Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

rzeczywiście napisałam niejasno; sama biorę łyżkę mąki ziemniaczanej i popijam wodą, dziecku dodaję do soczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap31, bombasti - bardzo dziekuje:) zaraz poczytam o diecie (bombasti -dziekuje za linki- wszystko podane na tacy. wielkie dzieki!) a callanetics cwicze od 2 tygodni - 3 razy w tygodniu po 30 minut. choc ostatnio przeziebilam sie i nie bylam w stanie cwiczyc. jak dojde do siebie moe uda mi sie nadrobic. oagap31 - zycze zdrowia. mam nadzieje ze juz lepie sie czujesz? ja wlasnie zwalczylam przeziebienie - coz taka pora roku... pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADLENE-dzis bede u mojej siostrzenicy takze jak nie masz pllytki to moge ci podeslac... tylko wtedy musisz mi podac adres na mojego maila.. ale to ta plytka to dopiero by do ciebie doszla najpozniej w nastepnym tygodniu,... bo nie wiem czy bedzie miala czas to przegrac dzis.. uroczy dzionek🌼 swiezy i pachnacy .. wstawilam wczoraj moj rower stacjonarny,bo kurz w piwnicy zbieral.. znow zawziecie rosnie.. acha-za kase ze sloiczka robie tipsy zelowe...:D:D;D bipi.. jasne ze chetna na klocki jestem.. pytalam sie kuzynki z UE to geomag 123elementowy kosztuje 10funtow.. ale ma po sklepach popytac bo moze taniej.. jakby ktoras byla chetna to zamowie wiecej.. o ile wogole zamowie. na razie pytam..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do callanek
dziewczyny,czytam was i nie dajcie sobą manipulowac,niekt,,,,,,,,,,,,,,ore dziewczyny piszą tu tylko jakiś czas byście im płytę wysłały-np tak zrobiła Tunisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ta ostatnia wypowiedz do callanek byla nie na miejscu czy myslisz ze nie ma na swiecie bezinteresownych ludzi nawet jesli chca plytke to watpie aby to byla twoja sprawa nawet sie nie przedstawilas(es) oagap rzejrze sie za lukrecja i dam znac dawno jej nie kupowalam i napewno to nie byl szafran 🌻 50 latko cieplo mi na sercu ze o mnie myslisz odrazu mi weselej❤️❤️❤️ bombasti masz racje piekny dzien az chce sie zyc i cieszyc sie nie palisz ktory to dzien 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do callanek
ja nikogo nie chciałam obrazic,wierze w wasza bezinteresowność ale tak dziewczyny od was chcą płyty i sie ulatniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do callanek-cisnienie mi skoczylo po twojej wypowiedzi.. ciesz sie ze nie ma cie w poblizu.. nie wiem co masz do Tunisi ale nawet jesli miala komus plyte wyslac to na pewno ta osoba nie bylas ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to co piszesz jest TOTALNIE BEZ SENSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I BEZ PODSTAWNE..!!!!!!!!!!! szkoda slow!! piksa-ja to juz nie licze dlatego w stopce napisalam ze od 3pazdziernika nie pale.. no!cos w tym stylu..:P:P ide na rower.. ale ten prawdziwy.. co ma kolka :P:P maly to dopiero chyba wieczorem na dobre pojdzie spac..takze dotlenie sie... zaraz dzwonie do kosmetyczki tipsy sobie zrobic.. zelowe.. nigdy nie mialam..ale siostry mialy i maja i bardzo sobie chwala 65zl... to nawet jak ubiore ze sloiczka,tego do ktorego wrzucam kase za nieprzepalone fajki- to jeszcze troche zostanie.:P:P: bipi-nie slyszalam o tej mace... ale bede pamietac.. slyszalam ze na zatwardzenie znow-to lyzka oleju najlepsza.. -🌻🌻🌻ale tematy..mam nadzieje ze guga znow obiadu nie je... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti, jestem z Ciebie dumna!!! Pierwsze koty za płoty. Świetnie , ze zrobisz sobie tipsy :) Też bym sobie zrobila ale obawiam się przy moim pedziwiatrze. O mące to chyba oagap pisała:) Co do klocków geomag to muszę pogadac z mężem :) Ale chętnie skorzystam z jakies innego źródla. Pozdrawiam Was wszystkie Callanki😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, tipsów sobie nie zrobie ale za to jadę na laser (koniec z włosami):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa- wiem że chodzio ci o lukercję, a szfranu szukam do innego przepisu z książki doktorka, może mieszkacie w większych miastach i