Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Glusia-no wlasnie trzeba byc w zgodzie ze soba ja tez 2 kg musze zrzucic-najgorsze sie zle ze soba czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalam!! anglio-moze i samanta weszla na forum gdzie byla zgrana paczka-ale co z tego?? widze,ze jej zazdroscisz,ze traktujemy ja przyjaznie.. kazdy moze miec swoje zdanie na temat diet,cwiczen,a nawet upiekszan ciala .... ale to nie powod-ZEBY TAK OCZERNIAC BLOTEM jak ty to robisz.. zazdroscisz jej obeznania w temacie czy co?? zrobila ci cos?? wskakujesz ni z gruszki ni z pietruszki i sypiesz epitetami... niech kazdy robi co chce-nie nam to oceniac,ale ty zachowalas sie nieladnie!! A FEEEEE!!! A CO DO SB-to skoro guga ja stosuje od lat-czuje sie z nia dobrze,to nie rozumiem dlaczego niby mialaby przestac,lub zmieniac poglady co do niej, skoro jej sluzy a innym nie! \"KAZDY MA GLOWE-NIEKTORZY JESZCZE ROZUM\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWO-ja mysle ze na poczatku cwiczen szybciej sie traci to , co jest do zgubienia... teraz juz pojdzie wolniej.. ale jesli cos jeszcze zostalo do zrzucenia to na pewno w takiej wytrwalosci zrzucisz... ale w wolniejszym tempie.. ja dzis zamierzam zaczynac od nowa.. ps. tato lepiej,ale 13marca wizyta u kardiologa i ......decyzja.. co dalej.. bo musi byc dalej, 🌻 piecdziesieciolatko-a dlaczego tylko 14swieczek bylo na torcie?? myslalam ze masz 18lat:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLUSIA- to okazuje sie ze dzis zaczynamy razem.... fajnie.. bedzie przyjemniej i bardziej mobilizujaco.. moim marzeniem jest 68kg,ale 70kg tez bedzie zadowalajace... 🌻8kg do zrzucenia🌻 guga-pytalas wczesniej ile waze itd..wiec,mam 174cm i przez zime przytylam az strach pomyslec bo nigdy tyle nie przytylam-ale 6kg.. jak myslicie,przy umiarkowanym papu,duzo umiarkowanym:D i codziennych lub prawie codziennych cwiczeniach... do swiat uda mi sie troche lepiej poczuc?? tak,,,na pewno tak.. mysle ze bede tu teraz czesciej zagladac.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti-ale do jakich swiat???:P ja w ubieglym roku wlasnie w zime tyle rzybralam o d lutego zaczelam walke z kilosami i latem juz bylo ok wiec sie uda trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam.dzisiaj pierwszy raz cwiczylam callanetics(z Mariola Bojarska )wiec powiem waz ze rozgrzewke przezylam i cwiczenia juz nie tak bardzo. cwiczenia powtarzalam po 20/25 razy bo wiecej nie dalam rady.lecz mam watpliwosci co do ich prawidlowego wykonywania-musze nad tym popracowac.ale juz czuje leciutki bol i zmeczenie.ide wieczorem jeszcze pobiegac 20 minutek.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anglia-ja mysle ze samanta moze sama sie obronic na forum calanetiksu,podobnie jak robila to na tamtym ktore podeslalas.. co niby mialoby byc takiego szokujacego w tym,co przyslalas????? nie oczerniala i nie obrzucala blotem tak jak to ty zrobilas w PIERWSZYM POSCIE... a zrobilas to chyba tylko po to-by nas zniechecic czy co?? zreszta nie ma sensu z toba dyskutowac.. jak ktos atakuje to nalezy sie bronic,,, czy to takie dziwne?? nie zauwazylam by samanta cie zaatakowala-co WIDOCZNIE I BEZ POWODU zrobilas ty! i chcac dyskutowac to powinnas zmienic sie z pomaranczki na czarny nick... bo w ten sposob-pokazujesz,ze jestes slaba.. mozesz pisac co ci slina na jezyk przyniesie bez obawy ze ktos zwroci ci uwage.. tchorz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga.. ja oczywiscie mialam na mysli te swieta...wielkanocne:) wiem,ze tyle nie strace..od razu,ale cosik drgnie chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no niezłe zamieszanie, zrobiło się trochę niesympatycznie, a było tak miło. Jeżeli chodzi o dietę to