Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość Lacemaniaczka
Dajcie mi jeszcze chwile czasu na "wskrzeszenie" forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka84
dziewczyny nie załamujcie mnie , mam wizyte w hm w lutym ale chyba tam nie pojade skoro to pic na wode.....moze spróbuje z zaprojektuj swoje włosy?? doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llewelyn
Nie, nie świeci - co za pomysł ? Zywotność zależy od stopnia użytkowania - do 5- 6 miesięcy jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam dobrej full lace
Lacemaniaczka, trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Dziewczyny, sprawa ma się tak, że forum nadal nie działa i nie wiadomo kiedy będzie działać. Przywrócenie poprzedniej zawartości forum na chwilę obecną nie jest możliwe :(. Dowiedziałam się trochę co się stało. Na serwerze, na którym jest nasze forum był i jest nadal "atak" DDoS, czyli taki atak jaki miał miejsce na strony rządowe w kwestii ACTA. Tzn. ktoś odpalił program generujący mnóstwo wirtualnych, fikcyjnych użytkowników, co spowodowało, że serwer nie wytrzymał takiego "zainteresowania" (nie jestem informatykiem- tak to rozumiem)... Nie wiem czemu tak się stało. Mieliśmy pecha, że dotknęło to akurat serwer, na którym jest nasze forum. Admin serwisu pisze, że atak nadal trwa (???)- nie wiem jak to możliwe, to są już dwa tygodnie. Są w tej sytuacji takie opcje, albo zakładam nowe forum, albo czekamy na przywrócenie starego. Niestety, nie wiem, kiedy i czy w ogóle nastąpi przywrócenie starego. Trochę mnie podłamała ta sytuacja. Chciałam założyć nowe forum, ale coś mi nie wyszło (sic!) i nie wyświetla mi się nic na nowej stronie. Proszę, wyraźcie swoją opinię, czy w tej sytuację chcecie, abym założyła nowe, puste forum? Jeśli tak, to będę kombinować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progressiva
Wydaje mi się, że trwanie w oczekiwaniu na przywrócenie dawnego forum nie ma sensu, bardziej rozważne będzie utworzenie nowego. Wiekszość dziewczyn, które sie na nim wypowiadały mniej wiecej pamietają opisane wątki oraz rady w nich zawarte, ewentualnie niektóre się streści jako ogólne porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka
Mam ten sam problem. Od 3 lat walczę z wypadaniem wlosow. kupilam sobie peruke ze sztucznych wlosow. Gdy ją zakladam i jestem wsrod obcych ludzi to nie wiedza, ze mam sztuczne wlosy. ale jest inny problem. Ciągle mam wraźenie że mi sie zsuwa więc automatycznie chwytam za nią i poprawiam chociaz są gumeczki do regulowania i szorstka tasiemka /przylepce/ wkoło aby była stabilna. Mimo to jednak czuję że sie przesuwa. A to dlatego bo mam pod nią moje włosy. Gdybym sie ogoliła na łyso pewnie tego by nie było. Ale w domu chodzę w swoich włosach chociaż przeżedzonych. Poza tym gdybym często nosiła peruke moje włosy z braku powietrza wykruszyły by sie szybciej a ja je jednak ratuję. Można perukę spiąć spinkami ale to też szarpie włosy na głowie i wyrywa. Dalej... latem jest w niej gorąco. Głowa się poci. Zimą i tak muszę ubrać czapkę bo zimno w uszy no i sama peruka nie grzeje bo to przecież jest na siateczce. Jednym słowem makabra. Kupiłam ja za 350 zl. Wszystki krótkie były w tej cenie. Przymierzałam prawie wszystkie krótkie i każda z nich była inna tzn. inaczej leżała na głowie. Były wieksze/mniejsze lub płytkie ze zbyt dużą ilością włosów np. na przodzie. Dlatego nie radzę kupować bez przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam dobrej full lace
Ja tez mysle zeby zalozyc calkiem nowe forum i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej.............
