Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Gościówa

Jak dla mnie to za wysoka. Rozmiar noszę normalny, tj. 38, uważana jestem za szczupłą, ale chciałabym ważyć właśnie 53-55 kg. Pocieszam się, że to niewiele i latwiej w wiosnę o spalanie, ale mozolnie mi to idzie. Najniższa waga  jaką mialam to 56 kg.

Czemu nie byłaś zadowolona z 57,5 kg?

Czy stosujesz jaką dietę, czy też np.  nie jesz słodyczy, dbasz o wartość odżywczą?

Które ćwiczenia z callanetics najbardziej lubisz i cenisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Wydawało mi się ze 57.5 to i tak dużo a teraz dałabym wszystko żeby tyle ważyć... no ale dążę do tego. Łatwiej mi bd napisać których nie lubię bo jest ich tylko 2 albo 3 wiec tego przedostatniego co trzeba miednice wysychac 😛 nie znoszę go. No i tego co leży się na plecach i przekłada jedna nogę na prawo i później na lewo. Reszta spoko kiedyś nie mogłam na brzuch zdzierzyc ale przyzwyczaiłam się. Tak samo te typowe na miednicy tez juz są ok 🙂

jeśli chodzi i dietę to hmm... mniej jest MZ 😊 no i nie jestem w stanie odmówić sobie słodyczy. Jem codziennie coś słodkiego ale tylko na śniadanie. Wiem nie powinno się tak robić ale dzięki temu schudłam juz 4 kg bo nie rzucam się na słodkie jak głupia  😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Nieco chora jestem, ale tak mnie bolało pościągane ciało, że poćwiczyłam. Nie mam siły na cal. z Callan, więc wybrałam cal. evolution. Nawet przy nim było mi niełatwo 😞 Jestem bardzo osłabiona  😞

Te z miednicą są dla mnie niełatwe i w cal. evolution, ale latwiejsze niż Callanowe. 

Przekładanie nogi robi mi świetnie 😄 ale dziś większość ćwiczeń była wysiłkiem. Za to teraz mniej mnie boli ciało. 

Fajnie, że popędziłaś od siebie te 4 kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Gosciowa życzę zdrowia, może lepiej odpuśc sobie ćwiczenia jak taka osłabiona jesteś... 🙂 ja dzisiaj robie 28 h. Szkoda ze się nie mierzyłam bo to znacznie lepsze niż ważenie. Może w końcu się zdobędę na to. 

Lubię te ćwiczenia, żadne inne nie dawały tak szybkich efektów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Nie znam żadnych lepszych na pośladki niż te z callanetics, a sporo ćwiczyłam. Nie ma ćwiczeń, które tyle robią, a oszczędzają kolana i inne stawy, może trochę pilates. 

SCHUDŁAM!!! 🤸‍♀️2 kg mniej, juhuuuu! Po prostu patrzeć sobie na ręce, co się je. Juhuuu! Jeśli uda mi się tak do marca ( że kolejne 2 kg mniej), to będzie bardzo fajnie.

Przeziębiłam się solidnie, ale bolało mnie nawet leżenie .Dziś mam świetne ukochane zakwasy nad biodrami i poczucie, że to ja mam swoje ciało, a nie ma je ból. 

Ubrania mi pokazują, czy tyję. Waga czasem wkurzy, z obwodami różnie, ale widzę, że częśc spodni ze mnie spada. 

Ubawiło mnie to, że biegałam i daję radę biegać, ale ćwiczenia na miednicę z call. evolution (świetne są!) były dla moich ud trudniejsze od biegania 😊  za to po bieganiu stawy mówiły swoje :classic_ninja:.

