Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

aaa ;) naaaareszcie coś ntt. ćwiczyłam cal na studiach, działało i lubiłam, od killku tygodni szukam czegos ntt. bo chciałabym znów się sesnownie poruszać; w klubach fitness nie wiedzą że takie ćwiczenia istniały ;(, dzisiejsze nowinki jakoś mi nie pasują ;) poczytam Was jutro dogłębniej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymka
do eshe - jak dlugo cwiczylas na studiach? działało tzn. efekt taki ze w letnich krotkich sukienkach (nie mowiac o stroju kapielowym) wygladalas dobrze?. Ciekawi mnie jak dlugo trzeba cwiczyc callanetics by cialo bylo zgrabne. bo zeby poxniej pozostalo na zawsze to duzo ruszac sie trzeba cale zycie ... ale dla mnie to poczatki takiej systematycznej aktywnosci pozdrawiam wytrwalych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dzieki Bombasti za zdjecia-wyslalm przed chwila moje-tobie piecdziesieciolatko tez Piksa-podaj meila ale najpierw wyslij mi swoje-moj meil jest widoczny Witam nowe dziewczyny-nie poddawajcie sie-nic nie przychodzi od razu oagap31-mam nadzieje ze z synkiem bedzie ok-nie obwiniaj sie bo wypadki sie zdarzaja milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunisia
Jak zaczynałam jako nastolatka - po dwóch tygodniach było widać efekty, teraz idzie to wolniej, jednak już coś widać. Ćwiczę od trzech tygodni. Z zadowoleniem przemierzam pewien odcinek drogi, po którym do niedawna miałam zadyszkę, a teraz nic. Callanetics przynosi efekty nie tylko wizualne. Dodam, że mam rocznego synka i od roku nie przespałam jednej całej nocy. Odkąd zaczęłam ćwiczyć łatwiej opanować mi zmęczenie i mam więcej sił witalnych. Zachęcam do ćwiczeń i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga i Bombasti-otrzymałam Wasze zdjęcia i się zachwyciłam:-0 Obydwie jeste scie po prostu śliczne i bardzo zgrabne.Guga,u Ciebie te 59 kg to piękny biust italia osy..Czegóż chcieć więcej?Chyba tylko,żeby mąż nie wyjeżdżał.Bombasti masz figurę modelki...cóz 30 i 35 lat to nie 56 niestety.Ale tak naprawdę nigdy nie byłam taka piękna jak Wy.Dlatego rzadko się fotografuję,nie lubię na siebie patrzeć.Wysłałam Wam zdjęcia przed chwilą zrobione specjalnie na potrzeby forum.W tym celu musiałam zatrudnić mojego męża który śmiejąc się poradził bym wysłała zdjęcia Jennifer Lopez:-))).oN ZNA MOJĄ FOTO-FOBIĘ bo zawsze uciekam mu spod kamery,ale tym razem cel był świetlany i się zmobilizowałam.Co do innych spraw pamiętam jak mi kiedyS wypadła z rąk moja 1,5 letnia córeczka a to przez moje buty na platformach.To był rok 1977.Teraz wszystko jest OK,jest bardzo zdolna i jest wziętym fotografem(sic!).Także wierzę ,że z dwulatkiem wszystko będzie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymka
ja juz koncze dzien roboczy, jeszcze pomoge synkowi sie umyc (to juz prawie szesciolatek), ogarne co nieco dom, i lece spac. mialam jeszcze pojexdzic na rowerze dzis wieczorem ale padam juz. mam tylko do Was prosbe, poradxcie jako bardziej w boju zaprawione, czy sciagac te filmiki podane w Waszej kafeterii, czy cwiczyc callanetics tak jak dotychczas - tzn. z tych rysunkow na wizazu niegdys podanych. Czy cos mi cennego umyka bez tych filmikow? Piecdziesieciolatko, tak ladnie opisalas Panie trzydziestki, ze wierze ze i mnie cos te cwiczenia dadza, choc ja mam tak ogromny basior, ze zgroza. Napiszcie mi prosze czy te cwiczenia z wizaz to wystarcza. pozdrawiam (aha dla wyjasnienia, ja jestem w innej strefie czasowej, dzieli mnie od was 7 godzin, wiec dlatego ta roznica). