Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość Cessna
Kobiety także bardzo mało rozmawiają o miłości, Wylasia. Ja rozmawiam o miłości bardzo chętnie, pownieważ kiedyś rozmawiałem z pewną znajomą na dokładnie ten sam temat ale praktycznie nic si ę nie dowiedziałem. Za to naraziłem się na eksplozję złości i musiałem odtrąbić odwrót na z góry upatrzone pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Zechcesz rozwinąć dalej Twoją myśl, to nighjt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Kobiety także bardzo mało rozmawiają o miłości, Wylasia. Ja rozmawiam o miłości bardzo chętnie, pownieważ kiedyś rozmawiałem z pewną znajomą na dokładnie ten sam temat ale praktycznie nic si ę nie dowiedziałem. Za to naraziłem się na eksplozję złości i musiałem odtrąbić odwrót na z góry upatrzone pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do tego dziewictwo? Facet pokocha naprawde dopiero jak pojdzie do lozka, a kobieta dopiero jak pokocha to do lozka pojdzie. Dziewica, nie dziewica. Milosc faceta zaczyna sie po udanym seksie, milosc kobiety na udanym seksie sie dopelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Autorze tematy, ja ciebie rozumiem doskonale. Mówiąc ludzie, mów mężczyźni, tak będzie jaśniej. Wniosek z tego prosty i stary jak świat - cessnie się to nie spodoba - mężczyzna musi zdobywać całe życie, inaczej się nudzi i odchodzi, niestety. Tylko kobiety o tym nie pamiętają, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Więc jednak... Autorze tekstów? Wydaje mi się, że coś wiem na ten temat. Ale skoro tak, to jest smutna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
A po co ta mała prowokacja, Wylasia, wobec mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu
wykluczone cessna. Ale są ludzie, ktorzy nie doceniają tego, co im przychodzi za łatwo. Dla tych pozostaje tylko handel niestety. Przykro mi, ale zaczęłam to rozróżniać właśnie po toksycznym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Chyba się nieco pogubiłem, to przez tę maszynkę. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu
Mimo wszystko jest jeszcze światełko w tym tunelu. Czasem ktoś nie wie, że podchodzi w ten sposób. Jesli ma dobrą wolę, jest w stanie wyjść poza schemat. Ale MUSI wystartować z pozycji mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Aha, kobietka :-) Skoro już mi wyjaśniłaś, co to jest miłość, teraz porposzę o dokłane wyłożenie, co to "jest prawdziwa miłość" albo jeszcze lepiej "prawdziwa miłość w czystej postaci"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu
wariacka - jasne. Są jednak ludzie, którzy NIE POTRAFIA i to nie zawsze jest ich wina. Po prostu nie mają wzorca bo np. jako dzieci zdobywali "witaminę M" tylko za coś. To wzorzec wyniesiony z dzieciństwa i nie tak łatwo sie go pozbyć. Najpierw trzeba do sobie uświadomić, a nie jest to możliwe kiedy kierujemy sie tylko reakcjami własnego ego, albo stawiamy na wymiane partnera Z ZAŁOŻENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacka kobieta
Miłos to jest wtedy jak facet włoży do cipeczki dziewczynie swoje prącie (najlepiej jak jest twarde) i szybko nim rusza może tez to robic języczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
A nie lepiej, autorze tekstu, od samego początku wporwadzić zdrowe zasady handlowe? Co najwyżej druga strona powie "nie dla mnie ten interes", ale jeszcze na etapie negocjacji. Dzięki takiemu podejściu uniknie się okropnych rozczarowań i frustracji? Tylko że, autorze tekstów, jest to chyba niezbyt możliwe, bez tego, czego sie dość bezskutecznie domagam, a mianowicie ustalenia definicji miłości. Inaczej rozmowa będzie przypominała moją dyskusję z koleżankami. Ja może i miałbym ochotę którą tutaj poderwać, ale nie palę się do tego, bo jedna czy druga weźmie i się zakocha we mnie, więcej, powie uroczyście " ślubuję ci miłość" a ja po prostu nie będę wiedział, cóż takiego ona mi slubuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci wróciły na obiad do domu bo zaczynaja sie podszywy :) spierdalaj gowniarzu nikogo tu nie bawisz Cenes - nudny zaczynasz sie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Rozumiem, że wtedy, kiedy z języczkiem, kobieta, to właśnie wtedy jest ta prawdziwa miłość, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
A co cessna, czasami trzeba. Tłok się zrobił to idę do pracy wreszcie, a wszystko przez Ciebie. Jeszcze się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Skoro się nudzisz, to night, poszukaj sobie innego miejsca. To mój lokal i ja tu gospodarzę. Jeśli będziesz w dalszym ciągu uzywał publicznie brzydkich słów wobec kobiet, to postaram się o zakaz wstępu dla Ciebie na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu
A ja ci mówię; spotkasz Ty w zyciu kobietę, że będziesz marzył o tym, żeby ci zaslubowała. Bedzie ci doskonale obojetne, czy rozumiesz czy nie bo bedziesz wiedział jedno - to ona. Chce się z nią zestarzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie brzydkie slowa do kobiet? no nie, taki jestes, ze nie zauwazyles, ze to do podszywacza bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×