Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość PERUKA !!!!!
Hej mam do sprzedania peruke ! kupiłam ją ale nie nosiłam bo okazało sie że są to jednak za długie włoski dla mnie . Sprzedam ją za 50 zł bo u mnie tylko leży a komuś może sie spodobać :) daje linka do zdjęcia ze strony na której ją kupiłam www.peruki.biz/product_info.php?products_id=3745 jak same zobaczycie to nie duża suma w porównaniu do ceny początkowej info pod adresem uniqe6@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERUKA !!!!!!
Informuję że peruka została sprzedana !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perukarka
witam, zachęcam wszystkich zainteresowanych perukami do odwiedzenia sklep w katowiach na ulicy mikołowska 20a lub wejść na stronę tegoż sklepu www.swiatperuk.pl. Panie bardzo dobrze doradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_
Fakt, salon na mikołowskiej w Katowicach ma duży wybór peruk i turbanów:) a cołośc dopełnia fachowa obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu klania sie
reklama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "pikna"
polecam Hair Lab, mam perukę od nich , cały czas przeglądam się w lustrze bo wygląda jak naturalne włosy :) www.hairlab.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja muszę zachwalić klinikę Hairlab. Moja siostra (z powodu chemioterpii) straciła swoje włoski i ponieważ wszyscy jej odradzili peruki sztuczne, postanowiła sobie zrobić tam peruke naturalna (z wlosow).Pięnie wygląda i ponadto nie przeszkadza ona wyrastać tym prawdziwym włosom. Polecam wszystkim, nie tylko tym po chemioterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ile kosztuje usługa w Hairlab? Wiem, że w tych klinikach jest strasznie drogo i nie wszystkich na to stać. Ja szukam jakiś tańszych rozwiązań. pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i moje lysienie :)
Napisz jeszcze raz, jeśli to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka171
Nie znam Handsomen ale ich konkurencja Hair Lab jest ok, poprzedniczka pytała o ceny nie znam ale mozna zadzwonic do nich napewno przekaza cennik, Maja chyba tez swoja strone internetowa. Moj znajomy ma peruke z Hair Labu, z naturalnych włosów i wygląda jak prawdziwa czupryna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce znac prawde
niestety na wszystkich forach, w których pojawia sie posty z niewygodna prawda o wytwórcach peruk zostaja one usuwane jak wyrobić sobie opinie? wtopic kupe kasy byc rozczarowanym i nawt nie moc innych ostrzec- to przykre, nawet administratorzy sie nie tlumacza.Gdzie szukac wiarygodnych informacji?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i moje lysienie :)
Z tego ci się orientuje Hair lab ma wysokie ceny, podobny przedzial do Handsome MEN. O Handsome opinii jest niewiele, kiedys było wiecej i są/ były niestety bardzooo podzielone. Moim zdaniem za duże ryzyko w stosunku do ponoszonych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Pozwolę sobie zabrać tu głos nie jako sprzedawca ale użytkownik tych uzupełnień. Cała prawdę o uzupełnieniu poznajemy wtedy i tylko wtedy kiedy zaczynamy sami je nosić. Warto jest zapoznać się wcześniej z rożnymi rodzajami bazy, uwzglednic nasze potrzeby i wymagania oraz upewnić się czy kupujemy właściwy gatunek włosa i ustalić odpowiednia gęstość- a jeśli mamy wątpliwości to najlepiej zobaczyć i dotknąć. Całą resztę poznamy w trakcie noszenia i nikt nie jest nam w stanie opowiedzieć dokładnie jak to jest- sami musimy wypróbować. A negatywne opinie o różnych firmach czasami nie wynikają ze złej jakości produktu- ale z niewłaściwych, zbyt wyolbrzymionych wyobrażeniach o uzupełnieniu. Nie dla każdego ono okazuje się trafionym wyborem- choć takich osób jest niewiele w porównaniu