wpadnie wam w oko, wtedy ja wybiorę się do jakiejś metropolii i kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- długo czekałam, aż ktoś zacznie ten temat, bo podobno teraz goli się na zero, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ma zero to nie myślałam. Bo jak mi sie znudzi to co????? :) ale to co depilowac nalezy chce usunac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciekawe temary tu sie zaczynaja hi hi kontynujcie chetnie poczytam oagap dam ci znac jak natrafie na szafran i lukrecje musze to sprawdzic cos gdzies mi swita dziewczyny cwicze juz troche callana ale jak cwicze brzuch ciagle mnie boli kiepskie mam miesnie moze przez cesarki co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj....na zero??? :P:P:P no nie...to ja sie raczej na to nie pisze... :P:P ale o laserze chetnie tez sobie poczytam... bo poki co to tylko o wosku slyszalam...ale ze bol okropny...:P:(:( macie jakis link to podeslijcie... tipsy w poniedzialek... po poludniu... a moze uda sie nawet w piatek,ale slaba nadzieje mi na to robila... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa-to juz ci nie odpowiem...ja tez mam brzuch slaby.. i mecze sie przy nim... a cesarki nie mialam:P:P ogolnie doszlam do wprawy z tymi cwiczeniami ale i tak plytke wlaczam,bo przyjemniej cwiczyc razem... a tak to moglabym oszukac.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... teraz to wszystkie ogladaja M JAK MILOSC.. potem na tvn-NA WSPOLNEJ. takze moze dopiero za 1,5godziny zajrze...:P:P:P:P 😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypraszam sobie, ja pasyfikowałam wojownikow małych, a o brzuchu to ja mam ciekawostkę, może pięćdziesięciolatka mi pomoże, bo nie mogę się wybrać na wizytę po porodzie, a brzuch zaczyna twardnieć od ćwiczeń, ale mięśnie dziwnie się rozchodzą nad pępkiem, 5 miesięcy jestem po porodzie, to normalne? ćwiczeniana brzuch nie sprawiają mi trudności, gorzej z tymi na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym bikini to cieszę się, że zero jeszcze nie jest powszechne, już sie bałam, że jestem staromodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam mufiny gruszkowe sb, jak kogoś interesuje przepis to wrzucę , były smaczniutkie, a jeszcze są, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem dziś po cwiczeniach p Callan i 1/2 h orbitreku ;) Pięcdziesiątka :) ależ nie wstydzę się,ale nie widzę potrzeby ujawniania się calkowitego.............wiadomo w swoim środowisku i okolicy bylabym osobą rozpoznawalną,a to pewnie w jakiś sposób \"paraliżowaloby\" mnie .Wolę nie być rozpoznana. Myślę,ze tak jest lepiej i swobodniej :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już kiedyś,że po ciąż często mięśnie brzucha na środku jakby rozchodzą się.Ja też to pamiętam.Ale to się cofa bez śladu pod wpływem ćwiczeń,jestem tego dowodem.i jestem po 2 brzusznych operacjach,fakt że z cięcia poprzecznego w podbrzuszu i ...bez śladu,mięśnie są jak kamień:-DTylko sysrematyczna praca daje taki skutek,WARTO😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼dziewczyny 🌼 z tego co pamiętam, to prawie wszystkie mamy synkow, poradźcie, jakiej firmy zestaw narzędzi warto kupić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryśka :-)z tą rozpoznawalnością ja też mam ten problem.Ale piszę szczerze i nie wstydzę się tego co piszę bo takie poglądy ogłaszam światu wszem i wobec:-)nie ma rozdżwięku między mną na codzień i na forum,więc nawet gdyby ktoś mnie rozgryzł,to nie byłby zaskoczony,bo jestem taka normalnie:-)Ty masz mój mail i możesz napisać jeśli chcesz🌻żeby się bliżej poznać:-)Może byłoby to pożyteczne doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko :) alez oczywiscie ,ze ja tez jestem /a przynajmniej staram sie byc/ taka sama w realu jak i wirtualnie ........ale czasem pisze sie o swoich problemach,bolączkach ,odczuciach i nie do konca chce sie ,aby osoby \"trzecie\" wiedzialy o tym,myślę ,że właśnie w ten sposób mamy większy komfort wypowiedzi. Chętnie skorzystam z maila i napisze do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×