Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość do dariusza
To,że zawsze się zabezpieczałeś, wcale nie oznacza,że Twoje nasienie nie dostało się do pochwy Twojej parnerki,bo jak wiadomo żadna metoda antykoncepcji nie jest skuteczna w 100 %,więc to słaby argument!! A,co do braku szacunku,sama mam 19 lat i 7 miesięczną córęczkę,którą oboje z moim przyszłym mężem kochamy i to,że tak szybko pojawiła się na swiecie nie jest naszą "winą",ponieważ stosowaliśmy antykoncepcje różnego rodzaju,ale tak się teraz śmiejemy,że nasza niunia tak bardzo chciała być z nami,że pokonała wszystkie bariery:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1234
Czytajac forum az zalapalam sie za glowe. ludzie sa bezmyslni i prosci... moim zdaniem miec dzicko w mlodym wieku to nic zlego. nawet to z wpadki. zadna metoda antykoncepcji nie daje 100% zabezpieczenia przed ciaza. i wpadki chodza po ludziach . Jesli dziewczyna ma dziecko w mlodym wieku to znaczy zepuszcza sie na prawo i lewo... gorszej bzdury nie slyszalam ... zazwyczaj takie zdanie maja . ludzie z kompleksami. sa zazdrosni. ze ktos potrafi sobie poradzic... .... zero dojzalosci. ! odpowiedni wiek na ciaze...? to calkiem indywidualna sprawa kazdej kobiety. niektore sa gotowe w wieku 18 lat inne nawet po 30 nie czuja instynktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug lekarzy najlepszy czas na zajscie w ciaze jest wlasnie w wieku od 17 do 20paru lat ja to mysle w ten sposob, dziewczyny ktore urodzily w mlodym wieku maja dobrze bo juz maja dziecko z glowy, przeciez i tak kiedys musialyby je urodzic, a im wczesniej tym lepiej chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela18
sory a czy ten lekarz byl trzezwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzysz, to poszukaj na necie. w tym wieku organizm kobiety jest silny zdrowy i gotowy na rozwoj zarodka. co niekoniecznie znaczy ze w tym wieku powinno sie miec dzieci. ale wiadomo ze dziewczyny ktore urodzily w mlodym wieku, ich dzieci sa zdrowsze silniejsze. kobiety ktore rodza w wieku pozniejszym, ich dzieci sa narazone na rozne komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach piszesz bzdury i
mam nadzieje, ze zdajesz sobie z tego sprawe! Mowisz tu o lekarzach i badaniach sprzed 30 lat. Obecne badnia wykazuja, ze najlepszy wiek na rodzenie dzieci jest do 30 lat. Nie wierzysz?? Poszukaj sobie w internecie. http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/przed-ciaza/najlepszy-czas-na-dziecko,1906_1391.htm i takich stron sa miliony, wiec przestan pisac glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna strone znalazlas Przepraszamy, strona nie została znaleziona (error 404) Zwykle już 3- 4 lata po pierwszej miesiączce dziewczyna jest zdolna do zajścia w ciążę, a więc wtedy, gdy ma zaledwie 18-20 lat. Szczyt płodności przypada na około 25. rok życia i jeszcze przez dziesięć lat ten wskaźnik jest dość wysoki, ale już po 35. roku wyraźnie się obniża. cytat ze strony o macierzynstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach piszesz bzdury i
Tak, bardzo fajna strone znalazlam, a to, ze nie potrafisz obslugiwac komputera to juz nie moja sprawa. Link trzeba skopiowac i wkleic, a nie bezmyslnie na niego klikac. I wyglada na to, ze "moja" strona ma ten sam tekst co twoja, wiec mozesz wskazac mi palcem gdzie twoja teoria ma jakiekolwiek potwierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra dziewczyno weszlas na strone zeby sie na ludziach powyzywac?? zachowaj swoje uwagi dla siebie . pisze tam wyraznie kiedy jest najlepszy czas na rodzenie dzieci, zreszta nie bede sie z toba sprzeczac bo nie ma to sensu. naucz sie kompromisow w zyciu albo wejdz na inny topik i tam sie z ludzmi powyzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach piszesz bzdury i
