Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bhu

Dużo młodszy mąż

Polecane posty

Gość gość
lubie mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooooooooo
Ja poznalam mlodszego o 8 lat, on 34, ja 42, czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śp. Maria Kaczyńska była od swojego męża Lecha 7 lat starsza, a nikt by nie powiedział że ich małżeństwo nie miało sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja mi sie tylko mlodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze bo my mamy to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 25 latka: Gratuluje i...zazdroszcze. Mi sie niestety taki zwiazek nie udal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja własnie wchodze w taki związek z 11 lat młodszym mężcyzną:) Z tym że zarówno ja jak i on jestesmy juz po rozwodach z których mamy dzieci, wiec nie ma tu problemu, że on nie zrealizuje sie jako ojciec. Poznadto jesli 25latek bedzie jednak chciał zostać ojciem istnieje jeszcze mozliwosc adopcji dziecka, to tylko kwestia dogadania i ustalenia czy bedą na to gotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez zartow kobieta 40 letnia spokojnie moze miec jeszcze dziecko. Statystyka dziala na jej niekorzysc, ale na pocieszenie moge powiedziec ze najnowsze badania dowodza, ze wiek ojca ma duzo wieksze znaczenie niz sie do tej pory przypuszczalo. Mezczyzni moze i zachowuja plodnosc do konca ale jakosc nasienia drastycznie spada i coraz wiecej plemnikow jest tak uszkodzonych ze niezdolnych do zaplodnienia albo niesie ze soba mutacje genetyczne. I jeszcze jedna sprawa, dzieci starszych kobiet sa inteligentniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietna autoreklama, mozemy dodac jeszcze; - plemniki mlodych chlopcow sa szybsze i zwinniejsze ich dzieci beda szybciej i lepiej biegac -plemniki mlodych chlopcow sa silniejsze i napewno osigane lepsze sukcesy na silowni A tak ogolnie to mlodzi chlopcy sa ladniejsci z pieknym cialkiem wiec napewno ich dzieci beda ladniejsze i beda mialy super cialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak mowisz to pewnie to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(gosc7:49) super rodzinke chcesz zalozyc, on 25 lat i swoje malutkie dzieciaki ty 40 lat swoje nastoletnie dzieciaki i jeszcze do kupy kilka cudzych zaadoptowanych???? co to jest Hollywood!!! Angelina Jolie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 11:02 A Tobie co do tego? Bo nie miesci Ci sie w glowie ? Podejrzewam ze jest wiecej rzeczy na swiecie ktorych nie rozumiesz, wiec daj ludziom zyc jak chca i zajmij sie swoimi sprawami. Twoi znajomi na pewno obrabiaja Ci tylek z nie jednego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze cos. Zycie ma sie tylko jedno. Lepiej umierac wiedzac ze sie przezylo je w szczesciu niz ze sie zadowolilo otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc (8:10) zapomnialas dodac, ze twoje 40 letnie jajniki sa tak dojrzale, madre i inteligentne , ze z latwoscia rozpoznaja najladniejsze i najzdrowsze plemniki twojego 25 letniego toyboya, sprytnie otworza sie i splodzicie wspanaialego i pieknego potomka tak inteligentnego, ze jako prezent urodzinowy mozna mu z gory dac Nobla z fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he he, widze, ze jakis starszy pan sie odezwal i nie moze przezyc :) Widzisz, ja nie mam jeszcze 40 lat, nie mam mlodego faceta i nie planuje dziecka. Napisalam to co przeczytalam ostatnio zupelnie przypadkiem. Natomiast faktem jest, ze wyszydzanie czegos o czym sie nie ma pojecia lub sie nie rozumie nie jest oznaka inteligencji. To tak na marginesie, jesli planujesz dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he he, jestem mlodszy od ciebie, dzieci juz mam i mimo tego, ze moja zona ma 23 lata to dzieciaki nie sa uposledzone a nawet wygladaja na calkime normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze, nie znasz mojego wieku a jednak wiesz ze jestes mlodszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo ty juz niedlugo bedziesz 40 ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez !! Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nawet czekam z niecierpliwoscia na ten wiek bo bede wtedy bardzo atrakcyjny dla 20 dziewczyn, bede mail kase, doswiadczenie w zyciu w sztuce kochania i bede mogl miec jeszcze mnostwo fajnych dzieciakow z moja swiezutka zona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zycze cierpliwosci w czekaniu , ja juz teraz mam wszystko na czym mi zalezy :) Ach, i nie zapomnij pokazac tego wpisu swojej obecnej zonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no nie wiem to chyba zalezy czy taki wiek znaczy 333 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie, nie, ten wpis pokaze za iles tam lat mojej przyszlej, nowej zonie he,he,he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy gość
A ja bylam przez jakis czas z mlodszym mezczyzna. Niestety moja historia nie skonczyla sie pomyslnie. Wiele razy chcialam sie do niego odezwac, ale nie zrobie tego. Jasno dal mi do zrozumienia, ze dla niego wszystko sie skonczylo i chce o mnie zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, w takich związkach młodszy facet jest nastawiony na seks i w 9 przypadkach na 10 prędzej czy później zostawi starszą kobietę dla młodszej. Chociaż... osobie która pisała tu dziś o 7:49 życzę, żeby jej to akurat nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy gość
Ja myslalam ze on jest starszy, on myslal ze ja jestem mlodsza. To ile mamy lat powiedzielismy sobie po czasie. Dla mnie to byl szok i chcialam sie wycofac. On twierdzil, ze nie ma to dla niego znaczenia. Ale faktycznie, zostawil mnie dla mlodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latekkk
Jakieś kilka postów wcześniej pisałem o moim związku z kobietą starszą ode mnie o te 15 lat. Od tego czasu wiele się zmieniło, mieszkamy razem ze sobą, jesteśmy razem ze sobą szczęśliwi, ona jest mądra, inteligentna, rozsądną kobietą w dodatku piękną i pociągającą, i teraz wiem że nic więcej mi nie potrzeba. Byłem w kilku związkach z kobietami w moim wieku albo młodszymi, ale dopiero teraz znalazłem to czego szukałem. Tak jak wcześniej każdy nam wróżył że to raczej nie ma szansy powodzenia, tak teraz każdy twierdzi że patrząc się na nas, widać że nie wchodzi taka opcja abyśmy mogli się rozstać, jest to dla nas niemozliwe. Dlatego jeśli sie znajdzie tą włąściwą osobę, to wiek nie ma tu żadnego znaczenia, najważniejsze aby dobrze się ze sobą czuć i być szczęśliwym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×