Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość Majeczkaaaaaa
pojebalooooo co sie w pale gnojku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsa23
Mam 23 lata i mam osmiomiesiecznego przystojniaczka.Dodam,zewygladam bardzo mlodo.Mieszkamy w Anglii i bardzo rzadko ktos jest zdziwiony widokiem mlodej mamy.Ludzie sa zajeci swoimi sprawami.Ostatnio bylam na pierwszej lekcji angielskiego w collegu.Tam oczywiscie wiekszosc Polakow.Po wstepnych rozmowach wszyscy ze wszystkimi Polacy wybauszyli na mnie oczy kiedy powiedzialam,ze mam synka.Nikt nie byl zdziwiony oprocz Polakow no i jeszcze jednej Litwinki.No ta to pobila rekordy wszystkich zdziwionych min jakie kiedykolwiek widzialam,baaa ona w sumie byla zdziwiona i zbulwersowana w jednym.Moze tam na litwie sa jeszcze bardziej zacofani.Nie rozumiem co w tym zlego,ze osiemnastolatka,siedemnastolatka czy szesnastolatka zdecyduje sie urodzic swoje dziecko z wpadki.Ludzie tym swoim gapieniem sie sami powaduja,ze tyle tych dziewczyn usowa niechcane ciaze.A te ktore sa odpowiedzialne(bo ja rozumiem slowo odpowiedzialnosc tak,ze gdy zrobisz cos nie tak to jestes w stanie odpowiadac za swoje czyny)rodza swoje dzieci i wszyscy obrzucaja ich"NIEODPOWIEDZIALNYMI GOWNIARAMI"coz za ironia losu...Gdyby usunely to jest dopiero nieodpowiedzialnosc!!!!!Ale wszyscy by szybciutko o czyms takim zapomnieli.Osobiscie bede sie starala o jeszcze jedno dziecko gdzies tak za rok,bo chce miec dwujke;)Mamy pieniadze i warunki do tego zeby miec dziecko jeszcze jedno wiec bedziemy je miec.A wszystkim mlodym mamom obojetnie czy z wpadki czy nie czy maja szesnascie osiemnascie czy dwadziescia lat:kochajcie te malutkie dzidziusie swoje.Badzcie z nimi na dobre i na zle.Ani sie obejrzycie a pojda do szkoly i stana sie juz duzymi dziecmi,a te kobiety co urodza w wieku np 30lat beda(o ile im los da...)babrac sie w pieluchach i biegac z butelkami,zupelnie niezorganizowane.No i wtedy bedziecie mogly dalej zajac sie swoimi i tylko swoimi planami itp.Zycze duzo wytrwalaosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsa23
A do dziewki co tam pisala strone wczesniej o tym,ze bedzie sie pytala swojej mamy czy chce juz babcia zostac mam male pytanko...Czy Twoje nienarodzone jeszcze dziecko tez bedzie musialo sie pytac Twojej matki czy juz chce zostac prababcia.Ale jestes madra dziewczynko.ZAL.A Ci wszyscy ktorzy probuja mlode matki obrzucic blotem niech sie wstydza,bo nie maja pojecia jeszcze co to wychowanie dziecka i pewnie dlugo z takim podejsciem pojecia miec nie beda.Wiecie jak ja sie zarzekalam,ze moje dziecko bedzie planowane?I co?Wcale nie rozpaczam z tego powodu,bo u mnie bylo wszystko tak jak byc powinno choc jestem mloda.Nigdy nie studiowalam,bo rodzice nie mieli na to pieniedzy wiec nie musialam rozpaczac nad zmarnowanymi studiami.(studia zrobie sobie w Anglii jak mi dzieci urosna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmminnnieee
agsa 23 mi to normalnie ciebie zal dziewczynko.... eh ja rozumiem ze w polsce mamy wiexej osob starszych jak mlodych ale to nie znaczy zebyscie sie puszczaly na prawo i lewo i dzieci rodzily. nie lepiej znalezc odpowiedniego mezczyzne, wziasc slub z bajki i dopiero wtedy urodzic dzieci? a tak do wiadomosci bo zapewne wiekszosc z was nie wie co zrobic zeby tej wpadki nie bylo. tak wiec wystarczy aby wasz partner zalozyl prezerwatywe :) to jest najprostszy i najbardziej skuteczniejsy no i w sumie najtanszy sposob antykoncepcji. przynajmniej wiem to po sobie bo mam juz 23 lata i jakos wpadki jeszcze nie zaliczylam :) uwielbiam seks i kocham swojego chlopaka z ktorym jestem juz 5 lat. pozdrawiam wdszystkie puszczalskie a najbrdziej te w wieku 14 15 i 16 lat. haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYSIA....
