Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość 18Niunia18
Poważnie? A co każda dorosła matka sama na siebie zarabia?? Też jest wiele takich które są na utrzymaniu męża. Więc nie mów mi że tak jest tylko w przypadku młodych matek. A poza tym skoro matka wychowuje dziecko to ojciec ma obowiązek na nie łożyć. A żałosna to Ty jesteś. To co lepiej zabić własne dziecko iż być przez jakiś czas na utrzymianiu chłapaka czy rodziny? Chyba nie. I nie mów mi że nie mogę mojemu dziecku zapewnić tego co potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkk....
hahaha gówniara to jestes ty bo ty nie odpowiedzialnie myslisz chyba jestes w zlym temacie bo zadna z nas tu na dysko nie wpadla wiec sorry ale to załosne co mowisz !!!!!!!!!! a co do tej pracy to w polsce wiekszość polek to nie pracuje i wychowuje faceci zarabiaja !!!!! i nie mów mi że jestem zła matka bo zadne dziecko nie ma tak dobrze jak moje !!!!!!!!!!!!!!!! wogole to spadaj stad bo nie mam ochoty cie sluchac !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankadfgreg
jak nie wpadka??? hahahah. nie no to byl tekst roku. to przepraszam as dzieczynki 15letnie i 16 letnie ze napisalam ze to wpadka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankadfgreg
jak nie wpadka??? hahahah. nie no to byl tekst roku. to przepraszam as dzieczynki 15letnie i 16 letnie ze napisalam ze to wpadka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankadfgreg
dziewczyny nie oszukujmy sie, wiekszosc z was jest sama, lub chlopak chodzi jeszcze do szkoly wiec pisanie ze chlopak zarabia to jest smieszne poprostu. owszem dwie lub 3 z was moze i tak maja ale nie wszystkie. znam zycie, wiem jak jest. dkla mnie jestescie zerem- latwymi laskami. i nie pisz ty glupia dziewczyno ze to nie sa wpadki bo nie wiem czy smiac sie czy plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuje mnie temat zasadniczy tego topiku, jesteście po prostu w aktualnych topikach i zajrzałam.. niestety, braki edukacyjne niektóre naprawdę macie, aż dziw bierze.. "a co do tej pracy to w polsce wiekszość polek to nie pracuje i wychowuje faceci zarabiaja !!!!!" gdzie ta polska?? bo ja chętnie rzucę pracę i przejdę na utrzymanie chłopaka, co prawda na ten topik się już chyba nie załapię, ale.. ;) faktem jest, że kobiety są mniej aktywne zawodowo (warto poczytać coś nt na przykład bezrobocia), ale na pewno nie większość polek nie pracuje bo utrzymuje je ojciec ich dziecka/ci http://www.stat.gov.pl/gus/45_1532_PLK_WAI.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkk....
jak sie wie komu sie daje dupy to ma sie potem miłość i kase wiec nie pierdol mi tu ze na mnie mąż nie pracuje bo to jest denne moj facet jest szczesliwy i zarabia na nas bo czuje sie odpowiedzialny a jesli u tych co tu pisza takie glupoty jest inaczej to strasznie wspolczuje ale po tym jak pokazujecie swoja osobowosc nie dziwie sie ze was zostawiaja tez bym was zostawiła !!!!!! i nie gadaj tu o 15-latkach bo temat był o dziewczynie w wieku 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankagddycc
to zobacz jakie sie wypowiadaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaNK
"jak sie wie komu sie daje d**y to ma sie potem miłość i kase" ja pieeernicze........ i wy sie nazywacie matkami?????!!!! co z toba dziewczyno????? az jestem w szoku. i jak tu mozna wyzywac dziewczyne ktora pisze ze wiekszosc z was to puste, łatwe laski. Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18Niunia18
Puste i łatwe laski to takie które puszczają się z każdym napotkanym facetem. A w naszym przypadku jest tak że dziecko mamy z facetem z którym byłyśmy i jesteśmy. Więc raczej nie należymy do grona "pustych i łatwych panienek" a to że mamy dzieci w tym wieku wcale nie świadczy o tym że się puszczamy. Jeżeli jest się z kimś i się kogoś kocha to wiadomo że kiedyś do tego dojdzie. Krytykujcie Nas dalej tylko zobaczymy jak kiedyś Was spotka taka sytuacja w rodzinie to ciekawa jestem czy też tak będziecie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytyuyioijp
Ludzie wolą żeby takie młode siksy myślały o nauce,nie o ruchaniu! Wcześnie zaczynacie się puszczać to macie!suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytyuyioijp
