Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Piksa 70
Witam was moje drogie ciesze sie ze pamietacie o mnie (kasica dzieki) czytalam was caly czas ale nie mialam czasu ani sily odpisywac wymiarow nie podaje bo sie nie zmienily a poza tym jestem najgrubsza z tego calego towarzystwa zwlaszcza jesli chodzi o brzuch cholerne cesarki i wiekowo nie za mloda 37 lat cwiczylam dzis callana i jak zwykle 6-stke jestem na 12 powtorzeniach jak to cwiczylam to wyzywalam nie bede moze przytaczac slow ale bylo ostro bo pies sie zaniepokoil i laskawie przerwal dzremke i przybiegl zobaczyc co sie stalo ochlodzilo sie i to bardzo teraz zamarzam jestem z wielkoplski zimno jak na Syberii ale to przejsciowe poza tym umylam wszystkie okna12 szt. plus podwoje balkonowe i nie wiem czy jutro bede mogla sie ruszyc chdze na rolki 3 razy w tyg codziennie 6 na brzuch i 3 razy callan w zeszlym tygodniu 2 moja kolezanka stwierdzila ze ruch w domu to nie ruch tylko mi cisnienie podniosla i dobrze bo kawy nie pije a swoje powiedzialam i wiem ze cwiczenia dzialaja chociaz callan z kasety trwa okolo 50 minut jak przewine zdjeciea i reszte to i tak w miare jak bym miala gdzies jezdzic i cwiczyc dosyc moze tych wynurzen bo sie zanudzicie bede cwiczyc dalej bo wiem ze warto a to dzieki wam DZIEKI ZE JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No wreszcie sie ochlodzilo!!!Takie upaly w maju to juz lekka przesada 😡 Piksa Twoja kolezanka to i mnie zdenerwowala!Pocimy sie w duchote,cwiczymy wszystkie miesnie,rozsciagamy sie,nie nadwyrezamy miesni,sciegien jak np.podczas biegania,a ona mowi,ze to ZADEN RUCH????😠 O matenko,a ja dzis sie relaxuje przy piwku Freeq malinowym,upsss.To juz ostatni raz! Tylko,ze jak winko sie otworzy to trzeba wypic cala butle.Dlaczego malych butelek nie sprzedaja?I to jest minus ppicia wina :( A ja bardzo llllluuuubie wytrawne czrwone,do tego bardzo dobre ;) Ja sobie zrobilam dwudniowa przerwe.Jutro z rana biore sie za callana. Ktoras z Was mowila,ze cwiczy ABS.Cwiczycie na wszystkie partie ciala,czy tylko na dana czesc?Robicie rozgrzewke a potem rozciaganie.Ile czasu Wam to zajmuje? Pozdrawiam wszystkie cwiczace i mocno zmotywowane ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia34
Hejka! A mnie połamało i nici z ćwiczeń.Nie moge sie ruszyć a cóz dopiero wygibasy przy ćwiczeniach. Ochłodziło sie i mogła bym bez problemu uskutecznić mały trening a tu klops, plecy mi przewiało czy co> Współczujcie mi ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Ciesze sie, ze temat wciaz zywy :) Zawsze z radoscia tu zagladam :) Dzis przeszlam sama siebie. Mimo to ,ze mialam fatalny dzien, zmoklam, zmarzlam i do tego kicham jak wsciekla - wzielam sie w garsc i cwiczylam. Musze przyznac, ze naprawde od razu leiej sie poczulam. Jednak ruch to zdrowie! Ciesze sie cholernie, ze tak mi juz powoli w krew wchodza te cwiczenia :) Trzymajcie sie Dziewczyny! Byle do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Piksa-jasne ze warto cwiczyc callana-a jesli czujesz sie gruba to moze przejdz na south beach-ja i Kasica jak widzisz jestesmy zadowolone i schudlysmy-nie bedziesz sie glodzic Marieta-cos malo piszesz-a wino po otwarciu mozna spokojnie do nastepnego dnia przechowac-tez juz kiedys myslalm ze to nie jest w porzadku,ze nie ma wina w malutkich butelkach-tak na raz:D to jacwicze 8 minutowki-ostatnio jak przestalm cwiczyc 6 stke to polaczylam sobie w jedno callanetiks i 8 minutowki to znaczy : najpierw rozgrzewka z callana ,potem cwicze 8 min ramiona,potem 8 min brzuch,potem teszte cwiczen z callana-biodra,nogi i 8 min nogi -z 8 min posladki wzielam 3 pierwsze cwiczenia ,bo tam jest wkolo to samo -wiec lacznie schodzi mi na cwiczeniach troche czasu a przeciez o to wlasnie chodzi Ptysia,Agaszu-wracajcie do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Guga ja malo pisze? Oj wydaje mi sie,ze tu najczesciej zagladam ;-)Zmotywowac sie jeszcze bardziej :) Dzieki za opis co do tych osmiominutowek.Czyli nie cwiczysz brzuszkow \"callaneticsowych\".Dobry pomysl,zeby to wszystko polaczyc.Moze sprobuje jutro,dzis sam callanetics. Ptysiu przewialo Cie?Oj biedaczko :( Jutro juz na pewno bedzie lepiej,a dzien przerwy czy dwa dni,to nie tragedia. Cos mam kiepskie polaczenie dzis z netem.Nie wiem co sie dzieje,ale zanim wejde na jakas strone mija kupa czasu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia34
Guga, Marieta dzieki za współczucie. Wczoraj zrobiłam sobie kuracje i dziś traoche lepiej, mysle ze pomału moge juz włączyć jakieś ćwiczonka, choćby z 15 min zeby nie wyjśc z wprawy. A wam jak sie ćwiczy? chyba trochę lepiej prawda, nie ma juz takich upałów. Pozdrawiam!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Guga dziekuje za mile slowa :) Mam nadzieje, ze uda mi sie szybko pokonac chorobe i "wejsc na obroty" :) Ale sie wkurzylam tym komentarzem, ze cwiczenie w domu to zadne cwiczenie! Guzik prawda. Nie dosc, ze przyjemniejsze - mozna w tym czasie obejrzec cos ciekawego, to jeszcze wygodniejsze. Leje, czy sypie w kazdym momencie mozna zabrac sie za cwiczenia bez wychodzenia z domu, na dodatek nic nie placac! Poza tym, ja nie lubie cwiczyc w wiekszej grupie. Sama sobie nadaje tempo i rodzaj cwiczen. Dla mnie to najlepsza forma cwiczen :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki. Kasica, Guga - podziwiam Was za te diete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Zgadzam sie -ja tez wole cwiczyc w domu-na fitness musisz kupic jakis stroj i wszyscy sie nawzajem oceniaja-i pol miasta pewnie wie ze sie np odchudzasz ja cwiczylam rano -teraz sie lepiej cwiczy bo nie ma upalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysia a jaka to kuracja byla?Dobrze,ze juz lepiej z Tobą :) Ja tez wole cwiczyc w domu.Zawsze jak sie odchudzalam cwiczylam w samotnosci i nikt nie patrzyl jak zlana bylam potem ;-) Kiedys,dawno dawno temu chodzilam przez tydzien codziennie do fitness clubu to wiecej bylo gadania,smiania sie niz cwiczen. Mlody juz spi,mam czas dla siebie.A \"stary\"sie kapie chyba juz z godzine.W ogole on to jak baba siedzi w lazience godzinami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze chcialam spytac,czy Wy tez sie niezle zmeczycie przy callanie?Bo ja jestem mokra jak koncze cwiczyc,mimo braku upalu :-0 Moze to i dobrze,ale przyznam ze choc dlugo juz cwicze ciezko nadal jest.Te cwiczenia daja porzadnie w kosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
