Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

Wklej zdjęcia , to rozładujesz zagrożenie kucharek dopisze odezwe i bedzie git a potem nad tym wszystkim ZS postawi swój krzyż Zs próbujesz pomóc mi obrać stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu iftar rządzi, iftar radzi, iftar nigdy cię nie zdradzi. Ze skautowskim pozdrowieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? pomoc? dobrze sie czujesz? och daj spokój nie ukryjesz przede mną swojej wrażliwej natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygvbhujb
no i znowu ci sami debile rozwalaja topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo to nie terapia ale ucieczka .Zdaje sobie sprawę że nie najlepiej mi wychodzi i jestem bydlakiem ale mogę spróbować ,zbiorę siły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sobie sprawę że nie najlepiej mi wychodzi i jestem bydlakiem ale mogę spróbować ,zbiorę siły . a zdajesz sobie tez sprawe, ze mozesz sie udac do poradni sam na poczatek, opowiedziec o swoich problemach, porozmawiac? tak czy siak ponownie gratuluje trzezwej oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczery to że tak postąpiłem a nie inaczej nie oznacza że nie wiem co zrobiłem ,po prostu zależy mi na żonie i nie wykluczam jej z dalszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam cię mad max za szczerość ( a co ! też jestem wrażliwa) ale mam dziwne wrażenie, że na marudzeniu obiecywaniu, że coś zmienisz poprzestaniesz..... bo tak jest ci teraz po prostu wygodniej no ale kto cię tam wie cuda się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gdybyś w razie przeoczyła wskazówki interpretacyjne... Nooooo... Lusiu jeszcze troszkę, a zrobisz, wraz ze Szczerusiem, kafeteryjną specjalizację w jedynie słusznym nakierunkowywaniu narodu. Staraj się Lusiu staraj, może w końcu ktoś to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maksiu, widzisz jak to absurdalnie brzmi co piszesz? najpierw - o rozwodzie nie ma mowy teraz - nie wykluczam jej z dalszego zycia chlopie, wyjedz gdzies sam, na ryby, polowanie, nurkowanie, jeden pies i pomysl czego tak naprawde chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiu biedaku
maksiu, mniej gadaj więcej rób :-), nie na boku a we wsłanym ogrodzie i nie bądź aż tak łaskawy, bo może się okazać, że kiedy żona dowie się jak miętki jesteś, to Ona Ciebie, a nie Ty ją wylkuczy :-) facet, nie bądz dupa, kurde - przestań się mazgaić do diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z psychologii słabo... Fakt, nigdy nie było lepiej niż 4+. Do dziś sobie tego nie wybaczyłam. Trzymaj się Lusiu i jak to już dziś zostało powiedziane GO GO GO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań się mazgaić do diabła dokladnie, po twoich wpisach maskiu mozna odniesc wrazenie, ze to zona nosi spodnie w waszym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczery wcale nie brzmi absurdalnie ,nie wykluczam jej z życia bo z nią żyje i prowadzimy normalne życie ,nie zapominam o niej . Ike :) cuda się zdarzają i wcale nie przeczę że mi teraz nie wygodnie ale nie mogę prowadzić w nieskończoność takiego życia . Pomarańczo masz rację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike cuda się zdarzają i wcale nie przeczę że mi teraz nie wygodnie ale nie mogę prowadzić w nieskończoność takiego życia . daj spokój facet jeśli masz świadomość ,że nie możesz to do dzieła na razie tylko się usprawiedliwiasz "robię źle wiem, że robię źle kiedyś to zmienię więc nie bijcie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiu biedaku
nie zapominam o niej tylko sam nie wiem, czego żona chce, bo z Nią o tym nie rozmawiam, przecież może robić co chce, w sumie zupełnie jak ja - na boku też :-D super - nowa definicja "niewyklucznia" maksiu, przestać pierd... olić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×