ok. jak bede mama to zrozumiem ciebie. tymczasem mam inny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Dziewczyny, czy któraś z Was umie zakładać fora. Niestety, przy próbie zakładania forum ciągle wyskakuje mi błąd na stronie. Nie jestem informatykiem i nie mam pojęcia o co chodzi. Czy któraś z Was mogłaby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dobrej full lace
O kurcze... niestety nie umiem Ci pomoc :( Mam jednak do Ciebie pytanie, jesli pozwolisz, kiedys czytalam na Twoim forum ze lepiej nie zamawiac kreconych czy falowanych flw u chinczykow, teraz nie wiem czemu? Czy dlatego ze sie szybko niszcza, robia sie w nich koltuny? Na ile starcza taka zwykla, silky straight? dzieki z gory za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Włosy kręcone w lace są dużo trudniejsze w pielęgnacji, bo znacznie ciężej je rozczesać i nawilżyć. To są włosy, które poddano trwałej, a wiesz zapewne ile kobiet ma zniszczone włosy po trwałej na swoich naturalnych włosach. Biorąc pod uwagę, że włosy w lace nie mają żadnej ochrony i wzmocnienia od wewnątrz oraz nie są nawilżane i chronione sebum, a tylko maskami i odżywkami- to powoduje, że dużo łatwiej się łamią, wypadają- także przez to, że ciężej je rozczesać. Stąd sądzę, że kupowanie lace z włosów kręconych ma sens tylko jeśli komuś nie przeszkadza peruka o potencjalnie krótszej żywotności i ma bardzo dużo czasu i energii, żeby się na tych włosach skupiać i o nie bardzo dbać (znacznie bardziej niż o lace z włosów prostych). Warto dodać, że Chińczykom różnie wychodzi kręcenie włosów i niekiedy po prostu je palą poddając zbyt intensywnemu procesowi- jeśli tak się stanie włosów nie da się odratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Nie odpowiem Ci na ile starcza silky straight, bo wszystko zależy od jakości peruki. Miałam jedną od pośredniczki, która starczyła na ledwo 8 miesięcy nieregularnego noszenia, a obecnie noszę kolejną (też nieregularnie, ale częściej od poprzedniej) od Chińczyka, która ma już rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Dziewczyny, FORUM DZIAŁA! Przypominam adres www.lace-wigs.uphero.com :))))))))) Zapraszam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Wiecie co.... spieprzyłam... forum jednak przestało działać, wiecie dlaczego? Dlatego, że wysłałam wszystkim użytkownikom forum maila, że forum jest reaktywowane, a to jak widzę jest sprzeczne z regulaminem portalu na którym jest nasze forum :((( cholera, napisze do nich co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
nie wierze!!!może da się to jakoś odkręcic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Wierze ze się da. Po prostu wytlumacze im co i jak. Sadze, ze w tym zapisie o zakazie "mass mail" chodzi o to, żeby nie rozsylac spamu. Ja miałam dobre intencje, po prostu chciałam wszystkich poinformować, ze forum ruszyło. Jak inaczej miałam to zrobić, pisać do ponad 100 ludzi z osobna. Mam nadzieje, ze zrozumieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojka34567aa
Ktos juz tu pisał wcześniej o tym,ale musze ten temat znowu poruszyć albowiem zbyt wiele osob moze dać się zwieśc i sądzić ze w USA czy gdzies za granicą kupi sobie fajną perukę lace wig.Moje obserwacje jakie mam w stosunku do trzech zakupionych przez siebie peruk-u posredniczki na allegro-u chinczyka i w polskiej klinice (CELOWO NIE BĘDĘ PODAWAĆ NAZW).Tak wiec- chinczyk i posredniczka-sprzedają to samo,włosy o bardzo grubej strukturze,zrobione dośc nieudonie w porównaniu do wykonania z kliniki,jakby nie pod klienta.Czyli tutaj plus dla kliniki. Obsluga pozakupowa reklamacyjna-chinczyk i posredniczka-taka sama,czyli zadnej reklamacji,zadnej porady,obslugi,glucha cisza. Klinika-odzew na reklamacje ,chec ewentualnego zageszczenia jest. Obcieta fryzura-chinczyk i posredniczka-fryzura ala czlowiek ery prehistorycznej jak juz wiele z was to zauwazylo.Klinika-obcięto fryzurę zgodnie z moim żądaniem,co sprawilo ze peruka przestala wyglądac jak peruka,stala sie bardzo realistyczna,podczas gdy wlosy od chińczyka i pośredniczki wyglądały po otrzymaniu jak peruka m.in przez fryzurę właśnie .Podsumowując-dwa nieudane zakupy (pośrednik+chińczyk)=cena peruki w klinice.W przeciągu 5 lat zakupiłam włosy w kolejności 1.klinika 2.pośrednik z allegro 3.chińczyk i efekt jest taki ze teraz znowu zbieram na włosy z kliniki Więcej było zachodu z tymi włosami i zeżarych nerwów niż to warte.W klinikach jest moze drozej,ale podsumowujac to co wydałam przy dwoch nieudanych zakupach i sprawieniu aby wyglądaly normalnie,chyba jednak wcale nie jest drożej. Chyba jednak sądzę ze osoby które na tym