Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Bilka
Ptysia dzięki dzięki dzięki. Dziewczyny jesteście super!!!! Co do wagi to już super zjechałam. Moim marzeniem jest 56kg :) ale przede wszystkim pozdbyć się centymetrów no i oponki hihi Tak w ogóle to mam 27lat- jeszcze :) w lipcu stuknie mi 28. Ale mnie nakręciłyście! :D biore się za ćwiczenia! Trzymajcie kcuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
cześc dziewczyny no i znowu mamy upały i znowu ciężko bedzie ćwiczyć ale co tam damy rade.:):) guga a jak z dietą u ciebie?ciągniesz dalej? już nie pamietam czy to marcia czy marieta mają książke o calanie i mam pytanie,co potem jak już wyrzeżbisz swoje ciało tak jak marzyłas-nie mówie że ja już tak mam,tylko zastanawiałam sie czy potem jest jakis sens aby to cwiczyć.czy trzeba przejść na cos innego,a może jak osiągniesz zadowalające ciało,to juz nic sie nie zmieni i tylko ujędrniasz czy co tam innego.odpowiecie?:) acha a nie wiecie przypadkiem czy na opaloną skórę można robić peeling?coś mi sie wydaje że nie,ale pytam żeby sie upewnić miłego dnia wszystkim laskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasica to Marcia ma ksiazke o callanie.Ale pamietam,ze kiedys Marcia napisala\"jak odzyskasz swoja wymarzona sylwetke cwicz callana raz w tygodniu albo codziennie po 15 minut. Jakie upaly?Na razie u mnie 20 st.ciepla-na Mazowszu ;) Ja dzis mam wolne :D ide wcinac czeresnie,niech mnie przeczyszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysiu tzn.ze dwa razy dziennie cwiczylas?Czy raz dziennie,ze tak ci zlecialy szybko kg i centymetry? Ja jestem mloda,ale moje cialo ma slaby zaplon :( Bo kg nie zlatuja szybko,cm zreszta tez.Pocieszam sie,ze na stale mi spadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja wczoraj cwiczylam dzisiaj jeszcze nie i nawet nie wiem czy bede bo teraz co drugi dzien raczej cwicze Kasica-a ty co kombunujesz???Chcesz zaniechac cwiczen? Ja bede cwiczyc dla zdrowia i utrzymania sylwetki dietke stosuje-na drugiejfazie jestem bo ja najbardziej lubie i czuje ze schudlam chyba ale zwaze sie w sobote rano bo wtedy podajemy wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
marieta u mnie w warmińsko-mazurskim w cieniu było 25 st. ale jutro zapowiadają ocieplenie w całej polsce:) guga nic nie kombinuje i nie mam zamiaru przestać bo daleko mi jeszcze do wymarzonej sylwetki:) tak tylko głośno myślałam co z nami bedzie jak już osiągniemy swoje cele.czy zaczniemy powoli zmniejszać sie potem bedziemy wyglądały jak callan a potem znikniemy:):) dopiero co skończyłam,w ciągu dnia jakoś mi sie nie chciało.jestem na pare dni przed okresem i czuje sie wielka jak słoń.te ćwiczenia rzeczywiscie pomagają na bóle miesiączkowe ale za to boli mnie kręgosłup przed i troche w trakcie ,czego wczesniej nie miałam. guga gdzieś czytałam że na sb można pozwolić sobie na pizze ale tylko z sosem pomidorowym i to w małych ilościach,to prawda?pizza chodzi za mna od kilku dni........ dobranoc,jeszcze prysznic i spadam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Kasica-nie sadze bysmy nie musialy juz nigdy cwiczyc-bo jednak by byc szczupla trzeba uwazac na jedzenie-a z tym to roznie bywa-wiec jednak chyba lepiej ciagle cwiczyc i nie miec klopotow z sylwetka Ja nic o tej pizzy nie slyszalam-najlepiej by bylo jak bys ja sobie sama zrobila-z maki razowej spod-i skladniki zgodne z sb-sos pomidorowy zamiast keczupu-bo keczup zawiera cukier i swinstwa i ser odtluszczony-mysle ze jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A dzis jakie macie samopoczucie? No niestety upal juz do nas dociera,wiec ide pocwiczyc,poki jeszcze nie gotuje sie ;) Wczoraj nie cwiczylam,ale dwa razy bylam na dlugim spacerze(mam lekkie zakwasy w udach :-0 ) Czemu coraz mniej nas tutaj??