Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

cukier trzcinowy to raczej nie tylko slodziki a na drugiej fazie fruktoze ja tez po jogurtach czuje sie glodna a na jak dlugo Tymka wyjezdzasz?bo pusto tu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy tak jeździcie? Sama tu zostanę??? Żadnych ćwiczeń, jestem chora i zniżka ogólnie. Smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na 2tygodnie, nie dluzej, ale jeszcze nie teraz,najpierw musze zasluzyc :) wiec jak sie urobie to pojade odetchnac. w paxdzierniku. bipi, no przeciez wrocimy wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez jakas niechec ogarnia, :/ale puki co to przy cwiczeniach trzyma wspomnienie - jak trudno bylo sie rozkrecic na poczatku, a przy zdrowym jadle - wspomnienie atakow na lodowke (oagap tez cos o tym wie :)) i slinotok w ciastkarni. nie chce mi sie szukac innych rozwiazan ladnej figury. zdrowe zarcie i callan i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski za rok na plazy sie gdzies spotkajmy :> i to w bikini :0 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, chociaz kwiat sie udal, czas na spoczynek dla tymki ... pa babeczki, nie pozwolmy by topik upadl, bo przeciez fajnie tak pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MOJE SKAAAAAARRRRBBBBBYYYYYYYY :):):):) 🌼 Wrocilam w poniedzialek po poludniu ale jak zobaczylam ile stron mi zostalo do przeczytania zeby byc w temacie-to musialam jednak odpoczac :p dzis wkoncu przejrzalam WSZYSTKO!! na koniec smiac mi sie zachcialo,bo tez mam takie jakies dni nieciekawe,, i jak zaczelam czytac ze po koleji kazda ma takie to sie usmialam... chyba zle ze mna,ze akurat to mnie rozbawilo... sluchajcie.tam bylo tak upalnie.ze jestem opalona na tyle ile koszulka pozwalala... doslownie mozna bylo w spodenkach robic,ale nie odwazylam sie... waga-tyle samo co przed wyjazdem jednak na centymetry prawie po 2cm wszedzie a w pasie to 4-5cm... i normalnie jestem w szkoku.. i czuje sie LZEJSZA... nie moge tego zaprzepascic... guga-co to z ta praca.. ja wiem ze pracy w domu do oporu i na jej brak nie mozna narzekac,ale doskonale to rozumiem,bo sama marze zeby GDZIEKOLWIEK sie wyrwac DO LUDZI... to chyba normalne.. brakuje mi kontaktu z normalnym swiatem.a ciagle przebywanie z dzieckiem wcale nie powoduje u mnie ze czuje sie mloda-ale wrecz przeciwnie.. czuje ze sie cofam.. bipi-moj maly bedzie miall 3 lata w styczniu i tez zaczal chodzic do przedszkola.. byl z tatusiem,bo ja bylam we francjji.. niestety tez plakal.. maz mi dzwonil ze go juz nie zawiezie ale ja nalegalam.i wkoncu zamiast sie bac o dziecko to zaczelam o meza-zeby nie ulegl.. to mysle normalne,ze dziecko tam ma jakies zasady,wszystko o swojej porze itd.. a w domu jest jednak krolem... maly jednak sie rozchorowal,jest przeziebiony i jest w domu ale od poniedziallku zamierzam twardo go wysylac dalej... mam szczescie-tak mysle-bo moja przyjaciolka dostala prace w MALUCHACH takze bede pewniejsza... PIECDZIESIECIOLATKO-ja tez chce fotke w tym kapeluszu.. poza tym jestes kochana - wiesz za co.. 👄 tunisia-jak mama?? moja miala kiedys zabieg wyciecia woreczka zolciowego i z powodu nieprzespanych nocy przed i po operacji-zaczela mowic od rzeczy... nie wiem po co to pisze,ale niekiedy najprostszy zabieg wcale nie jest taki latwy... dwa dni byly okropne..ta niewiadoma.. nikt nic nie rozumial dlaczego tak sie dzieje... ale wszystko dobrze sie skonczylo.. tymka-no to ci wspolczuje tego sprzatania z tych \"slomianek\".. ja tez nie mam dywanow tylko panele... ale to tez cholerne przeklenstwo bo kazdy slad na nim widac... wrrrr... nie cwiczylam nic przez ten okres... ale cale 11dni pracowalam w pozycji pol schylonej.. takze miesnia grzbietu mi sie wyrobily.. czuje wyraznie po ciuchach ze schudlam-mimo iz waga IDENTYCZNA... