Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Bombasti, mam duużo materiałów ze statystyki :) Nie wiem gdzie studiujesz?? Może by Ci się coś przydało. Napisz na maila. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z piecdziesieciolatka... bo z czego ty sie chcesz odchudzac.. moim zdaniem to choroba [bez urazy]jak ktos ze wspaniala waga co do wzrostu chce dobic do jakiejs wymarzonej kosmicznej wagi... czy ty mialas kiedys taka wage?? ze chcesz miec tylko tyle?? na dodatek jestes tak mlodziutka.. masz wymarzana wage.. masz na pewno ladna i zgrabna figurke.. i jak zaczniesz sie teraz odchudzac to mozesz nawet poprzestawiac swoj metabolizm.. przepraszam.ale denerwuje mnie takie podejscie ... swiat oszalal.... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cwiczyc to powinnas dla lepszego samopoczucia a nie pod presja zeby schudnac.. bo na prawde nie masz z czego,, na pewno tez troche zrzucisz po przez cwiczenia... ale zle sie nastawiasz.. to powinno byc dla wyrobienia i uksztaltowania ladneggo cialka..a nie zeby zrzucic... poza tym,po callaneticsie raczej nie powinno sie wazyc.. i obserwowac jak wskazowka idzie w dol.. bo callan wyrabia miesnia a pozbywa sie tluszczyku.. takze kg moga zostac te same a w obwodzie bedzie mniej... tluszcz zostaje zastapiony miesniami... ale nie wiem jakie jest twoje cialo,ale bardzo watpie patrzac na twoje rozmiary,wiek i wzrost- czy doszuka sie na nim tluszczyku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem naiwna, gdy ide na wybory, towarzyszy mi takie uczucie , jak uczniowi gdy zaczyna nowy zaszyt, niestety z kazdymi wyborami jest gorzej, ale jezeli i nadzieje nam zabiora, to co , wyjezdzac, musi kiedys cos sie zmienic, władza ale i społeczenstwo rowniez, a do tego całe pokolenia jeszcze przejda, zanim efekty zobaczymy, dlatego dzieczyny głosujcie na litość boską, bo babuńki na pewno po kościele pojdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po porannej mszy spełniłam obywatelski obowiązek,z niepokojem śledzę co dalej.Jeśli Platforma wygra-szampan się chłodzi🌻Wiem,że Maryśka pojechała dokonać wyboru:-))Mam nadzieję ,że reszta też.Boję się ,że nieletnia Rosariaaa szykuje się nam na anorektyczkę.Gwoli ostrzeżenia:teraz jest gdzieś ten słynny bilboard z nagą anorektyczką,z pewnością wart uwagiRosariiiChyba nie chcesz TAK wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossssariaaa
no wlasnie chodzi o to ze na moj wiek to nie jest dobra waga, wszystkie moje kolezanki waza po 55 kg a prawie 10 kg wiecej;/ no ale wiem wiem nie chce byc oczywiscie wieszakiem ale chce miec ladna figurke, nie mam takiej wymarzonej sexi, bo troche tego tluiszczyku jednak mam i to najbardziej na brzuchu bo nogi i tylek mam w miare zgrabne. na tej wadze az mi tak nie zalezy tylko chodzi o wyglad. wkurza mnie to ze jestem jednak troche grubsza niz moje kolezanki. nie chce sie odchudzac za wszelka cene zeby tylko wazyc tyle co inne dziewczyny ale chce ladnie wygladac (uwierzcie mi mam troche tluszczyku i faldek). bede sie normalnie zdrowo odzywiac bo nie chce byc jakas chuda anorektyczka i nie chce sobie nagrzebac w metabolizmie i miesiaczce bo w moim wieku to nie wiadomo co moze sie stac jak sie bede odchudzac. wiec chce po prostu wyrzezbic troche sylewtke zeby miec smuklejsza figure. naprawde nie jestem chora psychicznie i nie jestem glupia nastolatka ktora z kosci odchudza sie na osci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossariaa:-)) to ćwicz systematycznie ale bez wygłupów:diet-cud etcCiało wyrzezbisz,ale niekoniecznie bedziesz lzejsza.Każdy z nas ma inną budowę i sama waga to jeszcze niewiele znaczy:-D Trzeba spojrzeć na sylwetkę:-Pnie tylko na wagę.Nie wariuj więc...Facet nie pies,na kości nie poleci.Marilyn Monroe symbol seksu nosiła rozmiar 42!!Bynajmniej nie była chuda.A Beyonce,a Jennifer Lopez...Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Piecdziesieciolatko za pocieszenie-smutno jest mimo ze dlugo z nami ptaki nie byly-byly takie wesole i taka nagla smierc-no i dzieci smutne wszyscy wczoraj plakalismy mielismy psa i tez zginal-mial 3 lata i zal zwierzat-chyba juz nie bedziemy kupowac bo czlowiek sie przywiazuje na wyborach bylam-mam nadzieje ze wyniki beda zgodne z moimi oczekiwaniami Rosario-ja mam corke rok mlodsza od ciebie i domyslam sie ze troszke tluszczyku masz bo moja cora ma 56kg a wyglada na grubsza ode mnie wystarczy ze bedziesz ograniczac puste kalorie-bialy chleb.slodycze i chipsy wyeliminuj i cwicz callanetiks a sama zobaczysz jak bardzo ci sie sylwetka poprawi-tylko nie zalamuj sie po tygodniu bo na efekty trzeba troche poczekac-a napewno beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossssariaaa
dzieki guga! wreszcie ktos kto wie ze moja sylwetka nie jest szczupla. naprawde ostatnio wygladam fatalnie i to nie jest bynajmniej glupie gadanie chudego szkieleta ktory jeszcze chce sie odchudzac. jesli chodzi o efekty to wiem ze trzeba czekac. w zeszlym roku chcialam schudnac ale nie cwiczylam nic(po prostu bylo za duzo nauki i nie bylo czasu a callanetics zajmuje godzine), po prostu nie jadlam niczego slodkiego a poza tym to normalnie, jadalam nawet bialy chleb. po miesiacu bylam o wiele szczuplejsza. zniknelo mi z 4 kg i bylo to widac na sylwetce. wiec mysle ze jak teraz doloze jeszcze te cwiczenia to beda efekty po tym miesiacu. a musze cwiczyc bo nie chce miec obwislej skory tylko jedrna figure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prowadzę czynną wojnę z nikotyną,a w ostatniej Vivie widzę zdjęcie mojej starszej pociechy z petem w zębach:-DMój mąz skomentował:mam nadzieję,że to zwykły papieros,a nie coś mocniejszego:-oI co?Na co mi ta wojna?łyso mi trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosario- wierzę w twoje niezadowolenie, ja urodziłam dwoje dzieci , ważę 58 i nie jestem zadowolona, bo ten tłuszczyk... wolę więcej ważyć i mieć mięśnie, życzę wytrwałości guga- aż mi słabo się zrobiło, ja pożegnałam w swoim życiu chomika rybki ślimaczki, psa i dość już łez, wpołczuję :( pięćdziesięciolatko- wiem, że płytka wyszła od ciebie, kiedyś nawet wymieniłyśmy na forum komentarze o callan, tym przyjemniej mi sie ćwiczyło, myślę o tobie często, :)o tym kocie co lubi ciepło, gryzę się w język ilekroć chcę ulżyć na wątrobie, myślę wtedy o tobie i twoich słowach :) ile w nich prawdy, tata mi kiedyś je powtarzał, ale nie przywiązywałam do nich wagi, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam nadzieje, że wiecie co chciałam napisac........ nie................. skasowało mi się wszytko i nie mam już siły pisac. CAŁUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zupę z dyni: ugotować rosołek (np. skrzydełka, włoszczyzna) podsmażyć cebulkę , dodać pokrojoną w grubą kostkę dynię (dużo, np. 1/4) , dusić do miękkości wyjąć z rosołu mięsko, dodać dynię, zmiksować, doprawić solą i pieprzem można podawać z serem żołtym i rozdrobnionym mięskiem lub tylko serem pyyycha Przepraszam, ale wkurza mnie to czekanie . Bipi odpiszę jutro , bo jestem zmęczona , a jutro do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap-ale sobie stopke strzelilas :D:D wierzysz w to czy chcesz wierzyc?? obys wytrwala czego ci szczerze zycze.. 🌻 ale ja to najczesciej pesymistka jestem zwlaszcza jak chodzi o pysznosci gornym odcinkiem przewodu pokarmowego..:P:P co do glosowania-nie bylam.. ale tez chcialam na to samo glowowac co wy,choc .... czy ja wiem kto ma z nich racje? 🖐️🖐️🖐️ a TYMKA to gdzie?? urlop juz dawno powinien sie skonczyc... no no!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończą się telewizyjne produkcje ministra NIEsprawiedliwości,publiczne linczowanie ludzi bez wyroku sądowego przestanie być regułą,szczytne hasła prawych i sprawiedliwych przestaną być HASLAMI:-) Może będzie NORMALNIEczego nam wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wynikow glosowania jestem wlasciwie zadowolona chociaz PIs mogl dostac mniej glosow ale mam nadzieje ze cos sie wreszcie w tym kraju zmieni wiem wiem ze nadzieja matka glupich Oagap-juz nie bedziesz chciala zwierzatek? Bo moje dzieci by chcialy kota ale jak pomysle ze cos mu sie predzej czy pozniej stanie to nie wiem sama dziewczyny-czy macir jakis sprawdzony spodob na problemyz kregoslupem? Moj maz ma cos takiego ze czasami go boli tak w dolnej czesci ze nie moze sie ruszyc i nic nie pomaga-dzis nie szedl do pracy a nie moze sobie na to pozwolic-kiedys chodzil do lekarzy ale nic mu nie pomogli licze na wasza madrosc zyciowa lece cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga-tak sie sklada ze mam podobne problemy z kregoslupem w dolnej parti... w krzyzowej.. i tez ni stad ni z owad mnie nagle zacznie bolec i przez 2-4dni boli.. Kiedys mnie nagle tez chwycilo gdy bylam w Niemczech i z tego powodu musialam wrocic do kraju,to byl PRZERAZLIWY bol.. nie wiadoma skad,bo ani nic nie dzwignelam.. po prostu,zaczelo nagle.. wowczas bylam u lekarza i mialam zrobione przeswietlenie,potem zastrzyki,masaze i pozniej rehabilitacja.. przeszlo ale od tamtej pory to tak ze 3,4razy w roku mnie tak samo,moze w mniejszym stopniu scisnie.. coz,ja ci nic nie doradze,bo nasi madrzy lekarze wysylaja mnie ciagle na rehabilitacje,na ktore miejsce czekam ok 2miesiecy,i raz tylko bylam,i wogole mi to nie pomoglo.. nawet tylko rozruszalo ja smaruje mascia,, i przeczekuje.. przepraszam bo ci nie doradzilam madrze,ale tak mi sie przypomnialo ze tak samo mnie wlasnie boli-i nigdy nie wiem dlaczego.. co do wyborow.to mam taka sama nadzieje jak wy.... a nadzieja moze i matka glupich,ale jak kazda matka swe dzieci kocha... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti-wlasnie moj maz tak ma i dziwie sie ze nie ma to rady a co do wyborow to sie zobaczy-trzeba bedzie poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie przypomnialo,ze moze to rwa kulszowa... kiedys tez mialam,ale ten bol mimo iz byl taki sam,to jednak narastal stopniowo.. zaczelo sie od krzyza.. potem bol przeciagal sie do kolana a jak doszedl do kostki to juz nie wytrzymalam i bylam u neurologa.. wowczas mialam tez zastrzyki.. chyba 8 raz dziennie.... ale juz zadnej rehabilitacji ani masazy nie mialam.. tylko te zastrzyki.. pomoglo... juz po drugim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×