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moj net dzis strajkowal od rana i pozniej juz nawet nie mialam checi wlaczac bo nie wierzylam ze zadziala... ale udalo sie.. dostalam fotki.. guga-ale ty jestes ladna.. buzia jak barbi.. cera taka gladziutka jak u 18nastki.moze to dzieki tej diecie sb?? . w zyciu nie dalabym ci 36lat.. poza tym,figure masz na miejscu,jestes szczupla i wogole brzucha nie widac ... moge tylko pozazdroscic.. a callanetics to tylko dla kondycji moze jest ci potrzebny lub lepszego samopoczucia bo na pewno nie do odchudzania// piecdziesieciolatko.. co ja moge powiedziec.. nie wiem jak bede wygladac za 25lat,ale jednego jestem pewna,ze gdy sie za siebie nie wezme,to na pewno nie bede mogla sie do ciebie porownac.. jestes tez szczupla, no i kobitka z klasa.. ale-wiecej usmiechu.. nie wiem czemu,ale wydaje mi sie ze oczy twoje sa smutne.. moze to faktycznie fobia fotografowania,tak jak napisalas.. :P:P ja dziekuje za komplement.ale nogi to moja czarna strona.. uda zwlaszcza.. kiedys bylam szczupla i zgrabna,i mimo iz wydawalo mi sie ze przez cale zycie bylam gruba,to jednak teraz wiem,ze kiedys bylo inaczej... bede cwiczyc,na cud sie od razu nie nastawiam... bo kiedys to tylko lliczylam na cud diety,cud cwiczenia i chcialam wszystko zmienic jak czarodziejska rozdzka.. teraz wiem,ze trzeba czasu... a poki ten topik bedzie trwal-JA RAZEM Z NIM.JA I MOJA WIARA W SIEBIE.. ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vea16
hej, mam 17 lat i ćwicze callanetics. co prawda dzisiaj mam dopiero 2 dzień, ale zamierzam ćwiczyć co najmniej 3 tygodnie. Mam tylko pytanie: czy naprawde widać efekty po 2 tygodniach ćwiczeń...? Bo szczerze przyznam, że trudno mi w to uwierzyć, aczkolwiek im więcej o tym ktoś mi mówi, bądź czytam na forum to mnie to motywuje, dlatego chce usłyszeć od kogoś czy tak naprawde jest... z góry dziękuje... ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYMKA ja cwicze od niedawna.. w sumie moze w sierpniu ze 2tygodnie.. i cwiczylam do przedwczoraj z kartki a teraz mam plyte z otyginalna callan i musze ci powiedziec ze jeslli chodzi o cwiczenia,to prawie te same sa.. jednak jesli chodiz o wykonywanie,to rocilam bledy.. mianowicie,na co trzeba uwazac i zwracac uwage -miesnia powinny byc ROZLUZNIONE,, -nie napinac brzucha.. -przy cwiczeniu ramion i tali,nie nalezy wyginac bioder a reka ma byc jedna na biodrze . chodzi tu o jak najwieksze rozciagniecie tali.. gdy jedna jest na biodrze to druga trzeba jak najdalej wyciagac tak jakby chcialo sie cos chwycic.. i pamietac zeby nie falowac biodrami.. -przy cwiczeniach na uda.to raz na jednym posladku raz na drugim z noga zgieta i potem wyprostowana-to trzeba oprocz tego co jest napisane na kartce,to nalezy biodro wypiac bardziej do przodu.. -przy brzuszkach,nie nalezy zbytnio kolysac sie ,,chodzi o minimalne ruchy... spokojne. ramiona powinny byc troszke rozstawione a klatka zaokraglona.. nie moze byc klatka prostopadla do sufitu.. -przy cwiczeniach na nogi,gdy wypychamy miednice do przodu,to plecy tez powinny byc zaokraglone. a gdy wraca sie pupa do tylu to wyprostowane.. -nie nalezy na sile sie forsowac przy rozciaganiu,, nalezy robic tyle,na ile cialo nam pozwala.. -i ostatni blad jaki robilam,to ostatnie cwiczenia,gdy sciskamy krzeslo stopami.. ja obejmowalam je pietami i rece trzymalam za plecami.. a nalezy obejmowac cala stopa.a nawet blizej palcami i rece przy udach... a plecy zaokraglone.. -tak bylo na kasecie.. moze moje bledy nie byly karygodne,ale na pewno nie precyzyjne.. mysle ze duzo lepiej sie cwiczy z kaseta.. kilka razy i mozna nauczyc sie precyzji i poznac popelniane bledy... gdzie ty wlasciwie mieszkasz?? ozdrawiam wszystkie.. tez ide sie polozyc..maly spi a wieczorem jakde na poprawinowe chrzciny... do szwagierki.. