Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bhu

Dużo młodszy mąż

Polecane posty

Gość Mavis
aaa... nie nie zmyslilem poprostu chcialem sie czegos dowiedziec i musialas wtracic swoje 3 grosze a co do tego zwiazku jest on prawdziwy i istnieje niewiem musisz mi wierzyc na slowo bo inaczej ci tego nie udowodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
e tam tutaj niemusze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
1 raz na takim forum napisalem chcialem o tym pogadac ty podeszlas do tego negatywnie ale mysle ze to mnie wzmocnilo duchowo wiec jakis plus tej rozmowy jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavis no to jak istneije taki zwiazek dziecka 19 letniego z zaburzoną psychika i kobiety przed 40 emocjonalnie niedojrzałej,to mozan tylko wspołczuć dzeciom tej kobiety i rodzicom tego 19 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
jezeli bedziemy szczesliwi to nie warto sprobowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
co do rodzicow przywykna moze nie odrazu ale zaakceptuja ja, co do dzieci jej syn wychodzi za maz niedlugo i wyjezdza a corka jest bardzo fajna i chyba mnie lubi wiec jestem dobrej mysli i pozytywnie do tego nastawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavis cwany jestes ;-) najpierw stara matka,potem młoda corka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
nie co to to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
ja nie z tych znow mnie zle oceniasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavis ;-) jak dzewcze ma teraz 11 lat,to za 7 lat bedzie akurat do ...a mamusia za 7 lat bedzie miała już powyzej 45 lat,a Ty dopiero 26 :-) więc na pewno córcia bardziej przypadnie ci do gustu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
nigdy w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
jest jeszcze jedna sprawa ale to nie zwiazane ze starszymi kobietami ale to juz nie bede ci trul dupy i tak mi dzis juz dosc naodpisywalas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavis No tak :-) przeciez ty wolisz antyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
nie, nie chodzi o wiek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavisn a co :-) masz zbyt szybki wytrysk :-) a moze na odwrót,nie możesz zakonczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
ona ma cos w sobie takiego co przyciaga mnie dziala jak magnes cos takiego ze jak budze sie rano i jak pomysle o niej to az zyc sie chce pelna piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
zreszta ona ogolnie ma cos w sobie cos co przyciaga ludzi i ludzie czuja sie dobrze w jej towarzystwie niewiem jak to nazwac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavis cha,cha,mieszka 350 km od ciebie,widziałes ją 3 razy ,wiec zyjesz fascynacją :-) Różowe okulary ci opadną jak zaczniecie życ jak maz i zona dzien w dzien :-) z troskami dnia codzennego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
juz ja mam pomysly o to sie nie martw siedziec w domu przy stole i sie nudzic napewno nie bedziemy moge to zagwarantowac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavis jakby on amiała coś w sobie,co przyciąga ludzi,to by na ciebie nigdy nie spojrzała :-) bo by sobie znalazła faceta z kasą,prezencją na stanowisku,a nie takiego 19 letniego,nieroba,gołodupca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavis nudzic sie na epwno eni bedziecie,bo bedziecie się kłocic o zycie codzienne,ze kasy brak,ze pracy nie mozesz znaleźć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
no widzisz czy pieniadze daja az tak wielkie szczescie? a to ze ma cos w sobie to wiem to i jestem tego pewien ale wszytkiego nie musisz wiedziec ;p powiedz mi co bys wybrala miec duzo kasy i byc nieszczesliwa do konca zycia? czy miec troche mniej kasy ale zyc pelnia zycia i byc szczesliwym? hmm... jestem pewien ze te szczescie jestem w stanie im dac i jej i jej corce a o kase sie nie bedziemy martwic damy rade bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
i tu sie mylisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavis dzecko,masz 19 lat,wiec co ty mozesz dac kobiecie 38 letniej :-) Gołodupiec,niekwykształcony analfabeta :-) Astar psychicznie tez zwichrowana,bo szuka ukojenia w ramionach 19 latka,zamaist w ramionach prawdziwego mężczyzny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
dla ciebie prawdziwy mezczyzna to taki co ma tylko duzo lat? hehe no to ladnie masz najebane w bani ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
dobrzeskoro caly czas w kolko powtarzasz to samo w sumie to juz niema co tego dluzej ciagnac ;p poradzimy sobie z tym wszystkim ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
dobranoc glupia nieznajoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjhw5tuyh5ty
Mavis nie ejstes prawdziym męzczyzną dla 38 latki,bo jestes dzeckiem,nie mającytm niczego,GOŁODUPCEM jestes.Dla mnei facet musi coś wnisc do zwiazku,nie tylko uczucie.Gdybym w tej chwili rozstała sie ze swoi mezem,to poszukałabym sobie faceta,który pracował,pracuje i patrząc w przyszłosc ,bedzie pracował.I ma coś na koncie,anie tylko młodą fujarę w rozporku :-) Twoja stara baba jest po prostu desperatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mavis
no tak pieniadze najwazniejsze :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34latka
rety, mam 4 lata młodszego faceta i to czasem już jest problematyczne, czasem czuje się, jakbym miała dwoje dzieci, bo mam swoje z poprzedniego związku. Mavis, obstawiam, że jesteś prawiczkiem, który czasem sobie popisze z dorosłą kobietą, i przez to fantazjuje na jej temat. To jest normalne, inaczej jeżeli ona rozważa związek z tobą, to powinni ją wysłać na badania psychiatryczne. Sorry, miłość miłością ale w takiej konfiguracji to jest zwykły pedofilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×