Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość madzia19
no juz jestem po mojej dzisiejszej porcji ruchu:P dwa razy? chybabym padla... ile cwiczen jest na tej kartce co niektore z Was cwicza bo na tym z bojarska jest ponad 30... zwariowac mozna... niektore tak wykanczaja ze szkoda mowic.... no nic ale zycze wytrwalosci i sobie i Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Dziewczyny Wlasnie wpadlam z pracy, a tu nie ma nic w lodowce, a dzieciaki chcialyby kolacje, zaraz zatem musze wypasc do skleu Mam ejdnak pytanie czy ktoras z Was moze mi podeslac ostatnia czesc callana. teraz sciaga sie premium i znow nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga-to sciagnelas filmiki? ja sciagnelam ale nie moge odpalic-chcialam sie zapytac ciebie jeszcze a propos twojej diety bo pamietam ze tam sie eliminowalo cukier- nie jadasz wogole slodyczy? czy sie jednak czasami skusisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Wczesniej kiedys udalo mi sie sciagnac z callana cz I i II. Przedwczorja czy wczoraj juz nie pamietam, ale to nie ma znaczenia czesc III i co probuje to albo mam wyczerpany transfer, albo jest dla PREMIUM i mam czekac np 11 godzin. No a total komendera mam, wiem jak tym sie poslugiwac tylko filmow mi brak Jesli chodzi o slodycze, to wogole ich nie jadam. Nie uzywam cukru, bo nie mam do czego, ze slodyczy lubie tylko raffaello, ale go nie kupuje. Ciasta lubie, ale przestalam piec. W pracy mialam sytuacje podbramkowa , ktoś wyjeżdżał na stałe do Anglii, żegnał się i patrzył na mnie oczyma małego spaniela "zjedz tort" to było dziecko , nie miałam wyjśćia, bo zrobiłabym dziecko ogromną przykrość. Wolno jedząć zjadłam może połowe kawałka, albo i mniej / nie lubię tortów/. Niestty potem bóle zołądka, biegunka. Jeszcze mnie coś w żołądku telepie na myśl o tym co przeżyłam . W zwiazku z powyższym nie skuszę się na nic słodkiego:-))))))) To zapewne wynik jedzenia bez soli, smażenia, ciężkostrawnego przyżądzania itp. Zołądek odwykł. Kiedyś pewnie ejdnak skuszę się na jakieś ciasto - np szarlotkę, albo tartę ze śliwkami swieżymi, albo na mazurka migdałowo - wiśniowego na wielkanoc. Liczę jednak że będa to malusie kawałki, bo nie chcę przezywac tego jeszcze raz:-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
Janga szczerze zazdrosze takiej reakcji na slodycze bo ja mam wlasnie najwieksz problem z odstawieniem ich, ale jak mowisz ze pozniej bedzie lepiej to jakas tam motywacja rosnie:) proboj do skutku z tymi filmikami bo ja niestety nie mam juz tych czasci jak juz pisalam... powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janga
Madziu dziękuję za chęci Z filimikami męczę się ze ściągnieciem już długo:-((( Nic to , skoro mogę tyle czasu cwiczyć, mogę wykazać sie cieprliwoscią w ściaganiu filmiku:-))) No ze słodyczami nie mam takieog problemu, ale mam z innymi produktami. Kucham żółty ser, ser brie, ciepłe bułeczki. No cóż z tym muszę sobie dawać radę, bo mam dzieci , które jedzą to do czego mnie ciągnie. Wtedy pomocny jest sok żurawinowy rozcięczany w wodzie. Po wypiciu conajmniej 2 szklanek już mnie nie ciągnie, a jakc iągnie to piję kolejną szklankę, aż będę miała dość pełno w żołądku:-))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
