować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetka19
Witam :) Mój problem polega na tym, że biorę przez pół roku tabletki antykoncepcyjne o nazwie Microgynon 21. Kiedy rozpoczęłam kolejne opakowanie w połowie brania tabletek dostałam okres i po tygodniu również a biorę je tak jak wspominałam już pół roku . Moje pytanko polega na tym co spowodowało u mnie takie zmiany :( Z niecierpliwością czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetka19
Witam :) Mój problem polega na tym, że biorę przez pół roku tabletki antykoncepcyjne o nazwie Microgynon 21. Kiedy rozpoczęłam kolejne opakowanie w połowie brania tabletek dostałam okres i po tygodniu również a biorę je tak jak wspominałam już pół roku . Moje pytanko polega na tym co spowodowało u mnie takie zmiany :( Z niecierpliwością czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek 92
Witam :) Mój problem polega na tym, że biorę tabletki antykoncepcyjne już ponad pół roku . Teraz niestety okazuje się, że kiedy stosowałam połowę opakowania dostałam okres, więc zostało mi jeszcze pól. Po tym jak zużyłam już całe opakowanie znowu dostałam okres... Wiecie jaka może być przyczyna ? Czy coś się dzieję z moim organizmem ? Bardzo czekam na odpowiedź :) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulina86
mam takie pytanko, biorę te tabletki od 1,5 roku, do tej pory nie miałam z nimi problemu, ale już 2 miesiąc dostałam okres wcześniej niż powinnam i trwa dwa tygodnie, sama nie wiem co jest z tym czy to przez te tabletki , wiem ze musze isc z tym do lekarza ale chciałam wiedzieć czy mieliście podobne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blansh
kupię pilnie micro szczegóły prosze na maila blansh@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mumii 23
Hej czy po wzięci 1 opakowania ta 7dniową przerwą też mnie zabezpiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabe88
Bardzo bardzo pilnie potrzebuję 1 opakowania Microgynonu, najlepiej na terenie Warszawy, ojacie7@wp.pl prosze o kontakt!!! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiniA
Hej , oplaca sie trojpak , bylam w szoku jak w aptece powiedziala mi cene , ponad 7 zl za trojpak i tyle samo kosztuje jeden listek :o ale to dlatego ze na recepte jest znizka i za ta sama cene masz trojpak . Natomiast moje libido spadlo doslownie do zera , moj facet az sie denerwuje ... :/ mam zamiar brac tabletki jakies na to co reklamuja ale nie wiem czy beda skuteczne :/ przytylam juz dwa kg i ciagle chce mi sie jesc , mam nadzieje , ze to przejdzie... A przy pierwszym opakowaniu mialam plamienia ale ponoc to normalne , w drugim bilistrze wszystko wrocilo do normy procz libido :/ ale jesli bedziesz kupywac popros lekarza o trojpak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiniA
i tak kolezanko wyzej , jestes zabezpieczona caly czas , nawet podczas 7-mio dniowej przerwy :) moj chlopak caly czas dochodzi we mnie i wszystko jest okey , poza tym M21 sa jedna z silniejszych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samym początku witam wszystkich serdecznie :) ... wczoraj wzięłam pieszą tabletkę Microgynon i strasznie się boje, zeby tym razem było wszytko Ok. Wcześniej brałam Cilest i po kilku dniach musiałam go odstawić z powodu strasznych bólów wątroby i złych wyników badań .... oby te tabletki się sprawdziły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medzikogynon
Hej! A ja drogie Panie jestem pod wrażeniem, bo mimo złych opinii, które zdążyłam usłyszeć, muszę pigułki pochwalić! Sama sobie dobrałam tab letki, bo zrobiłam badania hormonów w trzech fazach cyklu, następnie dużo pytałam, czytałam, radziłam jakiej dawki i czego potrzebuję... Zjadłam pierwszą, drugą, po 10 pobolewały mnie nieznacznie piersi po 18 wciąż się dobrze czułam... nie mam bóli glowy, mój nastrój się ogarnął i czuję się lepiej niż wcześniej. Ochota na seks może delikatnie mniejsza, ale wszystko zależy od męzczyny :)! własnie kończę drugi blister i ... chcę więcej. Mam spokojną głowę, wszytsko kosztuje mnie mniej stresu, póki co nie przytyłam ani nie spuchłam... zróbcie badania hormonów i próby wątrobowe i do ginekologa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×