Ludzie wolą żeby takie młode siksy myślały o nauce,nie o ruchaniu! Wcześnie zaczynacie się puszczać to macie!suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18Niunia18
A co jeżeli dziewczyna w młody wieku ma dziecko to znaczy że nie może mieć dobrego wykrztałcenia? A no mamy a czy któraś z Nas tu na forum tego żałuje? Dziecko to nie koniec świata a młode matki mają naprawde duże możliwości. Wiec za przeproszeniem odpie*do*cie się od Nas... !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olassss
wiesz tym osobom chyba caly czas chodzi o to ze daleko wam do idealnej mamy tzn takiej ktora umie sie zachowac, wie co bedzie dobre dla jej dziecka liczy sie tylko z nim i co najwazniejsze z kultura odnosi sie do innych nawet jak ktos wchodzi i wypisuje rozne bzdury, a po was niestety widac ze jestescie mlode niedoswiadczone i poprostu jeszcze glupiutkie. logiczne ze wchodza to przerozne osoby niektore specjalnie aby na zlosc zrobic. madry czlowiek ominal by to z daleka a wy wchodzicie tu i wyzywacie i kurwicie za przeproszeniem. dziewczyny macie dzieci to bawic je a nie siedziec i wyklinac wszystkich na okolo. nie chodzi tu o wiek tylko o zachowanie, styl pisania, odnoszenie sie do innych... a to jak wy piszecie to tylko normalny czlowiek za glowe moglby sie zlapac...pozdrawiam. ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olassss
mozna pisac tu o swoich doswiadczeniach, dziecku itp a na takie komentarze wcale nie patrzec wtedy takim osobom najwyczajniej w swicie by sie to znudzilo... ale nie.. trzeba dowalic swoje. uwierzcie NIE WARTO. a pokazac czasem klase naprawqde jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18Niunia18
Ale nikt nie jeste idealny nawet te dorosłe i doświadczone matki nie są idealne. Zachować mówisz hmm no ciekawe naprawde szkoda tylko że te "dorosłe doświadczone matki" też nie umieją się nieraz zachować. Wiesz nie wiem czy masz dzieci czy nie ale każda matka wie co jest dobre dla jej dziecka to jest poprostu instynkt. Mądry człowiek poprostu by nie wypisywał takich rzeczy jak te niektóre osoby które tak nas poniżają tylko dlatego że w młodym wieku mamy dzieci. Mądry człowiek by się ten sposób nie wypowiadał bo każdy ma swoje życie i teksty że jesteśmy puszczalskie czy coś w tym stylu nie jest na miejscu ponieważ to nie jest życie tych postronnych osób skoro mam dziecko to moja sprawa a jeśli Ktoś nas poniża i obraża to niczego tym zachowaniem nie zdziała to jest nasze życie i to były nase decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwie nie moj problem
weszlam na ten temat z ciekawosci, jakoze mloda mama, z racji wieku (27lat) na pewno, i dzieki bogu, nie bede, ale chce powiedziec jakie jest moje zdanie na ten temat. bez owijania w bawelne - jak sie ma 16, 17 lat to jest sie mala siuska, ktora zyje marzeniami i wyobrazeniami o wielkiej romantycznej milosci i cudownym dowodzie tejze milosci, czyli dziecku. pamietam siebie z tego okresu i chociaz ja tez bardzo powaznei podchodzilam do zycia i uwazana bylam za dorosa jak na swoj wiek, to widze jak bardzo szczeniackie bylo moje wyobrazenie o zyciu w pewnych momentach. mowicie o tym,ze kochacie swoich facetow i dlatego chcialyscie miec z nim dziecko (bo sa tu takie, ktore mowia,ze ciaze zaplanowaly) - powiedzcie mi, po co tak szybko? po co narazac siebie i rodzine na stres, skoro mozna poczekac te 2 lata, na osiagniecie, choc na papierze, dojzalosci i wtedy normalnie, bez stresu zalozyc rodzine? przeciez skoro jest to taka wieeelka milosc to nie ucieknie i mozna spokojnie skonczyc chociaz to liceum zbey w przyszlosci moc zapewnic dziecku i sobie jakis start. nie chce tu oczywiscie dramatyzowac, ale czy pomyslalyscie, wy, tak chwalace sie tym,ze macie super facetow, ktorzy utzrymuja was i dzieci, co bedzie, jesli, odpukac, waszych facetow nagle zabraknie? he, drogie panie? co wtedy zrobi pipcia lat 18 bez zadnego wyksztalcenia? no bo oprocz nadziei,ze zajmie sie jej utrzymaniem rodzina, to raczej widze slabo. kto przyjmie taka siuske lat 18 na chociaz sprzataczke wiedzac,ze ma dziecko? to dorosle kobiety z doswiadczeniem i renoma maja problem,bo "maja dziecko to sie beda zwalniac", a