z klientami zadowolonymi. Uzupełnienia wymagają od nas inwencji i praktyki, pracy i zaangażowania- same musimy w domu "doszlifować" końcowy efekt, nauczyć się ukrywać to co do ukrycia, eksponować to co warte eksponowania, umiejętnie o nie dbać. Generalnie wymagają dużo więcej pracy aniżeli zwykłe peruki- ale efekt końcowy jest bez porównania. Tak naprawdę opinie takie czy inne nie wniosą nic szczególnego do waszej wiedzy- zawsze znajda się zwolennicy i przeciwnicy, zadowoleni i niezadowoleni- dlatego każdy musi odpowiedzieć sobie na te pytania samodzielnie. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, spełnienia marzeń oraz dużo, dużo ciepła i miłości! Sylwia J. ----------------------------- SECRET HAIR 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i moje lysienie :)
Ja również życzę Ci Sylwia wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia, miłości,spełnienia marzeń i wielu sukcesów. Masz racje, ja tez noszę uzupełnienie (od Ciebie zreszta :)) i jestem zadowolona. I to fakt każdy ma inne odczucia i inne potrzeby. Niemniej wymieniajac się poglądami dowiadujemy się np. o kwestiach problematycznych, o których sprzedawca nie powie, a mogą być one dla nas istotne. Poza tym o ile lace to wydatek rzędu ok. 2000, uzupełnienie z Handsome MEN to ok. 10 000 zł. Gdybym miała wydać aż tyle to chciałabym poznać opinie innych osób- to oczywiste. Pamietasz Klodinke z wątku na wizazu, która wzięła kredyt na system od nich, a potem go nie nosiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie dziewczynki. Czy któras z Was zamawiała włoski z ms Lola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaws
Czy któraś z czytelniczek słyszała o uzupełnieniu firmy Hairdreams metoda microline, może któraś uzytkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do ms lola
Wydaje mi się że będą to włosy bardzo kiepskiej jakości, będziesz rozczarowana najlepiej bez pośredników zamówić włosy VIRGIN bezpośrednio z chińskiej fabryki (wtedy się nie płaci za pośrednictwo czy to amerykańskiego sklepu i czy jakiegoś innego sprzedawcy): http://www.junpengwigs.com/ albo z jakieś innej chińskiej fabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ms lola 🌼🌼🌼 Dziękuję pięknie za info. Czy zamawiałaś właski z Chin? Jak to wygląda organizacyjnie? Ile się czeka? Jakie orientacyjne są ceny? Sorki za być może błache pytania, ale jestem w temacie laikiem .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ms lola 🌼🌼🌼 Dziękuję pięknie za info. Czy sprowadzałaś włoski z Chin? Jak to wygląda organizacyjnie? Ile się czeka? Jakie orientacyjnie sa koszty? Sorki za byc może błache pytania, ale jestem w temacie laikiem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Dziewczynki czy mozecie mi powiedziec czy taka najzwyklejsza syntetyczna peruke moge uprac zwyklym szamponem do wlosow?Czy koniecznie musi byc jakis specjalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba musi być specjalny szamp
i zimna woda na każdej peruce jest instrukcja mycia, pozatym z tymi syntetycznymi perukami to należy unikać ich mycia one potym się bardzo niszczą mechacą. Generalnie żywot takiej peruki to maks 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie musi być specjalny szampon ale za to na pewno chłodna woda i dużo odżywki najlepiej takiej którą się nie spłukuje. Peruki ze sztucznego włosa bardo nie lubią ciepłego, wilgotnego powietrza tj. przy odlewaniu ziemniaków, makaronu lub gorącego podmuchu z piekarnika .Każda peruka najpierw mechaci się na karku od ciągłego pocierania włosami o kołnierzyki, golfy a później zaczyna fatalnie wyglądać z przodu od czesania ( bo włoski podczas czesania się naciągają-tak jak folia i falują) Podsumowując żywotność sztucznej peruki nawet najlepszego gatunku to góra 5-6 miesięcy ,( gdy ktoś używa ich cały dzień to-3 miesiące) no chyba że komuś nie przeszkadza że nosi na głowie z filcowane gniazdo. Przepraszam wszystkich związanych z tym towarem ale jest TO SMUTNA PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariadro
A jaka jest żywotność peruk z włosów naturalnych słowiańskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
Jesli masz na mysli uzupelnienie lace wig to rok do poltora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dziewczyny, Jeśli chodzi o żywotność peruk z włosów naturalnych to bardzo dużo zależy od tego jak je użytkujemy i czy np. śpimy z włosami na głowie. Jeśli tak to rok czasu do półtora- więcej się nie da. Jest to spowodowane stopniowym ubytkiem włosa. Klientki, które ściągają włosy na noc donoszą mi że włosy użytkują 2 razy dłużej. Ubytek włosa jest również rożny w zależności od bazy którą wybierzemy. Najbardziej na wypadanie narażona jest baza z cienkiej siatki, jeśli np. zamówimy bazę z siatki z materiałem ukrywającym supełki na całości- wtedy mamy pewność ze włosy nie będą tak szybko wypadały i długotrwałość znacznie się wydłuży. Jeśli chodzi o mikro-skórę to również w tym przypadku trwałość jest dłuższa ale za to dyskomfort noszenia wcale tego nie rekompensuje, jest w niej bardzo gorąco i nie poleca się jej osobom które nosić będą swoje włosy pod spodem. Poza tym wygląda dużo mniej naturalnie aniżeli siatka z elementem ukrywającym supełki. A warto tu dodać, że baza z tym elementem przepuszcza powietrze choć jest nieco grubsza aniżeli zwykła podstawowa siatka. mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam Sylwia J. ------------------------ SECRET HAIR 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znów reklama
chyba ci biznes słabo idzie skoro ciągle siejesz propagandę po forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloudi
Słuchajcie...jestem chora na łysienie plackowate od 11 lat. Od 2 lat nosze peruki. W wakacje dalam sobie rade nawet z jazda na scigaczu i ze sciagnieciem kasku po tejze jezdzie więc da się. Tylko trzeba sobie znaleźć sposob scigania. Ale mam problem... Na wiosne mam 2 wesela i zastanawiam się jak umocować perukę... Mam chlopaka tancerza więc standartowo będzie wymiatał ze mną na parkiecie jak szalony. Boje sie ze peruka moze spasc podczas tanca. a wiem ze bycie w stresie moze mi zepsuc zabawe. Wiec jak umocowac porzadnie zwykla peruke. I gdzie mozna kupic te tasmy do mocowania i czy mozna jakos inaczej?? Prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polites
Cloudi, a Ty masz zwykła perukę, czy full lace wig ??? Ja mam full lace, którą ostatnimi czasy nie kleje, bo mnie wkurza, wszyłam sobie z tyłu takie klipsiki i je mocuje do capa, który mam pod spodem :), i Ci powiem, że u mnie to tańce w klubie zawsze przetrwa, nawet biegałam tak z nią :), więc faktycznie sie da :)... ja jeszcze się nie mogę zdecydować na kompletne ścięcie resztki swoich włosów.... Teraz zastanawiam się nad full lace, ale z thin skin na brzegach .....czyli chyba ta polskie mikroskórą (?) , dosłownie znaczy cieńka skóra, ale jest jakiś tego odpowiednik na polski ?? Jeżeli bierze sie z thin skin, to nie trzeba kleić :)... jak znajdę to Wam prześle filmik jakiś , bo oglądałam ostatnio :)... ja niedługo będe coś zamawiać, ale to chyba dlatego, że już mam dość mojej fryzury :P, a nie z powodu jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloudi
Ja mam zwykłą najzwyklejszą perukę na siateczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cloudi
I tu właśnie jawi się pytanie, która będzie właściwa, jaką wybrać. Jeszcze jest ten problem że mam trochę swoich włosów i taśma mi je pewnie powyrywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×