Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Dziękuję ORBS ,ja mam włosy uzupełniane w klinice Handsome Men,ale jest to szalony koszt.Teraz myślę o zakupie normalnej peruki i szukam rozwiązania jak umocować,aby się nie przesuwała,Jestem tym wszystkim przerażona bo nie wiem jaką kupić więc poczytam wszystkie wasze wpisy jeszcze raz.Eh te nasze włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
hej pytanie do myszka 51 ja tezz mam wlosy z kliniki handsone men i sie sprawdzaja w 100 % i nie zamienilabym ich na cosinnego bo takie fryzury sobie robie ze nikt nawet nie zauwazyl ze cos mam na glwoei nie swojego i stad pytanie do ciebie dlaczego chcesz zrezygnowac z metody ktora naprawde sie sprawdza czy chodzi tylko o pieniadze???? bo mi sie wydaje ze konfort chodzenia i uzytkowania wlosow jest najwazniejszy:) ile czasu juz masz wlosy na glowie ?? przeciez jest mozliwosc uzupelnienia ich i napewno dogadalabys sie z wlascicielem kliniki jesli chodzi o kwestie finansowe:)) czy cos z tymi wlsosami moze sie dzieje nie odbrego ze hcesz je zmienic na zwykla peruke?? pozdrawiam negrajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki dzieki za odpwoedz majrawig w sumie historia ta nie ma jakiegos szcegolnego zakonczenia.... tyle ze naprawde jest to dosc krempujaca sytuacja dziewczyny plisss odpowidajcie co robic ??????? bo skoro ja mam taki problem to sadze ze i wy mozecie sie zalapac na takie zaskakujace doswiadczenie :((( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negrajs,odpowiadałam Ci już,ale nie widzę wpisu. Włosy mam 14 lat jest to jakiś komfort, ale bardzo kosztowny. Pierwszy raz 4 tyś drugi 6 tyś. i to wszystko już po zniżkach. Pan właściciela zawsze mówił,że nastepne to zrobię pani tanio-hmm jakoś nie widzę,że to jest tanio.Użytkowanie też nie jest takie swobodne nie jest prawdo,że możesz myć swobodnie pod prysznicem,farbować kręcić,lakierować itp. Wszystkie te zabiegi niszczą włosy. Uzupełniane też miałam 1 tyś i to wystarcza na rok. Nie stać mnie na takie kwoty więc szukam innych rozwiązań - trudno peruka i już. Jestem myszka 51,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska "Chineczka"
Witam wszystkich Jestem tu nowicjuszem, a weszłam do netu po dzisiejszym załamaniu. Od kilku miesięy jestem na leczeniu interferonem, wiedziałam, że będą mi wypadać włosy, ale nie wiedziałam że aż tak. W tej chwili z naprawdę bardzo gęstych włosów mam na głowie ich tyle co grubość mojego palca u ręki, czyli mniej niż mysi ogon. Prawdopodobnie za chwilę wyłysieję jednak cała (chociaż do tego miało nie dojść!!!!!) Wszyscy mnie zapewniają, że włosy po odstawieniu kuracji odrosną na 1000%, ale do tego czasu jeszcze grubo ponad 8 miesięcy. Postanowiłam na próbę zaiwestować w perukę, ale nie wiem czy powinnam do niej ściąć włosy (teraz mam ciut za ramiona, ale bardzo liche i miejscami przełysiałe). Chciałam się obciąć na tzw "zapałkę czyli na jakieś 1-2 cm, ale nie wiem czy wtedy będę miała do czego przypiąć perukę? Czy może lepiej wygolić się na łyso? Ale chociaż nocą przy mężu wolałabym mieć jeżyka na głowie niż łysą żarówę!. Błagam podpowiedzcie co mam zrobić z resztką włosów zanim założę perukę. Przy obecnej długości boję się że tej resztki włosów nie dam rady upchnąć pod perukę. Woięc łyso czy na jeża???? Kobitki pomóżcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
hej pisze do myszki 51 prosze mozesz podaac mi swoj emaial to chcetnie z toba pogadam o tych wlosach z hansone bo sadze ze jest o czym moj adres jest widoczny :) czekam na jakiego emaial pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Do Polska "Chineczka" oczywiscie ze wlosow nie scinaj na zero!No co Ty!Ja mam wlosy do ramion i bez problemu chowam pod fryzurke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