kto potraktuje powaznie dziewusie lat 17-18? mowicie,ze to was przygotowalo do zycia, ale jakiego zycia? do zmieniania pieluch? bo na pewno nie do zawodowego. i nie klepcie tekstow rodem z kampanii,ze jako matka, ktora organizuje zycie rodzinne to macie super doswiadczenie, bo to dziala tylko na ekranie tv czy na billboardzie, bo w rzeczywistosci , jak wyzej-nawet te doswiadczone i wyksztalcone sa niechetnie zatrudniane, z powodu dziecka. oczywiscie nie znaczy to,ze nie mamy zachodzic w ciaze, ale uwazam, ze brakuje wam wyobrazni. widzicie swiat rozowy , nawet dziecko to nie dziecko tylko niunia, ale jak zostaniecie z roznych przyczyn same, to zobaczycie,ze niunia to oprocz buzi buzi i duuuzio, duzzzio milosci od mamuniuniu to jeszcze musi jesc, pic, a ktos na to musi zarobic. prawda taka- bez rodzicow czy rodziny i bez lozacego na was faceta wiekszosc z was oobudzilaby sie z lapa w nocniku nie wiedzac co ze soba zrobic i wtedy by sie okazalo jak fajnie jest byc mloda mamusia. oczywiscie w naszym kraju nie ma mozliwosci aborcji, wiec te, ktore wpadly nie maja w sumie wielkiego wyboru, zakladajac,ze chcialyby sprawe zalatwic legalnie. wtedy nie ma sie wyjscia i oczywiscie trzeba jakos ciagnac.ale nie wciskajcie ludziom kitu, ze jestescie bardziej wartosciowe i nie wiadomo jak doswiadczone, bo to bzdura. jasne,ze kochacie swoje dzieci i chcecie dla nich najlepiej i to wam sie chwali, ale zachodzenie "planowane" w ciaze w wieku lat 16-17 to po prostu akt niedojzalosci. ale zobaczycie, jak bedziecie mialy lat 27 i wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.mam 17lat i jestem w 7 miesiacu w ciazy,ze swoim facetem jestem juz 2lata...gdy dowiedzielismy sie ze jestem wciazy to na poczatku byl wielki szok,ale co zrobic,przeciez nie pozbede sie takiej malej,kochanej istotki.Teraz jestesmy bardzi szczesliwi i powoli przygotowujemy sie na przyjscie tego malucha:)nasze rodziny ciesza sie wraz z nami i pomagaja nam jak tylko sie da..czytalam przed chwila te komentarze na temat mlodych mam i moim zdaniem ludzie ktozi nas krytykuja sa zalosni...latwo jest wam nas krytykowac bo sami tego nie przezyliscie ale jestem ciekawa co by bylo gdyby akurat was to spotkalo?? ciekawe czy tez byscie pisaly o ciagnieciu itp?? pewnie nie...bo przeciez jezeli nastolatka jest wciazy to dla was jest ,,kurwa\"...moze i nie mamy latwo ale liczy sie to ze kochamy swoje dzieci...i nie odbieramy i zycia...a dac mozemy im wiele,wkoncu jestesmy ich mamami.... Dziewczyny 3majcie sie cieplutko i zycze powodzenia w dalszym zyciu z malymi skarbkami:) :) PS. OSOBY KTORE MAJA COS DO MLODYCH MAM NIE POWINNY WCHODZIC WOGOLE NA TA STRONE,BO PRZECIEZ TA STRONA POSWIECONA JEST DLA NAS A NIE DLA EGOISTYCZNYCH ISTOT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasz.
jestem matka, corka ma 16 lat i nie wyobrazam sobie zeby takie dzieko bylo w ciazy. naprawde jestem w szoku po paru wypowiedziach niektorych z was. moje podtswowe pytanie jak mozna uprawiac seks w tak mlodym wieku? przeciez to nawet przez glowe nie przechodzi a co dopiero zrobic to realnie. nie wyobrazam sobie ani- mojego dziecka w ciazy... przeciez gdy by nie pomoc rodzicow, rodziny zadna z was nie daka by rady. to straszne co musza czuc waswze matki. a gdzie wasza mlodosc??? nie szkoda wam jej.... warto bylo?? serce by mi peklo gdy bym miala takie corki jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18Niunia18
magdalenasz. No właśnie a skąd wiesz że Twoja córka też tego nie robi? Ciekawa jestem co byś teraz zrobiła jakby Twoja córka do Ciebie przyszła i powiedziała Ci że jest w ciązy ? Jak można uprawiać sex w tak młodym wieku ? Wiesz co poweim Ci że w dzisiejszych czasach jest to naprawdę dość często spotykane nawet ostatnio na stronie onetu był taki artykuł. Nie wiem czy to takie straszne co czują nasze matki w moim przypadku akurat jeste tak że moja mam bardzo kocha moją córkę i nigdy nie kazałaby mi usunąć ciąży bo w naszej rodzinie aborcji się nie uznaje. Mówisz że serce by Ci pekło hmm to wstrzymaj się z takimi tekstami bo twoja córka ma dopiero 16 lat więc jeszcze może Ci zrobić taką niespodzinke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasz.