Powoli wracam do żywych 🤩 miej dobry dzień i miłego hasania na karimacie 🏺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Gosciowa gratulacje !!! Oby tak dalej. No ja mam ogólnie około 7 kg do zrzucenia jeszcze 🙂 mysmyślę  ze z czasem dam rade. Teraz Cisnej do tego żeby waga pokazała 5 z przodu 🙂 aktualnie ważę 62 kg, moja najgorsza waga to 66 kg... nie mogę wrócić do tego stanu... jutro 30 h callaneticsu 🙂

Powodzenia dla Ciebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Hmm, ja marzę o pozbyciu sie jeszcze 5 kg, tylko marzeń do głosu nie dopuszczam 😞

Wiosna idzie, łatwiej zrzucać będzie 😉 

Dotarłam (albo on do mnie dotarł) niejaki Qczaj . Szczęściaro 93, jakie on ma gadane i jaki to niesamowity człowiek. Przepadłam 😄 ale ćwiczyć z nim nie poćwiczę, bo stawy nie dadzą rady, siłownia dla mnie w ograniczonym zakresie. Jak z siłownią czy aerobami jest u Ciebie?

Poza tym wyczytałam u jednej takiej, że zaczęła jeść rzeczy o niskim indeksie glikemicznym i szybko zaczęła chudnć, do tego ćwiczenia akurat na siłowni. Cóż, muszę wybrać izometryczną siłownię z Callan 😉

Życzę Ci dużo frajdy przy 30-tej godzinie 🏅

Qczajowe  "ukochoj się" albo "upoć się do samej rzyci" jednak dobre jest 🔆 Miej dobry tydzień i niech Ci garderoba z rzyci spada (mam nadzieję, że nie urażają Cie takie zyczenia?)    🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

No co Ty nie urazaja wcale 😛

jeśli chodzi o inne ćwiczenia to tobie 10 minutowe z Melb, strasznie ja lubię a ćwiczenia dają efekty bo kiedyś jak nie znałam callan to robiłam tez jej ćwiczenia i efekty na uda suuuuper. Teraz robie raz na pośladki i callanetics a raz na nogi i callanetics. Plan działa wiec nic nie zmieniam. Jak bd widziała ze nie dają efektów to zmienię na inne 🙂 ja mam taki cichy plan ze do świąt osiągnę wagę marzeń 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Też baaardzo lubię Mel. B. , jej poczucie humoru i bezpretensjonalność. Fajniej mi się ćwiczy z boginiami mającymi rozstępy i ciut cellulitu czy innego tłuszczu. Od czasu ćwiczeń z nią hydrant na ulicy kojarzy mi sie z wiesz którym ćwiczeniem 🤔

Ukierunkowujesz się na uda? U mnie w sumie kierunek to zad, w kierunku arcypupy. Zebym nie wiem z kim i czym ćwiczyła, mam wrażenie, że mniej żarcia, więcej ruchu, nawet chodzenia, przynpsi efekty .Po prostu za dużo jadłam i nawet tego nie czułam, dopiero joga mnie uwrażliwiła na potrzeby ciała (ducha też). 

Masz jeszcze jakieś fitness boginie, które Ci przypasowaly?

Jej. Do świąt . Też tak fcę! 🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Dokładnie, poczucie humoru mega 🙂 taktak, mam kojarzysz Rebecce Louise ? I jej sławne ćwiczenia sexy lego Miles Cyrus ? Tez bardzo je lubię, w sumie wszystkie hej pozostałe ćwiczenia na nogi są ok 🙂 daje babka wyciskanie tak samo 😉 nooo ja satawiam na nogi, chociaż wiem ze z moimi pełnymi łydkami nie da się już nic zrobić. Jedynie uda mogę poprawić, no i może zad tez 😛 

Do Świąt nie chce wyglądać jak prosiak 😛 Cisne dalej. Wczoraj 30 h callaneticsu odbebniona 😉 dzisiaj rozpoczynam kolejne 10 h i tak jeszcze dluuuugo... 🙂 byle nie odpuścić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Hejka dziewczyny :)

Fajnie, że tu jesteście :) A  myślałam, że już topik zamarł na amen :) Dołączam do Was :)

Kilka lat temu ćwiczyłam callanetics i miałam naprawdę super efekty. I też tutaj wiele lat temu pisałam :)

No więc powracam i zaczynam callanetics od dzisiaj na nowo :)

Moja waga na dziś - 66,0 kg W sumie nie zależy mi tak na wadze jak na spadku w cm i nabraniu masy mięśniowej ale nie jak na siłowni ale na utwardzeniu i wydłużeniu mięśni.  