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼 Uważam, że warto mieć książkę albo płytę Callan Pinckney, bo wykonując nieprawidłowo niektóre ćwiczenia można sobie nawet zaszkodzić :( Na początku ćwiczyłam z książką i przy każdym zdjęciu był szczegółowy opis jak ułożyć ciało, trochę czasu zajmowała taka lektura :) Ale było warto za 3-4 razem już wystarczyło zerknąć na samo zdjęcie, żeby wykonać ćwiczenie. 🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie miłe przyjażnie zawiązują się przez internet!!Ludzie są ze sobą blisko,choć fizycznie daleko.Guga i Bombasti👄 to do Was!Nic tak nie łączy jak wspólna pasja,nas łączy Callan,a raczej ten sam dtosunek do własnego ciała❤️.Podobnie czujemy,choć dzieli nas geografia,czasoprzestrzeń i doświadczenie:-)RAZEM młodzi przyjaciele,w szczęściu wszystkiego są wszystkich cele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie miłe przyjażnie zawiązują się przez internet!!Ludzie są ze sobą blisko,choć fizycznie daleko.Guga i Bombasti👄 to do Was!Nic tak nie łączy jak wspólna pasja,nas łączy Callan,a raczej ten sam dtosunek do własnego ciała❤️.Podobnie czujemy,choć dzieli nas geografia,czasoprzestrzeń i doświadczenie:-)RAZEM młodzi przyjaciele,w szczęściu wszystkiego są wszystkich cele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny witam was redecznie ja na chwilke 50 latko bytabym ci wdzieczna za kasete naprawde dziekuje🌻 guga wysli mi zdjecie podaje adres meila ja tez wam wysle 🌻 bomasti buzka 🌻 musze konczyc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero zagladam-wczesniej nie moglam bo gosci mialam dziwczyny-prosze mnie tu nie zawstydzac komplementami bo co jak co ale napewno az tak mlodo nie wygladam poza tym po tych pochwalach inne dziewczyny sie moga rozczarowac jak zobacza zdjecia Bombasti -ty tez oczywiscie przesadzilas z ta swoja waga bo jestes szczupla -no chyba ze od Sylwka przytylas piecdziesieciolatko-troche smutna na zdjeciach jestes-ale to pewnie dlatego ze nie lubisz byc fotografowana-ale naprawde super wygladasz-a najbardziej mnie zaskoczyl fakt ze wogole nie masz cellulitu-skora jak u 20 stki-czy to dzieki cwiczeniom? a tak na marginesie kojarzysz mi sie z osoba utalentowana artystycznie-nie wiem co robisz zawodowo-ale tak mi sie wydaje Piksa-moje zdjecia wysle jutro bo juz mi sie nie chce wlaczac drugiego kompa-a ty juz wyslij kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycji musi stac sie zadosc.:P:PZAMYKAM DZISIEJSZE POSIEDZENIE.:P mialam pojsc spac. oczy mi sie same zamykaly.. ale sumienie mowilo CWICZ CWICZ CWICZ... NO i posluchalam go.. a teraz NIE CHCE MI SIE SPAC..:P:P:P:P dzis callanetics z Bojarska.. jakos chetniej cwiczy mi sie z Callan bo tak przyjemniej.. jest tam grupa ludzi cwiczacych , babcia nawet 70letnia.. i facet nawet.. i wogole jakos tak NORMALNIEJ A u Bojarskiej same DZAGI... no i tak wolniutko wszystko.. ale chcialam sprobowac.. moze bede mieszala raz z jedna raz z druga..w zaleznosci od mojego nastroju... 🌼🌼🌼🌼 dobranoc.. rano nie wstane ,kurcze!! A MUSZE...WRRR.. 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymka
witajcie. no to ja rozpoczne bo u mnie juz przed 10. Jestem juz po cwiczeniach i porannej krzatninie. Bombasti - bardzo ci dziekuje za te wyjasnienia. Wezme je pod uwage. Bombasti - otoz los mnie zeslal do Azji - do Kraju Kwitnacej Wiśni. Ja podziwiam Guge no i Jange. Same bez meza. Ja nie dalam rady. Po pol roku rozlaki moja karire zawodowa wystawilam na ryzyko, a mialam taaaaaaaaaaaakie widoki .... (to cytat). Teraz jestem szczesliwa matka i zona przy boku meza. Oczywiscie pracuje, tylko z wolniejszym tempie. I mam 32 lata. Rozumiem ze te linki tu dostepne to do filmikow z Bojarska?. A Panie polecaja raczej inne xrodlo. Tymczasem bede podpierac sie wyjasnieniami Bombasi. Jak piszeci o tych swoich fotkach, to sobie mysle ze niezle dzagi jestescie. Dobrze ze sie za siebie wzielam. Ide zrobic sobie kawe i rozkrecam dzien roboczy. Pozdrawiam was wszystkie. A gdzie jest Janga?. Przyjemnie czytalo mi sie jej komentarze. Dziekuje ze nie zamykacie sie w swoim gronie i jestescie otwarte na nowe kontakty. Ja pierwszy raz w sieci w takiej formie, wczesniej praca w realu to bylo cale moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vea16