zgodzę się, że jest to indywidualna sprawa, ale skłaniam sie bardziej ku jej stosowaniu jeżeli się chce trochę zgubić, no a jeżeli chodzi o ćwiczenia lub inne sporty to jestem jak najbardziej za bo wpływa pozytywnie na zdrowie no i na sylwetkę. Tylko z tym sportem to trochę ciężko u mnie zbyt łatwo sie poddaję, ale idę w ślady Samanty i zmieniam rodzaje ćwiczeń, żeby mnie zupełnie nie zniechęciły. Dzisiaj np. wracam do mojego kochanego rowera stacjonarnego. Jeszcze 2 dni i wielki powrót mojego męża. Chciałam wyglądać lepiej no i chyba przedobrzyłm. Maseczki spoko widać różnicę, balsam ok skóra ładnie nawilżona, ale... przesadziłam z solarium, już dzisiaj brązowieje ale wczoraj wyglądałam jak rak no i trochę piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, BOMBASTI - dzięki za obronę 😘. to najprawdopodobiej jest osoba która przypieprza się do mnie na każdym forum więc ogólnie należy ją zlewać. widocznie kiedyś faktycznie coś niemiłego napisałam jej i teraz ma żal. ma poniekąd rację, jest tu silne Towarzystwo Wzajemnej Adoracji :P ale w sumie - większość w Was ma chęć chudnąć po ciąży - co dla mnie jest abstrakcją, więc siłą rzeczy nie wchodzę w to. co do ćwiczeń czy tych diet o które bój się toczy wiem tyle co napisałam wcześniej, a że jakoś kojarzę fakty i umiem co nieco interpretować na swój sposób widzę, ze nie wszystko jest tak jak tu piszecie - wtedy piszę swój punkt widzenia. myślę ze to jest założenie istnienia jakiegokolwiek forum. tu się ma wymiać poglądy i informacje. a ze ktoś ma chęć się dowartościować.. ;) btw. jestem zdziwiona i może nawet zawiedziona że przytaczasz tu pomarańczko tylko forum o powieszaniu ziółkami i to te strony początków mojej bytności tam - kiedy faktycznie było "różnie". potem mnie przeproszono, ale to zapewne WIESZ DOSKONALE (tak samo jak ta Natalia z owych stron wymienionych powyżej - też "wyszło na moje" że tak to w skrócie ujmę). a gdzie topik o silikonkach, a gdzie wątki z rozwody, eks, coś tam.. i z diet rzecz jasna? :D niedobra samanta zawsze dokucza innym biednym sierotkom, czy to chcącym schudnąć 10 kg od poniedziałku do soboty, bo wtedy mają randkę, czy to kochankom domagającym się zniesienia alimentów które płaci jej nowy facet swoim dzieciom i płacenia ich jej, czy innym tam wymagającym wsparcia i głaskania po główce :D ogólnie - przepraszam Dziewczęta z TWA za zamieszanie, zrobiło się niefajnie i pewnie jeszcze to potrwa.. mam nadzieję że zgłosicie tę dyskusję na śmietnik do usunięcia, bo szkoda miejsca w sieci na takie coś 🖐️ tyle gwoli wyjaśnienia. nie lubię zostawiać po sobie niafajnych relacji i wrażenia. a tu mi takie przypisano bezzasadnie. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asikad-ale sie starasz dziewczyno dla meza no no mam nadzieje ze chociaz opalenizne zauwazy:P Samanto-tak do konca to nie wszystkie chcemy schudnac po porodzie bo moje najmlodsze dziecko ma 7 lat-ale faktem jest ze po 30 stce juz tak latwo nie jest utrzymac sylwetke-mam nadzije ze ty dzieki zdrowemu podejsciu do zycia i cwiczeniom nigdy nie bedziesz miala problemow z sylwetka:D nie badz zla ale przeczytalam te linki wyzej-powiekszlas piersi? no i nie przejmuj sie komentarzami -niestety ludzie nie lubia jak ktos wie wiecej od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar jeśli już. na razie piję podejrzane ziółka jak to napisałaś :P i próbuję naturalnymi sposobami (z 70aa do b już \"urosłam\" ;) nie ukrywam że chciałabym więcej ;) ), ponieważ blokuje mnie aspekt finansowy operacji.. (tamte linki są do topiku o metodach naturalnych właśnie, ostatecznie wylądowałam na forum które jest kontynuacją topiku i mam spokój;) ). zgłebiam wątki poświęcone temu tematowi i tam głównie mnie pomarańczki