ORBS czy ja rozwniez moge Cie prosic o przeslanie mi na maila wiecej informacji o fryzurkach ktore nosisz?Napisze do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Kamiza mam maila do orbsika,ale ja go wzielam z tej stronki i nie wiem dlaczego teraz go nie ma...moze orbsik nie chce go juz ujawniac.Jesli chcesz zostaw mi swojego a ja wysle Ci prywatnie jej maila...tak chyba bedzie najrozsadniej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Polites obawiam sie ze zadna nie kupowala od tej osoby,nie wiem czy przejrzalas jej komentarze...zwroc uwage na negatyw jaki ktos jej wystawil.Jak juz sie na cos takiego decydujesz to napisz do orbsika,ona tu jest zawsze i nie znika z forow. Pomysl jeszcze o tym,ze za rok bedziesz potrzebowala nastepne pieniadze na nastepna fryzure.Mnie chyba to najbardziej przeraza.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polites
Hmm Majrawig tak sprawdzałam tą osobę i widziałam negatywa, ale ona ma mnóstwo pozytywów, poza tym sprawdziłam osobę(anakonda), która jej wystawiła tego negatywa i ma ona 5 negatywów !!!!!!!! i w dodatku zablokowane konto !!!!, więc nie można o kimś przesądzać po 1 negatywie na ileś tam pozytywów od jakiejś tam anakondy, która jest zablokowana. W każdym razie potrzebuje włosów i to dosyć szybko, już mam bardzo ich mało, szybko je straciłam, a chce zamówić lace przed zmianą pracy, żeby potem nie dziwili co zrobiłam z włosami , no i żeby się nie dowiedzieli o chorobie:/, a raczej na powrót włosów nie mam co liczyć. Mam akurat odłożoną kasę , więc spróbuję u tej osoby, chociaż się spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Polites aja wlasnie zdecydowalam i postanowilam zamowic u orbsika.To bedzie najrozsadniejszy wybor:) Musze ja wam troche zareklamowac,bo dziewczyna stara sie jak tylko moze,a i na allegro tez wystawic moze jesli chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
wejdz jeszcze na forum lysienie plackowate i poczytaj co pisza o orbsiku,ja wlasnie przed momentem skonczylam czytac,chyba intuicja mnie nie zawodzi :)Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polites
Jestem na łysieniu ale tu na kafeterii, gdybym miała więcej pięniędzy to bym zamówiła u orbsika niestety tak nie jest, wiąże sie to z tym ,że bardzo szybko mi wypadły włosy, w dodatku przeprowadzam się i więcej kasy idzie na nasze zapracowane ciężko mieszkanko, jeszcze zmieniam pracę :) więc tego jest dużo, teraz będę o wiele więcej zarabiać i jak wszytsko się unormuję z mieszkaniem to wtedy zamówię droższą, jeżeli oczywiście tamta mnie zawiedzie... teraz i tak mnie finansowo wspiera narzeczony, więc nie chce go naciągać na droższą lace , sama zrozum :) Poza tym już się zdecydowałam i teraz tylko czekam na potwierdzenie przelewu, że pszedł:), bardzo dziękuję Ci za rady i oczywiście skorzystam w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyya
cześć Polites a Ty u kogo zamawiałaś lace?? bo się też przymierzam do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polites
Hej, gdzieś chyba na poprzedniej stronie jest link do tej strony,co zamawiałam, o ile działa jeszcze :), Ty też chcesz od tej osoby zamówić ?? Ja się już swoich nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyya
Hmm o dzięki, znalazłam już wcześniej, gapa ze mnie, bo się pytam zamiast przeczytać na poprzedniej str. No zamiar mam kupić, ale najpierw robie rozeznanie po wszystkich, zeby mieć pewność, a Ty kiedy będziesz mieć swoją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polites