hej, jestem już po 2 godzinach callana, a dzisiaj będzie trzecia... zdziwiło mnie troche, że większość z wa sna początku pisała że wytrzymuje w ćwiczeniu na brzuch np 15-20 s, bo wczoraj jak robiłam to śmiało dochodziło do 50 s...;/. Już się nie moge doczekać efektów, mam tylko nadzieje, że wytrzymam, bo z mojąsilną wolą czasami jest ciężko... Pozdrawiam wzyskie gorąco... ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski Tymka-ja nie cwicze z plyta ale wiem jak cwiczyc bo na poczatku cwiczylam z plyta-najlepiej by bylo gdybys sobie sciagnela ,bo wyslac tobie do Japoni to bedzie problem jesli zas o meza chodzi-to nie wyjechalam ,bo mam juz duze dzieci i n mieszkanie -nie mozna teraz wszystkiego postawic na glowie -tym bardziej ze nie chcielibysmy mieszkac za granica oczywiscie gdybysmy dzieci nie mieli-albo malutkie to razem napewno bysmy pojechali-jednak nie chcemy sie na dlugo rozstawac-planujemy do tych swiat Bozego Narodzenia,a wostatecznosci do wakacji w koncu rodzina jest wazniejsza od pieniedzy vea-mozesz wyrtzymujesz wiecej powtorzen,bo masz silne miesnie brzucha? Piksa-jak ze zdjeciami? Janga-odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gugo.. oby bylo tak jak mowisz co do wyjazdu meza.. nie chce byc pesymistka.ale...... u nas bylo podobnie.. najpierw do swiat,potem do kolejnych swiat,, no to jeszcze wakacje. a to jeszcze do konca roku.... i tak minelo nam zycie wspolne...bo od swiat do swiat,od swiat do wakacji itd-ciagle nie mozna bylo uzbierac tej kasy bo na biezaco szla.. a jak juz sie raz zasmakuje-to potem ciezko zrezygnowac i nastawic sie na polskie realia.. ale nie kazdy jest taki sam,takze oby u was bylo inaczej.. tymka-pisalam ze miesnia rozluznione...ja juz zgllupialam bo wczoraj z Bojarska ciagle tylko sllyszalam -napiac miesnia.. posladki.. brzuch.. na prawde nie wiem... wypowiedzcie sie jak wy cwiczycie laski... musze uciekac.. buziole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny odwbralam na zdjecia od bombastti kobieto co ty chcesz od siebie laska jestes dziewczyny podajcie mi meile nie moge znalesc na forum bombasti gdzie mam odczytac adres meilowy twoj cholera trocvhe techniki i sie gubie napisz mi czekam niecierpliwie zaraz wam powysylam zdjecia 50latko szukalam na forum twojego meila i nie znalazlam odezwij sie zaraz przysle tobie zdjecia czekam niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap31 wypadki sie zdarzaja nie obwiniaj sie to nie ma sensu poprostu sie stalo nie zrobilas tego swiadomie trzymaj sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! No wlasnie z tymi cwiczeniami tak jest,ze albo trzeba sluchac Bojarskiej,albo Callan albo kartki z Wizazu/sa tam male roznice. Ja na razie pozostaje przy Bojarskiej ;) Od dzis jestem na diecie SB.Zjadlam jajecznice z ogorkiem,kawa.Za1,5 godz.przekaska. Mam nadzieje,ze efekty beda. Za 2 tygodnie(niecale) mam impreze i nie wiem jak to bedzie... Ostatnio przytylo mi sie prawie 2 kg,czy to od @@@ ?? :( Mialam dzis cwiczyc,ale tak mnie rwie kolano,ze nie wiem czy dam rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam, jestem u Was po raz pierwszy, i przejzalam prawie cale formu, chcialam sciagnac filmiki z cwiczeniami, ale albo limit wyczerpany, albo cos zablokowane, czy moglabym prosic o przeslanie na maila? Bylabym niezwykle wdzieczna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymka
Witajcie. Tak miesnie rozluxnione, jutro bede czytac Twoje Bombasti wyjasnienia w trakcie cwiczen (ty tez doswiadczylas dlugiej rozlaki z mezem?, nie doczytalam w komentarzach). Guga, ja Cie i tak podziwiam, trudno samej z dziecmi, a potem sie dopasowywac tez nie bylo latwo. I dzieciak jakis plochliwy do łojcieca. Tez czasami mysle ze moglam zostac i inwesrowac w siebie. No i w dodatku to tu przytylam. Wczesniej to bylam szczupla (168cm i waga 54-56kg) (ale to wynik stylu pracy, swiatek pt. i nd i jadlam kiedy byl czas i byle co). a tu - w kilka miesiecy 8kg. i wtedy wzielam dietke - po ktorej schudlam, potem przybralam, ale tak duzo i dziwnie ten tluszcz sie rozlozyl, ze nic tylko wzielam sie za callanetics. Ja do dzis nie umiem 5 serii wytrzymac z tym wahnieciem bioder (wiecie to kucanie po brzuszkach), brzuszkow do 100 nie dociagam. Kondycyjny wrak. Ja bym tez chciala wasze fotki, ale mi glupio posylac moje - bo jeszcze mam basiora wielkiego. A Guga i Bombasti podobno laski sa. I Piecdziesieciolatka tez. Bombasti jak bedziesz po nockach siedziec to moze o ranek u mnie zahaczy? Ja do tej pory napinalam miesnie, szczegolnie jak cwiczylam to z unoszeniem nogi zgietej i wyprostowanej - jakos mi sie wydawalo ze wtedy lepiej miesnie pracuja - tzn. bylo mi trudniej i bardziej bolalo i w efekcie robilam mniej powtorzen ... tez juz zglupialam .... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta ni poddawaj sie nie rob cwiczen na nogi jak cie rwie kolano a reszte zrob ja tez na diecie sb od dzisiaj zobaczymymy piozno wstalam po 8 cwiczylam callana sniadanie jadlam okolo 10 pozniej wyjezdzam nie wiem co z obiadem narazie nie jestem glodna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIKSA-MEILA MASZ JAK KLIKNIESZ W NASZWGO NICKA -TO WYSLIJ MI ZDJECIE NA TEN ADRES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymka-a wracacie do Polski? a myslalam ze jedzenie w Japoni jest wlasnie zdrowe-duzo ryb itp a moze zaczernij nicka -wejdz w preferencje i sie zarejestruj i meila podaj to zdjecia wzslemy sobie -a swoim brzuchem sie nie przejmuj-w koncu schudnie Bombasti-moj maz nie chce byc za granica i strasznie za sobA tesknimy-nie chcemy sie na dlugo rozstawac poza tym trzeba tez patrzec perspektywicznie-bo do konca zycia nie bedzie tam a po 40 stce bedzie ciezko mu o prace w Polsce a znam ludzi ktorzy mieli na jakis czas wuyjechac a siedza latami-np maz mojej siostry jest juz 5 lat-a tutaj mialby dobra prace-na brak pieniedzy nie narzekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkafw79
jestem cicha i ogromna fanka tego forum i czytam je codzienne od chwili powstania.Pod waszym wpływem ponownie zaczęłam ćwiczyc callanetics, który cwiczyłam w liceum intensywnie.kupiłam nawet książke o callaneticsie, chaciałabym jeszcze ćwiczyc z płyta, gdyz sadzę ,że lepsze będa efekty.przyłączam sie do prośby jusztyszka o przesłanie filmików z ćwiczeniami na maila zalezy mi na tym ogromnie, bo mimo usilnym starań (a nawet omocy męża)nie mogę otworzyć plików , które wieloktotnie zostały umieszczone na forum.pozdrawiam serdecznie i prosze o przeslanie tych ćwiczeń, gdyż może odmienia mi zzycie, bo niestety mam do zrzucenia 30kg nadwagi,która powstala na skutek róznych zmian hormonalnych.pozdraiamgorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Hej dziewczyny Jak się rodzinnie zrobiło. Jestem już po drugim śniadaniu (pierwszy dzień po krótkiej przerwie) na dsb i po ćwiczeniach. Postanowiłam ćwiczyć rano. Wieczorem 22 , jak dzieci śpią to późno. Proszę również o zdjęcia. Oczywiście wyślę swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×