Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość w ogole
ludzie sie zmieniaja wiec trzeba umiec zyc razem a zdolnosc do poswiecenia sie moim zd. tez przyda i inne zdolnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalijka jego - no coż ... mamy różne gusty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transwestyta
Och, ci meżczyźni są okropni, zjedzą, nabrudzą, a potem my jeszcze musimy po nich sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_wysokościomierz
CZeść, Ruda :-) Widzę, że prowadzisz rozmowę. Mnie, Cessnę (z różnymi odcieniami) ogromnie to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_wysokościomierz
Zgadza się, tranwestyta, faceci są wręcz obrzydliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi..
..hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie tylko gorycz, a nie miłość. Tutaj też. Czytam i zdania nie zmieniłam. Piszecie o rozwodach, samotności w małżeństwie, błędach życiowych. Cytujecie Chrystusa i nie możecie znieść myśli o poświęceniu czegoś dla drugiej osoby, o poświęceniu siebie. Wszędzie tylo JA, MNIE, MOJE...To walka o przetrwanie, a nie miłość. Takie jest życie - moim zdaniem nie ma w nim miejsca na tak poetycki twór jak miłość. Fajnie się o niej czyta, śpiewa, słucha...Chrystus też był poetą. Większość ludzi wybiórczo podchodzi do Jego dzieł, nauk...Tak zwani naśladowcy...Ja to rozumiem, bo na ziemi nie ma miłości i nie będzie. --> Maalutka, gorąco na maxa, zwłaszcza w kuchni...bo sobie wymyśliłam coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słowo, bo zapomniałam...Wiem, że istnieją dobrzy ludzie, takie rodzynki. I co z tego ? Ile osób bierze z nich przykład ? Dlaczego powstał ten tematna Kafeterii ? Czemu wciąż odczuwam głęboką niechęć (nienawiść?) do świata ? To są retoryczne pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patricia morrison było kilku wielkich ludzi, m.in. Chrystus i co? dało nam to coś? Naśladować jego? nie zamierzam, poniosę porażkę na starcie, wiem to. jedyne co mogę to być sobą, nie udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patricia morrison co zrobic, taki świat, Jezus był religijny ale popatrz co robią jego naśladowcy? Mówią o miłości a rozpętują wojny, prowadzą krucjaty, Muzułmanie mówią o miłości, a toczą dżihad, Hindusi to samo a w ich świętych pismach pełno nienawiści. Akceptujemy to bez sprzeciwu, ponieważ wytresowano nas , że tak powinno być. Najlepszym sposobem na zniszczenie człowieka jest zniszczenie jego miłosnej spontaniczności. Jeśli człowiek kocha nie obchodzą go nacje i religie, znikają granice. Ale kto by chodził do kościoła? Dlatego niszczy się ludzi, by moc nimi manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Maalutka Słusznie zauważyłaś z tym manipulowaniem. Wszędzie wciskają kit. Pytasz - \" Ale kto by chodził do kościoła?\" - ja bym chodziła, gdyby proboszcz nie zakładał wnyków na koty. A tak to omijam szerokim łukiem :D Oczywiście żartuję, nie dla księdza się chodzi do kościoła przecież. Z tymi wnykami to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dzień dobry. Przepraszam, ale chwilowo nie mam czasu. Wnet jednak skomentuję Waszą aktywność z wczorajszego wieczora.\" Tak mówiłeś mój miły cesenko, ale niestety w dalszym ciągu brakuje odpowiedzi, dlaczego uważasz, że sex oralny to bujda. Czyżbyś nigdy nie uprawiał miłości francuskiej, np. 69 !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w ogóle szczerze mówiąc nei czytałam tego topiku, ale w mojej stopce jest jakby coś do tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już bardziej Remarque: Miłość to nie staw, w którym można zawsze odnaleźć swoje odbicie. Miłość ma swoje przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice, burze i skrzynie złota i pereł. A perły leżą głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESZCZU, JA CHCĘ DESZCZU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
tak i on zna ten cytat i dlatego dla niego te peły tak wiele znaczą fajny facet:) mine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
JESTEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
..ALE JUŻ PADAM ZE ZMĘCZENIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
miłosc to ja&TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
ZNOWU JESTEM ! CAŁY MOKRY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczu nie padasz? :D Chrooms odpowiedz, zarzucasz koledze a postepujesz tak samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, tak myślalam:( Ciebie pytałam, nie, nie nudzi mi sie slucham Rachmaninowa, gorąco... Pytalam to to zasadnicza kwestia, dużo od tego zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×