Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość zal..
załosna jestes.. Ty za to masz super nick "hahahaha"... matko.. skonczone dziecko.. wyzywa wszystkich pokolei, madralińska jedna.. nikt Cie tu nie chce. zajrzj na forum pt. "wulgarne słowa i wyzwiska.." tam Cie z pewnościa zaakceptuja.. przyjaciółka od siedmiu boleści..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie sie powyzywav to zalozcie inny topik. ten temat jest dla mlodych mam a nie pustych panienek a to roznica. takze ci ktorzy nie maja nic sensownego do powiedzenia na temat mlodych mam to dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jestescie puste panienki... dobrze to napisalas. zal mi was. nie moge sobie odpuscic zeby nie pisac jakie to glupie jestescie i dlatego tu jestem :) i chyba pozostane ;) w przytszolym tygodniu mnie tylko nie bedzie bo jade na wczasy do Hiszpanii :) Zazdroscicie pewnie? wiem ze tak ;) ale niestety tak maja tylko ci co chca cos w zyciu osiagnac niz tylko rodzic dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o takie pustaki jak ty haha ale to szczegol. a do hiszpanii jedziesz bo tam najwiecej placa za seks no nie?? u zarobisz na siebie i pewnie jak twoja stara otworzysz burdel buehehehe beeeeeeeeeka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejj ale czemu ty piszesz o burdelu i seksie? co ci sie stalo? jesli jest ci zle to pamietaj ze jest wiele instutucji ktore ci pomoga i nie uisz sie sprzedwaca. teraz mowie serio... ;) hehe. a tak NPRAWDE SERIO to nic mnie to nie obchodzi wiem ze sie dajesz na oprawo i lewo ale po mnie to splywa jak to sie mowi. a tak wogole to w Hiszpanii daja najwiecej za sesks?? no popatrz jak cos takiego wiesz to na serio to musi byc prawda Ty glupia prostytutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
haha ile ty masz lat kretynko,bo nie wierze ze ktos ci dał prace.jestem pewna ze jestes głupią małolatą z niedorozwojem kory mózgowej!!! wczoraj pokazałam twoje wypociny mezowi,stwierdził ze takie jak ty wogóle rodzic się nie powinny,a jezeli juz twoja matka popelnila ten bład(pewnie teraz pluje sobie w twarz HAHA) to powinni cię zamknąć i zrobić przysługe społeczeństwu. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahaha alez się z ciebie uśmialiśmy,jesteś taka biedna i żałosna HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdy by to byla ptawda to moze tez bym sie posmiala ;) ale tak sie sklada ze jestem szanowaną madrą osobą. a takie jak wy NIE. szanuje was moze rodzina i jakas jedna koleznka. ludzie tego nie akceptuja. a twoj maz ile ma lat 12? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
oj widze ze troche dotarło.mnie narazie uswiadomiłaś jaka pusta i głupia jestes TY. ja jeszcze dzieci nie mam,dopiero sie staramy,ale jakbym miała taką córke jak ty to bym się jej wyrzekła.dla mnie i dla mojego męża to ty jesteś gówniarą! mamy po 27 lat a wchodzimy tutaj żeby z ciebie się pośmiać bo każdego dnia to potwierdzasz jaka jesteś mało inteligentna. ps.dzisiaj moj znajomy sprawdzi adres z którego piszesz to może cie odwiedze hahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki czekam. bardzo chetnie poznala bym taka idiotke ;) tylko teraz jestem w pracy pozniej napisze z domu ;) a znajomy za seks sprawdzi? hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale jakos niezmierna radosc mi sprawia nabijanie sie z was. i chetnie zmienila bym tytul strony na "mlode dziwki". co wy na to? dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
mnie też sprawia przyjemność lanie z ciebie!!!!w pracy,też coś!!!! liczyć taka nie umie,czytać i pracuje!!!haha śmiechu warte! jedyny dla ciebie zawód to ten o którym wspominasz najcześciej,widać znasz sie na robótce!!!!hahaha ja też mam pomysł- twój nick tez zmienmy- 1 dzi**a polska,super nie i teraz pasujesz juz do swojej propozycji forum :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie ma takich madrych rodziwco to i dzieci sa madre ;) pracuje w firmie farmaceutycznej rodzicow. ;) i jestem dumna ze swopjej robotki i wogole z sibie. studia zaczynam o kierunku "ekonomia" ale to chyba z czystej symaoptii do tego przedmiotu bo rodzice chcieli calkiem co innego. ciesze sie ze mam takie zycie a nie inne (jak wasze). i nie oodalabym go za nic w swiecie a juz napewno nie wpakowalabym sie w takie bagno jak wy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