Pozdrawiam :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Moje wymiary na dziś:

szyja: 35 cm

biceps: L/P 29 /30 cm

pod pachami: 97cm

biust: 104 cm

pod biustem: 90/91cm

talia: 94 cm (na wys. pępka)

brzuch: 101 cm (max wystającym miejscu)

pod brzuchem: 90 cm

biodra: 102 cm

uda:  L /P 58/58 cm

kolano: L/P 38/39  cm

łydka: L/P 36/37 cm

kostka: L/P 24/25 cm

Zanotowałam - dla potomnych ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

I waga:

66,0 kg

36,8 % tłuszczu

46,4 % wody

29,4 % mięśni

2,8 kg kości

26,4 BMI

1173 kcal

Nie zależy mi tak na wadze jak na zamianie % tłuszczu do mięśni a tym samym spadku cm w obwodach :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Hej Inka 🙂

Super, że napisałaś 🙂 uwielbiam callanetics mam za sobą już ponad 30 h a zaczynałam właśnie z wagą 66 kg. Teraz jest 62 a ogólnie dążę do 54 kg 🙂

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Cześć Inka i Szczęściara! 🙂

Szczęściara, jak Ci idą kolejne godziny? Rebecca bardzo sympatyczna i ma prześliczny brzuszek 🤩 też tak chcę 

Nie ważę się po Tłustym Czwartku, ale dzisiaj mniej jem. Nie ćwiczyłam, bo dochodziłam do siebie i marnowałam czas na niewłaściwe aktywności 😞  Dziś za mną trochę jogi z gorącym postanowieniem  poprawy + ukochane rozciąganie z callanetics. 

Miłego weekendu 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Hej Gosciowa 🙂

kolejne godziny całkiem ok, wczoraj odpuscilam całkiem ćwiczenia ale dzisiaj mam zamiar nadrobić 🙂

miłego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Co u Was? Jak Wam idzie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Hej 

Za mną 50 godzin callaneticsu 😊 ogólnie waga minus 6.7 kg jeszcze jakieś 5 kg i będzie git 😀 

A u Was jak tam ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

U mnie waga wzrosła, a ubrania luźniejsze.

Trochę czasu nie ćwiczyłam, ale teraz już mam nadzieję działać codziennie.

Gratuluję tych 7 kilosów mniej 👍 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Hej 

Dzięki 🙂 chce jeszcze zrzucić jakieś 5/6 kg no a utrzymanie wagi to dopiero bd wyzwanie... no ale nie przejmuje się tym na chwile obecna. 

Jak to robisz ze waga wyższa a ubrania luzniejsze ? 😀

No ja też ćwiczę dalej. Najgorsze ze niebawem Święta... bd trzeba się pilnować 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaala

Czesc dziewczyny! Zaczelam cwiczyc z Chodakowska  miesiac  ale jakos nie widze za bardzo efektow; Stosuje tez diete, ale slabo mi idzie odchudzanie. Myslicie ze calanetiks bedzie lepszy? Czemu akurat zescie go wybraly. Skad macie cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Mi pomagało jedzenie w niedużych porcjach co 3 -4 godziny, wiecej białka, mniej węglowodanów. Chodakowska raczej nie dla mnie.  Call. odpowiada mi, bo wymaga myślenia i świadomości ciała, poza tym czy chcę, czy nie, muszę oszczędzać część stawów. 

