Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość SaraL1
Cześć dziewczyny, postanowiłam wrócić do tych ćwiczeń, bo kilka lat temu ćwiczyłam i efekty były widoczne. Właśnie zaliczyłam 3 h, mam nadzieję, że uda mi się ćwiczyć systematycznie. Samopoczucie po tych ćwiczeniach mam doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wespa
Ja też znowu ćwicze tylko te ćwiczenia spłaszczają mi brzuch i likwidują wałki boczne i jakos tak psychicznie lepiej się czuje. Kupiłam płyte dvd na alle i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po miesiacu codziennych ćwiczen mam lużniejsze ubrania i bez specjalnej diety REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
Postanowiłam znów powrócić do ćwiczeń callan. Ostatnio ćwiczyłam ok. 8 lat wstecz i rezultaty były widoczne. dziś jestem po 3 h i czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamcik
Zapraszam dziewczyny ćwiczące callanetics do zaproszenia na facebooku osoby "Callan Callanetka" - mamy tam grono ćwiczących callanetics, dzielimy się wiadomościami, motywacjami i efektami- bardzo pomocne przy ćwiczeniach :) zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw1989Wawa
Dziewczyny, a schudła któraś ok 30 kg na calleneticsie i diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcik
Ja póki co, od lipca schudłam 9kg z callaneticsem, bez specjalnej diety- tylko praktycznie nie jem słodyczy i fastfoodow, choć czasem się zdarza, ale coraz rzadziej ;-) za to ciało zmieniło się dużo bardziej niż wskazują kg :-) ciągle teraz słyszę jak bardzo schudłam,a to dodaje skrzyyyydeł =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia Callanetics wracają. Metoda z lat 80-tych jest rewelacyjna. Ujędrnia i wyszczupla ciało. Sekret figury Madonna i Gwyneth Paltrow. kupiłam na alleg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie! Z chęcią czytam Wasze opinie, komentarze i nie powiem - dodają mi motywacji do codziennych ćwiczeń. Staram się dowiedzieć jak najwięcej o callaneticsie. Jednak mam mały problem: otóż ćwiczę już około 3 tygodnie, ale szczerze mówiąc nie widzę za bardzo zmian w wyglądzie swojego ciała. Czuję pod palcami mięśnie brzucha i trochę nóg, ale mimo to powiedziałabym nawet, że odrobinkę przytyłam, co raczej nie jest możliwe. No i ćwiczenie zajmuje mi odrobinkę mniej czasu, aniżeli jest powiedziane w filmie z Callan. Co o tym myślicie? Wiecie, dlaczego może tak być? Macie dla mnie rady, co mogę zrobić, aby widzieć wreszcie efekty? Wiem, że normalnie dieta z ćwiczeniami wymaga czasu, no ale przecież do callanetics...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiex94 2016.02.29 x na stronce 252 znalazłam dla Ciebie odpowiedź: x Cytuję: milka100 2011.10.27 x Wreszcie odezwał się ktoś inny niż ta gorliwa czekoladowa! x Ja modziłam z ćwiczeniami, nawet wyszłam biegać i nie bolało ani przy bieganiu, ani potem, ale jednak się boję i może to dobrze x Poczytałam na innych forach o efektach c. i one są b. widoczne nawet po miesiącu! Mysle, że sporo ludzi zraża się zbyt szybko. x Aha, u mego guru Skarżyńskiego też napisane, że nawet sporo biegając na samym początku tyjemy, bo nie spaliliśmy tłuszczu, a mięśni przybyło. Czyli to norma i trza być konsekwentnym, czy to cwal, czy pilates, czy przyjemny c usmiech.gif x Miłych, skutecznych zmęczeń usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wstań, powiedz nie jestem sam " Cytat z pewnego blogu o ćw. callaneticsu: I> Callanetics to fajny program, ale o tym napisano już tomy.Z tego co wyczytałam w książce Callan w głowie utknęło mi jedynie kilka rzeczy. Po pierwsze: robisz sobie ćwiczenia,całą setkę,bez wysiłku,a na drugi dzień wysiadasz przy 50 powtórzeniu, to znaczy,że teraz są ćwiczone coraz to głębsze warstwy mięśni,więc proces zaczyna się od początku- to dlatego znów boli.A po drugie: żadnych ciężarów,bo przez nie wysiadają kolana, na całym ciele pojawia się opuchlizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika kociara 32
Witajcie mam pytanie -czy można ćwiczyć callanetics w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callanetka