hejka ja dzisiaj robie wolne od calana chociaż jeszcze sie waham czy nie zacząć:)sprzątałam dzisiaj całą chate jak dziki osioł i wszystko mnie boli.jutro mam gości a jedna z przyjezdnych dam lubi kometować moje mieszkanie.zaczęło mnie to nawet wkurzać ale wyczyściłam kuchnie na błysk żeby nie dać jej powodu do tematu.ona niby w stylu to nie moja sprawa ale w lodówce masz za niską temp.,albo nie tak uzywa sie zmywarki a już co do wychowywania i karmienia psów uważa sie za specjalistke ,bo u niej w szwecji tak sie nie robi.uff jakos przepykam do poniedziałku.troche jej wybaczam bo jest szwedką ale gdyby tylko była polką już bym jej powiedziała. wiecie,kiedy były te upały ubrałam sie w krótkie spodenki i topik i wsiadłam na motocykl,wyglądałam czadersko-tak mówił mój stary-ale sama czułam sie świetnie i wszystkim ,które przeżywały że przytyłam opadły usta z wrażenia.teraz wszystkie pytają moją siostre co ja stosuje że tak schudłam.powiedziałam ze ma mówić że dużo ćwicze calana,ale niektóre nie wiedziały co to jest:) dobra kończe ,ale wiecie już że mam szósteczkę z przodu co nie:):):):):) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
dziewczyny wszystkiego najlepszego na dzień dziecka,w końcu w każdej z nas jest troche z dzieciaka:):) piksa wcale nie jesteś stara,prawie wszystkie tu jesteśmy z jednego pokolenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
nikt tu już nie zagląda?nie ćwiczycie czy jak? podaje moje wymiary 13.04.07 o2.06. biust-102 97 biodra-99 93 talia-89 77 udo-63 56 waga-77 69-hura hura:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiaetana87
Witam Was dziewczyny callanetics cwicze juz 3 tydzien ( cwicze z plyty callanetics pm ,ksizaki niestety nie poosiadam ani zadnych skanow) i zauwazylam ze zamiast ubywac mi cialka to mi go przybywa( tak jak bym sie "rozrastała" w szerz) nie wiem moze nie tak jak trzeba wykonuje ciwczenia? Dziewczyny czy wy tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smietana,chyba zle wykonujesz cwiczenia,nie tak napinasz miesnie jak trzeba albo... wyrabiaja Ci sie miesnie. Kasica super efekty!Gratuluję!🌻 Mysle,ze dieta na pewno duzo daje. Ja cwicze,ale coraz rzadziej,z braku czasu oczywiscie. Ostatnio jestem bez sil,nic mi sie nie chce.Moze to jakies przesilenie?Pogoda?Ehh.W kazdym razie dzis pocwiczylam,jutro mam wolne. A co u Was? Gdzie reszta dziewczyn??Mam nadzieje,ze sie nie obijacie! Pozdrawiam w ten zimny,deszczowy wieczor🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka79
Witam Wszystkich! Postanowiłam dołaczyć do grona ćwiczących ;) no i gubiących kilogramy i centymetry tam gdzie ich za dużo ... Mam pytanko..Czy ktoś ma może callanetics na DVD? Pozdrawiam i trzymam kciuk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane po pierwsze gratuluje efektow i trzymam kciuki za dalsze :) dzis rozmawialam z moja mama i dowiedzialam sie ze ona takze cwiczyla po ciazy Callanetics i zebycziscie po 2 tygodniach wrocila do figury sprzed blogoslawionego stanu :P Ja takze chcialabym bardzo zaczac cwiczyc, jednak mam problem ze zdobyciem filmiku a nawet jakichkolwiek zdjec. Wlasnie dlatego tu pisze, prosze abyscie umiescily na serwerze filmik z cwiczeniami lub jakies obrazki z opisami cwiczen. Jezeli bedzie wam latwiej to podaje adres : anyac1@wp.pl Z gory serdecznie dziekuje:) mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto bedzie chcial mi pomoc, w koncu chodzi nam o jedno i to samo:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka79