ja sproboje Twojej diety od poniedzialku najprawdopodobniej bo juz wtedy bede miala chyba ta ksiazke... znalazlam dwa podobne tytuly tylko ze jeden to ksiazka kucharska czy jakos tak... z ktorej korzystasz?? wiecie co te cwiczenia z bojarska sa fajne ale jak patrze jakie te dziewczyny na filmie sa szczuple wysportowane i sprawne to czasami mi sie wszystkiego odechciewa ale jednak biore sie w garsc i staram sie sobie wmowic ze mi tez sie uda... chocby za pare czy parenascie miesiecy ale wazne ze sie uda... wiec tak wyglada moja motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
własnie przeczytalam gdzies o jakiejs diecie białkowej do 13.... podobno utrata wagi jest szybko i PODOBNO nie traci sie miesni ani wody tylko tluszcz... jezeli ktoras z was wie moze cos dokladniej na ten temat to bardzo prosze o informacke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janga
Madziu mam obie książki, jedna mówi o diecie i tam jst "harmonogram" i kolejne fazy - koniecznie zanim zaczniesz stosować dietę przeczytaj tę ksiązkę. To dopieor motywuje do stosowania diety, dowiesz się min za co odpowiada wątroba i czy to ważny organ Druga ksiązka to są przepsiy, przyprawy które i do czego nalezy stosować, połączenie skąłdników itp Mając obie mogę stwierdzi iż: pierwsza jest nieodzowna, a druga wtedy keidy chcesz przejść na takie a nie inne żywienie. Madziu - nie przejmowałabym się osobami, które ćwiczą na filmie. Przecież to wybrane najlepiej prezentujące się panie. Gdyby wybrali takie jak my, mieliby wrażenie że nikt tego nie bedzie chciał oglądać - no i poniekąd prawda. Kto chce oglądac fałdki pracujące w ciezkiej gimnastyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
dziekuje Janga... wiec na poczatku kupie ta pierwsza bo jakby nie patrzec to jakis wydatek jest... z tego co slyszalam to na poczatku trzeba byc na diecie niskotluszczowej prawda?? jezeli tak to chetnie bym juz taka zaczela zeby sie za siebie zabrac szybciej... jak to mowia im szybciej tym lepie:) ja wiem ze one sa tak specjalnie dobrane ale to z jednej strony motywuje a z drugiej dobiej.. ach czego sie nie robi dla pieknego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziu
W tej diecie nastepuje najpierw taki okres przygotowawczy - ona tam to dokladnie opisuje. ja to odstawilam cukry, pieczywo i potrawy smazone. Trwalo to chyba z 6 dni i stopniowo coraz wiecej "zakazanych " potrwa sie pozbywalam z jadlospisu, az nastap[il dzien rozpoczecie dokladniej diety tj picia soku i alej reszty. Okres przygotowawczy jest po to, aby organizm nie doznal wielkiego szoku - ze odbieramy mu wszystko na raz. Teraz nie stosuje okresow przygotowawczych tylko jestem w fazie 3. Zreszta co ja bede gadac, przeczytaj dokladnie wstep w ksiazce, a potem zrob liste produktow, zakup je i dopiero stosuj diete. Bo 2 pierwsze tygodnie musza byc scisle wg zalecen autorki - choc wybor jest duzy produktow musisz byc swiadomo dlaczego pewnych produktow nie wolno a po co musisz jesc inne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
witam dziewczyny ja jestem po godzienie cwiczen-6 stka i callanetiks oczywiscie-zrobilam sobie tez pilling kawowy-wiecie z fusow od kawy i czuje sie jak bogini-skora po tym gladka jak u niemowlaka Jesli chodzo o ta diete bialkowa to ja sobie jakos nie wyobrazam czegos takiego-pewnie kolejna dieta cud-bo od 13 godz do wieczora nic nie jesc?okropnosc-zeby schudnac to tzeba jesc racjonalnie wg mnie-ja glodu nie znosze i mysle ze jo jo po tym gwarantowane Dzieczyny ktore sciagnely pliki z cwiczeniam-co na nich jest? bo widze ze wiekszosc ma juz cwiczenia na plycie a ja cwicze tykji z wizazu- i boje sie ze