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 korci mnie ta dieta... skopiowalam sobie wszystkie te przepisy co pisalyscie i wkleilam do worda... mysle ze bede cos wybierac... szkoda byloby zaprzepascic tego co osiagnelam do tej pory... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa=mam nadzieje ze plyta sie spisuje dobrze i jest juz troche starta od twoich cwiczen....:P:P ja zamierzam jutro wziac sie do dziela... dzis jeszcze mi sie nie chce... ale od rana juz czulam sie lepiej... rany jak tu w polsce zimno... ja pale w piecu.. szok!! a tam po 19-stej bylo 24stopnie... i tylko 1370km stad...:P:P 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego spotkania-jestem jak najbardziej za!!! teraz to bym was szampanem poczestowala-nie byle jakim bo oryginalnym z szampani.. takze do lata,to ja bardzo watpie zeby dotrwal.... :P:P:P: 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 no dobra.. zajrze pozniej.. cmokaski bobaski....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bombasti:D nareszcie wrocilas bo juz sie balam ze nas opuscisz ten szampan to chyba kilka dni wytrzyma co? a winka przywiozlas? tez bym sie na sloncu wygrzala,a czuje sie okropnie-chyba zarazilam sie od dzieci-tak zimno a w blokach nie pala-chyba jutro zrobie zadyme w spoldzielni:P twoj synek jeszcze malutki ale przyzwyczai sie do przedszkola-nie wiem jak twoj ale wiekszosc takich maluchow nie lubi leżakowania w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, super że pomalutku wracacie z podróży, pustawo tu było i jakoś smutno, aż się boję co będzie w listopadzie.niestety nie udalo mi sie poćwiczyć do tej pory. Grafik napiety, jutro pewnie będzie tak samo, zaczynam tęsknić do domowej stabilizacji. Jestem tu sama z czterema chłopami, uf cieżko. Co jakiś czas musze ulżyć na wątrobie i drę sie na biednego męża. Niech już ta moja mama wraca do Polski i dzieci mają babcię.Mimo to dobrze zmienić otoczenie choć na kilka dni. Z dietką trudno, nie chcę robić nikomu przykrości, jak idziemy na obiadek do rodzinki, chlebka jednak nie jem i nie tęsknię. W końcu kupiłam makaron gryczany i moj ukochany balsam kamil. Oliwka mi pomogła, tak jak obiecywalyście, ale tęskniłam już za zapachem rumianku na skórze. Tu też okropnie zimno, martwię się o moje maluchy, ciągają noskami. Drugi tydzień odwlekamy szczepienie młodszego. Buziaczki i pozdrowionka 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bombasti, ale kwiatow nasadzilas :). mi sie ich kolorek podoba bardzo i wychodza :)wiec tez wkleje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a kto powiedzial ze tylko jedno spotkanie mamy odbebnic. moze zrobimy sobie coroczne meetingi? ale wtedy moze wirtual by padl :) ja dzis cwiczylam, z ta waga dziwna sprawa, faktycznie, niby niewiele mniej a jaka roznica w wygladzie. a wiec callan dziala. oagap, sprawdz ile jest przennej maki w gryczanym (bo na pewno 100 proc. gryki nie), czasami sie nawet zdarza makaron gryczany - 70 proc. maka pszenna, 30proc.gryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gdzie odbeda sie spotkania??? ja sie zarazilam i niestety kiepsko ze mna-narazie sie kuruje domowymi sposobami ale dzis powinnam pocwiczyc jesli o makaron chodzi to kupuje z maki razowej-sklad maka razowa i woda nastepna rozmowa w Orange w przyszlym tygodniu kolo srody-dzonili ze przeszlam dalej ,ale tych osob jest 5 a potrzebuja jednej wiec nic nie jest pewne i takim sposobem slimaczy sie to szukanie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam na forum bardzo podziękować piksie70 za przesłanie płyty z callanetics. Jestem zaskoczona, że w dzisiejszych czasach, gdy tak trudno bezinteresowną pomoc uzyskać nawet od znajomych,obca osoba wysłała mi pytkę, poświęcając swój czas i pieniądze -nie przyjmując w zamian nawet zwrotu kosztów przesyłki. Płyta bardzo mi się przyda, gdyż pomimo iż posiadam książkę wiele ćwiczeń wykonywałam źle (za szybkie i zbyt gwałtowne ruchy, brak napięcia mięśni).