CZESC. MAM 17 LAT I JESTEM W 4 MIESIACU CIAZY. MWM KOCHAJACEGO CHLOPAKA STARSZEGO O 8 LAT....... ALE MIMO TEGO BARDZO SIE BOJE.BOJE SIE REAKCJI RODICOW...REZTA MIE IE OBCHODZI....CHCIALABYM TYLKO ICH MIEC ZA SOBA A WSZYSTKO BY SIE ULOZYLO.DODALO BY MI TO SIL A TYM CZASEM WIEM ZE ICH TYM ZRANIE.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYSIA....
sory. zle napisalam......w 4 tygodniu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYSIA....
prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona782513434
justysia---> nie mozemy ci pomoc. ciesz sie ze w wieku 17 lat zaszlas w ciaze a nie w wieku 14 bo czasami i tak bywa.no coz zaszlas -musisz zyc dalej...zycze ci powodzenia i abys ulozyla sobie zycie jak najlepiej ze swoim chlopakiem, :)...nie martw sie rodzice ci pomoga bo napewno cie kochaja ..dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYSIA....
ale boje sie perwszych reakcji.... nie wiem czy bede w stanie wytrzymac takie napiecie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Emi...
Musisz ponieść konsekwencje tego co zrobilas... Kochalas sie wiec to znaczy ze uwazasz sie za osobe doroslo wiedzialas jak tio moze sie skonczyc teraz wiec przyszedl czas by jako dorosla osoba powiedziec rodzicom o tym ze bedziesz mama. Pozdrawiam Dasz rade...napisz jak poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYSIA....
wiem ze musze poniesc konsekwencje.jestem w 2 klasie technikum i nie wiem co zrobic z ta szkola???? skonczylabym druga klase ale raczej nie poradze sobi w trzeciej. mysle zeby przeniesc sie na zaoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Emi...
A rodzice nie moga ci pomoc bys skonczyla 3 klase normalnie? Dasz rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYSIA....
chcialabym skonczyc ta szkole normalnie....ale nie bede rodzicow obciazac 5 dni w tygodni moim dzieckiem. skoncze druga klase a dalej bede musiala isc na zaoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina901
witajcie mam powazny problem nie wiem do ogo sie zwrócic mam,do lekorza sie boje isc. Chodzi mi o to za po kazdtm stosunku który odbywam z chlopakiem strasznie boli mnie dół brzucha nie wiem co sie ze mna dzieje. Boje sie bardzo. Doradzcie mi cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promycz3q z zgierza
też jestem młodą 2 dzieci i pamietam jak zaszłam w ciąze mając 17 lat i tych wszystkich babć mijających mnie na ulicy spojrzenia czysta tragedia.teraz juz 18 letnia mama nie robi wiekszego szoku bo bardzo duzo młodych mam jest teraz 15 latka z brzuchem dobiero robi sensacje na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promycz3q z zgierza
do MARINA.......MOZE POPROSTU MASZ NADZERKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promycz3q z zgierza
czytajac niektore opinie sadze ze najlepiej dla wiekszosci populacji było by spalic młoda mame na stosie.jestescie jacys dziwni mloda mama moze miec prace wykształcenie i wszystko co potrzeba dla dziecka ja mam 2 małych dzieci sama mam 21 lat i mam to co inne dziewczyny w moim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promycz3q z zgierza
do Justysia moze pojdz wieczorowo i bezpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska20
czy to dziwne ze 16latka zdecydowala sie urodzic swoje dziecko z wpadki?! nie.. (usuniecie- morderstwo) ale dziwne jest to ze 16latka uparawiala seks... to jeszcze dziecko w koncu. ludzie opanujmy sie. zacznijcie w koncu myslec glowa a nie tylkiem. co to za narod. wstydze sie za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska20aska