ale kochana jestem jej najlepsza przytjaciolka. corka nie z przymusu ale z checi opowiedzenia mi mowi o pierwszym pocalunku o chlopakach ktorzy jej sie podobaja. owszem rozmawialam z nia nawet o antykoncepcji ale corka stwierdzila ze nigdy nie zniszczyla by sobie zycia jak wiele z was stad moje slowa- ufam jej i wiem ze w zyciu nigdy by czegos takiego nie zrobila. jestsmy dosc religijni. co tydzien chodzimy do kosciola. ja wspolzylam pierwzy raz dopiero ze swoim MĘŻEM- co prawda nie oczekuje tego od corki ale wiem ze ona przed 18 rokiem zycia nie zamierza tego zrobic. bo nawet jak sama stwierdzila 'to troche dziwne". corka jest ambitna, ma duzo planow, marzen i w zyciu nie moglaby tak tego zaprzepascic bo wie- bardzo dobrze jakie sa tego kosekwencje bo ma juz dwie siotry cioteczne ktore wpadly jedna w wieku 16 lat druga prawie 18. byc moze dzieki temu wie jak ciezko jest tak mlodej osobie wychowac dziecko i z jak wielu rzeczy musi zrezygnowac. i nie pisz ze masz kochajaca matke bo to ze ci kase dawala, ubrania, jedzenie to nie oznaka milosci. ty dziecko potrzebowalas rozmowy, zauwarzenia, czulosci od matki a tego z pewnoscia nie mialas stad te wszystkie wasze problemy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota88
eh... kiedys bylo inaczej... normalne, wychowane kobiety wspolzyly ze swoim mezem dopiero a teraz co sie porobilo? dzieci rodza dzieci, to okropne i obrzydliwe. jestem zalamana widzac jak zmienia sie swiat, zycie ludzi. i dlaczego akurat na gorsze? naprawdee nie lepiej poczekac z seksem do 18 roku zycia?? swedzi was tam czy co ze tak wam sie do tego spieszy? dla mnie jestescie nikim... nie chcialabym znac zadnej z was. weszlam tu bo dzis dowiedzialam sie ze "panienka" z osiedla jest w ciazu a ma 16 lat. i zeby nie bylo dziwnie, wszyscy wiedzielismy ze tak bedzie. i wlasnie o to chodzi , wszyscy maja wlasnie takie zdanie o was. kazdy z pewnoscia rozpoznja takie jak wy od madrej ambitnej dziewczyny ktora najpierw pragnie zdobyc wyksztalcenie, dobra prace i dopiero wtedy zalozyc rodzine z mezczyzna swojego zycia. a wy nawet nie jestescie pewne czy facet wasz jutro nie zostawi... tak mamy inne czaasy- dzis nawet 13 latki wspolzyja ale jednego drogie panie nie zauwarzylyscie ze dzis wlasnie dzis wyksztalcenie jest najwazniejsze, bez niego nawet na sprzataczke trudno. kiedys wystraczyla podstawowka, robota byla, nawet zmuszali ludzi do pracy bo chetnych bylo malo a roboty od groma. a dzis? niestety tak nie ma. i kazdy madry czlowiek dobrze o tym wie. wiec zamiast myslec dupa pomyslcie czasem glowa i teraz przynajmniej nie pozwolcie zeby wasze dzieci poszly ta sama droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18Niunia18
O przepraszam bardzo moja mama juest również dla mnie jak przyjacółka mówie jej praktycznie wszystko i to że mam dziecko nie świadczy o tym że nie miałam miłości od mojej mamy. Też jestem osobą ambitną i z naprawde niewielu rzeczy zrezygnowałam z powodu dzicka. Poza tym żadna z nas przynajmniej tu na forum nie zniszczyła sobie życia z powodu dziecka jak już kiedyś pisałam dzicko to nie koniec świata. Można sobie życie zmarnować przez narkotyki czy przez alkohol... Ale co do tego wszystkiego ma religia. Nie zamierza no możliwe ja może poprostu nie znalazła Kogoś Kogo naprawde pokochała. Ale jeżeli dla Was to taka straszna tragedia i kara w życiu posiadanie dziecka w młodym wieku to faktycznie nie lepiej żeby nie miała dziecka bo to dziecko byłoby biedne mają caka matkę i babcie zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie zadzierac nosy