gnębią ;) dlatego zdziwiłam się ze tym razem \"zaatakowano\" mnie tylko tu i na drugim topiku z fitnesu ;) swoją drogą osoba o nicku \"anglia\" założyła ten wątek tutaj.. ciężko powiedzieć czy to ta sama osoba co teraz pisała, jeśli tak to wielka szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti:-))18 urodziny będę obchodziła w 72 roku życia :-Pwięc jeszcze mam czas:-))Asikad :-)uściski,czekaj na Twojego Kaja(\"gdzie ty Kaj tam i ja Kaja\")Zyczę Ci żebyś po ponad 30 wspólnych latach z mężem była nadal tak kochana jak dziś👄Cwicz i dbaj o ciało,ale daruj sobie solarium,lepiej balsam z samoopalaczem:-)Zdrowiej!!!I ciało taż fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja Samanto nic do ciebie na temat ziolek nie pisalam to nie dotyczylo ciebie ja pisalam a propos do tego co ktos pisal o dziwnych metodach schudniecia -to mnie chyba zle zrozumialas bo dlaczego mialabym byc zlosliwa w stosunku do ciebie? a ile taka operacja kosztuje ja nie jestem zaineresowana bo ma miseczke D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, GUSIA, są i ziółka na "przytycie" w pewnych partiach ;) ale trzeba się namęczyć aby to osiągnąć.. wiesz, miseczkę D to i ja mam - z tym że 60DD haha :D czyli "równowartość" 70B powiedzmy (duże B powiedzmy) ;) ceny operacja wahają się od 6-7tys do 12-14tys.. te tańsze (w łodzi i w czechach) wcale nie uważam za gorsze, gorzej robione czy coś takiego, ale trochę weszłam w ten temat i mam pewne swoje oczekiwania co do tego, dlatego pewnie wolałabym zrobić to drożej ale tak, ajk chcę (tańsze operacje wiążą się z pewnym "schematycznym" podejsciem do pacjentek - standardowe cięcie pod piersią, czego nie chcę, okrągły impl jednej ewentualnie dwóch do wyboru firm i następnego dnia po operacji wypad do domku - w czechach chyba można dokupić doby u nich, ale to dodatkowe koszta) ja bym chciała jeśli już impl pod mięsnień i przez cięcie wokół brodaki (można po tym karmić i nie traci się czucia - chyba że lekarz spartoli robotę, to jest takie ryzyko wliczone z tym czuciem), sam impl firmy mcGhan - są bardziej miękkie niż pozostałych firm, no i na taki wstęp to tyle - nie będę więcej szczegółów rozpisywać bo pewnie i tak Was to nie interesuje :) efekt ogólnie chciałabym estetyczny - na pewno nie duże impl, wyglądałabym komicznie z balonami :P podoba mi się kształt takich okrąglutkich, pełnych piersi - wszystko prawie da się wypracować w ciele ćwiczeniami, piersi nie, a te moje ziółka nie działają niestety tak spektakularnie ;) raz się żyje, trzeba spełniać marzenia :) dzieciaczków nie planuję w najbliższej dekadzie powiedzmy, więc nie ma się co czaić ;) gram w totka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas ma jakies kompleksy moje powinny tez byc ladniejsze ale moge sobie pomarzyc tez gram w totka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
no, dzis drugi dzien i zaraz sie zabiore za ciwczonka:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
cwiczony regularnie callanetics wzmacnie miesnie, powoduje, ze moge poglebiac ruchy i rozciagac corac bardziej miesnie-wiec czy powstaje mozliwosc, ze miesnie ucza sie pracy na pamiec, skoro pracuja za kazdym razem na innych "czestotliwosciach"?hm,...tak sobie ysle, jak to jet? kiedys cwiczylam regularnie i efekty byly zaskakujace, wiem, w co wchodze, a co wy o tym myslicie? bo wlasnie ktos tak sie tu wypowiedzial, a moze ja zle zakumkalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ja tu klikam, a guga pewnie juz cwiczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpatruję tego w kategoriach kompleksu. ot, chęć podobania się sobie bardziej. próżność raczej :P ;) tak, miesnie przyzwyczajają się do pracy i nie pracują tak efektownie (po ok 4-6 tygodniach). ścięgna moga ci się rozciagać lepiej, ale sama praca wykonywana non stop tak samo powoduje, ze zaczynają pracować automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusiaj
uhm, myslalam, ze skoro po rozciagnieciu noga jest w innej pozycji niz przed kiloma tygodniami to wtedy pracuje inna grupa miesni lub te same, ale na iinym odcinku,mam blade pojecie i genralnie NIECIERPIE SPORTU, a callanetics nawet baaaardzo mi pasi, szkoda, ze pozniej juz moze nie dzialac, ale i tak bede cwiczyc prawdopodobnie, bo bola mnie plecy i to chyba jedyna znana mi metoda na pozbycie sie tego bolu. aby z gory sprostowac: wczesniej logowalam sie pod pseudonimami KLIN, HM.....MAM TAKIE PYTANIE, I WIECEJ NIE PAMIETAM, juz tlumacze:cosik nie dzialallo albo na moim kompie albo na stronce, bo nie wchodzilam,..chce byc uczciwa, wiec sie tlumacze, aby nie powstalo zammiesanie. POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE, KTORE SA TUTAJ REGU;LARNIE-PODGLADALAM WYPOWIEDZI W CZASIE KIEDY MI SIE NIE UDAWALO ZALOGOWAC I ZAWSZE BYLO MILO POCZYTAC WASZE WYPOWIEDZI, buziole!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ghhhhh, myslalam, ze jak sie rozciagam to automatycznie ustawiam np. noge inaczej( wyzej, szerzej itp) i wtedy zmuszam go pracy miesnie inne niz wczesniej, a przeciez sa nieograniczone mozliwosci rozciagniecia sie...( szczegolnie taki klocek jak ja ma duzo do zrobienia ...) ale i tak ten calalnetics bede meczyc, niecierpie sportu a tens tyl bardzo mi odpowiada, mialam na wf za to 6......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wczoraj cwiczylam-mialam niestety kilka dni przeerwy i przez to wyrzuty sumienia-na szczescie duzo chodze piechotka do pracy jakies 1,5 k w jednastrone slodycyczy tez juz dlugo nie jadlam -jednak stwierdzam ze celluulit prze zime sie zrobil wiekszy Samanto-nie ma nic w tym zlego ze sie chcemy podobac-chociaz z tego co pamietam wygladasz ok bez operacji ja zamierzam pozostac wierna callanetiksowi-kiedys tu pisalam ze mialam na studiach kolezanke ktora regularnie cwiczyla callanetiks i miala super figure-wyobrazcie sobie ze widzialam jej aktualne zdjecie i jej figura nic sie nie zmienila-cwiczy nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
well, czyli ćwiczymy i juz! po wczorajszej sesji zaczynam czuc sie soba!!! wczesniejsze poc\ynania nie poszly w las i nawet nie tak najgorzej bylo z tymi akrobacjami, hihihihi......efekty wczesniejszych cwiczen nie poszly w las, zadziwiajace, jak dlugo sie utrzymuja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
wczoraj serwer jakos nie dzialal, myslalam, ze nie zostaly wklejne posty dzisiaj patre, a tu sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpk1038
witam:) to znowu JA,coś ostatnio miałam wielkiego lenia do ćwiczeń 4 dni przerwy a dzisiaj znowu zaczęłam-jak to zrobić żeby sie zmobilizować do regularnego ćwiczenia,trezba ćwiczyć codziennie czy wystarczy 2-3 x w tygodniu?? codziennie to chyba niemożliwe!!!! pozdrawiam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku cwiczylam codziennie alepozniej co ddrugi dzien najwazniejsze to conajmniej 3 razy w tygodniu cwiczyc najlepiej przy tv np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym callanetics porównała trochę do jogi czy pilatesu, tylko w callanie więcej miesnie pracują. ale też oddech jest ważny, moment napinania mięsni itd - dlatego osoby ćwiczące to non stop wyglądają nieźle - nie pogarsza im się sylwetka itd ale też nie polepsza już od pewnego momentu (bez stosowania diety) - nie mówię że to źle - każdy ma przecież inne oczekiwania co do cwiczeń i budowy. ja na razie buduję masę, więc mi zależy na porządnej pracy mięśni :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×