wlasnie widze jakie masz super zycie,ze frustracje wyładowujesz na innych ludziach.dlaczego sobie nie zalożysz swojego topicu "DEWOTA" na pewno bedzie mial wziecie.słuchaj to ze pracujesz w firmie rodziców nie oznacza ze jestes madra,nie pochlebiaj sobie! oznacza ze jestes leniwa i idziesz po najnizszej linii oporu.ekonomia z sympatii?????-pewnie zaoczna bo na dzienna cie nie przyjeli tak jak na farmacje!!! rzeczywiscie w tej robocie wykazujesz sie inteligencją-siedzi na dupie caly dzien przy komputerze i bluzga innych!!! o tak jestes madra,tak samo jak szymans jego tez da sie nauczyc klikac w klawiature!!!!! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha lepiej sie przyznaj ze jestes 20 letnim nieudacznikiem ktorego z litosci przygarneli rodzice do firmy! ty niewiedziałam ze to bedzie taka super zabawa;-) -bo widzisz ja jestem psychologiem i takich jak ty to ja na sniadanie zgniatam jak robale!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahahha to sie usmialam. no wiesz fakt ze mam takich rodzicow zapewnia mi dobry start. ale jesli myslisz ze bede siedziec w ich firmie cale zycie to sie kotenku mylisz ;) mam plany- wspolnie z chlppakiem pragniemy zalozyc wlasna firme. no i niestety ale mi to sie uda ;) tak do twoich wiadomosci. a co do studiow wybralam dzienne ale do padzieernika jescze daleko. choc przyznam sie ze chcialam zaoczne zeby pracowac. ale coz bywa. po co mam byc taka jak ty jak jestem madrzejsza ;) no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lenistwa to fakt jestem ;) ale czy dlatego mnie przyjeli? wiesz nie sadze. moi rodzice wiedza kogo przyjac. a toi co Tobie zabiera 3 godziny ja zrobie to w 3 minuty i taka to roznica miedzy nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta oczym ja moge tu pisac z pania psycholog? a tak wogole to mysle ze kompletnie sie do tego nie nadajesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty opamietam w technikum mialam taka babe psycholog normalie miala ksywke wiedzma bo nikt jej nie cierpial ;) moze to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no i miala wyglad wiedzmy ale to chyba powinnam pominac zeby ci przykrosci nie sprawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
tak sobie to wszystko tłumacz!!!! na swoj mały rozumek!!! jedyną firmą jaką może uda ci się założyć to burdel w którym będziesz burdel mamą. szkoda na ciebie czasu,jeszcze takiej tepej osoby nie spotkalam zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie... to dobry pomysl i jeszcze tak zatrudnic ciebie i twoje koleznkai :) pewnie kasy by z tego bylo. eh zal normalnie. czmu ty tylko o seksie i burdelach>? sa CIEKAWDSZE RZECZY W ZYCIU CZY JA 21 LETNIA DZIEWCZYNA MUSZE NAPRAWOWADZAC NA DOBRA DROGE AZ 27LETNIĄ BABE. NO LITOSCI. w sumie to troche mi cie szkoda bo pewnie wszyscy cie wykorzytuja :/ oki ja sie zmywam. piszcie piszcie ciekawe posty jutro na kazdy odpisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasa
HAHA OPIERDALASZ LASKI W 3 MINUTY??? hahahahahahahaahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny badzcie madrzejsze i nie odpisujcie tej suce hahaha.. nie ma to sensu ona ma chyba jakis defekt w rozumie albo wygladzie i probuje nadrobic to pyskowaniem. jak na 21 lat jest osoba niedojrzala emocjonalnie wiec szkoda waszego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhenImGone
eh haha.. nikomu nie imponujesz, uwierz mi. Szkoda mi takich pustych ciź jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAH
no witam witam ;) a wiecie ze mi szkoda was? ;) do pieluch matki a nie przy kpmie siedzicie.. gowna sprzataxc i meza zadowalac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunia999
hahaha ty tez kiedys bedziesz gowna sprzatac wiec sie wyrazaj . pusta z cipa z ciebie jest. sama idz lepiej chlopaka zaspokajaj bo cie rzucia przeciez wcale nie urodna jestes. podasz nam swoje nazwisko skoro tak sie wywyzszasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunia999
aha i na takim anonimowym forum to latwo napisac wszystko, ciekawe czy na innym forum podpisalabys sie swoim imieniem i nazwiskiem pod tymi pierdolami co napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie urodna jestem hahahahahah. wiesz co moj chlopak Nie spojrzal by na ciebie nawet gdy by byl na haju ;) jest boskiii. I LOVE YOU MISKU :* STWIERADZILAM ZE PISANIE Z WAMI TO STRATA CZASU I TAK PISZECIE W KOLKO O THM SAMYM- SEKS, RUCHANIE ITP NIE SPOMNE O BURDELACH. JESTESCIE PANIENKAMI BEZ PASJI BEZ PLANOW NA PRZYSZLOSC POPSRTU TAKIE PYUSTE LALE. A WASI \"MEZCZYZNI\" PEWNIE NAWET SZKOLY NIE SKONCZYLI. WIEM ZE MI ZAZDROSCICIE- W SUMIE TO KAZDY MI ZAZDROSCI ;) BOGACTWA URODY I ZAJEBOSTEGO CHLOPAKA ;) I TO BY BYLO NA TYLE. POZDAWIAM MLODE DZIWECZKI. NA TYM KONCZE. WIEM ZE BEDZIECIE TESKNIC ALE HISZPANIA CZEKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivanka81
BOGU DZIęKI!!!! JUPIIIIIII W HISZPANII BYłAM JUż TRZY RAZY I ZAPEWNIAM CIE ZE TAKIEJ "ATRAKCJI" JAK TY TAM JESZCZE NIE WIDZIELI.TO SIę CHłOPAKI UśMIEJą!!!!!!!HAHAHA WYJEDZ I NIE WRACAJ,MY NA TYM SKORZYSTAMY "BO PRZY TOBIE" MAMY KOMPLEKSY! BUAHAHAHA OH BOGINI.....KLOZETóW!!!!!! HAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz
mialem dziewczyne i zaliczylismy wpadke. ona miala 17 lat. i co sie okazalo? ze to nie moje dzieckop. a najlepsze w tym wszystkim jest to ze sama nie wiedziala z kim je ma. nie mam szacunku do takich dziewczyn ktore w tak mlodym wieku zaliczaja wpadki. z reszta cos mi i tak nie gralo bo zawsze sie zabezpieczalem.zwykla prostytutka. stracilem tylko czas na takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×