Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

aha i matrusia nie pisz ze jestem nieodpowiedzialna bo sie gruuubo mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka901
Witajcie jestem agnieszka,zaiteresował mnie wasz temat dlatego ze ja dopiero w lipcuskonczyłam 18 lat i podejrzewam ze jestem w ciazy.Bardzo tego chcem nawet nie wiem dlaczego.Mam cudownego kochajacego chłopaka tylko ze własnie wczoraj poszedł do wojska i nie bedzie go przez 12 miesiecy. Boje sie pojsc do lekarze bo jak sie okaze ze jestem to nie mam powrotu do domu tak mi powiedziała własna matka. Nie wiem co mam teraz zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcz
heh... i po co ci ro bylo???? i jeszcze wiedzialas jakie jest zdanie twojej mamy na ten temat i jeszcze piszesz ze chcialas tego dziecka??? chora jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcz
7604 zgadzam sie z Twoja opinia. milkach chce sie popsrtu podlizac haha :) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcz. komu mialabym sie niby podlizywac?? moze tobie buhehe i naucz sie dziecko czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie tutaj prodzieciate
z mikach czy cos tam jestescie zdrowo popier-dolone, a bardziej jebnietej laski od tej mikach to swiat nie widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wyzej, zadzwon sobie na telefon zaufania jak chcesz sie wygadac.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcz
(miklach) jak to komu? mlodym mamusiom.. bo najpier im dupe obrabiasz (cofnij sie w postach) a pozniej sie przymilasz. mysl dzieczyno co robisz. serio gorzej jebnietej laski nigdy nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAUCZ SIE DZIECKO CZYTAC !!!!! wiem co pisalam wczesniej i NIE wyzywalam ich !!! jesli nie umiesz porzadnie czytac to nie wchodz na forum!!!! masakra tlumaczyc jak dziecku. mialam zle zdanie o mlodych matkach ale pozniej czytajac ich posty zmienilam swoj stosunek do nich. jeszcze czytajac proste wypowiedzi takich wiesniakow jak ta hahaha to jeszcze bardziej umocnilam swoje zdanie o nich. TYLKO PRZECZYTAJ TO UWAZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i nie pisz klamstw ze mnie spotkalas bo mnie nawet na oczy nie widzialas buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkaaaaaa
Jak byś cie nie zauwazyli to temat tej dyskusji to mlode mamy. A wy piszecie juz takie pierdoly ze nawet nie chce mi sie tego czytac, nudzi wam sie? A moze tu macie oikazje zeby sie powywyzszac nad innymi i pobluzgac? A w realu nie macie na tyle odwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniezka
witam was mam do was takie pytanie czy kobieta w ciazy moze dostawac okres. słyszałam ze jest to mozliwe ija mam taki problem.Mowiono mi ze tak. w moim przypadku mam go co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam o czyms takim. mama mojej kolezanki jak byla w ciazy tez dostawala okres. podobno do 3 go miesiaca ciazy okres moze sie pojawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenas
mikach alez ty madra az zal za dupe scicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieeszka
Ale czy to jest bezpieczne, wiesz mam dopiero 18 lat i boje sie o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj lepiej ginekologa... ja nim nie jestem wiec moge sie mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabunia91
tak czytam te posty i czytam i w zasadzie to poraza mnie ludzka ignorancja. chcialam tylko sie pochwalic ze urodzilam 1 sierpnia synka-Michał Samuel i jestem bardzo szczesliwa..niewyspana ale szczesliwa. buziaki dla młodych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka.....
No to w takim razie Gratulujemy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonstop.
a mnie poraza twoja glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabunia-gratuluje dzieciatka!:-) ja jestem o 10 lat starsza i z moich starań nici!:-( za pózno sie zdecydowałam to teraz mam,pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoonela
Hej młode mamusie! Ja także zaglądam od czasu do czasu :) Tylko mnie żal ,że więcej tu "obcych", niż tytułowych forumowiczek:( Jakby co to jestem dostępna pod wyświetlającaym się mailem, też byłam młodą mamusią i mogę wesprzeć radą - gdyby taka potrzebna była ,teraz mam 28 lat i dwoje dzieci:) (12 i 3 lata) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoonela
Po pierwsze nikogo nie obraziłam w przeciwieństwie do potoku Twoich brzydkich wyrażeń o mnie. Po drugie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem , ponieważ pisałam o sobie, a w dodatku słowo wzięte w cudzysłów jest przenośnią(jeśli wiesz co to znaczy) i nie jest obraźliwe. Do Twojej osobistej informacji NIE JESTEM PUSZCZALSKĄ DZIWKĄ tylko matką i żoną jeżeli nie rozumiesz także i tych pojęć zajrzyj w słownik. Rada- zajrzyj na forum"nie potrafię wyrażać się kulturalnie" tam penie nie będziesz "obcy/a" Pozdrawiam wszystkich cieplutko i przyjaźnie- również Ciebie :) Buziaki nara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksejfax
a ja ciebie nie pozdrawiam cieplutko.... :] pocaluj mnie gleboko w dupe dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18
Witajcie!!! Chciałabym sie was poradzic podejzewam ze jestem w ciazy dlatego ze nie mam okresu juz 2 miesiac i widac mi zaokraglenie brzucha nie wiem co robic. Boje sie zroic test i pojsc do ginekologa. Jestem załamana:( nie wiem co robic!!! pomózcie mi jakos!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m181818
Nie martw sie ja tez sie boje... ;/ ale nie mam 4 dzien dopiero jutro robie test ty tez zrob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbhffsz
jak sie myslalao dupa a nie glowa to tak jest/ pogodz sie z tym dziewczynko. co najwyzej rodzice cie z domu wygnaja i wszyscy sie od ciebie odworca. ale zawsze mozesz loiczyc na tego zboczenca fco ci wsadzil. jakis grosz powinien rzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhhfksyahfsaljfa
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×