to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga Zgadzam sie z Toba - to nienormalne, nieracjonalne i jo jo gwarantowane Ja jeszcze przed cwiczeniami - gotuje obiad, sprzatam, piore, bylam na zakupach i zastanawiam sie gdzie moge sobie wepchnac szczotke i piorko, aby bylo ciekawiej:-)))))))) Ciwczenia jak zwykle wieczorem Zrobilam sobie zdjecia brzuszka - eeee, moze ja blondynka totalna, moze ja niedowidze, ale nie zauwazylam wielkiej, rewelacyjnej roznicy:-((( Ale to nie oznacza ze przestaje cwiczyc:-))) Poprostu tluszczu jest tak duzo, ze nie jest w stanie po 19 dniach przebic sie do gory zaden rozsadny miesien. Sa one jeszcze zbyt slabe:-)) Zreszta od poniedizalku wracam do fazy 1 mojej dietki zurawionowej - czyli scisle co wolno a co nie wiolno. I bez glodowki:-))) Potem sa swieta, juz za 3 tygodnie i oczywiscie ebde cos robila w domku i nie ebdzie to siuth beatch ani zurawinkowe ejdzonko, ani zadne takie. Pasztecik schabik pieczony, jajeczka, pieczyste no i mazurki. Wtedy sie skusze na slodycze:-)) Uciekam bo gotuje zupe jarzynowa i musze juz cos do niej powrzucac zwiazanego z warzywem:-))) tera zjest tylko bulion z mieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja tez sobie robie przerwe od komputera bo obiad lece robic-zakupy robir w piatki wieczor bo nienawidze tych tlumow w marketach w soboty-zawsze jest jaks nerwowa atmosfera-zajrze pozniej napiszcie jak te sciagniete cwiczenia bo boje sie ze ja za malo cwicze-bo tylko z wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
wlasnie tez wiem ze to jakies nienormalne jest... wiem ze dieta nabialowa dziala niepowodujac efektu jojo ale ta do 13 to rzeczywiscie ta z serii dieta cud... niestety wypadly mi nieoczekiwane wydatki i nie wiem czy dam rade kupic ta ksiazke:/ sprobouje ale jezeli sie nie uda to przez ten tydzien po prostu wyklucze niezdrowe produkty i troche sie przygotuje a lekture zaczne doppiero w przyszlym... zaraz ide cwiczyc... udalo mi sie namowic moja siostre i tez cos tam proboje cwiczyc ale niestety za bardzo sie nie przyklada a jak wiadomo precyzja jest bardzo wazna... Guga naprawde jezeli sciagiesz te filmiki to scalenie ich nie stanowi problemu i tez bedziesz mogla z nich cwiczyc... sproboj chociaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slonca :) Sciagnelam wszystkei czesci callanetics\'u ale niestety nie umiem ich polaczyc w jedna calosc tak, zeby dzialaly jako film. Prosze Was bardzo o pomoc - z gory dziekuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, te cwiczenia ze strony trwaja chyba troche krocej. Obawiam sie, ze nie dam rady wytrzymac 1,5 godziny z Bojarska :/ a jak Wy? Zapomnialam pogratulowac efektow - strasznie Wam zazdroszcze - pelna mobilizacja z Waszej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
na pewno dasz rade wytrzymac chociaz na poczatku wydaje sie to po prostu niemozliwe... pozniej jest troche cieko ale da sie to zrobic.. oczywiscie troche trudno na poczatku nadarzac ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
PoziomkaLasemPachnaca jak mozesz to przeslij mi czesc oo1 i oo4 dziekuje brykacze@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