Wskaz mi palcem, w ktorym miejscu wyzywam sie na tobie, krytukuje, oceniam, ponizam czy wyzywam...???? Nie badz taka przewrazliwiona na wlasnym punkcie dziewczyno. Wiecej dystansu do siebie i otocznia, ok? Myslisz, ze kazdy wchodzi na ten topik po to zeby krytykwoc mlode matki i od razu jezysz sie za wczasu? Nie boj sie. Nie mam zamiaru nikogo krytykowac, ani brac udzialu w tej waszej wulgarnej przepychance. Pytam zwyczajnie: w ktorym miejsu potwierdzona jest twoja teoria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palcem ci nie wskarze niestety. moge jedynie napisac. Zwykle już 3- 4 lata po pierwszej miesiączce dziewczyna jest zdolna do zajścia w ciążę, a więc wtedy, gdy ma zaledwie 18-20 lat. Szczyt płodności przypada na około 25. rok życia. no i??? czy wystarcza ci to? haha i masz tu jeszcze cos z drugiej strony. Wiadomo, że jak się matka uczy, to przekazuje dziecku, które nosi w sobie, ogromny potencjał intelektualny. Okres między 18. a 25. rokiem życia to najlepszy fizjologicznie czas na rodzenie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach piszesz bzdury i
cyt.1: Zwykle już 3- 4 lata po pierwszej miesiączce dziewczyna jest ZDOLNA do zajścia w ciążę, a więc wtedy, gdy ma zaledwie 18-20 lat. - NIE JEST tu napisane NIGDZIE, ze jest to NAJLEPSZY okres do zajscia w ciaze, a tylko, ze dziewczyna jest ZDOLNA - to raz. cyt. 2: Szczyt płodności przypada na około 25. rok życia i jeszcze przez dziesięć lat ten wskaźnik jest dość wysoki, ale już po 35. roku wyraźnie się obniża. - ten tekst mowi sam za siebie. Podsumowanie: najlepiej urodzic dziecko do 35 lat. Jest pelno stron angielskojeczycznych, holderskich czy niemieckich, ktore potwierdzaja to, ze najlepszy czas jest miedzy 25, a 35 rokiem zycia. Jak znasz ktorys z tych jezykow chetnie podesle ci linki. Mam nadzieje, ze wtedy przestaniesz opwiadac bajki, ze najlepszy wiek do rodzenia dzieci to 18 lat :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysl jak chcesz, zapytaj ginekologa lepiej ci powie. i zreszta dziewczyno CHILL !! bo sie zapowietrzysz z tego nadmiaru dumy!! kazdy ma swoje racje, i trza je szanowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach piszesz bzdury i
Pytalam, wiec informacja potwierdzona z najpewniejszego zrodla :) I przestan sie tak unosic i zaakceptuj fakt, ze nie zawsze musisz miec racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy do ciebie zawsze musi nalezec ostatnie slowo?? w tym momencie ty sie zachowujesz jak wielka pani madra. przeciez nie napisalam ze mam 100% racje tylko napisalam to co wiedzialam a jesli sie mylilam to trudno, nie kazdy wszystko w zyciu robi dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo tego,ze też jestem na anty zachodzeniu w ciąże w młodym wieku i w ogóle ;) ,ale z drugiej strony podziwiam bo są takie które dobrze sobie radzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach piszesz bzdury i
Tak musi :p I wcale nie przeszkadza mi, ze zachowuje sie jak "wielka pani madra" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikach piszesz bzdury i
Carinio, popieram cie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milkach
