Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość Cessna
E tam, Wylasia, ja nie posiadam wyobraźni. Ja w ogóle jestem bardzo ograniczony. Mi trzeba wszystko wkładać łopatą do łepetyny. Jakie Jagódki Ty masz na myśli, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Słuchaj, Ruda, ja nie wiem co to jest flircik, ponieważ zupełnie się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Taką jedną - a niech tam Ruda - co jej ostatnio nikt nie chce skubać. No cessna, jaśniej nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo wylasia - do odważnych świat należy :) Nie jestem zazdrosna. Cieszę się z cudzego szczęscia, powodzenia , sukcesów. Jestem tylko baczą obserwatorką i dzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Czy ja się dobrze Ruda domyślam, że Ty to Ty? Zawsze byłam odważna, a co tam, życie należy do odważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylasia - ruda to ja :) masz rację. Tylko nie wiem czy o to pytałaś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Sądzę, że dobrze mnie zrozumiałaś, a ja chyba po wierszyku Ciebie poznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Skoro jesteś, Ruda, baczną obserwatorką i potrafisz interpretować jakieś niedopowiedzenia, proszę, wytłumacz mi, co ta Wylasia ma na myśli, mówiąc o skubaniu czegoś tam? Ja po prostu nic nie rozumiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Oj cessna, podpuszczaczu. Nie ze mną te numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
A za altruistyczne podejście do świata, Ruda, należy Ci się pochwała. Niestety, najczęściej jesteśmy zawistni i zazdrośni, bardzo zupełnie bezinteresownie zazdrośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Ależ Wylasia, kiedy ja naprawdę Ciebie nie podpuszczam. Im jestem starszy, tym mniej rozumiem z tego świata, dlatego proszę Rudą o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Akurat Ci pomoże, za to co wczoraj wypisywałeś, kobiety też są solidarne - czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Sądzę, Wylasia, że pomoże. Chyba że nam nałgała pisząc o tym swoim altruizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cessna - jagódka = wylasia . To proste. Wiem, że faceci ( niektórzy ) mają problemy z interpretowaniem tego co dla kobiet jest jasne jak słońce. Szkoda, że tak znasz tak niewielu ludzi którzy są pozytywnie nastawieni do innych. Ja znam ich wielu. Wcale się nie wyrózniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Nic mi nie wyjaśniłaś, Ruda. Ja jestem ciemna masa. Proszę mi wszystko dokładnie wyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cessna - za wiele wymagasz. Cos co jest podane \"na tacy\" bez naszego własnego wkładu w zdobywanie jest z reguły dla osoby, która to dostaje mało warte. Nie chcę Ci odbierać przyjemności zgłębiania tajemicy. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
No cóz cessna, wygrałeś. Chylę czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
No to, Ruda, skazujesz mnie na życie w niewiedzy. A tak liczyłem na Twoją pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Mam wręcz odwrotne uczucie, Wylasia, wcale nie wygrałem. Ruda, albo nie wie, o co chodzi, albo uparcie odmawia mi swoich wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
A po co Wylasię o to pytać, Ruda? Nie lepiej mnie? Otóż, Ruda, uroczyście oświadczam, że nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
A jak myślisz? Życie to gra, a cóż dopiero jej dzieci. Cessna, jak sam powiedział, to awionetka co fruwa w przestworzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cessna - nie pytałam Ciebie bo wiedzialam jaka odpowiedź od Ciebie uzyskam :) wylasia - no tak ... masz rację ale to jest przeciez dorosły mężczyzna ( inna spraw czy dojrzały). Czytać umie- bo czyta i odpowiada :P To co ? Przeoczył ? Bo mowi, że nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Coś Ty, mężczyzn nie znasz. Jak mówi uroczyście, to mówi. Ale to miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Cessna \"Cześć, Morrison. Coś mi się wydaje, że ty ogromnie tęskniesz za problemami ideału, który symbolizowała Doris Dej. Zresztą, pokaż Ty mi niewiastę, która by nie tęskniła?\" Cześć, Cessna. Znowu Ci się wydaje:D Niemożliwy jesteś... Poczytaj sobie Sylvię, to dobra pisarka była, warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Oj coś mi się topik zawiesił, albo wszyscy poszli spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Słuchaj no, Morrison, ja to dobrze wiem, ale nie chcę rozwijać tematu, bo nie to jest przedmiotem naszej rozmowy. Nie zapieraj się, że nie chciałabyś. Nie byłabyś kobietą, gdybyś nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Eeeeeeeeeee, Ruda, chyba się nie zrozumieliśmy. Ja sądziłem, że Ty oczekujesz ode mnie odpowiedzi, że nie gram. Ale, jeśli Ci raczej chodziło, że gram, to jak najspieszniej się poprawiam i komunikuję, że gram. I co teraz będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna
Dziękujemy, Hakuna. Szkoda, że nie masz czasu. Ja w zasadzie także nie mam czasu i to jeszcze jak go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cessna - ja jeśłi pytam, to chcialabym usłyszeć prawdę :P W końcu jak jest : grasz czy nie grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×