Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKIZA35

ponawiam topik....dla myślących o dziecku....ZAPRASZAM

Polecane posty

wielkopolska annette- mam nadzieje, ze nie jestes na mnie zła???? [MolusDajeKwiatkaNa Przeprosiny]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiosalas: \"ja wiem ze ze mną tez ...na poczatku szok....potem wielka radosc i tona miłosci\", tak tylko hipotetycznie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus no co ty? :-) kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie.... gdybym nie chciala słuchac zdania innch ludzi, nie wchodziłabym na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz jest normalny, mysle ze wielu mezczyzn boi sie dziecka i wszystkiego co z tym zwiazane, niektorzy po prostu szybciej dojrzwaja do bycia ojcem, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avix
pozdrawiam krakowianki i reszte też ....poczytałam was troche ale już pędze do pracy ...może wpadne wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avix
ja też z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace24
hm...jak to sie mówi?? nigdy nie mów nigdy??? :-) wiem co czuje na dzien dzisiejszy....ale nie wiem co bedzie za 5-10 lat:) myslenie zmienia sie z wiekiem i jestem tego swiadoma. Moze za kilka lat pojawi sie we mnie niepohamowana chęć posiadania takiego słodkiego malucha? tego nie wiem. Zobaczymy co przyniesie czas. :-) do macierzynstwa musze dojrzec, uwazam ze teraz w razie wpadki nie byłabym dobrą matką, dzieci szybko mnie nudzą i draznią. Moge przebywac w ich towarzystwie co najwyzej 5-10 minut:-) ale nie dłuzej. Chciałabym aby macierzynstwo było dla mnie powodem radosci i szczescia a nie smutku i żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ostatnio rzadko wpadam, bo mam egzaminy i trochę nauki ;) zajrzę tutaj po wszytskim :) A jest ktoś może z woj. Lubuskiego ??? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 nikuś - kochanie :D :D:D:D:D:D:D ale mam stresa :( tylko za dużo nie wypisujcie, bo potem nie nadrobię zaległości ;);););););) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byście powiedziałay na wymianę fotek ?????? ;) Może lepiej by nam się \"rozmawiało\" ;) czekam na odpowiedzi W każdym razie - jestem \"za\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail pod nikiem ja wysle z domku bo w pracvy mam jakies z zeszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś Tobie jużwysłałam, a reszta poczeka :P:P:P nie chce Wam się piodać maila to nie ;) Mój jest pod nickiem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam zdjęcia od Moluś :) - czekam na pozostałe. Ja też mam zeszłoroczne, pomimo posiadania aparatu, nie lubię pozować ;) niki mój mail niesiaaa@vp.pl ale nie mam od Ciebie jeszcze zdjeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, ja też chcem więcej fotek ;) - zaraz wysyłam dla Ciebie bo dopiero mam adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za umawianie sie beze mnie??? :-) oprócz dzidziusiów pojawiaja sie zalązki przyjaźni? neta_ka2o2.pl, wieczorkiem pozniejszym wysle tez cosik Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********grace *******annette *******paulka123 zostaw tamten topic - i wracaj !! *******miniii *******barsa ******markiza35 *******celebre23 *****morven *****puklaaa ******olka78 ******mika1234 PROSIMY O FOTKI- mie myślcie, że Wam się upiecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam dziewczeta wysle zdjecia wieczorem, bo teraz w pracy jestem, ale myzsle, wierze, ze docieraja do mnie Wasze fotki? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście, dziewczęta :-) az ziemniaki przypalkiłam, tyle tego czytania zazdroszczę tm, które maja pracę i mogą bez obaw o nią zajść w ciążę, nie wszyscy mają tak różowo :-( wyśle fotkę jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123--> dzięki przepraszam, jak zwykle zapomniałam zmniejszyć zdjęcie przed wysłaniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wysłałam zdjecia... straszne rzeczy tu sie odbywaja, dlaczego mam wam psuc wieczory swoim obliczem...? zmykam przytulic meza! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Mam 25lat i razem z męzem staramy sie o dzidzie. 2 lata temu byłam w ciązy, w 6 tyg ciaza była martwa :( Mam nadzieje ze teraz sie nam uda i wszystko bedzie dobrze. Bardzo bym chciała zobaczyc 2 kreseczki. Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadłam na moment, bom dopiero z egzaminu wróciła :( wysyłam fotki dla morven - ale ty też nam swoje porozsyłaj :P - coś za coś :P:P:P:P dziewczyny, jutro się odezwę bo nie mam siły *******si25 moja koleżanka miała taką samą sytaucję, ale niczym się nie przejmuj. Moja Kasia właśnie bawi cudowną córkę, którą urodziła ok 3 tygodnie temu ;) :D:D:D 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam do dziewczyn, które podały emalie :-) si25--> trzymam kciuki, by tym razem Wam się udało :-) Paulka123--> ja też czekam, może wreszcie będzie okazja pogadac, ostatnio się mijamy :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×