czy to dziwne ze 16latka zdecydowala sie urodzic swoje dziecko z wpadki?! nie.. (usuniecie- morderstwo) ale dziwne jest to ze 16latka uparawiala seks... to jeszcze dziecko w koncu. ludzie opanujmy sie. zacznijcie w koncu myslec glowa a nie tylkiem. co to za narod. wstydze sie za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska20aska
czy to dziwne ze 16latka zdecydowala sie urodzic swoje dziecko z wpadki?! nie.. (usuniecie- morderstwo) ale dziwne jest to ze 16latka uparawiala seks... to jeszcze dziecko w koncu. ludzie opanujmy sie. zacznijcie w koncu myslec glowa a nie tylkiem. co to za narod. wstydze sie za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska20aska
czy to dziwne ze 16latka zdecydowala sie urodzic swoje dziecko z wpadki?! nie.. (usuniecie- morderstwo) ale dziwne jest to ze 16latka uparawiala seks... to jeszcze dziecko w koncu. ludzie opanujmy sie. zacznijcie w koncu myslec glowa a nie tylkiem. co to za narod. wstydze sie za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska20aska
co do studiow . fakt moi rodzice tez nie maja kasy ale z jakiej racji mieliby mi placic za studia??? haloo.... pracuje place sama... w jakim Ty swiecie zyjesz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promycz3qzgr
pracuje stusiuje 2 dzieci wszystko sie da ale trzeba miec checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciikici
Mam 16 lat i jestem 2 mesiace w ciazy ...mieszkam z facetem ktory ma 22 lata juz rok i dlamnie to nie jest zadna tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mama21
kiedy zostalam szcześliwa mama mialam 20 lat.. Ludzie patrzyli na mnie jak na ofiare losu. Owszem ciaza byla dla mnie szokiem, ale to nie znaczy ze nie kocham swojego synka. Dlaczego spoleczenstwo polskie mysli mloda mama= zla mama.Mlode matki potrafia kochac, dawac wszystko i sa w stanie poswiecic wlasne zycie dla swojego Skarbka. Trzymajcie sie MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalina76
Dziewczyno masz dopiero 16 lat a żyjesz jak dorosła osoba , co powiesz za lat 20-cia albo 30-ci co potem będziesz robic?Tobie na razie podoba się ta zabawa w dorosłe życie ale życie to nie bajka,urodzisz dziecko zaczną się pierwsze problemy i już ci współczuję bo myślę że mocno się rozczarujesz tą dorosłością. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcfdevfdave
zal mi Ciebie dziewczyno "dla mnie to nie jest zadna tragedia..."??? poczekaj jeszcze zatesknisz za tym zyciem. tak naprwade dopiero wtedy gdy urodzisz dotrze to do ciebie co stracilas. macierzynstwo to powazan sprawa. za bledy sie placi. miejmy nadzieje ze przynajmniej dziecko dobrze wychowasz. choc z takim pode3jsciem do zycia jesli to bedzie corka wpadnie wczesniej niz Ty..... zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim się wydaje że jak młoda dziewczyna zachodzi w ciąże to marnuje sobie i swojemu maleństwu życie. Ja się wcale z tym nie zgadzam sama jestem mamą a mam 17 lat. Może faktycznie za szybko ale wogóle tego nie żałuje ciesze się że mam taką kochaną córeczke. Dla mnie wiekszym problemem byłoby to gdybym nie mogła mieć dzieci to jest dopiero tragedia. Młode mamy mają naprawde dużo możliwości i nie mówcie że dla takiej dziewczyny skończyło się wszystko. A ludzi którzy patrzą na młode matki z taką jakby pogardą są poprostu żałosne. Dziewczyny nie przejmujcie się tymi wszystkimi ludzmi oni sami nie wiedzą co mówią... Teraz jak mam taką słodką