Życzę owocnych ćwiczeń uczestniczkom forum i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jeśli ktoś jest chętny to mam Callanetics z Mariolą Bojarską oraz z Callan Pinckney po Polsku na DVD :) proszę pisać na adres wikke@wp.pl :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bombasti, kolorowo się zrobiła jak się pojawiłaś :) Fajnie, że jest nas trochę więcej. Guga, myśl pozytywnie. Ja jestem przykładem,że jak się czegoś bardzo pragnie ( ale baaardzo) to ściągasz myslami wszytsko co potrzebne jest do realizacji tego. Będę myślami z Tobą. Musisz być tą jedną z 5!! I koniec. Mogłabym mnożyc przykłady jak wiele mi się udało tym własnie sposobem :) Ja na razie nie cwiczę i bardzo mi źle z tym :( NIe mogę się wykaraskać z przeziębienia. Dietę trzymam ale czuję jakiś zastój. Dzisiaj miałam pyszne śniadanie. Jest to również świetny pomysł na przekąskę dla dzieciaków naszych. Jogurt naturalny bez cukru, zmiksowany z bananem i łyżeczką miodu. Jak wrócę do domu zaraz przygotuję mojemu synkowi. Wg mnie same zalety. Nie ma tyle cukru co serki czy jogurty dla dzieci. :) Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie ćwiczeń. Jest prawdą,że nogi się wysmuklają. Jest bardzo dużo wątkó na temat co zrobić, żeby uda, łudki były szczuplejsze????? Odpowiedź jest prosta: rozciągać się. Niby nic, prawda? Ja przestałam skakać na stepie i w spodniach ze 2 cm luźniej w obwodzie ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bipi ja tez uwazam ze callanetiks super dziala na wysmuklenie nog pocwiczylam dzisiaj ale tylko 15 min-nie mam sily przez to przeziebienie zawsze cos:D Bombasti-a ty jak tam?Synka pol dnia do przedszkola odprowadzasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga... winka nie mam ale tam serwowali do obiadu.. ja mam tylko szampany.. dawal 2 na osobe.jak zawsze.. on ma wytwornie takze tylko to rozprowadza.. bipi-CO DO cwiczen to masz racje.. najgorzej tylko pokonac lenistwo.. rutyne.. i brac sie za siebie.. tak niewiele czyni wiele... bylam w banku..rany.. kupka ubywa.. jeszcze za lipiec nie zaplacilam za szkole.. i 400 poszlo.. a opal.. wogole to zaplanowalam ze pojde do kosmetyczki na oczyszczenie twarzy.. do dentysty .. na gruntowne badania.. moze wybielanie?? ale to pozniej.. no i ginekolog.. bo te nieregularne okresy mnie wykoncza.. buziole.. obiad pichce 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi-jak bede szla na rozmowe to napisze noze mi pomozesz telepatycznie:D a ja robie podobny deserek do ciebie-banan pokrojony i polewam jogurtem naturalnym z aromatem waniliowym,ale miodek tez moze byc -zwlaszcza teraz a zastojem sie nie przejmuj,w koncu wyglad wazniejszy od wskaznika wagi dziewczyny jak to wlasciwie jest z ta masa miesniowa? wiecie cos konkretnie np jak to porownac z tluszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga-synka od poniedzialku wysle.. ale bede miala labe w domu.. albo dopiero bedzie mi sie przykrzyc... musi sie wykurowac.. a do poniedzialku mysle ze wydobrzeje.. ciekawe jak to pojdzie... dalej placz?? coz.. bipi tez miala problem ale udalo sie ... no i ty gugo tez zdaje sie .