napiszcie czym sie roznia te cwiczenia ktore sciagnelyscie od tych z wizazu-prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga Poczekaj niecierpliwosci:-))) Jak mi Poziomka przesle pliki to Ci napisze:_)))) Wg tego co mialam na VHS to tylko dluzsze przerwy bylo pomiedzy cwiczeniami, ale zestaw ciwczen ten sam. No ale to jest p.Bojarska moze byc cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Jestem po a6w. Dzis nawwet bez wiekszych problemow sie obylo. Ani kark specjalnie nie bola, ani plecki Cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dziś znalazłam ten topic przypadkowo i ....właśnie skończyłam go przeglądac we wrzesniu urodziłam i po porodzie ważyłam mniej o 6 kg niż dziś od poniedziełku biorę sie za ściąganie linków, które podałyscie (jutro u teściów obiad, więc nie da się od jutra już uczyniłam pierwsze kroki, już nie jem po godz. 18, nie słodzr herbaty i staram się ograniczyć słodycze odezwę sie w poniedziałek, ale i tak propsze - trzymajcie kcuki pozdrawiam Was wszystkicich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Zuzola ja juz zaczynam trzymac za Ciebie Bedzie dobrze, skoro juz potrafisz ograniczac to i owo. bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wyslalam juz maila, ale niestety ta część 1 jest za duza zeby ja dodac w zalaczniku :/ nie znam sie na tym, wiec nie wiem czy jest jakas mozliwosc przeslania takich plikow - ale chyba musisz po prostu poczekac, az bedize mozliwosc sciagniecia tego ze strony - mi sie udawalo ok.12. Co do roznicy w cwiczeniach, nie mam pojecia, bo poki co tylko przejrzalam ten film. Dzisiaj mialam bardzo malo czasu i niedawno wrocilam do domu :? na szczescie nie jest tak zle, mam tylko ten brzuch okropny :/ no i cellulit - moze ktoras zna jakis cudowny srodek na jego zlikwidowanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Dzikuje Poziomko Juz sciagam plik 001 ale 004 dzis mi sie juz nie dua, bo wyczerpalam limit:-(( No trudno, poczekam do jutra a teraz ide do mojej a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
witam-poranek okropny-trzeba bedzie sie w domku ruszac bi ze spacerow to dzisiaj nic nie bedzie ja wstalam dzis o 8 i wlaczylam na tvn orogram z Bojarska-myslalam pocwiczyc-niestety nie umiem czegos takiego cwiczyc-wiec zabralam sie za 6 stke i callanetiks-wczoraj jeszcze poskakalam na skakance i mam dzis zakwasy-ale jest ok Poziomko-ja nie mam az takiego okropnego cellulitu ,ale meczy mnie ze wogole jest-niestety mam rozstepy na biodrach i kompletnie nie wiem jak sie ich pozbyc-moze ktorejs sie udalo??? na cellulit stosuje balsam ujedrniajaco-wyszczuplajacy Bielenda-rozowe opakowanie-9 zl-fajnie pachnie-napewno wygladza-stosuje od tygodnia-od czasu do czasu robie pilling z fusow od kawy-extra wygladza wczoraj kupilam skladniki do podobno rewelacyjnego pilingu-znalazlam przepis w internecie-podaje: zwykly zel pod prysznic+sol gruba+fusy od kawy+cynamon mielony+imbir to nalezy sobie zmieszac i masowac pod prysznicem lub balsam: zwykle mleczko do ciala+kawa rozpuszczalna+imbir+cynamon nalezy sie tym posmarowac,najlepiej ofoliowac i poczekac pol godzinki dziewczyny chwalily te sposoby-ja wyprobuje bo zwykle balsamy nie sa rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Ja juz po cwiczeniach a6w. Callanetics na pozniej zostawiam U nas pada, wiec ze spaceru nic nie bedzie tak jak u gugy Jesli chodzi o balsamy to zgadzam sie z Toba guga, nie rewelacja. Ten co kupilam ladnie pachnie, fajnie sie rozprowadza, jest zimno po posmarowaniau, ale efkety...............juz pisalam chyba mam slaby wzrok, bo nie widze Zainteresowal mnie Twoj przepis na pelling. jakise skladniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga-nie zrozumialam twojego pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×