miejscie troche oleju w glowie dziewczyny. robicie z siebie jakies wielkie bohatrki-bo jestem mloda mam dziecko, ale sie nie poddaje i kocham je i dam mu wszytsko. litosci, w polsce nie macie wyboru,musicie urodzic, bo aborcja tylko w podziemiu- droga i srednio bezpieczna. zaliczylyscie wpadke, popelnilyscie blad i musicie poniesc konsekwencje i to nie czyni was lepszym od innych. ok, nie poddajecie sie i to sie wam chwali,ale to nie dlatego,ze jestescie takie wspaniale, tylko dlatego,ze taki ejst wasz psi obowiazek! tak moje drogie-jestescie odpowiedzialne,za zycie dziecka, ktore urodzilyscie i nie ma tu zadnego heroizmu, wiec nie wywyzszajcie sie tak i nie gadajcie o tym czego was to nauczylo i jak ejstescie wartosciowe w porownaniu do rowiesniczek. jestescie przegrane, bo one tez beda dzieci mialy,ale wczesniej zalicza radosna mlodosc - wyjazdy z przyjaciolmi, i;prezy i spotkania z przyjaciolmi, hobby, szukanie milosci. wy nie bedziecie mialy juz tak beztroskiego okresu nie ma sie wiec zcym podniecac. oczywiscie zycze wam powodzenia, ale przestancie zadzierac nosy, po;yslcie o swoich rodzinach, ktorym, choc teraz pewnie sie nie przyznaja, sprawilyscie w wiekszosci wielki zawod. nie jestescie lepsze od innych bo zaliczylyscie wpadke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ludzie po co takie teksty ,,pizda cie swedziala?\" chociaz ci dogodzil? jestescie ludzie jacys pierdolnieci nizle...!!!!!!!!!!!!!!!!! wezcie wogole nie wchodcie na ta strone bo po co?? zycze wam wszystkim zeby u was w rodzinie takie cos sie przydazylo wtedy byscie zrozumialy nas wszystkie a tak to tearz tylko pierdolicie kocoboly egoistyczne istoty!! brzydze sie takimi ludzmi jak wy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarrr
w 100% procentaach popieram poprzedniczke "przstancie zadzierac nosa". sama lepiej bym tego nie ujela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarrr
a lasce156 radze zmienic nick w koncu jest juz matka ;) a on jest troche dziecinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza87
ja do laski156 czy jak jej tam. napisalas a co by bylo jak by sie to wam przytrafilo... no wiec ja ci odpowiem. cos takiego nigdy mi sie nie przytrafi bo w przeciwinstwie do ciebie wiem co to zabezpieczenie. jak nie stac cie na prezerwatywe to po co mu wskakujesz do lozka. mam 22 lata wspolzyje ze swoim chlopakiem od 3 lat no i co mam dziecko? nie mam kochana :) jestes w szoku? heh, to naprawde nic trudnego pomyslec czasem glowka. i nie pisz takich komentarzy bo naprawde tylko tym pokazujesz jaka jestes glupia i naiwna i nic nie wiesz o seksie a juz napewno o zabezpieczniu a tekst ze prezerwatywa pekla czy cos w tym stylu prosze cie zostaw dla siebie.i wez sie w koncu za wychowywanie dziecka a nie siedzissz tu i wypisujesz bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza87
ja do laski156 czy jak jej tam. napisalas a co by bylo jak by sie to wam przytrafilo... no wiec ja ci odpowiem. cos takiego nigdy mi sie nie przytrafi bo w przeciwinstwie do ciebie wiem co to zabezpieczenie. jak nie stac cie na prezerwatywe to po co mu wskakujesz do lozka. mam 22 lata wspolzyje ze swoim chlopakiem od 3 lat no i co mam dziecko? nie mam kochana :) jestes w szoku? heh, to naprawde nic trudnego pomyslec czasem glowka. i nie pisz takich komentarzy bo naprawde tylko tym pokazujesz jaka jestes glupia i naiwna i nic nie wiesz o seksie a juz napewno o zabezpieczniu a tekst ze prezerwatywa pekla czy cos w tym stylu prosze cie zostaw dla siebie.i wez sie w koncu za wychowywanie dziecka a nie siedzissz tu i wypisujesz bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×