do milkach- no niestety musze Cie zasmucic bo zarowno moja siostra ktora woadla w wieku 17 lat jak i takie dwie kolezanki mniej wiecej tez w tym wieku niestety nie mogly rodzic normalnie bo jeszcze nie wszystko sie rozwinelo w ich orgnizamie tzn ... ich cialo nie bylo jeszcze przygotowane do porodu i dlatego mialy cesarke wiec takie pisanie ze to najlepszy wiek na rodzenie dzieci zatrzymaj sobie dla sibie. a wogole to polecam zebys sobie troche poczytala o tych sprawach zanim cokolwiek napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa wyjatki i np. wlasnie twoja siostra nim jest. z naukowego punktu widzenia jest to dobry wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7604
poczytaj sobie lepiej dziewczyno o tych sprawach bo naprawde piszesz bzdury. najlepszy wiek jest kolo 30 i tak Ci powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra czytac nie umiecie????????? wy macie swoje racje a ja swoje wiec dajcie sobie juz spokoj bo nudne sie stajecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000
nie martw sie :) Nie zwracaj na nie uwagi ludzie tylko się dziwią jak to możliwe że osiemnastolatka mogła dopuścić do ciąży , ale zdarzają się wypadki :) Więc sie nie martw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem ich oburzenia poprostu, nie napisalam tego po to aby usprawiedliwiac te dziewczyny ani tymbardziej siebie, bo ja nie jestem w ciazy i nie mam jeszcze dzieci. moje zdanie na ten temat jest takie ze mlody wiek jest dobry na urodzenie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7604
wystawiasz sie tylko na posmiewisko majac takie zdanie... nie sadzisz ze lepiej byloby skonczyc szkole znalezc prace wyjsc za maz i oczekiwac wraz z cala rodzina na przyjscie dzidziusia niz czuc na sobie wzrok innych i czuc niezadowolenie ze strony rodzicow i reszty. naprawqde ci co pisza ze zdanie innych ich nie obchodzi sa dziwni. bo ja licze sie ze zdaniem rodzicow i chcialabym zeby mama sama mi kiedys powiedziala ze bardzi chcialabym juz zostac babcia :) najlepszy wiek 17... pff... az mnie mdli. ale spoko kazdy ma swoje zdanie. moje jest powyzej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martu5ia
to nie jest normlane ze dziewczyna w wieku 18 lat ma dziecko. uwazam ze najpierw trzeba cos w zyciu osiagnac... jakies wyksztalcenie, zdobyc prace zeby te dziecko utrzymac... Mnie nie dziwi ze sie ludzie na ciebie dziwnie gapia. taka jest mentalnosc ludzka. to ze masz dziecko w tym wieku swiadczy tylko ot wojej nieodpowiedzialnosci ;| no chyba ze sie zabezpieczalas a mimo to jakims cudem wpadlas.... a moze nawet nei wiedzialas ze moze z tego dziecko wyjsc? :] pozdro. dolaczam sie do tlumu ludzi dziwnie patrzacych sie na takie dziewczyny jak ty... sama mam 19 lat i nie wyobrazam sobie siebie z dizeckiem w tym wieku... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje zdanie na ten temat
Więc według ciebie jak dziewczyna w młodym wieku ma dziecko to juz do niczego nie dojdzie i jest nic nie warta? Bez sensu kazdy sam decyduje o swoim losie i nie powinien się wtrącać w życie innych to ze ty nie jesteś jeszcze gotowa i nie dojżałaś do tego to nie znaczy ze wszystkie dziewczyny takie są każda dojzewa we własnym tempie PS. Żadne zabespieczenie nie da Ci 100% pewności raz się uda a raz nie i to się kazdemu moze zdarzyć... takie jest moje zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia-----> dziecko naucz sie najpierw dobrze czytac a pozniej pisz na forum. wyraznie i to pare razy pisalam ze NIE MAM DZIECKA JESZCZE ANI NIE JESTEM W CIAZY. wiec po co piszesz ze MNIE TO DZIWI ZE SIE LUDZIE NA MNIE DZIWNIE PATRZA. na mnie sie nie patrza dziwnie BO NIE MAM DZIECI JESZCZE masakra idz lepiej do szkoly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×