Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam callanetics z Calan Pinckney na dvd zapraszam alabama7777 małpa gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczy ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.05 x Napisz, jakie masz efekty i od kiedy ćwiczysz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze stronki 194Ania66 2010.02.02 Dziewczyny, fajnie, że znowu widać tutaj oznaki życia. Malagwiazda3 - przekopiowałam niżej trochę tego, co pisałam już dużo wcześniej o ćwiczeniach i o tym jak często je robię: ,,To wspaniała gimnastyka, po pierwsze, ze względu na efekty, po drugie, nie potrzeba do niej niczego, żadnego kosztownego sprzętu, tylko chęć, nawet miejsca nie wymaga dużo. Callaneticsu nauczyłam się jeszcze przed 20-stką, najpierw ćwiczyłam z jakiejś gazetki, dopiero kilka lat póżniej kupiłam sobie książkę Callan Pinckney z polskimi objaśnieniami ćwiczeń i mam ją do dziś. Te ćwiczenia, zwłaszcza na początku, są trudne, choć niektóre, tak na oko, wyglądają banalnie. Ale przy każdym napina się inne mięśnie i wykonuje drobne 1-2 cm ruchy. Callanetics wspaniale rzeżbi ciało, pozwala utrzymać się w formie pomimo upływu lat (a z biegiem czasu nie jest to takie proste) i zapewnia FANTASTYCZNE samopoczucie (czuję się cały czas tak jak kiedyś, czasem nie dochodzi do mnie, że jestem już po 40-stce). Nie mam żadnych problemów z figurą, pomimo dwójki dzieci (15 i 11 lat), ćwiczyłam także podczas jednej i drugiej ciąży. Oczywiście nie jestem jakąś maniaczką, nie ćwiczę codziennie po godzinie (bo i takie głosy słyszałam, że tak trzeba), kto ma na to czas? Na początek wystarczy 2-3 razy w tygodniu po 1 godz. (wydaje się dużo, ale ten czas mija błyskawicznie), potem, kiedy jest się już zadowolonym, wystarczy 1 godz. tygodniowo. Pewnie, że kiedy nie zrobi się gimnastyki, świat się nie zawali, nie pójdzie wszystko na marne, że mi się na przykład nie chciało, ale naprawdę warto do tego wracać (zresztą, kiedy zobaczycie efekty, to będziecie wiedziały, o czym mówię)". I jeszcze dodam, że przy callaneticsie nie ma się co ważyć co chwila, efekty widać bardziej po ubraniach, są naprawdę coraz ,,większe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ćwiczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hejka... Tu dawna bywalczyni tego tematu. Ćwiczycie dziewczyny jeszcze callanetics ? 

Milka vel Maczek - uściski :) :) :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Hej 😉 jestem tu nowa ale dzisiaj zrobiłam 23 h 😉 bardzo lubię te ćwiczenia. Tym razem nie trzymałam diety dlatego efekty nie są jakiś super ale jestem pewna że po 10 h tych ćwiczeń rozmiar faktycznie się zmniejsza. Jakiś czas temu też robiłam te ćwiczenia i dodatkowo trzymałam dietę MZ i serio efekty były mega. Najbardziej zaskoczyło mnie to jak ubrałam po tych 10 h spodnie, w które nie mogłam się wcisnąć 10 dni wcześniej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pok

O Witaj Szczęście93 :) 

Fajnie, że napisałaś :) Z  filmików korzystasz czy z książki ? Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Hej 🙂 mam 3 wersje ćwiczeń 🙂 z callan, z Bojarska i jeszcze 15 minutowe, kiedy nie mam czasu na cala godzinę 🙂 ćwiczenia mam zgrane na pendrive 😉 Pikpok a Ty ćwiczysz juz jakiś czas, czy zaczynasz ? 

Pozdrowka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie wyjątkowo nudne ćwiczenia, efekty raczej też bez szału. lepiej postawić na cos bardziej dynamicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wściekle dynamiczne nie są, ale u mnie fajnie skutkują. Wymagają skupienia. Lubię je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gość

W sumie na siłce też nie ma dynamicznych ćwiczeń ale mozolne podnoszenie kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Uwielbiam te ćwiczenia 😉 od nowego roku zaczęłam, 3 h za mną 🙂 mozmoże ktoś się przyłączy ?? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Jakie masz odczucia po tych 3 dniach?

U mnie było tak, że miałam po nich sporo energii. Na razie przerzuciłam się na intensywny pilates,  już czuję jego efekty. Po callanetics też były, pamiętam, że niecałe 2 tyg. ćwiczeń ,raczej bez diety 😁, i było o 2 cm mniej w zadzie :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Gosciowa, bardzo lubię te ćwiczenia. Ogólnie to zrobiłam juz sporo godzin ale od nowego roku liczę od nowa 🙂 ojjojjj efekty są mega 😉 jak dowiedzialam się o istnieniu tych ćwiczeń to nie wierzyłam ze efekty mogą być już po 10 h a byly i to serio widoczne 😉 żałuję że nie trzymałam diety bo efekty byłyby jeszcze lepsze... no ale dzisiaj 4 h zrobiłam i jest super 🙂 dodatkowo robie 10 min ćwiczenia na nogi dla lepszego efektu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Nooo, efekty niezłe  🤩 samopoczucie też.