niunie wiem że mam dla Kogo żyć i budzić się rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla tych wszystkich którzy myślą tak jak myślą o młodych mamach ludzie opanujcie jeszcze Was to może kiedyś spotkać. Córka wnuczka kto to wie co jeszcze przyniesie los... Coś się stało, ja żyję Ja naprawdę żyję. Dar życia otrzymałam. O, braciszka z boku poznałam, On też prawdziwie się raduje i świata oczekuje. Dzięki Ci mamusiu i kochany Tatusiu. Braciszku patrz, coś się stało, jakieś światło się tu dostało, jakieś narzędzie błyszczące. Ała!!! Jakieś kłujące. Braciszku co oni Ci robią? Dlaczego dziurę w brzuszku Ci skrobią?! Mamusiu!!! Braciszka rozrywają, rączki mu wyrywają!!! Właśnie wykłuli mu oko i serduszko rozdarli głęboko. Jestem krwią braciszka zbryzgana, Mamusiu moja kochana. Już nie ma nas dwoje - zostałam sama, jak ja się Mamusiu boję! Pocę się w kolorze krwi! Mamusiu nie pozwól umrzeć mi. MAMUSIU!!! Ten potwór paluszki mi obcina! Już jest kaleką Twoja dziecina. Mamusiu, co ja takiego zrobiłam? Ja tylko się życiem cieszyłam. Mamusiu! Ja jestem miłością Boga do Ciebie, On naprawdę chce mieć nas w niebie? Jego miłość nigdy się nie kończy, nawet po śmierci się sączy. Ratunku Mamo!!! On urwał mi już kolano. Tatusiu! Ja będę Twoim skarbeczkiem, Będę Twoim aniołeczkiem, ale pomóż mi Niech nie wyrywa drugiej rączki mi Tatusiu, Mamusiu!!! Ja mogę być głodna, nie potrzebuję pieniędzy! Kochani ja mogę żyć w nędzy, ale nie pozwólcie aby mnie zamordowali i życie mi zabrali. Mamusiu, ja jestem jeszcze mała, Ja będę zawsze Cię kochała, w Twojej starości będę promyczkiem słońca, będę miłością Cię obdarzała do dni Twoich końca. Mamusiu!!! Jakiś błyszczący nóż gardło podrzyna mi, już nawet nie wiem jak Wy wyglądacie i dlaczego mnie nie kochacie?! Mamusiu! Czy ja umieram dlatego, że Tatuś Cię dręczy? Że Cię nie kocha i męczy? Ja Cię tysiąc razy mocniej będę kochała, Ja Twoja córunia mała. Ja będę Ci buzi na dobranoc dawała, Ja będę się z Tobą bawiła i śmiała. Mamusiu kochana! Nie pozwól żebym została zmasakrowana. MAMUSIU!!! On teraz szczypcami oczy mi rozdusi, Nie będę widziała mojej Mamusi, ale Ty mnie Mamusiu będziesz widziała. Spójrz do śmietnika, tam będę leżała. Mamusiu!!! Dlaczego życie mi dałaś i tak okrutnie je odebrałaś? Mamusiu patrz! Twoją córunię w krematorium spalili, ale duszy jej nie zabili, ja w Twoim umyśle będę żyła, będę po nocach Ci się śniła i będę po nocach do Ciebie wołała, Ja Twoja Córunia mała. Mamusiu, dlaczego zatykasz uszy? Przecież nikt Cię nie ogłuszy. To przecież ja, Twój skarbek kochany, ten co miał brzuszek rozerwany. Mamusiu, pamiętasz jak się bałam? Jak o pomoc do Ciebie wołałam? A pamiętasz mamusiu oczy tego lekarza? Co śmiercią dzieci obdarza? Kto mu dał prawo, by zabił Twoja dziecinę? Twoją niewinną kruszynę, Mamo, czy ta powolnej śmierci porcja nazywa się ABORCJA? Zapytaj rządzących o nazwiska, poznaj tych ludzi z bliska; sprawdź, czy oni tez swoje dzieci zabijają, czy tylko Ciebie w pogardzie moją? MAMUSIU. W naszym kraju mordercy chodzą na wolności, a niewinnym łamie się kości. Ustawy ludobójcze podejmują i Tobą się wcale nie przejmują. Mamusiu moja kochana, dlaczego cierpisz i jesteś załamana? To przecież ja, Twoja Córunia Twoja, Mamusiu moja, gdybyś wtedy mnie ocaliła, MAMUSIU! W Twoim sumieniu, będę ciągle żyła i będę za Tobą bardzo tęskniła, że Twoja córeczka najbardziej by Cię kochała. Mamusiu moja, ja nawet teraz jestem Twoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×