Na pewno call. nie spali tłuszczu tak szybko jak interwały czy intensywne aeroby, ale fajnie "ubija " ciało 🙂

Ćwiczenia są na dość popularnym serwerze.

 

Szczęściara-  też dziwię się swojemu ciału kochanemu, bo przed miesiączką raczej wszystkiego mi przybywa, a tu waga w górę, a spodnie spadają, staniki też hulają w obwodzie. 

Czasem pozwalam sobie na lody itp., ale też staram się pilnować ile jem i ile mam ruchu. Szybciej wadzi mi pyszny chleb niż czekoladka 😉

Trzymam kciuki za Ciebie i Alęalę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Alaala ćwiczyłam raz z Chodakowska- to tez absolutnie cwiczenia nie dla mnie. Callanetics poznałam dzięki mojej siostrze która po ciąży ćwiczyłam i miała fajne efekty, po 10 h możesz zauważyć zmianę 🙂 ninie wierzyłam na początku ale spróbowałam i byłam zachwycona, obecnie dzięki temu i diecie mam jakieś 6/7 kg mniej 🙂 uprzedzam ze ćwiczenia są trochę nudne, pierwsze 2 h robiłam na sile ale później się wprawiłam. Teraz mam już za sobą 50 h 🙂 gorgorąco polecam 🙂

trzymam kciuki również dziewczyny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaala

Dzieki dziewczyny. No dla mnie  wlasnie  najgorsza jest nuda w cwiczeniach. Zapalam sie do czegos a po kilku razach to taaaak mi sie nie chce bo znowu to samo. Kiedys tez cwiczylam calaneiks , ale sama nie wiem czy to dzieki niemu, diecie czy temu ze mialam wtedy naprawde dzuo ruchu schudlam i extra wygladalam; Ale sprobuje te cwiczenia dolaczyc. Gdzies mialam plyte , ale nie moge znalesc. Widzilam na youtubie nawet fajna rosyjska wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Jak mi dobrze 🙂 Poćwiczyłam callanetics 🙂 

Niby joga jest wszechstronna, ale przy pierwszych plie było mi niełatwo, potem już z górki. Bardzo skupiłam się na ciele i ćwiczeniach, zupełny flow, z trudem zauważyłam, że jest jakiś (piękny) świat za oknem. 

Call. chyba jako jedyny ma ćw. na pośladki, ktore są skuteczne, a jednocześnie nie ściągają okolicy bioder i pleców. Po zakończeniu call. robiłam jedne z ćw. rozciągająych pośladki i ścięgna tyłu nóg, ale sam call. cudownie zrobił co trzeba tak jak trzeba 🙂

Heh, jeszcze mi nogi pulsują, a jaka rozluźniona i milusia jestem 🙂 Co za ćwiczenia  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Dziewczyny a co powiecie na to żeby zrobić wyzwanie z callaneticsem ??? 

Mam za sobą 50 godzin i chciałabym zrobić kolejne 50 😀 startuje od poniedziałku bo w weekend niestety praca... 

Myślę, że dzięki temu nieźle byśmy się motywowaly nawzajem 🙂

Dajcie znać co myślicie 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Jestem ZA 🙂 Zmotywuje mnie 🙂 

Dżizas, jakie ja miałam dziś dziwne zakwasy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Hej hej 🙂

i jak tam Gosciowa, ćwiczysz ??? 

za mną 3 nowe godzinki 🙂

Jest ok tylko musze lepiej trzymać dietę MZ 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Nie ćwiczyłam. Miałam smutną uroczystość rodzinną i mimo, że stękam i jęczę, nie ćwiczyłam codziennie. Dopiero powoli wysprzęglam do normalnego życia. 

Jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie93

Rozumiem. Przykro mi... 

U mnie dzisiaj 7 godzinka zaliczona 🙂

tylko masakra z dietą... musze się ogarnąć bo efektów bez tego nie bd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×