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Nie bylo mnie tu od kilku dni. Witam serdecznie wszystkie nowe osoby :) Fajne to nasze forum :D Uciekam do cwiczen, bo lato coraz blizej i az chce sie kupic jakies nowe ciuchy ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Bilka, ptysia34, Delicious - cwiczcie z nami :) Guga, czy dostalas mojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Ups, mala pomylk,a Ptysia 34, Ty przeciez jestes tutaj dluzej ode mnie ;) Mialam na mysli wszystkie dziewczyny, ktore niedawno dolaczyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Agaszu-odpisalam ci na meila-dzieki ja dzis cwiczylam ale za cieplo znowu ostatnio dziewczyny nie pisza -sa dwa wyjscia albo przestaly cwiczyc albo juz nas nie lubia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
lubią lubią tylko nikt nie pisze albo mało co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Kasica -tez malo piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
O przepraszam ale ostatni pisze codziennie-no chyba ze wyjezdzam:D Moj maz ostatni ma mniejszy dostep do netu ale jak sie dorwie to pewnie wszystko przeczyta co tu nasmarowalam A co na dlugi weckend planujecie? Ja niestety w domu bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
dzis wrzucilam callanetics na wyslij to, czy jest ktos chetny??? nie chce zasmiecac forum, zwlaszcza ze te linki beda wazne tylko tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
nie wiem jeszcze co bedziemy robić.niedaleko nas jest koncert Perfectu i mój chce jechać. jest taka duchota ze nic mi sie nie chce,już robie trzecie podejście zeby poskładać pranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po cwiczeniach. Oj bylo ciezko :-0 Za goraco mi 😠 Okien nie moge otwierac bo niedaleko festyn.Muzyka gra,az glowa boli. A dziecko mi spi,ooo wlasnie sie budzi. Zmulilo mnie cos.Chmury kraza,juz myslalam,ze moze pokropi. Guga a skad Twoj maz ma klucz do Twojego forum?Ja przed moim skrupulatnie sie chowam.Jak jest w domu to nie siedze przed kompem,wiec nawet nie wie co robie,gdzie siedze,na jakim forum Po prostu wpadlas :( Pije kawke z nadzieja,ze mnie rozbudzi ... Kto ze mną?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Ja mam to samo-nic mi sie nie chce pranie mam rzucone na fotelu:P diete trzymam ale mam ochote na slodycze-przed... ale poki co zadowolilam sie truskawkami z jogurtem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do weekendu...maz pracuje w piatek,wiec siedzimy w domu. Moze w sobote podjedziemy na jakas wodę ? Nie wiem,pomyslow brak.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
czesc dziewczyny jestem z wami i cwicze nadal dzieki za pamiec nie pisalam bo nie bylo kiedy ale was lubie (guga0 wader mnie wykonczy z tymi cwiczeniami na brzuch jestem na 16 powtórzeniach od dzisiej bede biegac po pol godziny codziennie zobaczymy co z tego wyniknie (mojemu psu to sie przyda napewno) za dwa tygodnie wyjezdzam na urlop musze jakos wygladac jak wroce to sie zapoznam blizej z ta wasza dietasb. na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,mnie to juz ciezko zmotywowac do jakiejs roboty.Moj dzieciak tak balagani,ze szok😠 Co wloze,poskladam do szafy,on wszystko wyjmuje.Niczym nie chce sie zajac tylko balaganieniem.Macie jakis sposob na to? :-0 Nie cierpie nieladu ale przy dziecku rece opadaja.Meza wytrenowalam ;) teraz bede walczyc z synem....ale to chyba jeszcze za wczesnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Marieta-ja tu w sprawie utrzymania porzadku ci nie poradze-mam starsze dzieci a i tak balaganiaj-ja nie mam pojecia co robic-rozrzucaja papierki,ubrania rzucaja byle gdzie-i nic nie pomaga moze sa dzieci ulozone ale nie u mnie Piksa-6 stka jest dobijajaca i ciesze sie ze mam ja za soba-jest jednak plus-brzuch po niej wyglada lepiej-wytrzymaj jeszcze te dwa tygodnie z 6 stka to na plazy bedzie ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( szkoda,moze jakos przezyje ten nieporzadek. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie,ze dzis piatek ;-) No i malpa jestem,zezarlam sernik do tej kawy :(:( Dobra uciekam do mojego szkraba. Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
dzieki guga za wsparcie szlak mnie trafi z tym brzuchem jesli chodzi o porzadek to slowo jest obce moim synkom (koniom wielkim ) im starsi tym gorzej tam gdzie sie rozbiora tam zostawia oszalec idzie Marietta nie chce cie zalamywac teraz sa zabawki pozniej bedzie wszystko trzymaj sie i przestan sie przejmowac wiem ze bedzie trudno ale odpusc bo sie wykonczysz pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
a.g.a ja jestem chętna na ćwiczonka, tylko że nie wiem gdzie mam ich szukać ... taka troche nieobyta jestem z forum (nie wiem gdzie jest "wyślij to") proszę o wskazówki :) dzięki !!! PS Chętnie zaczne ćwiczyć z Wami! Z tego co czytam to macie jakieś super ćwiczonka na brzuch??? Czy może mi je któraś z Was udostępnić??? Pozdrownionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
callanetics z mariola bojarska, podzielilam go na wiecej czesci, poniewaz mozna bylo wstawic piliki o wielkosci max 100 MB a nie tak jak wczesniej 250 MB. Nalezy sciagnac wszystkie pliki i umiescic je w jednym folderze, nastepnie sciagnac total commander i scalic. [url=http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=052074867004994282645646446]przekonwertowany_film.001 [url=http://s001.wyslijto.pl/index.php?file_id=033077409526184738497454203]przekonwertowany_film.002 [url=http://s007.wyslijto.pl/index.php?file_id=033456700069762774327557581]przekonwertowany_film.003 [url=http://s007.wyslijto.pl/index.php?file_id=033457835276776533700943406]przekonwertowany_film.004 [url=http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=033282202873810730204419449]przekonwertowany_film.005 [url=http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=033283349612784888642626083]przekonwertowany_film.006 [url=http://s006.wyslijto.pl/index.php?file_id=014718110782608023315485062]przekonwertowany_film.007 [url=http://s001.wyslijto.pl/index.php?file_id=033086761370798573507435141]przekonwertowany_film.crc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia34
Witam laski!! Ale tu gwarno sie zrobilo :). Podobo jak wyrzeźbi sie sylwetke Callaneticsem to potem ćwiczy sie po to zeby utrzymać ją i zeby nie tyć. Wystarczy 15 min. dziennie, taka skrócona wersja, te najwazniejsze ćwiczenia, na brzuch i biodra. No ja zaraz zabieram sie za ćwiczonka bo jakoś wiczorem mi lepiej ćwiczyć, teraz sie jakoś chłodniej zrobiło. A zreszta musze poczekać aż mąż skończy patrzeć na mecz :( Niecierpie meczyyy ....... Dziewczyny macie też taki problem że ciezko wam schudnąć z tych okolic boczków? niewiem czy ćwiczyć więcej tego krecenia i wypychania miednicy, jak myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
A Kasica dzisiaj narzekala ze malo piszemy:D Ptysiu-ja akurat sie boczkow pozbyla calkowicie-ale byc moze jest to zasluga 6+ stki weidera Bilka-mam nadziejeze poradzisz sobie ze scaleniem plyty-ja osobiscie nie mam Bojarskiej i wogole to cwicze z pamieci a na betuch to dobre jest 8 min abs i 6 stka weidera-poszukaj w google a na 13 stronie tego topiku ja podalam linki do 8 min cwiczen na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×