// takze mysle ze to normalne uciekam.. makaron mi sie rozgotuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie przerwa w przedszkolu.... Mały przeziębiony, więc jutro siedzi z babciunią. Szkoda. Myślałam, że się jakos wybroni. Nie bedę czekac, az go całkiem rozłoży. Ja nie czuję poprawy a na dodatek w pracy nie mam możliwości wziąc teraz wolnego. Wszyscy na urlopach albo na chorobowym. Muszę się przemęczyc. Dobrze, ze moge chociaz tutaj zajrzec w ciągu dnia dla poprawienia nastroju. Spokojnej nocy! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_komosia
jesli ktos jest chetny to posiadam CALLANETICS Z MARIOLA BOJARSKA oraz CALLANETICS Z CALLAN PINKNEY, sprzedam każdą za 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu comosiu-my tez mamy te plytki.. te same.. i rozsylamy sobie za darmo.. hej dziewczyny.. co tak cichutko kazda siedzi?? guga chyba zarazilas nas ..apatia? nostalgia? .. itd.. itp.. ale jak sie przyzwyczaaimy do tych pogod to minie.. najwyrazniej jestesmy w fazie przejsciowej :D niedlugo wroci piecdziesieciolatka i sypnie cieplym powietrzem.. zdaje sie ze kolo 15ma wrocic.. dzis nie cwiczylam.. od poniedzialku zaczne.. tez ciezko mi dojsc do siebie.. ale kwiatki strzele.. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane babeczki co wy tak sie rozchorowalyscie? spiecznie sobie chleb i wsmarujcie w niego czosnek - rewelacja no i stawia na nogi. polecam ribomunyl - szczepinka dla dzieci, na recepte, moj syn po zarzyciu serii nie chorowal w ogole. a wiec nie mial laby od przedszkola. bardzo dobre tez dla starszych osob podatnych na przeziebienia. dzis musialam wstac o 5 rano, pracowity dzien przede mna, robie posilki z przepisow ze strony int., bardzo mi odpowiadaja rewelacja to zupa cebulowa posmazylam na oliwie lekko cebulke, wrzycilam do miseczki, obok poukladalam ugotowany szpinak, na to plaster sera zoltego (wiadomo, chudego) i wsio zalalam goracym wywarem po szparagach ze szczyptą kostki rosolowej - czego zaluje, nastepnym razem wezme sol i pieprz li tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bombasti ... mialam nadzieje ze zarywasz nocki :) ja juz po sniadaniu bo o 7 musze wyruszyc z chalupy dzis zjadlam na sniadanko paste serowa (twarog jajo por papryczka ogor - zmieszane). na lisc salaty lodowej polozylam plaster sera zoltego a na to wyzej zrobona papke, zawinelam i trzy takie wciagnelam, a teraz pije kawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarywam.. a raczej od nowa sie ucze zarywac bo przez 2tygodnie chodzilam wczesnie spac.. i tak jakos dziwnie teraz zeby siedziec do 1 czy 2 w nocy.. tymka a ty masz plyte?? bo mam dzien dobroci.. moze uda mi sie siostrzenice namowic i mi przegra.. bo ostatnio mnie wysmiala ze zamiast do niej to do fotografa poszlam.. ale ciotka nie pomyslala.. hmmm... i tak sobie mysle moze komus znow podesle.. moze przez weekend mi to zrobi bo tez przeziebiona to nigdzie nie pojdzie na balety.. poza tym ta ania komosia mnie wkurza-bo zdaje sie ze niedawno miala te plyty po 30zlotych a teraz po 50zl// na dodatek kazda po tyle... a my mamy 2w jednym i .... po kolezensku... no ale to jej sprawa.. moze kogos znajdzie.. ide spac.. polnoc minela a mam jeszcze jakies 15minut do zasniecia przed duchami.. bo wiecie ze przychodza 15minut po polnocy?? no bo na droge maja te 15minut... hmm... tez mnie bierze juz glupawka.. dobranoc troche pomaranczu... cha cha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze myslalam ze to pomarancz byl ..... :D:D:D no nic.. tez moze byc.. do jutra.. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×