forum pochwalają peruki zakupione na chińskich stronach nie kupowaly nigdy peruk z klinik,takie jest moje zdanie,wcale tego nie potępiam,nie kazdego stac i ja to rozumiem,tylko nie rozumiem czemu w takiej sytuacji piszecie ze te wlosy sa lepsze od tych z klinik,jesli nigdy tych z klinik nie miałyście.To troszkę nie fair.Wobec samych sprzedających jak i wobec kupujacych czy potencjalnych zainteresowanych.Zauważcie zresztą gdy przeglądam zdjecia osob w internecie noszących lace wig i tych które nosza włosy z piętnowanych przez was klinik,to jednak chylę czoła w stronę klinik ponownie.Nie widać ze sa to peruki,podczas gdy na zdjeciach gdzie osoby pokazuja sie w zakupionych tu i owdzie lace wigach,jednak to widac. Nie będę wchodzić wam w paradę,komentowac tutaj ani sie sprzeczac,po prostu troszkę razi po oczkach to że krytykujecie cos czego nigdy nie mialyscie,nie doswiadczylyscie.To tak jakby jezdzic maluchem i krytykowac sprzedajacych mercedesy na przyklad,samemu nigdy w nim nie siedząc.Nie chcę nikogo urazic,Naprawde.Chcialabym aby inni którzy sa w potrzebie tak jak ja bo chorują mogli usłyszeć jaka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Ja również nie będę wchodziła w sprzeczkę słowną, bo to bezcelowe. Z opinią o pośrednik się zgadzam, uważam, że sprzedaje nawet gorsze włosy niż Chińczyk, z opinią o Chińczykach się nie zgadzam, włosów z kliniki nigdy nie miałam, więc się nie wypowiadam. Z jedną rzeczą tylko się nie zgodzę. Piszesz na końcu, że chcesz wszystkim uświadomić jaka jest prawda. To trochę nie fair, bo to Twoja prawda, ale nie oznacza to, że Twój pogląd i opinia będzie pasowała do każdego. Każdy ma swoje doświadczenia jeden jest zadowolony z pośrednik, inny z Chińczyka, trzeci z Kliniki. Proste, nie generalizuj więc proszę, że to co sprawdziło się Tobie sprawdzi się każdemu, a to co Ci nie odpowiadało na pewno nie będzie pasowało nikomu. Piszesz jakbyś kupowała włosy z każdej kliniki i od każdego Chińczyka, i znała potrzeby 100% populacji tego świata.Słyszałam opinie osób, które kupowały włosy w kliniakach i nie były zadowolone, a noszą lace i są usatysfakcjonowane. Słyszałam także takie opinie jak Twoja, że preferują włosy z kliniki, a lace im nie odpowiada. Moim zdaniem każdy musi wybrać dla siebie optymalne rozwiązanie i nie ma jednej prawdy, jednego słusznego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka 8ooo
Witam ja byłam w klinice i mierzylam i wdzialam ich włosy i mierzylam lace z włosów europejskich - moim zdaniem to jest to samo. Tylko ceny zasadniczo rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_Waw
Moja siostra ma podobny problem i kupila niedawno taką : http://www.splendore.pl/Peruka_VENICE_p6108.html super wyglada prawe mówiąc wgóle nie widać, ze to peruka . Takze z tej firmy z dosiwadczenia mojej Asi mogę jak najbardziej polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna jest ta peruka
Ujj dla mnie to ona wyglada strasznie perukowato, okropnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska nastolatki tez
no i co z tym forum :( bo juz w depresje wpadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojka34567aa
Do Lacemaniaczka jako ze jestem osoba bezkonfliktową a jak widzę Ty takze jestes osoba na poziomie comnei bardzo cieszy,zgodze sie z Toba jak najbardziej ze znajda sie osoby którymperuka od Chinczyka spasuje,spodoba sie rodzaj wlosa ,wykonanie itd.No mnei bardziej odpowiadaly tutaj z klinik,ale zgadzam sie ze znajda sie osoby dla ktorych bezposrdeni zakup w Chinach bedzie ok. Natomiast z rynku powinno wyeliminowac sie paniusie sprzedajace lace wigs za posrednictwem allegro i forum internetowych ktore to nabijaja niezła kasę na pośrednictwie.I tak jak piszeLlacemaniaczka ,nawet lepsze wlosy kupicie juz bezposrednio w Chinach niz u tych Pań.Ja zdecydownaie pozostanę przy Klinikach,ale byc moze jestem za wygodna i meczy mnie obsluga chinska i brak mozliwosci poprawiania itp.Ale to moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojka34567aa
DO BIEDRONECZKA 8000 No niestety Twoja wypowiedz swiadczy ze nie mówisz prawdy, bo to jednak nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Czekam na odpowiedź od informatyków zarządzających serwisem, gdzie jest nasze forum. Jak będę cos wiedziała, dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacemaniaczka
Forum działa :) zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rrrrrrrrrrrrrrrrrany
zojka, juz daj spokoj, kazdy ma prawo do wlasnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam perukę handsomeman, ciemny blond, do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×