Niestety muszę trochę poczekać, bo realizacja zamówienia trwa coś około miesiąca, nawet nie wiesz jak jestem podekscytowana tym :D...tyle, że boje się jak zareaguje otoczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. SAma nosze wlosy z HM od poltora roku i w tym czasie: 1. polowa wylazla 2. skrocily sie o 10 cm. Z 30, maja 20 czyli wg moich standardow sa krotkie. Coraz gorzej sie z nimi czuje. Gadki o 5- 7 lat trwalosci to niezbyt uczciwy chwyt marketingowy. Na nastepne mnie nie stac. 7000 co dwa lata to niestety marzenie w moim przypadku. Nosze wersje na spinki. Gdzie ja cos takiego moge dostac po cenach dla ludzi? Marze o 40-45 cm z wlosow delikatnych slowianskich w kolorze blond i bez grzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkusiek
Hej dziewczyny jeżeli któraś z Was by chciała moje zdjęcia w lace to oczywiście mogę przesłać :), poradami też służę Oferuję również lace bardzo dobrej jakości, włosków virgin oczywiście :) Sam system jest bardzo naturalny i szczerze go polecam, niestety lub raczej stety muszę go sama nosić :) Piszcie na maila, po informacje, czy też po fotki :) kitkusiek@gmail.com albo zostawcie tutaj swojego maila to się postaram wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkusiek
nowapl20 jak chcesz to napisz na mój mail to Ci wyśle jak moje uzupełnienie wygląda, przy czym nie jest ono na spinki, ale przykleja się je na taśmę bądź klej, przejść w sumie w ogóle nie widać, no i można nosić tydzień, czy tez jak w moim przypadku pięć dni, uzupełnienia się nie czuje na głowie, jest lekkie, pomimo, że mam dosyć dużą gęstość, miałam zamiar zawitać u fryzjera, jednak z tego zrezygnowałam :), w sumie traktuje je jak swoje własne włosy :), a najlepsze jest to, że nie muszę godzinami stać przed lustrem i zakrywać prześwitów :(, teraz mam od groma mniej stresów, dzięki temu systemowi :), pooozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Na razie mam do czego uzupelnienie dopinac. Wolalabym unikac golenia swoich wlosow lub ich calkowitego chowania pod uzupelnieniem. Moja forma mi wystarcza, tylko cena wyrywa z butów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negrajs
hej pisalam juz wczesniej tez mam wlosy z HM sa spoko naprawde czuj sie komfort i rozne fryzury moge sobie robic bo tez mam swoje wlosy pod spodem tylko niestety cienkie i krotsze mam tylko problem niekiedy jak poznaje faceta to mam stracha jak on dotknie tej mojej glowy i wyczuje sie cos jest na glowie jakas gruga skora dziewczyny mialyscie taka sytuacje ?? troche mnie to martwi bo nie musze sie troche kontrolowac co troszke mi przeszkasza piszcie chetnie poczytam wasze doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she80
Mogę pomóc w zamówieniu systemów jakie proponują w HM. Po konsultacji zdecydowałam zrobić wszystko, żeby tam nie musieć wrócić. Udało mi się nawiązać kontakt z producentem w Kanadzie i dzięki temu ceny są znacznie niższe. Kontakt do mnie: she80@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polites
Uuuu wątek jak widzę umarł... dziewczyny kilka miesięcy temu zamówiłam lace, bardzo się bałam, ale teraz po trzech i pół miesiąca mogę powiedzieć, że pieniądze nie poszły w błoto, jestem mega zadowolona :D i w końcu włosy nie są moim problemem. Przede wszystkim mogę powiedzieć, że jak do tej pory włosy się nie plączą i nie wypadają :), mam nadzieję, że będzie tak dalej :), nie pisałam tak dłuugo bo za bardzo nie miałam o czym , a nie chciałam oceniać pochopnie lace, tym razem jednak zamówię z silk topem :) aha już uprzedzam pytania mam włosy virgin :) polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena30
Polites a gdzie zamawialas? jak sobie radzisz z tymi tasmami? Mozna upiac wlosy wysoko np w kucyk zeby wygladalo naturalnie i zeby nie bylo widac ze masz lace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×