Napiszesz które efekty u  Ciebie najbardziej Ci przypasowały? 

Co jeszcze robisz z nogami oprócz tych strasznych 😜 naciągnięć, rozkraczeń i klęków? Ja dodałabym coś na ramiona. Aha, którą wersję ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Mega zadowolona jestem z cw na brzuch i nogi 😉 dodatkowo robie mel b na nogi i pośladki 😉 wersje z Callan robie, ta oryginalna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Za mało brzuszków jak dla mnie. Callaneticsowe spłaszczały mi brzuch, ale pilatesowe robią ze mnie (prawie 🤣 ) boginię.

Nogowe są świetne, niby nic, a poruszają najtrudniejsze do wyćwiczenia mięśnie, podobnie jak te na zad. W sumie Melowe hydranty (te przy których wyglądasz jak pies obsikujący hydrant)  mniej mi dawały niż mężne machanie kończyną z Callan.

Mierzysz obwody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Gosciowa właśnie nie mmierzylam się i tutaj jest mój błąd... demotywuje mnie to że nigdy nie wiem czy zmierze się w  tym samym miejscu 😛 ale chyba musze się odważyc 😉

ile godzin masz za sobą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Nie ćwiczę callanetics, ale mam wobec tych ćwiczeń spore poważanie. Ostatnio ciut zaniedbałam regularność ćwiczeń ,a to już samo zuo :classic_blink:

Nie mierzę się, bo za rzadko mnie to napawa satysfakcją, ale czuję po ciuchach. Staniki poluzowały, także pod spodem, rajstopy też luźniejsze (nie że je rozciągnęłam), czyli podążam drogą postępu. 

Miłych ćwiczeń 🤸‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Ktoś kontynuuje ćwiczonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Hej 🙂

od nowego roku 20 jak za mną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

I jakie masz odczucia? :classic_smile:

U mnie był czas bez ćwiczeń, momentalnie gorzej sie czułam i tyłam.

Teraz ciut biegam, trochę jogi i sporo rozciagania z callanetics. Dochodzę do wniosku, że z Callan była bardzo mądrą babką, bo jej ćwiczenia to panaceum na siedzący tryb życia, stres i to, co dzieje się z kobiecymi miednicami  m in. przez ciąże .

Bieganie przedziwnie ściąga mi boczki, toteż dziś wespół z meblem rozciągałam niecne. Tak wyglądałam:  🦎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Jak zaczynałam ćwiczyć to sobie myślałam że masakra. Ściema na kółkach ze niby po 10 h można zauważyć spora poprawę. No ale jak ubrała spodnie w które nie mogłam się wcisnąć przed tymi 10 godzinami, to uwierzyłam 🙂 a po tych 20 widzę znaczna różnice. Dodatkowo robie 10 minutowe ćwiczenia na nogi bo to z nimi mam największy problem... ćwiczenia Callan są dla mnie super 😉 moja siostra schudła 25 kg będąc na profesjonalnej diecie i ćwiczyła callanetics właśnie, gdyby nic te ćwiczenia nie dawały to po spadku takiej ilości kg miałaby obwisla skórę. Dla mnie są mega, nigdy nie miałam takich szybkich efektów, no i przy żadnych innych nie odpoczywałam 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Pamiętam 2 cm mniej  po call. w obwodach przed miesiączką  ,gdy  raczej się  puchnie i tyje forever 😕

Izometria rządzi. Wymaga skupienia, mądrości ,  szacunku do własnego ciała. Jasne, można biegać, fikać  z ciężarami i inwestować w ortopedów.

Czyli ciuchy spadają z Ciebie?

I ten relaksik po ćwiczeniach 💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Przytyłam w ciągu 4 miesięcy 5 kg 😞 no i wszystkie rzeczy stały się nagle za małe 😞 no a teraz już bez problemu wchodzę w te rzeczy 🙂 no ale wiadomo cisne dalej bo niedługo wakacje, chce ważyć 10 kg mniej wiec trochę wyzwanie przede mną... tylko wiem ze z callaneticsem dam rade 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

O Ty, to już masz tak dobrze, że mieścisz się w łaszki? 

A jak z wagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

No tak mieszczą się ale opisana mnie jeszcze sporo 😛

ważę 63.6 przy wzroście 166 no ale ważyłam około 57.5 a i tak nie byłam zadowolona. Ogólnie dążę do 54 kg max a u Ciebie jak z wagą ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×