Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

A piwko, dzisiaj nie, jakoś nie podeszło. Nawet nie pomyślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozrywkowa z Ciebie dziewucha, tak trzymać. Polewali szampana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...szampan był, nalewki rónych kolorów i smaków, dziwne jedzonko i przecięcie wstegi, która nie chciała się przeciąć, ale to juz chyba była wina nozyczek i tego alkoholu wczesniej wypitego przez tnacych tą szmatkę... ubaw tez był... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to fajnie. Dobra, muszę Cię opuścić, cze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatni komentarz był do Twego poprzedniego. Tak to się do rana nie pożegnamy i od komputera wstanę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak samopoczucie, już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ty piszesz, ja odpisuję..ja piszę Ty odpisujesz...i tak do rana :) hahah a smaopoczucie lepiej, dziekuję...zawsze mi sie poprawia jak choć chwilę popiszę na moim ulubionym topiku...no i tez nie ma co rozpamiętywać... ...tylko chyba dzisija do 2 przypadkiem zadzwoniłam, blokada klawiatury odmówiła posłuszeństwa, a że jestem wiecznie zakręcona i zabiegana to nie zauważyłam, że dzwonię..poźniej sie zorientowałam w wybieranych numerach był jego... ale nie wiem czy tylko był wybrany nr czy dodzwoniłam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...że tez telefon musiał sam wybrac jego nr telefonu z 250 innych numerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSNA, WIOSNA...JUŻ JEST...:) a jak u Was? słonko świeci? ten charekterystyczny zapach puszczającego mrozu z ziemi... no jeszcze motyli nie ma, ale już niebawem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytając o
...dlaczego nie wykasujesz jego numeru? szzegolnie po tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszzzz
motyle ty naprawde idz do jakiegoś specjalisty bo z igły robisz widły , a mężowi który ci nic nie zrobił robisz zajebistą krzywde,szukaj sobie motyli przy jego świadomości tego a nie rozpisujesz sie tutaj nic nieznaczącymi banałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh, widzę, że nie do każdego zawitała wiosna...nie każdego stać na odrobinę uśmiechu...banały...czyż nie one tworza naszą codzienność?... ...wypadek z telefonem to szczegól, opisałam go, bo miałam na to ochotę...nie chcesz - nie czytaj... a nr tel. wykasowałam, jedynie pozostał w ostatnio wybieranych połączeniach...daleko gdzieś na samym końcu, ale wiecie...złośliwość rzeczy martwych...telefon sam sobie wybrał odpowiedni mumer... mąż, który mi nic nie zrobił? skąd ta pewność? ah, motyli szukam tych prawdziwych, czyż to nie one przychodzą razem z wiosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytając o
taa przychodza, raczej przylatuja i zyja ...jeden dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no dobra...przylatują...jeden dzień wystarczy, jest ich dużo...dla każdego po jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytając o
nie lepiej sily i energie na lapanie motyli skierowac gdize indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszzzz
a najlepiej poszukaj ich w swoim mieszkaniu może sie wyklują ,a jak nie to niech mąż zrobi z tobą porządek bo jak czegoś szukasz to on ci już nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uganiajac sie za motylami
mozna wiele stracic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... czy nikt nie lubi wiosny? czy tylko ja dzisij mam wiosenny nastrój? ...zrobić ze mną porządek! hahah...dobre, też bym chciała, żeby tak mozna było po prostu mnie poukładać i wszystko bedzie ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytając o
wiosne lubie nie lubie zdradzajacych kobiet mezatek w szczegolnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszzzz
jak ty sobie sama nie poukładasz to ci nikt niepoukładaa jak ci nie pasuje coś to sie odchodzi i zaczyna sie od zera a wtedy na łąke i szukać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj... wiem, ze można dużo stracić szukjąc (choć ja ich nparwdę nie szukam, same się pojawiają), ale ja nie mówię, że tych motyli nie spotkam razem z mężem...może i tak będzie, a jak przylecą od kogoś innego to oprócz strat mogą też być korzyści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uganiajac sie za motylami
ciekawe czy jak motyle przyleca do twojego...meza... czy wtedy beda ci sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba posłucham kawoszzzza...jak nie pasuje to odchodzę...tak najlepiej...uciekać bez walki, to przecież jedynie naście lat wspólnego życia...przecież można zaczać od zera... ...ah, motyle właśnie przylecialy do mojego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszzzz
ty masz coś z łepetyną naprawde ,jaka walka jak ty na boku walisz po rogach nieświadomego łosia,lepiej za wiatraki sie weż a nie za motyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wow, wiesz więcej o mnie niż ja sama...walę po rogach nieświadomego łosia...hahhaha... ...dobre, ale nieprawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszzzz
skarbie walenie po rogach to nie tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uganiajac sie za motylami
:O ty masz swoje motyle maz swoje co was laczy dzieci czy tylko wspolny adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×