Można jak najbardziej, jesli ciąża przebiega prawidłowo tylko bez ćwiczeń na brzuch a najlepiej pokazać ćwiczenia swojemu lekarzowi i dopytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i osobiście potwierdzam skuteczność Callanetixu.Ja ćwiczyłam ok.3mc.Z rozmiaru 46 zeszłam do rozmiaru 38/40.W sumie schudłam(ćwicząc i stosując rozsądną dietę0 ok 30kliku kilo.A moje ciało na prawdę było zwarte i jędrne.Dziś po kilkunastu latach wracam do ćwiczeń i mam w planach pobicie swojego rekordu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też potwierdzam. Rozmiar mniej po dwóch tygodniach, dieta stosowana umiarkowanie - kilka razy ciasto . Mordowałam się aerobikiem gdy wystarczą spacery, mądre jedzenie i callanetics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meltiki
Witam. Czy ktos tu jeszcze zaglada? Wlasnie zamowilam plyte callanetics. Moze jest ktos jeszcze kto to cwiczy lub zamierza zaczac. Jest latwiej jak mozna sie wzajemnie motywowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meltiki
Ja na razie mecze orbitrek, Mel B i Chodakowska, ale chcialabym sprobowac czegos innego. Tak sie naczytalam, ze ten callanetics taki skuteczny. Musze tego sprobowac! Ale poleglas, bo nudno czy ciezko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja właśnie niedawno zaczęłam przygodę z Callanetics i jestem zachwycona,efekty już są. Ćwiczeę od jakiś 3 tygodni,4-5 razy w tyg. Dla mnie są to proste ćwiczenia, i nie wymagają większej formy,tylko niektóre są dość ciężkie,ale dla chcącego nic trudnego! Także do roboty dziewczyny. Zainteresowanych moją mała przemianą zapraszam do odpowiedzi,mogę podesłać fotkę :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGG73
Witam ćwiczyłam callanetisc kiedyś przez 10 lat prawie cidzuennue . Efekt : zero problemów z waga mimo braku stosowania diety. Pare lat temu zaprzestałam i zaczęłam chodzić na aerobik siłownie itp. Efekt: problemy z kręgosłupem kolanami i żeby osiągnąć cel musiałam męczyć się i włożyć dużo wysiłku. Nic nie pobije calkaneticsu. Efekt bez wysiłku jak się przyzwyczaicie . Wracam jestem wielka fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilki na giewoncie
Witajcie dziewczyny :) Co tu taka cisza ??? Zaczynam pamiętnik odchudzania :) waga: 64,5 kg biust: 103 cm pod biustem: 88,5 cm brzuszek : 102 cm (w najszerszym miejscu) talia: 96 cm biodra: 98 cm uda - lewe i prawe: po 56 cm każde (w najszerszym miejscu) kolano - lewe i prawe: po 37 cm (w najszerszym miejscu) łydka - prawa: 36 i lewa: 35 (w najszerszym miejscu) Następne pomiary po miesiąc ćwiczeń w dnii 11 lutego :) Zaczęłam dzisiaj od godzinki callaneticsu. Cele: - wysmuklić uda i pozbyć się cellulitu - pozbyć się drugiego podbródka - spłaszczyć brzuszek pączuszek - wysmuklić plecy - wypracować w końcu talię ;) - ogólnie zmniejszyć się o jeden rozmiar Na wadze nie zależy mi tak jak na zmniejszeniu obwodów i nabraniu kondycji. Jeśli chodzi o dietę to tylko będę się trzymać nie jedzenia po godz. 19 by móc mieć przerwę w trawieniu min. 12 godzin co świetnie wpływa na trawienie :) I dzisiaj pierwsza godzinka callaneticsu za mną. Pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2115
Hej, Co powiecie na wyzwanie z callanetics? Potrzebuje waszej motywacji, razem będzie ćwiczyło się fajniej;] Utworzyłam wyzwanie na vitali, kto dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2115
nie moge wkleic linka vitalii, jbc szukajcie mnie pod ,,Callanetics - zmiana w 20 godzin"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia2115 dziś A skąd ściągnąć ? Tylko oryginalny z lektorem a nie ten z Bojarska. Widziałam kiedyś na zwierzaku ale nie wiem która kopie wybrać jeżeli chodzi o jakość. I pytanie do znawców. czy ćwiczenia 3 razy w tygodniu na zmianę z tym co robię maja sens ? Czy lepiej tylko callanetics ? Tylko, ze lubię to co mam teraz i trochę mi zal choć efektów na wadze wielkich nie widać ale kondycja i figura coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczy ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuje wybrać się na callanetics ale pierwsze co to za namową siostry zamówiłam sobie getry i t-shirt z rough radical. Wyglądają super tylko nie wiem jakie buty kupić. W jakich wam się najlepiej ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jeszcze ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×