Podaje stronkę z ćwiczeniami, http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php jednak mam ogromną prośbę o udostępnieni filmiku - bo jakośkartki mnie nie motywują (chociaż przydałoby sięzrzucić zbędne kilogramy po ciąży ;) Wszystkim wytrwałym i systematycznym gratuluje i zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilka dziekuje bardzo, takze natknelam sie na te obrazki w internecie jednak nie bardzo motywuja nie do dzialania, poza tym sa niezbyt czytelne:) ale dziekuje, na pewno innym mniej wybrednym sie przyda 🌻 Dziewczyny na pewno macie filmiki na swoich komuterach, prosze wyslijcie na serwer albo przyslijcie na poczte anyac1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Delicious mnie również one nie mobilizują do ćwiczeń :( jak uda mi się zdobyć filmik to na pewno jakoś go prześle :) PS A może razem zaczniemy ćwiczyć? Byłoby raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sciagam wlasnie filmik z callaneticsu:) musialam sciagnac eMule i dopiero tam znalazlam kilka filmikow:) takze naprawde warto ... bardzo chetnie zaczne z toba cwiczyc, bedzie mi oczywiscie razniej:) teraz czekam na ten filmik i zaczynam cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
dziewczyny linki do calana są na tym topiku,wystawiane chyba juz kilka razy,pierwszy bodajże na trzeciej,trzeba tylko poszukać:)ściągnąć je najlepiej wczesnym rankiem lub póżnym wieczorem bo w ciągu dnia nie da rady a potem tylko scalić i mozna ćwiczyć.:)jak sie scala też jest podane.pozdrawiam guga,marcia ,piksa,elblaszka,marieta gdzie sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
jestem, jestem:D nie bylam w domu przez weckend ,wiec nie moglam pisac bylam zalatana niestetyn i nie cwiczylam a teraz juz mi sie wogole nic nie chce jutro od rana zaczynam Kasica-bardzo dobre wyniki-i wudzie super ci spadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia34
Hej dziewczyny! Ostatnio trochę mniej ćwiczylam ale o dziwo czuje się szczuplejsza. Moze to prawda że trzeba ćwiczyć co drugi dzień żeby nie przeciążać mięśni. Wazyłam się dziś rano i ..57,5 :) Ostatnio trochę chłodnej i lepiej się ćwiczy. Pozdrawiam!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzis w onecie,a dokladnie w Gali wywiad z Bpjarską. Nic nie wspomnieli o callaneticsie,a przeciez ta pania poznalismy dzieki tym cwiczeniom. http://gala.onet.pl/0,1414392,1,1,mariola_bojarska_ferenc,wywiady.html Zaraz i ja biore sie za cwiczenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze mobilizacji do ćwiczeń! Ja mam takiego lenia w sobie.... :( Po całym dniu opieki nad 4 miesięczną córeczką wysiadam! A tak bardzo chciałabym zgubić kika centymetrów (zwłaszcza z moich "wypasionych" ;) ud - o oponce nie wpomnę :D Muszę jakoś się zmobilizować. Myślę, że dzięki Wa mi się uda! Jeżeli te ćwiczenia faktycznie tak działają to czas działać. Pozdrawiam Wszystkich ćwiczących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Marieta-Bojarska juz zapomniala pewnie o callanie-kiedy to bylo? Bilka-warto cwiczyc bo uda ja wlasnie dzieki callanowi mam ladniejsze i mi zjechaly-ostatnio nie podalam wymiarow,bo nie bylo mnie w weckend ale w sobote sie zmierze -wiem jednak ze na udach znowu troche zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Guga ale mnie nakręciłaś z tymi udami! Koniec z wymówkami! Czas się zabrać do ćwiczeń! :D Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia34
Ja tez mam problem z udami, ale wiesz Bilka może jakiś duzo mi nie schudły ale ładnie sie wyrzeźbiły i ujędrniły, od razu inaczej wyglądaja. Także dziewczyno do roboty a efekty same przyjdą. Pamiętam jak ja urodzilam moja córeczkę i wtedy wlaśnie zaczęłam ćwiczyc callanetiks po raz pierwszy.Cwiczyłam wcześnie rano jak mała jeszcze spała i wieczorem jak juz spała. Ale wtedy szybo zleciałam na wadze i w centymetrach. Nie ma to jak młode ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×