Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maja1

Proszę o pomoc-gdzie kupić najtaniej oryginalne perfumy?

Polecane posty

Gość Bajka1612
Witam; ja polecam: perfumeria.pl perfumesco.pl 2find.pl Perfumy oryginalne; szybka wysyłka :)) Trzeba często przeglądać promocje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balkka
Najtaniej w perfumeriach internetowych, ja najczęsciej kupuję na www.tagomago.pl mają bardzo duży wybór markowych niedrogich perfum i wód toaletowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię kupować w Hebe - co jakiś czas mają fajne oferty i naprawdę tanio. Nie polecam Allegro - raz sie nacięłam na podróby Chanela, które strasznie śmierdziały. Z perfumerii internetowych polecam http://fragranto.pl i Tago Mago. We Fragranto w zeszłym tygodniu kupiłam Kenzo L'Eau Par Kenzo i jest cudowny :-) I ceny też fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowerenka45
Osobiście ciężko jest mi wskazać w jakim sklepie są najtańsze oryginalne perfumy. Każdy zapach może mieć inną cenę w różnych sklepach . W jednym będzie taniej, w drugim drożej. Zerknij sobie na dział z zapachami na Najtaniej: http://najtaniej.co/kategoria/zapachy - dobre porównanie, które pokaże Wam w jakim sklepie dane perfumy są najtańsze ;) Mam kilka swoich drogerii, chociaż lubię poznawać nowe sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może na bezclowym gdzieś, jakoś boje się kupywac na necie nie mam zaufania ale moze macie jakies zaufane sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej jest gdy się kupuje bezpośrednio w sklepie internetowym u producenta , trzeba się tylko zalogowac - za darmo. przebitka imponująca .JAKBY CO zapraszam do kontaktu n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zapraszam do mnie na maila. Przedstawię sposób na zakup perfum po cenie dystrybutorskiej. slaws.maszprace@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitch_please
@Ulencia Ciekawe jakim cudem Twoja siostra stale kupuje perfumy w sklepie vip-republic.pl otwartym od ... 10 dni, skoro czas dostawy waha się od 2 do 4 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu korzystam z www.perfumeriaanna.pl, niedrogo, oryginalne zapachy, szybka dostawa, zresztą poczytajcie opinie z ceneo to się przekonacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam sobie Wasze odpowiedzi i rzeczywiście, perfumesco, tagomago, perfumeriaanna, iperfumy, perfumeria, ok ale wynalazek typu perfumeria.in gdzie za Euphorie cena wynosi 65 zł to super ściema, zresztą wszystkie marki są po 65 zł, koleżanką oferującą te super perfumy zapewne niedługo zajmą sie dystrybutorzy i nie tylko. Moja rada, kupować tylko w sprawdzonych miejscach posiadających sklepy stacjonarne z dużą ilościa komentarzy z liczących się portali opiniotwórczych. Na wirtualne sklepy z pcimia radze uważać bo można się naciąć ( wiedza z autopsji:)) a cena dziś jest dobra tu a jutro gdzie indziej, trzeba szukać w porównywarkach, wolny rynek, powodzenia w zakupach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaka
nie zawsze te tanie w internecie to podrobki! Przeciez chodzi o to,ze dzieki temu,ze nie oplacaja wynajmu lokalu, rachunkow i wszytskich kosztow zwiazanych z wystawieniem tego w normalnym sklepie - moga sprzedac z mniejsza marżą :) Ja często sprawdzam na porównywarkach typu http://www.skapiec.pl/cat/102-wody-i-perfumy-damskie.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżance chodziło pewnie nie o znane sieciówki tylko o sklepy internetowe posiadające również odbiór osobisty, z tym się zgodzę, raczej radzę unikać sklepów, które nie oferują odbioru osobistego gdyż sprawa jest mocno podejrzana, wirtualnie już nie jedna z nas się nacięła, pomysł z porównywarkami jak najbardziej polecam, sama kupuję tą metodą, najpierw przystępna cena a potem sprawdzam jakość komentarzy, czasami lepiej dać parę złotych więcej niż użerać się ze sprzedawcą, powodzenia, pozdrawiam - Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio kupowałem na stronie firmoweperfumy.istor.pl. Jestem naprawdę zadowolony z jakośc***erfum,obsługi i eny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firmoweperfumy.istor.pl kolego nie kompromituj się!!!! to nie jest żadna perfumeria tylko podrzędny spis firm niewiadomego pochodzenia, na rynku perfum tak jak już wcześniej pisano liczą się: perfumesco, tagomago, perfumeria.pl, iperfumy, perfumeriaanna.pl, dolec.pl itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lylka222
Polecam sklep przy Al. Jerozolimskich 123a (Millenium Plaza) gdzie można nabyć produkty marki Arabian Oud we wszystkich zapachach. Na www.arabianoud.pl możesz znaleźć pełną ofertę. Miła obsługa i przede wszystkim możliwość poczucia tych zapachów organoleptycznie to najważniejsze atuty osobistego udania się na miejsce. Jednak żaden opis nie zastąpi naszego nosa, a są to zapachy naprawdę godne poczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Witaj! Mam dobre doświadczenia z perfumerią ze strony www.moodscentbar.com . Kupuję tutaj zawsze prezenty dla bliskich. Ostatnio mężowi zamówiłam super zapach. Teraz szukam czegoś dla przyjaciółki. Jest z czego wybierać, same najlepsze marki świata w jednym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo miłe doświadczenia z perfumerią internetową http://fragranto.pl. Bardzo miła obsługa, dobrze zapakowany towar i oczywiście oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo miłe doświadczenia z perfumerią internetową http://fragranto.pl Bardzo miła obsługa, dobrze zapakowany towar i oczywiście oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halszka82
Ostatnio trafilam na www.fragranto.pl . Miałam lekkiego metrach a, ale perfumy przyszły oryginalne. Tak wiec polecam te perfumerie internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka perfum
Ja już od paru ładnych lat kupuję perfumy w sklepie http://perfumnet.pl/ Nigdy nie zdarzyło mi się mieć wątpliwości co do oryginalności zakupionych perfum. Ceny mają naprawdę rewelacyjne, także warto sprawdzić ofertę. Po co dawać zarobić dodatkowe 100 czy 200 zł drogeriom z CH. PS. wiem że mieli zmieniać nazwę na Galeria Zapachu, ale nie wiem czy już to ruszyło. Pozdrowienia dla wszystkich uwielbiających perfumy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markowe perfumy w niskich cenach znajdziesz w najlepszym sklepie internetowym: http://www.e-import.pl/ Znajdziesz tam wszystko. Od markowych ubrań, kosmetyków, butów przez gadżety i elektronikę po zabawki dla dzieci. Dobra i jakość konkurencyjna cena. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusi kazdy grosz
Ja, fanka oszczędności, wolę kupować na mililitry z odlewkiperfum.pl. a i tak czekam tam zawsze na promocje, więc w ogóle tanio mi to wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dokładnie zamówić te bezpłatne pefumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×